http://kariera.mk

LeBron James u ofron bashkëlojtarëve stërvitje private gjatë karantinës

para 3 dite - News33

Ylli i Los Angeles Lakers, LeBron James, raportohet se është bërë nikoqir i disa stërvitjeve private me nga një ose dy bashkëlojtarë të tij, në përgatitje për rinisjen e sezonit që është ndërprerë shkaku...

LeBron James u ofron bashkëlojtarëve stërvitje private gjatë karantinës

para 3 dite - Medial

Ylli i Los Angeles Lakers, LeBron James, raportohet se është bërë nikoqir i disa stërvitjeve private me nga një ose dy bashkëlojtarë të tij, në përgatitje për rinisjen e sezonit që është ndërprerë shkaku...

LeBron James u ofron bashkëlojtarëve stërvitje private gjatë karantinës

para 3 dite - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 22/05/2020 14:28 Ylli i Los Angeles Lakers, LeBron James, raportohet se është bërë nikoqir i disa stërvitjeve private me nga një ose dy bashkëlojtarë të tij, në përgatitje për rinisjen...

‘Yahoo’ zbulon planin për rifillimin e NBA – vonesat bëjnë që sezoni tjetër të fillojë në Krishtlindje

para 4 dite - Lajmi.net

Liga më e fortë e basketbollit në botë, NBA, vazhdon të jetë e suspenduar, por planet për rifillimin po kryhen. Së fundmi, një plan për atë se si do të vazhdohet me sezonin aktual është publikuar nga ‘Yahoo’,...

‘Yahoo’ zbulon planin për rifillimin e NBA – vonesat bëjnë që sezoni tjetër të fillojë Krishtlindje

para 4 dite - Lajmi.net

Liga më e fortë e basketbollit në botë, NBA, vazhdon të jetë e suspenduar, por planet për rifillimin po kryhen. Së fundmi, një plan për atë se si do të vazhdohet me sezonin aktual është publikuar nga ‘Yahoo’,...

Koronavirusi e ka katandisur keq orarin e NBA: Në shtator transferimet, në Krishtlindje sezoni i ri

para 3 dite - Periskopi

Sezoni i NBA vazhdon të jetë i suspenduar. Liga më e fortë e basketbollit në botë, NBA, vazhdon të jetë e suspenduar, por planet për rifillimin po kryhen. Së fundmi, një plan për atë se si do të vazhdohet...

LeBron James ka organizuar stërvitje për shokët e skuadrës, gjatë pauzës së NBA

para 4 dite - Medial

LeBron është përkujdesur që shokët e skuadrës së tij të mos bien nga forma. Los Angeles Lakers ishin një nga skuadrat më në formë para se sezoni të suspendohej, dhe James ka qenë i interesuar që ky ritëm...

LeBron James ka organizuar stërvitje për shokët e skuadrës, gjatë pauzës së NBA

para 4 dite - Shprehja

loading... Los Angeles Lakers ishin një nga skuadrat më në formë para se sezoni të suspendohej, dhe James ka qenë i interesuar që ky ritëm të vazhdojë. Shams Charania raporton se ‘Mbreti’ ka organizuar...

LeBron James ka organizuar stërvitje për shokët e skuadrës, gjatë pauzës së NBA

para 4 dite - Lajmi.net

Los Angeles Lakers ishin një nga skuadrat më në formë para se sezoni të suspendohej, dhe James ka qenë i interesuar që ky ritëm të vazhdojë. Shams Charania raporton se ‘Mbreti’ ka organizuar stërvitje...

LeBron James ka organizuar stërvitje për shokët e skuadrës, gjatë pauzës së NBA

para 4 dite - Zyrtare

Los Angeles Lakers ishin një nga skuadrat më në formë para se sezoni të suspendohej, dhe James ka qenë i interesuar që ky ritëm të vazhdojë. Shams Charania raporton se ‘Mbreti’ ka organizuar stërvitje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK