http://kariera.mk

Legjendari i NBA del pozitiv me koronavirus

para 6 dite - Indeks online

Ish-basketbollisti legjendar amerikan, Patrick Ewing ka dalur pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka dhënë vetë Ewing me një postim në rrjetet sociale. “Ky virus është serioz, dhe unë jam i radhës që kam...

Legjenda e New York Knicks në spital: E kam koronavirusin

para 6 dite - Periskopi

Patrick Ewing, legjenda e Nba me Knicks në vitet 90 e sot në moshën 57 vjecare trajner i Georgetown në Ncaa, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Hoyas kanë bërë të ditur se është në spital në zonën e...

Ish-ylli i basketbollit amerikan, në spital me Covid-19: Mos e nënvlerësoni këtë virus

para 6 dite - Gazeta Tema

Një nga qendrat më të mira të historisë së basketbollit amerikan, Patrick Ewing, ka njoftuar se është infektuar nga koronavirusi i ri. Ish-lojtari i New York Knicks, aktualisht trajner i Universitetit...

Ikona e New York Knicks del pozitiv në koronavirus

para 6 dite - Lajmi.net

Ikona e basketbollit ka konfirmuar vetë se është prekur nga pandemia COVID-19. “Ky virus është serioz dhe nuk duhet të merret lehtë. Unë dua të inkurajoj të gjithë që të qëndrojnë të sigurt dhe të kujdesen...

Ikona e New York Knicks del pozitiv në koronavirus

para 6 dite - Zyrtare

Ikona e basketbollit ka konfirmuar vetë se është prekur nga pandemia COVID-19. “Ky virus është serioz dhe nuk duhet të merret lehtë. Unë dua të inkurajoj të gjithë që të qëndrojnë të sigurt dhe të kujdesen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK