http://kariera.mk

Mediat në Itali e zbulojnë: Juventus gati ta shesë Ronaldon, ja çmimi i tij

para një muaji - Medial

Pavarësisht situatës së koronavirusit, klubet po mendojnë për merkaton. Mediat në Itali bëjnë me dije që Juventusi është i gatshëm të lejojnë shitjen e yllit të tyre, Cristiano Ronaldo te Real Madrid....

Kriza nga koronavieusi mund të rikthejë Ronaldon në "Bernabeu"

para një muaji - Albeu

Sipas disa raportimeve, Juventusi është i gatshëm të heqë dorë nga shërbimet e Cristiano Ronaldos për në cmim surprizë. Sipas Corriere dello Sport, Juventus do të ishin në gjendje të pranonin një ofertë...

Juventusi ia bënë me dije Real Madridit, ky është çmimi final i Ronaldos

para një muaji - GazetaBlic

Në Itali vazhdon të jetë njëra nga temat më të përfolura. E ardhmja e Ronaldos duket të jetë larg Torinos, të paktën duke u bazuar në burimet e mediave italiane, të afërta me klubin nga “Allianz”, përcjell...

Juventus, Realit: Ja sa kushton Ronaldo

para një muaji - Medial

Juventus janë të gatshëm të lejojnë yllin e tyre, Cristiano Ronaldo të kthehet te ish klubi i tij, Real Madrid, për një çmim të volitshëm. Sipas Corriere dello Sport, Juventus do të ishin në gjendje të...

Juventus, Realit: Ja sa kushton Ronaldo

para një muaji - Lajmi.net

Sipas Corriere dello Sport, Juventus do të ishin në gjendje të pranonin një ofertë prej 50 milionë funte për portugezin, me gjigantin spanjoll të interesuar. Përhapja e COVID-19 ka shkaktuar probleme të...

Ronaldo pritet të largohet nga Juventusi

para një muaji - Albsport.mk

Ditëve të fundit është raportuar se Cristiano Ronaldo mund të largohet nga Juventus, pasi që Zonjës së Vjetër mund t’i duhet balancimi i financave pas krizës me koronavirusin. Është raportuar për një rikthim...

Juventus, Realit: Ja sa kushton Ronaldo

para një muaji - Shprehja

Sipas Corriere dello Sport, Juventus do të ishin në gjendje të pranonin një ofertë prej 50 milionë funte për portugezin, me gjigantin spanjoll të interesuar. Përhapja e COVID-19 ka shkaktuar probleme të...

Ronaldo pritet të largohet nga Juventusi

para një muaji - Iliria News

Ditëve të fundit është raportuar se Cristiano Ronaldo mund të largohet nga Juventus, pasi që Zonjës së Vjetër mund t’i duhet balancimi i financave pas krizës me koronavirusin. Është raportuar për një rikthim...

Juventusi mund ta largoj, a po kthehet Ronaldo te Reali?

para një muaji - Aktuale

Ditëve të fundit është raportuar se Cristiano Ronaldo mund të largohet nga Juventus, pasi që Zonjës së Vjetër mund t’i duhet balancimi i financave pas krizës me koronavirusin. Është raportuar për një rikthim...

Juventus, Realit: Ja sa kushton Ronaldo

para një muaji - Almakos

Juventus janë të gatshëm të lejojnë yllin e tyre, Cristiano Ronaldo të kthehet te ish klubi i tij, Real Madrid, për një çmim të volitshëm. Sipas Corriere dello Sport, Juventus do të ishin në gjendje të...

Juve e njofton Realin me çmimin e Ronaldos

para një muaji - Epoka e Re

Juventus janë të gatshëm të lejojnë yllin e tyre, Cristiano Ronaldo të kthehet te ish klubi i tij, Real Madrid, për një çmim të volitshëm. Sipas Corriere dello Sport, Juventus do të ishin në gjendje të...

Real Madrid me ofertë të ‘ҫmendur’ për yllin e Dortmundit

para një muaji - OraInfo

Real Madrid po përgatit një shkëmbim të ‘çmendur’ me Dortmundin Real Madrid është duke përgatitur një ofertë për sulmuesin e ri të Borussia Dortmund, Erling Braut Haaland. I riu norvegjez gjatë afatit...

Reali nuk është i interesuar për rikthimin e Ronaldos

para një muaji - Albasport

Ditëve të fundit është raportuar se Cristiano Ronaldo mund të largohet nga Juventus, pasiqë Zonjës së Vjetër mund ti duhet balancimi i financave pas krizës me coronavirusin. Është raportuar për një rikthim...

Real Madrid nuk dëshiron rikthimin e Cristiano Ronaldos!

para një muaji - GazetaBlic

Juventus thuhet se po kërkon të largojë yllin e Portugalisë, Cristiano Ronaldo gjatë merkatos së ardhshme. Megjithatë, Real Madrid nuk po kërkon ta rikthejë Cristiano Ronaldo pavarësisht, sipas AS, përcjell...

Pse një rikthim i Cristiano Ronaldos te Real Madridi është i pamundur

para një muaji - Telegrafi

Me implikimet financiare të shkaktuara nga krizës prej coronavirusit në Itali, janë shuar fjalët për një largim të Cristiano Ronaldos nga Juventusi. Natyrisht, Real Madrid ka qenë i lidhur me sulmuesin...

Juventus, Realit: Ja sa kushton Ronaldo

para një muaji - Zyrtare

Sipas Corriere dello Sport, Juventus do të ishin në gjendje të pranonin një ofertë prej 50 milionë funte për portugezin, me gjigantin spanjoll të interesuar. Përhapja e COVID-19 ka shkaktuar probleme të...

Marca: Pse Ronaldo e ka të pamundur kthimin në Real Madrid

para një muaji - Insajderi

Dëmet financiare që ia ka sjellë kriza e koronavirusit në Itali Juventusit kanë bërë që mediumet e mëdha botërore të spekulojnë për një largim të mundshëm në Cristiano Ronaldos nga Torino, më shumë në Insporti.com.

‘Marca’ shpjegon pse CR7 nuk ka asnjë mundësi për t’u rikthyer te Real

para një muaji - Medial

Cristiano Ronaldo befasoi të gjithë kur në vitin 2018 mori vendimin për t’u larguar nga Real Madrid, për të vazhduar karrierën në fanellën e Juventusit. Pas nëntë vjetësh, Ronaldo vendosi të linte ‘Mbretërit’...

Reali e ofron Jovicin për Haalandin

para një muaji - Gazeta Express

Instant Gazeta Express 07/04/2020 17:20 Gjiganti spanjoll po i shikon të gjitha mundësitë për të arritur deri tek sulmuesi i rrezikshëm norvegjez i Borussia Dortmundit Real Madridi po i shikon të gjitha...

‘Marca’ shpjegon pse CR7 nuk ka asnjë mundësi për t’u rikthyer te Real

para një muaji - Shprehja

Pas nëntë vjetësh, Ronaldo vendosi të linte ‘Mbretërit’ me të cilët fitoi gjithçka që mund të fitohej. Portugezi kishte zgjedhur Juventusin se destinacion të ri, klub që kishte nevojë për lojtar lider,...

‘Marca’ shpjegon pse CR7 nuk ka asnjë mundësi për t’u rikthyer te Real

para një muaji - Lajmi.net

Pas nëntë vjetësh, Ronaldo vendosi të linte ‘Mbretërit’ me të cilët fitoi gjithçka që mund të fitohej. Portugezi kishte zgjedhur Juventusin se destinacion të ri, klub që kishte nevojë për lojtar lider,...

Marca: Pse Ronaldo e ka të pamundur kthimin në Real Madrid

para një muaji - Albeu

Dëmet financiare që ia ka sjellë kriza e koronavirusit në Itali Juventusit kanë bërë që mediumet e mëdha botërore të spekulojnë për një largim të mundshëm në Cristiano Ronaldos nga Torino. Në mesin e klubeve...

Marca: Pse Ronaldo e ka të pamundur kthimin në Real Madrid

para një muaji - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 07/04/2020 14:33 Dëmet financiare që ia ka sjellë kriza e koronavirusit në Itali Juventusit kanë bërë që mediumet e mëdha botërore të spekulojnë për një largim të mundshëm në Cristiano...

‘Marca’ shpjegon pse CR7 nuk ka asnjë mundësi për t’u rikthyer te Real

para një muaji - Almakos

Cristiano Ronaldo befasoi të gjithë kur në vitin 2018 mori vendimin për t’u larguar nga Real Madrid, për të vazhduar karrierën në fanellën e Juventusit. Pas nëntë vjetësh, Ronaldo vendosi të linte ‘Mbretërit’...

Real Madrid heq dorë nga rikthimi i Ronaldo-s

para një muaji - Arbresh

Real Madrid nuk është duke u munduar të rikthejë në skuadër sulmuesin e Juventus-it, Cristiano Ronaldo. Në javët e fundit ka shumë raportime që gjendja e ekonomisë së Juventus-it nuk është e mirë dhe shitja...

Ja pse rikthimi rikthimi i Ronaldos në Real Madrid është i pamundur

para një muaji - Sinjali

Implikimet financiare të krizës së koronavirusit në Itali kanë çuar në bisedime për një largim të Ronaldos nga Juventusi. Natyrisht, Real Madrid ka qenë i lidhur me ri-nënshkrimin e yllit portugez, por...

Pse një rikthim i Cristiano Ronaldos te Real Madridi është i pamundur

para një muaji - Pa censure

Me implikimet financiare të shkaktuara nga krizës prej coronavirusit në Itali, janë shuar fjalët për një largim të Cristiano Ronaldos nga Juventusi. Natyrisht, Real Madrid ka qenë i lidhur me sulmuesin...

Real Madrid bën gati shkëmbimin e bujshëm!

para një muaji - Albasport

Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, është një admirues i madh i Erling Haaland dhe po bën gati terenin gati për ta transferuar atë verës. Sipas Marca, Real Madrid është e gatshme që të japë Luka...

Pse një rikthim i Cristiano Ronaldos te Real Madridi është i pamundur

para një muaji - in7

Me implikimet financiare të shkaktuara nga krizës prej coronavirusit në Itali, janë shuar fjalët për një largim të Cristiano Ronaldos nga Juventusi. Natyrisht, Real Madrid ka qenë i lidhur me sulmuesin...

Gazeta e njohura spanjolle: Reali nuk ka plan për rikthimin e Ronaldos

para një muaji - Koha Jone

Real Madrid nuk ka asnjë plan për një rikthim të Cristiano Ronaldos. Lajmin e raporton faqja katalanase “Mundo Deportivo”. Raportet mes klubit madrilen dhe portugezit janë përmirësuar ndjeshëm pas lamtumirës...

Në Itali s’e përjashtojnë rikthimin e Cristiano Ronaldos në “Santiago Bernabeu”

para një muaji - GazetaBlic

Kaloi nëntë vitet më të bukura të karrierës në “Bernabeu”, për t’u larguar në verën e vitit 2018. Cristiano Ronaldo edhe më tutje i kujton me nostalgji të bëmat në Real Madrid, teksa prania e herë pas...

Kriza e detyron Juventusin ta vë në shitje CR7 – ia cakton edhe çmimin

para një muaji - Periskopi

Kriza e koronavirusit do të detyrojë shumë klube të marrin masa drastike për ta balancuar buxhetin. Do të ketë shumë shitje, shitje të lira dhe lëvizje të lojtarëve me çmime të arsyeshme, transmeton Periskopi....

Në Itali nuk e përjashtojnë rikthimin e Cristiano Ronaldos te Real Madridi

para një muaji - Periskopi

Kanë filluar spekulimet rreth transferimeve më të bujshme që mund të ndodhin në afatin e ardhshëm kalimtar. Ende gjërat janë shumë të paqarta, por në Itali po flitet për rikthimin e Cristiano Ronaldos...

Real Madrid provon ta rikthejë Ronaldo-n, ja sa para duhet të paguajë

para një muaji - Arbresh

Real Madrid mund të bëjë befasinë dhe ta rikthejë në skuadër yllin e Juventus-it, Cristiano Ronaldo. Portugezi është në sezonin e dytë të “Zonja e Vjetër” pasi u transferua në vitin 2018, transmeton portali...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK