http://kariera.mk

Hertha e deklason Unionin në derbin e Berlinit

para 4 dite - Shprehja

loading... Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë shkaku i mbylljes së stadiumit nga frika e shpërndarjes së COVID-19. Pjesa e parë e derbit përfundoi 0-0, ndërsa vendasit...

Përfundon derbi i Berlinit në Bundesligë, Hertha është skuadra e madhe e kryeqytetit

para 4 dite - Medial

Hertha Berlin e ka fituar bindshëm me rezultat 4:0 derbin ndaj Union Berlin, në ndeshjen hapëse të xhiros së 27-të të Bundesligës. Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë...

Spektakël në Bundesliga në ndeshjen Hertha Berlin vs Union Berlin

para 4 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 22/05/2020 22:21 Java e dytë pas rikthimit në aksion të Bundesligës, ka nisur siç është më së miri. Hertha Berlin dhe Union Berlin u përballen në kuadër të xhiros së 27-të, vetëm...

E kalon edhe portierin dhe shënon gol të bukur në Gjermani, 4:0

para 4 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 22/05/2020 22:11 Hertha është duke e shkatërruar Union Berlinin. Pjesa e parë u mbyllë 0-0 dhe me këtë u mendua se pjesa e dytë gjithashtu do të jetë e barabartë. Por, jo ndodhi...

Hertha e deklason Unionin në derbin e Berlinit

para 4 dite - Sinjali

Hertha Berlin e ka fituar bindshëm me rezultat 4:0 derbin ndaj Union Berlin, në ndeshjen hapëse të xhiros së 27-të të Bundesligës. Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë...

Herta “demolon” Unionin në derbin e Berlinit

para 4 dite - Alsat-M

Herta Berlin me rezultat bindës 4-0 mundi Union Berlinin në ndeshjen e parë të xhiros së 27-të të Bundesligës. Pjesa e parë e derbit përfundoi 0-0, ndërsa vendasit “shpërthyen” në pjesën e dytë, duke shënuar...

Hertha Berlin shkatërron Union Berlinin

para 4 dite - Indeks online

Hertha e Berlin ka triumfuar me rezultatin e thellë 4-0 derbin me Union Berlin, e vlefshme për javën e 27 në Bundesligën gjemane. Një nga derbet më të zjarrtë në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë,...

Hertha e deklason Unionin në derbin e Berlinit

para 4 dite - RTK

Hertha Berlin e ka fituar bindshëm me rezultat 4:0 derbin ndaj Union Berlin, në ndeshjen hapëse të xhiros së 27-të të Bundesligës. Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë...

VIDEO/ Hertha Berlin “furtunë”, zhdëp në gola Unionin në derbi

para 4 dite - ABC News

Hertha Berlin ka tjetër fytyrë pas pushimit 2-mujor. Klubi gjerman ka fituar sërish dhe këtë herë në derbi me rezultatin e thellë 4-0. Union Berlin ka rezistuar vetëm në 45 minutat e para dhe më pas është...

VIDEO/ Hertha e pamëshirshme në derbin e Berlinit, shkatërron Unionin me 'poker'

para 4 dite - Syri

Hertha e Berlin ka triumfuar me rezultatin e thellë 4-0 derbin me Union Berlin, e vlefshme për javën e 27 në Bundesligën gjemane. Një nga derbet më të zjarrtë në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë,...

Përfundon derbi i Berlinit në Bundesligë, Hertha është skuadra e madhe e kryeqytetit

para 4 dite - GazetaBlic

Hertha Berlin e ka fituar bindshëm me rezultat 4:0 derbin ndaj Union Berlin, në ndeshjen hapëse të xhiros së 27-të të Bundesligës. Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë...

Hertha e deklason Unionin në derbin e Berlinit

para 4 dite - Lajmi.net

Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë shkaku i mbylljes së stadiumit nga frika e shpërndarjes së COVID-19. Pjesa e parë e derbit përfundoi 0-0, ndërsa vendasit “shpërthyen”...

Hertha fiton derbin me “poker”, Union-i shpërbëhet në pjesën e dytë

para 4 dite - Telesport

Derbi i Berlinit mes Hertha-s dhe Union-it ka hapur javën e 27-të të Bundesliga-s mbrëmjen e sotme. Ndeshja e zhvilluar në Olympiastadion është fituar 4-0 nga vendasit, që i kanë fituar të gjitha ndeshjet...

VIDEO/ Çmenduri në derbin e Berlinit, ja çfarë ndodh për 10 minuta

para 4 dite - Syri

Hertha Berlin ka shënuar tre gola për dhjetë minuta, në ndeshjen derbi kundër Union Berlin. Në minutën e 51-të u zhbllokua ndeshja pas një krosimi në zonë, që u kthye në gol nga Vedad Ibisevic. 35-vjeçari...

Hertha ofron spektakël në derbin e Berlinit në Bundesligë

para 5 dite - GazetaBlic

Hertha Berlin ka kaluar në avantazh të dyfishtë ndaj Union Berlinit. Golat i kanë shënuar Ibisevic, Lukebakio dhe Cunha në minutën e 51 respektivisht 52 dhe 61, shkruan GazetaBlic . Ja pamjet nga golat e shënuar VIDEO VIDEO Video

VIDEO / Bundesliga: Derbi i Berlinit, tre gola për dhjetë minuta

para 5 dite - ABC News

Hertha Berlin ka shënuar tre gola për dhjetë minuta, në ndeshjen derbi kundër Union Berlin. Në minutën e 51-të u zhbllokua ndeshja pas një krosimi në zonë, që u kthye në gol nga Vedad Ibisevic. 35-vjeccari...

Hertha Berlin – Union Berlin, formacionet zyrtare

para 5 dite - Medial

Bundesliga e fillon sot xhiron e saj me një super ndeshje në program. Në stadiumin olimpik, Hertha Berlin pret rivalët e Union Berlin. Ky derbi cilësohet në mesin e më të zjarrtëve në futbollin gjerman,...

Video: Ndizet derbi i Berlinit, 3 gola në 10 minuta

para 5 dite - Telesport

Pas një pjese të parë të mbyllur në barazim 0-0, derbi i Berlinit mes Hertha-s dhe Union-it, është zhbllokuar në fillimin e pjesës së dytë. Vendasit, në fakt, kanë shënuar 3 gola në dhjetë minuta. Ibisevic...

Shënohen dy gola të shpejtë në derbin e Berlinit

para 5 dite - GazetaBlic

Hertha Berlin ka kaluar në avantazh të dyfishtë ndaj Union Berlinit. Golat i kanë shënuar Ibisevic dheLukebakio në minutën e 51 respektivisht 52, shkruan GazetaBlic. Ja pamjet nga golat e shënuar VIDEO VIDEO

VIDEO/ Bundesliga: Derbi i Berlinit, dy gola për një minutë

para 5 dite - ABC News

Hertha Berlin ka shënuar dy gola për një minutë, në ndeshjen derbi kundër Union Berlin. Në minutën e 51-të u zhbllokua ndeshja pas një krosimi në zonë, që u kthye në gol nga Vedad Ibisevic. 35-vjeccari...

Video: Hertha-Union, një pritje e dhimbshme shpëton miqtë

para 5 dite - Telesport

Gjatë pjesës së parë të derbit të Berlinit mes Hertha-s dhe Union-it, ndeshje e vlefshme për javën e 27-të të Bundesliga-s, është regjistruar një moment i dhimbshëm. Vendasit kanë patur një rast për të...

Përfundon derbi i Berlinit në Bundesligë, Hertha është skuadra e madhe e kryeqytetit

para 4 dite - Almakos

Hertha Berlin e ka fituar bindshëm me rezultat 4:0 derbin ndaj Union Berlin, në ndeshjen hapëse të xhiros së 27-të të Bundesligës. Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë...

Hertha Berlin – Union Berlin, formacionet zyrtare

para 5 dite - GazetaBlic

Bundesliga e fillon sot xhiron e saj me një super ndeshje në program. Në stadiumin olimpik, Hertha Berlin pret rivalët e Union Berlin. Ky derbi cilësohet në mesin e më të zjarrtëve në futbollin gjerman,...

VIDEO/ 4 gola mes spektaklit të fushës, derbi i Bundesligës dhuron emocione

para 4 dite - Newsport

Hertha Berlin priti në shtëpinë e vet Union Berlin, në një nga derbit e futbollit gjerman. Sfida hapëse e javës së 27 dhuroi plot katër gola për të zotët e shtëpisë. Ibisevic hapi serinë e golave në të...

Hertha e deklason Unionin në derbin e Berlinit

para 4 dite - Zyrtare

Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë shkaku i mbylljes së stadiumit nga frika e shpërndarjes së COVID-19. Pjesa e parë e derbit përfundoi 0-0, ndërsa vendasit “shpërthyen”...

Hertha e deklason Unionin në derbin e Berlinit

para 4 dite - Arbresh

Hertha Berlin e ka fituar bindshëm me rezultat 4:0 derbin ndaj Union Berlin, në ndeshjen hapëse të xhiros së 27-të të Bundesligës. Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK