http://kariera.mk

Pas 32 ditësh në burgun e Paraguajit, lirohet Ronaldinho me të vëllain, paguan garanci 1.6 milionë dollarë

para një muaji - BalkanWeb

Ronaldinho bashkë me vëllain e tij, Roberto de Assis kanë lënë qelinë në Paraguaj për të qëndruar në arrest shtëpie në një hotel në Asusacion. Derisa të zhvillohet gjyqi ish- ylli i futbollit dhe i vëllai...

Pas 1 muaj në burgun e Paraguajit, lirohet Ronaldinho me të vëllain, paguan garanci 1.6 milionë dollarë

para një muaji - Standard

Ronaldinho bashkë me vëllain e tij, Roberto de Assis kanë lënë qelinë në Paraguaj për të qëndruar në arrest shtëpie në një hotel në Asusacion. Derisa të zhvillohet gjyqi ish- ylli i futbollit dhe i vëllai...

Ronaldinho del nga burgu në Paraguaj, mbetet në arrest shtëpiak

para një muaji - Anadolu Agency

Bogota Një gjykatës në Paraguaj ka caktuar arrest shtëpiak për ish-yllin e futbollit të Brazilit dhe Barcelonës, ​​Ronaldinho Gaucho dhe vëllait të tij Roberto Assis, të cilët i kaluan 32 ditë në burg...

Ronaldinnho lirohet nga burgu

para një muaji - Klan Kosova

Ronaldinho dhe vëllai i vet, Roberto Assis, janë liruar nga burgu në Paraguai dhe janë vendosur në arrest shtëpiak. Legjenda braziliane u arrestua bashkë me të vëllain në fillim të muajit mars, nën akuzat...

Ronaldinho paguan shumën e madhe si garanci, arrest shtëpie në… hotel

para një muaji - SuperSport

Ditë të bardha për ish-futbollistin e famshëm Brazilian, Rinaldinho, i cili ka lënë ambientet e burgut të kryeqytetit të Paraguait, Asuncion, për të qëndruar në arrest shtëpie në një hotel. Ronnie ishte...

Ronaldinho del nga burgu në Paraguaj, mbetet në arrest shtëpiak

para një muaji - Lajm

Një gjykatës në Paraguaj ka caktuar arrest shtëpiak për ish-yllin e futbollit të Brazilit dhe Barcelonës, ​​Ronaldinho Gaucho dhe vëllait të tij Roberto Assis, të cilët i kaluan 32 ditë në burg nën akuzat...

Ronaldinnho lirohet nga burgu

para një muaji - Shenja

Ronaldinho dhe vëllai i vet, Roberto Assis, janë liruar nga burgu në Paraguai dhe janë vendosur në arrest shtëpiak. Legjenda braziliane u arrestua bashkë me të vëllain në fillim të muajit mars, nën akuzat...

Ronaldinnho lirohet nga burgu

para një muaji - Ekonomia Online

Ronaldinho dhe vëllai i vet, Roberto Assis, janë liruar nga burgu në Paraguai dhe janë vendosur në arrest shtëpiak. Legjenda braziliane u arrestua bashkë me të vëllain në fillim të muajit mars, nën akuzat...

Pas 32 ditësh Ronaldinho lirohet nga burgu pasi pagoi 1.6 milion dollar

para një muaji - Arbresh

Ronaldinho është liruar nga burgu në Paraguai pasi u plotësua lirimi me kusht, duke u paguar 1.6 milion dollarë. Braziliani tani do të qëndrojë në arrest shtëpiak në Hotel Palma Roga në Asuncion, sipas...

Pas 32 ditësh Ronaldinho lirohet nga burgu pasi pagoi 1.6 milion dollar

para një muaji - Ina

Ronaldinho është liruar nga burgu në Paraguai pasi u plotësua lirimi me kusht, duke u paguar 1.6 milion dollarë. Braziliani tani do të qëndrojë në arrest shtëpiak në Hotel Palma Roga në Asuncion, sipas...

Pas 32 ditësh Ronaldinho lirohet nga burgu pasi pagoi 1.6 milion dollar

para një muaji - Telegrafi

Ronaldinho është liruar nga burgu në Paraguai pasi u plotësua lirimi me kusht, duke u paguar 1.6 milion dollarë. Braziliani tani do të qëndrojë në arrest shtëpiak në Hotel Palma Roga në Asuncion, sipas...

Ronaldinho lirohet nga burgu

para një muaji - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 07/04/2020 23:33 Ronaldinho dhe vëllai i vet, Roberto Assis, janë liruar nga burgu në Paraguai dhe janë vendosur në arrest shtëpiak, sipas burimeve të Goal.com. Legjenda braziliane...

LAJMI I FUNDIT: Ronaldinho lirohet nga burgu

para një muaji - Medial

Legjenda e futbollit, Ronaldinho, është liruar nga burgu , pasi u mbajt në arrest për 32 ditë, për shkak se u kap duke provuar të hynte në Paraguaj me një pasaportë të falsifikuar. Ronaldinho dhe vëllai...

Ronaldinho lirohet nga burgu

para një muaji - Iliria News

Ronaldinho dhe vëllai i vet, Roberto Assis, janë liruar nga burgu në Paraguai dhe janë vendosur në arrest shtëpiak, sipas burimeve të Goal.com. Legjenda braziliane u arrestua bashkë me të vëllain në fillim...

Gjykata e Paraguait merr vendim final për Ronaldinhon

para një muaji - Albeu

Legjenda e futbollit brazilian, Ronaldinho ka lënë qelinë e burgut në Paraguai , ku ndodhej që prej fillimit të marsit. Fituesi i Topit të Artë u arrestua së bashku me vëllain e tij, Roberto de Assis Moreira...

Lirohet Ronaldinho nga burgu!

para një muaji - Sinjali

Legjenda e futbollit, Ronaldinho Gaucho është liruar nga burgu me siguri të lartë nga Paraguaji. Ronaldinho së bashku me vëllaun e tij, Roberto Assis është transferuar në burg shtëpiak raporton ‘Globoesporte’,...

LAJMI I FUNDIT: Ronaldinho lirohet nga burgu

para një muaji - GazetaBlic

Legjenda e futbollit, Ronaldinho, është liruar nga burgu , pasi u mbajt në arrest për 32 ditë, për shkak se u kap duke provuar të hynte në Paraguaj me një pasaportë të falsifikuar. Ronaldinho dhe vëllai...

Ronaldinho lirohet nga burgu i sigurisë së lartë, tash në arrest shtëpiak

para një muaji - Zeri

Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldinho është liruar nga burgu i sigurisë së lartë në Paraguaji, transmeton zeri.info Ai ishte mbajtur në burg për më shumë se një muaj, që prej se u arrestua nga autoritetet...

Vjen një lajm shumë i mirë për Ronaldinhon

para një muaji - OraInfo

Ka ardhur një lajm shumë i mirë për Ronaldinhon. Ylli brazilian i futbollit, Ronaldinho, është liruar nga ndalimi në Paraguai. Fituesi i Topit të Artë po mbahej në ndalim në Paraguai, pasi ishte kapur...

Braziliani Ronaldinho del nga burgu në Paraguai pas 32 ditësh

para një muaji - Koha Jone

Legjenda e futbollit në Brazil, Ronaldinho, është liruar nga burgu në Paraguai pasi u mbajt në arrest për 32 ditë. Ish-kampioni i Botës dhe vëllai i tij Roberto Assis u kapën në fillim të marsit duke provuar...

Më në fund një lajm i mirë për Ronaldinhon

para një muaji - Shprehja

Fituesi i Topit të Artë po mbahej në paraburgim në Paraguai, pasi ishte kapur me një pasaportë false në këtë vend, së bashku me vëllanë e tij. ESPN raporton se gjykata në Paraguai i ka ndryshuar masën...

Ronaldinho lirohet nga burgu

para një muaji - Tetova Sot

Ronaldinho dhe vëllai i vet, Roberto Assis, janë liruar nga burgu në Paraguai dhe janë vendosur në arrest shtëpiak, sipas burimeve të Goal.com. Legjenda braziliane u arrestua bashkë me të vëllain në fillim...

Më në fund një lajm i mirë për Ronaldinhon

para një muaji - Infokusi

Ylli brazilian i futbollit, Ronaldinho, është liruar nga burgu në Paraguai. Fituesi i Topit të Artë po mbahej në paraburgim në Paraguai, pasi ishte kapur me një pasaportë false në këtë vend, së bashku...

Ronaldinho lirohet nga burgu, vendoset në hotel në pritje të gjykimit

para një muaji - Epoka e Re

Ronaldinho dhe vëllai i vet, Roberto Assis, janë liruar nga burgu në Paraguai dhe janë vendosur në arrest shtëpiak, sipas burimeve të Goal.com/ përcjell express. Legjenda braziliane u arrestua bashkë me...

Lajm i mirë për Ronaldinhon

para një muaji - Sharri

Fituesi i Topit të Artë po mbahej në paraburgim në Paraguai, pasi ishte kapur me një pasaportë false në këtë vend, së bashku me vëllanë e tij. ESPN raporton se gjykata në Paraguai i ka ndryshuar masën...

1.6 milionë dollarë për të dal nga burgu, Ronaldinho fiton lirinë pas një muaj në Paraguay

para një muaji - Newsport

Ronaldinho është liruar nga burgu i Paraguayt pas 32 ditësh qendrim. Ish-ylli I futbollit u arrestua pasi kishte përdorur një pasaport fallco e për këtë arsye u ndalua nga policia vendase. Ronaldinho qendrojë...

Ronaldinho dhe vëllai i tij lirohen nga burgu

para një muaji - Arbresh

Ish ylli i Barcelonës, Ronaldinho dhe vëllai i tij, Roberto de Assis janë liruar nga burgu i Paraguajit pasi paguan 1.6 milionë euro. Dy brazilianët ishin burgosur shkaku që përdoren pasaporta false me...

Më në fund një lajm i mirë për Ronaldinhon

para një muaji - Zyrtare

Fituesi i Topit të Artë po mbahej në paraburgim në Paraguai, pasi ishte kapur me një pasaportë false në këtë vend, së bashku me vëllanë e tij. ESPN raporton se gjykata në Paraguai i ka ndryshuar masën...

Ronaldinho i dërgon video mesazh nga burgu familjes së shokut të tij

para një muaji - Albeu

Ronaldinho ka përfunduar një muaj në një burg në Paraguai pasi u kap duke përdorur një pasaportë të rreme, por braziliani ka bërë mjaft miq në atë kohë. Ish-legjenda e Barcelonës publikoi një video duke...

Ronaldinho dërgon video mesazh nga burgu

para një muaji - Periskopi

Ish-ylli i futbollit botëror Ronaldinho po e kalon kohën në njërin prej burgjeve të Paraguai duke provuar lojëra të ndryshme. Ai së bashku me vallaun e tij u arrestuan rreth një muaj më parë për shkak...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK