http://kariera.mk

Vidal ka vendosur për të ardhmen

para 6 dite - Medial

Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë...

Vidal ka vendosur për të ardhmen

para 6 dite - Gazeta Express

Instant Gazeta Express 23/05/2020 11:40 Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të...

Vidal ka vendosur për të ardhmen

para 6 dite - RTK

Vidal dëshiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë...

Vidal ka vendosur për të ardhmen

para 6 dite - Ekonomia Online

Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë...

Vidal shumë i lumtur tek Barcelona!

para 7 dite - Albasport

Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal, ka deklaruar se është shumë i lumtur tek skuadra e Barcelonës përkundër interesimit që ka shfaqur skuadra e Interit. Vidal i cili është në moshën 32 vjeçare po përflitet...

Vidal thyen heshtjen: Kiliani komenton zërat për transferimin te Interi

para 7 dite - Albasport

Arturo Vidal ka thyer heshtjen duke pretenduar se është i lumtur dhe rehat në Kataluni, ndërsa shtoi se dëshiron të vazhdoj te Barcelona. Mesfushori qendror kilian është lidhur me një transferim në Serie...

Prapaskena e Vidal, në janar mund të kthehej te Juventusi

para 7 dite - Telesport

Dikush si Arturo Vidal është gjithmonë një luftëtar. Juventusi e di mirë këtë dhe, nga viti 2011 deri më 2015, pati mundësinë të kishte në radhët e veta një nga mesfushorët më të fortë. Edhe Barcelona...

Vidal ia mbyll dyert Interit: Jam i lumtur, dua të vazhdoj te Barcelona

para 7 dite - Telegrafi

Arturo Vidal ka thyer heshtjen duke pretenduar se është i lumtur dhe rehat në Kataluni, ndërsa shtoi se dëshiron të vazhdoj te Barcelona. Mesfushori qendror kilian është lidhur me një transferim në Serie...

Vidal i lumtur te Barcelona, përkundër interesimit të Inter

para 7 dite - Lajmi.net

Ylli kilian, Vidal, është shprehur tejet i lumtur me qëndrimin e tij te Barcelona, përkundër se ai po lidhet me një transferim të mundshëm te Inter. Mesfushori thuhet se mund të përfshihet në një marrëveshje...

Vidal i lumtur te Barcelona, përkundër interesimit të Inter

para 7 dite - Zyrtare

Ylli kilian, Vidal, është shprehur tejet i lumtur me qëndrimin e tij te Barcelona, përkundër se ai po lidhet me një transferim të mundshëm te Inter. Mesfushori thuhet se mund të përfshihet në një marrëveshje...

A po largohet nga Barcelona, Vidal flet për të ardhmen e tij

para një jave - OraInfo

Vidal duket se nuk e ka ndërmend të largohet nga Barcelona. Derisa spekulimet vazhdojnë për të ardhmen e Arturo Vidal, që sipas mediave është në Itali – kiliani ka tentuar t’i shuajë ato. Në një intervistë...

Mesazhi i Vidalit: Jam i lumtur në Barcelonë

para një jave - Gazeta Express

Instant Gazeta Express 21/05/2020 22:48 Duket se Vidal s’dëshiron të largohet nga Barcelona. Derisa spekulimet vazhdojnë për të ardhmen e Arturo Vidal, që sipas mediave është në Itali – kiliani ka tentuar...

Mesazhi i Vidalit: Jam i lumtur në Barcelonë

para një jave - Ekonomia Online

Duket se Vidal s’dëshiron të largohet nga Barcelona. Derisa spekulimet vazhdojnë për të ardhmen e Arturo Vidal, që sipas mediave është në Itali – kiliani ka tentuar t’i shuajë ato. Në një intervistë dhënë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK