http://kariera.mk

Lyon humb rastin ndaj Federatës së Francës, Gjykata e ka hedhur poshtë ankesën e tyre

para 6 dite - GazetaBlic

Lyon, Toulouse dhe Amiens, tre klubet që apeluan vendimin për përfundimin e hershëm të Ligue 1, kanë parë apelin e tyre të refuzuar nga gjykata. Ligue 1 ishte pezulluar në mes të marsit, dhe në muajin...

Gjykata jep vendimin lidhur me përfundimin e hershëm të sezonit në Ligue 1

para 6 dite - KosovaPress

Lyon, Toulouse dhe Amiens, tre klubet që apeluan vendimin për përfundimin e hershëm të Ligue 1, kanë parë apelin e tyre të refuzuar nga gjykata. Ligue 1 ishte pezulluar në mes të marsit, dhe në muajin...

Tri klube të Ligue 1 apeluan vendimin për përfundim të sezonit: Gjykata jep verdiktin

para 6 dite - Periskopi

Lyon, Toulouse dhe Amiens, tre klubet që apeluan vendimin për përfundimin e hershëm të Ligue 1, kanë parë apelin e tyre të refuzuar nga gjykata. Ligue 1 ishte pezulluar në mes të marsit, dhe në muajin...

Dështon apeli i Lyon kundër Ligue 1 për përfundimin e hershëm të sezonit

para 6 dite - Shprehja

loading... Ligue 1 ishte pezulluar në mes të marsit, dhe në muajin e kaluar u vendos për ndërprerjen e tij, shkaku i COVID-19. Ishte qeveria që ndaloi futbollin në Francë deri në shtator, duke detyruar...

3 klube apeluan vendimin e Ligue One, gjykata merr vendimin

para 6 dite - Albeu

Lyon , Toulouse dhe Amiens , tre klubet që apeluan vendimin për përfundimin e hershëm të Ligue 1, kanë parë apelin e tyre të refuzuar nga gjykata. Ligue 1 ishte pezulluar në mes të marsit, dhe në muajin...

Dështon apeli i Lyon kundër Ligue 1 për përfundimin e hershëm të sezonit

para 6 dite - Lajmi.net

Ligue 1 ishte pezulluar në mes të marsit, dhe në muajin e kaluar u vendos për ndërprerjen e tij, shkaku i COVID-19. Ishte qeveria që ndaloi futbollin në Francë deri në shtator, duke detyruar Ligue 1 që...

Dështon apeli i Lyon kundër Ligue 1 për përfundimin e hershëm të sezonit

para 6 dite - Zyrtare

Ligue 1 ishte pezulluar në mes të marsit, dhe në muajin e kaluar u vendos për ndërprerjen e tij, shkaku i COVID-19. Ishte qeveria që ndaloi futbollin në Francë deri në shtator, duke detyruar Ligue 1 që...

Dështon apeli i Lyon kundër Ligue 1 për përfundimin e hershëm të sezonit

para 6 dite - Arbresh

Lyon, Toulouse dhe Amiens, tre klubet që apeluan vendimin për përfundimin e hershëm të Ligue 1, kanë parë apelin e tyre të refuzuar nga gjykata. Ligue 1 ishte pezulluar në mes të marsit, dhe në muajin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK