http://kariera.mk

Kroos, kundër uljes së pagave të futbollistëve: Donacion i çuar kot

para një muaji - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 08/04/2020 8:53 Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, ka dalë kundër idesë së uljes së pagave të futbollistëve gjatë krizës së koronavirusit, duke thënë se lojtarët duhet që në vend...

Ylli gjerman i Realit del kundër uljes së pagave për shkak të krizës nga koronavirusi: Është e kotë

para një muaji - Albeu

Mesfushori gjerman i Real Madridit nuk është dakord me disa prej lojtarëv që kanë pranuar të ulin pagat për shkak të krizës nga pandemia e koronavirusit. Sipas tij lojtarët duhet të jenë të lirë për të...

Ylli i Real Madrid del kundër uljes së pagave: Është e kotë

para një muaji - Lajmi.net

Ndërsa rivalët e Barcelonës dhe Atletico Madrid e kanë konfirmuar secili se lojtarët e tyre do të marrin një ulje pagash prej 70 përqind, Real Madrid nuk ka shpallur ende ndonjë veprim për lojtarët e tyre...

Ylli i Real Madrid del kundër uljes së pagave: Është e kotë

para një muaji - Shprehja

Ndërsa rivalët e Barcelonës dhe Atletico Madrid e kanë konfirmuar secili se lojtarët e tyre do të marrin një ulje pagash prej 70 përqind, Real Madrid nuk ka shpallur ende ndonjë veprim për lojtarët e tyre...

Ylli i Real Madrid del kundër uljes së pagave: Është e kotë

para një muaji - Shenja

Mesfushori i Real Madridit Toni Kroos ka dalë kundër lojtarëve që marrin ulje pagash gjatë pandemisë së koronavirusit, në vend të kësaj duke thënë se ata duhet të jenë të lirë për të dhuruar për një shkak...

Klubet po presin të konfirmojnë vendimin e hidhur për lojtarët

para një muaji - Ekonomia Online

Futbollistët e Superligës së Kinës (CSL) kanë qenë nën presion të madh të martën për të pranuar një ulje të pagave në përputhje me yjet, si Cristiano Ronalo e Lionel Messi, të cilët kanë aprovuar një gjë...

Kroos, kundër uljes së pagave të futbollistëve: Donacion i çuar kot

para një muaji - Ekonomia Online

Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, ka dalë kundër idesë së uljes së pagave të futbollistëve gjatë krizës së koronavirusit, duke thënë se lojtarët duhet që në vend të kësaj të kenë mundësinë t’i dhurojnë...

Kroos thumbon Realin dhe shumë skuadra tjera

para një muaji - Medial

Toni Kroos, futbollisti i Real Madrid dhe Gjermanisë, ka thumbuar me deklaratat e tij të fundit sa i përket shkurtimit të rrogave të futbollistëve në këtë situatë emergjence globale si pasojë e koronavirusit...

Kroos: Zvogëlimi i pagesës është si të dhurosh donacion për klubin

para një muaji - Arbresh

Mesfushori i Real Madrid, Toni Kroos nuk e ka problem nëse klubi vendos t’iu zvogëlojë pagesat e lojtarëve. Para disa jave Barcelona konfirmoi se ia ka zvogëluar me 72% të gjithë lojtarëve dhe stafit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK