http://kariera.mk

E ndihmoi Milanin drejt sukseseve të mëdha, Braida gati të rikthehet te Milani përsëri

para 6 dite - GazetaBlic

Shefi i ardhshëm i Milanit Ralf Rangnick thuhet se dëshiron që Daniele Bonera dhe Ariedo Braida të formojnë pjesë e ekipit të tij të ri të menaxhimit. Sipas Gazzetta dello Sport, Milani po punëson Rangnick...

Shtylla kurrizore e ‘Milanit të ri ’ do të jetë italian, Rangnick harton stafin e tij

para 6 dite - OraInfo

Shtylla kurrizore e ‘Milanit të ri ’ do të jetë italian, më shumë në staf sesa skuadra. Në pozitën pole për të zëvendësuar Stefano Pioli pas këtij sezoni, Ralf Rangnick është duke punuar për të kompozuar...

Bonera nuk lëviz, Ragnick synon një rikthim të madh te Milani

para 6 dite - ABC News

Milani gjerman i Ralf Ragnick pritet të pësojë ndryshime. Trajneri kërkon që në stafin e tij të ketë edhe italiane dhe “Gazzetta dello Sport” zbulon dy emrat që ai kërkon t’i ketë pranë tij. Njëri prej...

Maldini donte ta largonte, Ragnick e kthen në liderin e Milanit

para 7 dite - Telesport

Ralf Ragnick do të vijë me ide të reja në drejtimin e Milanit. Gjermani do të marrë drejtimin e klubit italian si trajner dhe drejtor sportiv. Zyrtari i ardhshëm do të bëjë një rivlerësim dhe të grupit...

Rangnick tranferon 3 emra të njohur nga Gjermania në stafin e tij te Milani

para 7 dite - OraInfo

Ralf Rangnick ka filluar të mendojë për grumbullimin e stafit të tij përpara një roli të ri në Milan. Calciomercato pretendon se mund të ketë promovim për figura tashmë të pranishme në klub si shefi i...

Rangnick tashmë në punë – nga stafi tek lojtarët ai dëshiron një bazë italiane

para një jave - OraInfo

Ralf Rangnick tashmë po punon me dhe për Milanin, sepse sezoni i ri – përkundër dyshimeve dhe paqartësive për atë aktual – duhet të afrohet në mënyrën më të mirë. Sipas Tuttosport, Rangnick dëshiron t’i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK