http://kariera.mk

Talenti shqiptar lë Tiranën, trasnferohet në Kroaci!

para 6 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 23/05/2020 11:20 Albi Doka duke filluar nga sezoni i ardhshëm nuk do të jetë më pjesë e Tiranës dhe Kategorisë Superiore. Anësori i talentuar i cili është në skadencë kontrate me...

Mbrojtësi i Tiranës firmos me klubin kroat

para 6 dite - Albsport.mk

Albi Doka zgjedh Kroacinë për të vazhduar karrierën. Edhe pse është munduar të mbajë gjithçka të fshehtë, pasi i mbeten ende edhe pak ditë kontratë me Tiranën, “Panorama Sport” ka mësuar nga burime të...

Një tjetër futbollist shqiptar kalon në Superligën e Kroacisë

para 6 dite - GazetaBlic

Albi Doka duke filluar nga sezoni i ardhshëm nuk do të jetë më pjesë e Tiranës dhe Kategorisë Superiore. Anësori i talentuar i cili është në skadencë kontrate me bardheblutë ka arritur akordin me skuadrën...

Doka lë Tiranën, firmos në Kroaci!

para 6 dite - SuperSport

Albi Doka duke filluar nga sezoni i ardhshëm nuk do të jetë më pjesë e Tiranës dhe Kategorisë Superiore. Anësori i talentuar i cili është në skadencë kontrate me bardheblutë ka arritur akordin me skuadrën...

Talenti shqiptar lë Tiranën, trasnferohet në Kroaci!

para 6 dite - Lexo

Albi Doka duke filluar nga sezoni i ardhshëm nuk do të jetë më pjesë e Tiranës dhe Kategorisë Superiore. Anësori i talentuar i cili është në skadencë kontrate me bardheblutë ka arritur akordin me skuadrën...

Albi Doka firmos me klubin kroat, ja detajet

para 6 dite - Syri

Albi Doka zgjedh Kroacinë për të vazhduar karrierën. Edhe pse është munduar të mbajë gjithçka të fshehtë, pasi i mbeten ende edhe pak ditë kontratë me Tiranën, “Panorama Sport” ka mësuar nga burime të...

Detajet/ Zbulohet skuadra ku ka firmosur Albi Doka

para 6 dite - Albeu

Albi Doka zgjedh Kroacinë për të vazhduar karrierën. Edhe pse është munduar të mbajë gjithçka të fshehtë, pasi i mbeten ende edhe pak ditë kontratë me Tiranën . Ai është futbollisti më i ri i klubit kroat,...

EKSKLUZIVE/ Zbulohet skuadra ku ka firmosur Albi Doka, ja detajet

para 6 dite - Panorama

Albi Doka zgjedh Kroacinë për të vazhduar karrierën. Edhe pse është munduar të mbajë gjithçka të fshehtë, pasi i mbeten ende edhe pak ditë kontratë me Tiranën, “Panorama Sport” ka mësuar nga burime të...

Befasia e madhe: Albi Doka me ekip të ri, firmos në Kroaci

para 6 dite - ABC News

Albi Doka nuk rinovon me Tiranën. Mbrojtësi ishte në bisedime për të nënshkruar një kontratë të re, por dëshira për të luajtur jashtë vendit ka qenë gjithë kohën e më madhe. Me kryeqytetasit që po shkojnë...

Albi DOKA largohet nga TIRANA? Sa shumë që humbasin bardheblutë

para 6 dite - Newsport

Ky sezon duket se do të jetë i fundit për Albi Dokën në radhët e skuadrës së Tiranës. Mbrojtësi i linjës së djathtë të bardhebluve mësohet se ka arritur një akord paraprak në Kroaci me ekipin e NK Goricës....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK