http://kariera.mk

Klubi koreano-jugor dënohet me 82 mijë dollarë për kukullat seksi në stadium!

para 2 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 23/05/2020 11:23 Një javë më parë në një ndeshje të K-League klubi i FC Seoul bëri një gabim të rëndë. Në vend të fotove te modeleve normale vendosi në shkallët e stadiumit kukulla...

Vendosën në shkallët e stadiumit kukulla seksi, gjobitet klubi koreano-jugor

para 2 dite - Syri

Një javë më parë në një ndeshje të K-League klubi i FC Seoul bëri një gafë të rëndë teksa në vend të manekinëve normalë vendosi në shkallët e stadiumit kukulla seksi që të dukej sikur futbollistët në fushë...

Klubi koreano-jugor dënohet me 82 mijë dollarë për kukullat në stadium

para 2 dite - Sinjali

Një javë më parë në një ndeshje të K-League klubi i FC Seoul bëri një gafë të rëndë teksa në vend të manekinëve normalë vendosi në shkallët e stadiumit kukulla seksi që të dukej sikur futbollistët në fushë...

Klubi koreano-jugor dënohet me 82 mijë dollarë gjobë për kukullat seksi në stadium!

para 2 dite - SuperSport

Një javë më parë në një ndeshje të K-League klubi i FC Seoul bëri një gafë të rëndë teksa në vend të manekinëve normalë vendosi në shkallët e stadiumit kukulla seksi që të dukej sikur futbollistët në fushë...

Klubi koreano-jugor dënohet me 82 mijë dollarë për kukullat seksi në stadium

para 2 dite - Ekonomia Online

Një javë më parë në një ndeshje të K-League klubi i FC Seoul bëri një gabim të rëndë. Në vend të fotove te modeleve normale vendosi në shkallët e stadiumit kukulla seksi që të dukej sikur futbollistët...

Vendosi kukulla në stadium, dënohet klubi me 82 mijë dollarë

para 2 dite - KosovaPress

Një javë më parë në një ndeshje të K-League klubi i FC Seoul bëri një gafë të rëndë teksa në vend të manekinëve normalë vendosi në shkallët e stadiumit kukulla seksi që të dukej sikur futbollistët në fushë...

Pasojat e pandemisë: Mbrojtësi korean ka harruar sensin e topit, bën gabim katastrofal dhe e pëson keq

para 3 dite - Periskopi

FC Seoul fatmirësisht fitoi me përmbysje ditën e sotme kundër Pohang, me rezultatin 1-2. Gjashtë herë kampionët e Koresë së Jugut i falën një gol kundërshtarit që në fillim, pas një gafe që një prej mbrojtësve...

Vendosën kukullat e gabuara në stadium, 100 milion gjobë për FC Seoul

para 3 dite - ABC News

FC Seoul bëri një gafë të pafalshme në një ndeshje të K-League, pasi kishte menduar që në stola të vendoseshin manekine mode dhe në vend të tyre u panë kukulla seksi. Gafa u kuptua më vonë dhe klubi koreano-jugor...

VIDEO/ Pasojat e para nga pandemia, mbrojtësi korean bën gafën e pafalshme

para 3 dite - ABC News

FC Seoul fatmirësisht fitoi me përmbysje ditën e sotme kundër Pohang, me rezultatin 1-2. Gjashtë herë kampionët e Koresë së Jugut i falën një gol kundërshtarit që në fillim, pas një gafe që një prej mbrojtësve...

FC Seul-it i vendoset një gjobë e majme për kukullat s*ksi që vendsoi në tribunë

para 4 dite - Syri

Nisma e veçantë e FC Seoul, në Korenë e Jugut, për të vendosur kukulla seksi në stenda në vend të spektatorëve që mungojnë për masat antikoronirirus, ju ka kushtuar një gjobë majme mbi 80,000 dollarë ....

Gjesti seksist po i kushton klubit nga Koreja, ja sa para duhen paguar kukullat

para 4 dite - Periskopi

Për shkak të masave kundër koronavirusit, tifozët sipas të gjitha gjasave nuk do të jenë në stadium deri në vitin e ardhshëm. Duket se mungësën për këtë më së shumëti po e vërejnë klubi nga Koreja e Jugut,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK