http://kariera.mk

Milan me transferim befasues nga Arsenali

para një muaji - Medial

Milani do të rikthejë interesin për mesfushorin e Arsenalit, Lucas Torreira në afatin kalimtar të verës, sipas raporteve nga Italia. Torreira aktualisht po rikuperohet nga një dëmtim, por me sezonin e...

Torreira i ofrohet Milanit dhe Napolit

para një muaji - Telegrafi

Lucas Torreira dëshiron të largohet nga Arsenali për një rikthim në Serie A, me agjentin e tij që thuhet se ia ka ofruar lojtarin Milanit dhe Napolit. Sipas mediumit italian Calciomercato.com , 24-vjeçari...

Torreira i ofrohet Milanit dhe Napolit

para një muaji - Zhurnal

Lucas Torreira dëshiron të largohet nga Arsenali për një rikthim në Serie A, me agjentin e tij që thuhet se ia ka ofruar lojtarin Milanit dhe Napolit. Sipas mediumit italian Calciomercato.com, 24-vjeçari...

Milani pas mesfushorit të Arsenalit

para një muaji - GazetaBlic

Asesi të këndellet, megjithëse në secilën merkato tenton të ndryshojë diçka në organikë. Milani ishte larg zonës Champions para se të mbyllej kampionati dhe vështirë se do ta arrijë atë, nëse futbolli...

Ylli i Arsenalit i ofrohet Milanit

para një muaji - OraInfo

Torreira i ofrohet Milanit dhe Napolit. Lucas Torreira dëshiron të largohet nga Arsenali për një rikthim në Serie A, me agjentin e tij që thuhet se ia ka ofruar lojtarin Milanit dhe Napolit. Sipas mediumit...

Milan me transferim befasues nga Arsenali

para një muaji - Aktuale

Milani do të rikthejë interesin për mesfushorin e Arsenalit, Lucas Torreira në afatin kalimtar të verës, sipas raporteve nga Italia. Torreira aktualisht po rikuperohet nga një dëmtim, por me sezonin e...

Milan me transferim befasues nga Arsenali

para një muaji - Lajmi.net

Torreira aktualisht po rikuperohet nga një dëmtim, por me sezonin e pezulluar aktualisht për shkak të pandemisë koronavirus, ai ka të ngjarë të rikthehet në aksion para se të rifillojë Premierliga. Sidoqoftë...

Milan me transferim befasues nga Arsenali

para një muaji - Almakos

Milani do të rikthejë interesin për mesfushorin e Arsenalit, Lucas Torreira në afatin kalimtar të verës, sipas raporteve nga Italia. Torreira aktualisht po rikuperohet nga një dëmtim, por me sezonin e...

Torreira i ofrohet Milanit dhe Napolit

para një muaji - Arbresh

Lucas Torreira dëshiron të largohet nga Arsenali për një rikthim në Serie A, me agjentin e tij që thuhet se ia ka ofruar lojtarin Milanit dhe Napolit. Sipas mediumit italian Calciomercato.com, 24-vjeçari...

Torreira dëshiron largimin nga Arsenali, agjenti i tij telefonon Milanin

para një muaji - GazetaBlic

Lucas Torreira dëshiron të largohet nga Arsenali. Mesfushori dëshiron të rikthehet në Serie A dhe agjenti i tij ka telefonuar drejtuesit e Napolit dhe ata të Milanit, përcjell GazetaBlic . Sipas Calciomercato.com,...

Torreira dëshiron largimin nga Arsenal, agjenti ia ofron dy gjigantëve italian

para një muaji - Arbresh

Mesfushori i Arsenal-it, Lucas Torreira dëshiron të largohet nga “Emirates” për tu rikthyer në Seria A. Sipas Calciomercato , agjenti i lojtarit e ka ofruar te dy klubet italiane, Milan dhe Napoli, transmeton...

Milan rikthen interesimin për Torreira

para një muaji - Shprehja

Milan do të interesohet që në merkaton e verës të transferojë lojtarë për repartin e mesfushës. ‘Corriere dello Sport’ shkruan se Milan janë gati që të rishfaqin interesimin për yllin e Arsenal, Lucas...

Milan rikthen interesimin për yllin e Premierligës

para një muaji - OraInfo

Skuadra e Milanit ka rikthyer interesimin për yllin e Premierligës. Milan do të interesohet që në merkaton e verës të transferojë lojtarë për repartin e mesfushës. ‘Corriere dello Sport’ shkruan se Milan...

Milan rikthen interesimin për Torreira

para një muaji - Zyrtare

Milan do të interesohet që në merkaton e verës të transferojë lojtarë për repartin e mesfushës. ‘Corriere dello Sport’ shkruan se Milan janë gati që të rishfaqin interesimin për yllin e Arsenal, Lucas...

Milani rikthehet te "fiksimi i vjetër" pasi e kërkoi në verë dhe në janar

para një muaji - Albeu

Milan do të bëjë një mini-revolucion në merkaton e verës, sidomos në mesfushë, ku pritet të ketë shumë largime, që do të pësohen nga disa afrime. Emri i parë që ka nisur të përflitet është Lucas Torreira...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK