http://kariera.mk

Interi zgjedh pasuesin e Lautaros

para 6 dite - Albsport.mk

Bisedimet mes Barcelonës dhe Interit për kalimin e Lautaro Martinez në Camp Nou vazhdojnë pa u ndalur. Mbeten ende për t’u përcaktuar alternativat që do t’u shtohen parave cash për të mbyllur me sukses...

Interi zgjedh pasuesin e Lautaros, “çelësi” mund të jetë Icardi!

para 6 dite - SuperSport

Bisedimet mes Barcelonës dhe Interit për kalimin e Lautaro Martinez në Camp Nou vazhdojnë pa u ndalur. Mbeten ende për t’u përcaktuar alternativat që do t’u shtohen parave cash për të mbyllur me sukses...

Shkëmbim i papritur nga Barcelona dhe Manchester City

para 6 dite - OraInfo

Manchester City dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve. Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas shumë analistëve, më shumë do të shkëmbejnë...

Semedo te City, Cancelo te Barca

para 6 dite - Lajmi.net

MundoDeportivo raporton se mbrojtësi Joao Cancelo do t’i bashkohet Barcelonës në një marrëveshje shkëmbimi, me Nelson Semedon që do të shkojë në anën tjetër, përcjell lajmi.net. Është Pep Guardiola që...

Setien nxit dyshimet për rikthimin e Neymarit te Barcelona

para 6 dite - Albsport.mk

Quique Setien ka nxitur edhe më shumë dyshimet për një rikthim sensacional të brazilianit Neymar te Barcelona. Sulmuesi brazilian u largua nga Camp Nou në verën e vitit 2017 për të kaluar në kryeqytetin...

Manchester City dhe Barcelona planifikojnë shkëmbimin e futbollistëve

para 6 dite - Indeks online

Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City? Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve. Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas...

Manchester City dhe Barcelona po mendojnë shkëmbimin e futbollistëve

para 6 dite - Albeu

Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City ? Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve . Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas...

Setien nxit dyshimet për rikthimin e Neymarit te Barcelona: Lojtar i jashtëzakonshëm, do të doja ta stërvitja

para 6 dite - Telegrafi

Quique Setien ka nxitur edhe më shumë dyshimet për një rikthim sensacional të brazilianit Neymar te Barcelona. Sulmuesi brazilian u largua nga Camp Nou në verën e vitit 2017 për të kaluar në kryeqytetin...

Setien pa dorashka: Lautaro mund të jetë shumë i mirë për Barcelonën

para 6 dite - ABC News

Quique Setien, trajneri i Barcelonës, ka folur sërish për Lautari Martinez, sulmuesin argjentinas të Interit, që katalanasit e kërkojnë me ngulm, të paktën sipas medieve në Spanjë dhe Itali. Tekniku i...

Setien ia hap derën Lautaros: “Ai mund të luajë në Barçën time”

para 6 dite - Gazeta Express

Instant Gazeta Express 23/05/2020 9:57 Quique Setien ka rritur edhe më shumë spekulimet për një transferim të mundshëm të Lautaro Martinez te Barcelona. Ai ka thënë se Martinez, te Barcelona – mund të...

Setien thur elozhe për Martinez: Sulmues fantastik, i përsosur për lojën tonë!

para 6 dite - Syri

Quique Setien nuk e fsheh dëshirën e tij për të pasur në skuadër, Lautaro Martinez. Trajneri i Barcelonës është shprehur së fundmi, se Martinez mund të bëhet edhe më i mire te Barcelona Klubi katalanas...

Man City dhe Barcelona po mendojnë shkëmbimin e futbollistëve

para 6 dite - Gazeta Express

Instant Gazeta Express 23/05/2020 9:46 Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City? Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve. Për shkak të krizës për shkak të pandemisë...

Trajneri i Barcës: Lautaro lojtar shumë i mirë për ekipin tim

para 6 dite - Lajmi.net

Barcelona prej kohësh është vënë pas sulmuesit të Interit, i cili këtë sezon ka kaluar formë të jashtëzakonshme, ku së bashku me Romelu Lukakun kanë formuar dyshen më të frikshme në Serie A. “Në lidhje...

Setien ia hap derën Lautaros: Ai mund të luajë në Barçën time

para 6 dite - RTK

Quique Setien ka rritur edhe më shumë spekulimet për një transferim të mundshëm të Lautaro Martinez te Barcelona. Ai ka thënë se Martinez, te Barcelona – mund të bëhet edhe më i mirë. Barcelona po bën...

Dështuan me ofertën për De Ligt, Barcelona tani konsideron transferimin e Romagnolit

para 6 dite - Telegrafi

Barcelona ka rikthyer interesimin për mbrojtësin holandez Matthijs De Ligt. Është raportuar se klubi katalunas i ka ofruar 75 milionë euro Juventusit për mbrojtësin holandez, ofertë që është hedhur poshtë...

PSG me vendim të papritur, po e transferon sulmuesin 50 milionësh

para 6 dite - OraInfo

PSG me ofertë 50 milionëshe për Icardin. Kampionët e Liga 1 janë të vendosur që t’i sigurojnë shërbimet e sulmuesit argjentinas. Sipas Sky Sports, skuadra Paris Saint-Germain i ka ofruar Interit 50 milionë...

Cavani drejt Interit, shihet si zëvendësues i Martinezit

para 6 dite - KosovaPress

Bisedimet mes Barcelonës dhe Interit për kalimin e Lautaro Martinez në Camp Nou vazhdojnë pa u ndalur. Mbeten ende për t’u përcaktuar alternativat që do t’u shtohen parave kesh për të mbyllur me sukses...

Trajneri i Barcelonës: Do të doja të punoja me Neymarin

para 6 dite - Zhurnal

Setien e do Neymarin në Barcelonë Edhe trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka folur lidhur me trasnferimin e mundshëm të Neymar në Camp Nou. Ai ka rritur spekulimet duke thënë se ‘shpresoj të punoj me...

PSG me ofertë 50 milionëshe për Icardin

para 6 dite - Klan Kosova

Kampionët e Liga 1 janë të vendosur që t’i sigurojnë shërbimet e sulmuesit argjentinas. Sipas Sky Sports, skuadra Paris Saint-Germain i ka ofruar Interit 50 milionë euro, plus 10 milionë euro shtesa për...

Trajneri i Barcelonës: Do të doja të punoja me Neymarin

para 6 dite - Gazeta Express

Instant Gazeta Express 23/05/2020 8:21 Setien e do Neymarin në Barcelonë Edhe trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka folur lidhur me trasnferimin e mundshëm të Neymar në Camp Nou. Ai ka rritur spekulimet...

Semedo te City, Cancelo te Barca

para 6 dite - Zyrtare

MundoDeportivo raporton se mbrojtësi Joao Cancelo do t’i bashkohet Barcelonës në një marrëveshje shkëmbimi, me Nelson Semedon që do të shkojë në anën tjetër, përcjell lajmi.net. Është Pep Guardiola që...

Setien: Do të doja të punoja me Neymarin

para 6 dite - Sinjali

Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka folur lidhur me trasnferimin e mundshëm të Neymar në Camp Nou. Tash e një kohë, Neymar është lidhur me një rikthim të mundshëm megjithatë parisienët po kërkojnë...

Barcelona bën “prapa-kthehu”, vendos për Antoine Griezmann

para 6 dite - Newsport

Sulmuesi Antoine Griezmann, do të qëndrojë te Barcelona, shkruan “Mundo Deportivo”. Ndërkohë dhe klubi katalanas nuk do të diskutojë për shitjen e lojtarit francez. Disa ditë më parë, qarkulloi lajmi se...

U rikthye në Torino pas shumë thashethemeve, Arsenali nis negociatat për mesfushorin e Juventusit

para 6 dite - GazetaBlic

Megjithëse nuk ka zhvilluar një sezon për t’u mbajtur mend te Juventusi, mesfushori francez Adrien Rabio vazhdon të ngjallë interes në merkaton e futbollit europian. rabiot. Sips “TMW”-së Arsenali ka nisur...

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin

para 6 dite - Ina

Quique Setien ka deklaruar se do të dëshironte të stërviste sulmuesin e PSG, Neymar. Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një...

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin

para 6 dite - Medial

Quique Setien ka deklaruar se do të dëshironte të stërviste sulmuesin e PSG, Neymar. Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një...

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin

para 6 dite - Almakos

Quique Setien ka deklaruar se do të dëshironte të stërviste sulmuesin e PSG, Neymar. Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një...

COVID-19 ul ofertën e PSG-së për Mauro Icardin, topi në fushën e Interit

para 6 dite - Top Channel

Në pritje të rikthimit në fushë, për të luftuar me Juventusin dhe Lazion për titullin e Serisë A, Interi po luan shumë në merkato. Po flitet shumë për shitjen e mundshme të Lautaro Martinezit te Barcelona,...

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin

para 6 dite - Shprehja

loading... Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një herë ‘MSN’ së bashku me Lionel Messin dhe Luis Suarez. “Është i njëjti shpjegim,...

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin

para 6 dite - Lajmi.net

Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një herë ‘MSN’ së bashku me Lionel Messin dhe Luis Suarez. “Është i njëjti shpjegim, sigurisht...

Cavani ua bën të qartë klubeve që e kërkojnë, do 10 milionë euro në sezon

para 6 dite - Syri

Edinson Cavani, i cili do të jetë lojtar i lirë në verë, ndodhet mes dy zjarresh për të ardhmen e tij, teksa kërkohet nga Interi dhe Atletico Madridi. Zikaltrit i kanë përqendruar të gjitha forcat te nënshkrimi...

U rikthye në Torino pas shumë thashethemeve, Arsenali nis negociatat për mesfushorin e Juventusit

para 6 dite - Panorama

Megjithëse nuk ka zhvilluar një sezon për t’u mbajtur mend te Juventusi, mesfushori francez Adrien Rabio vazhdon të ngjallë interes në merkaton e futbollit europian. Sips “TMW”-së Arsenali ka nisur negociatat...

PSG e ka seriozisht për Icardin, zbulohen detajet e ofertës

para 6 dite - ABC News

Mauro Icardi mbetet në udhëkryq. Sulmuesi argjentinas është nën kontratë me Inter, ndërkohë që PSG ka vendosur të mos e paguajë klauzolën prej 70 milion eurosh që ishte në marrëveshjen e nënshkruar verën...

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin

para 6 dite - Zyrtare

Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një herë ‘MSN’ së bashku me Lionel Messin dhe Luis Suarez. “Është i njëjti shpjegim, sigurisht...

E doni Cavanin, jepini 10 milionë euro në sezon!

para 7 dite - RTK

Edinson Cavani, i cili do të jetë lojtar i lirë në verë, ndodhet mes dy zjarresh për të ardhmen e tij, teksa kërkohet nga Interi dhe Atletico Madridi. Zikaltrit i kanë përqendruar të gjitha forcat te nënshkrimi...

COVID-19 ul ofertën e PSG-së për Mauro Icardin, topi në fushën e Interit

para 7 dite - Gazeta Tema

Në pritje të rikthimit në fushë, për të luftuar me Juventusin dhe Lazion për titullin e Serisë A, Interi po luan shumë në merkato. Po flitet shumë për shitjen e mundshme të Lautaro Martinezit te Barcelona,...

Setien endërron ta stërvisë Neymarin tek Barcelona

para 7 dite - Indeks online

Quique Setien ka një ëndërr si trajneri i Barcelonës. Në një intervistë për BeIN Sports në Spanjë, trajneri i Barça tha se do të dëshironte ta kishte Neymar në skuadrën e tij. “Sigurisht që do të isha...

Barça: Quique Setien dëshiron të stërvisë Neymar

para 7 dite - Syri

Quique Setien ka një ëndërr si trajneri i Barcelonës. Në një intervistë për BeIN Sports në Spanjë, trajneri i Barça tha se do të dëshironte ta kishte Neymar në skuadrën e tij. " Sigurisht që do të isha...

E doni Cavanin, jepini 10 milionë euro në sezon!

para 7 dite - SuperSport

Edinson Cavani, i cili do të jetë lojtar i lirë në verë, ndodhet mes dy zjarresh për të ardhmen e tij, teksa kërkohet nga Interi dhe Atletico Madridi. Zikaltrit i kanë përqendruar të gjitha forcat te nënshkrimi...

Kriza nga Covid-19, PSG ul ofertën për Icardin

para 7 dite - Syri

Në pritje të rikthimit në fushë, për të luftuar me Juventusin dhe Lazion për titullin e Serisë A, Interi po luan shumë në merkato. Po flitet shumë për shitjen e mundshme të Lautaro Martinezit te Barcelona,...

“Lautaro do të mësojë shumë te Barcelona”

para 7 dite - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 22/05/2020 19:20 Stoichkov, ish futbollisti i katalunasve, beson se ylli i Interit do të përfitojë nga lëvizja në Camp Nou. Barcelona e ka shndërruar Lautaro Martinezin në objektivin...

PSG propozon këtë formulë për blerjen e Icardit nga Interi

para 7 dite - Medial

Paris Saint Germain raportohet se kanë ofruar 60 milionë euro për të nënshkruar me sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, në një marrëveshje të përhershme. Icardi ka kaluar një sezon si i huazuar te PSG, duke...

Në asnjë mënyrë Griezmann nuk do largohet nga Barcelona!

para 7 dite - Albasport

Barcelona nuk është duke e menduar idenë për shitjen e Antoine Griezmann gjatë kësaj vere dhe se padyshim që ai do të qëndrojë edhe pas kësaj vere në Camp Nou, raporton Mundo Deportivo. Raportime të ndryshme...

Ish ylli i Barcelonës flet rreth kalimit të Lautaros në Camp Nou

para 7 dite - OraInfo

Stoichkov, ish futbollisti i katalunasve, beson se ylli i Interit, Lautaro Martinez do të përfitojë nga lëvizja te Barcelona. Barcelona e ka shndërruar Lautaro Martinezin në objektivin kryesor për merkaton...

Diskutime në aksin Paris – Milano, PSG propozon shkëmbimin e lojtarëve me zikaltërit

para 6 dite - Newsport

Inter duket se është futur në valle për shërbimet e Edinson Cavanit. Uruguajani do të largohet në fundin e sezonit nga PSG, ndërsa zikaltërit po tentojnë ta rikthejnë lojtarin në Serie A. Siç raporton...

Interi do mbrojtësin e Barcelonës, katalanasit lëshojnë prej Lautaros

para 7 dite - Telesport

Trajneri i Interit, Antonio Conte, vazhdon të jetë i joshur nga ideja e afrimit të Samuel Umtitit në skuadrën e tij. Numri një i stolit u ka kërkuar drejtuesve sërish që të marrin seriozisht një mundësi...

COVID-19 ul ofertën e PSG-së për Mauro Icardin

para 7 dite - Indeks online

Në pritje të rikthimit në fushë, për të luftuar me Juventusin dhe Lazion për titullin e Serisë A, Interi po luan shumë në merkato. Po flitet shumë për shitjen e mundshme të Lautaro Martinezit te Barcelona,...

COVID-19 ul ofertën e PSG-së për Icardin, topi në fushën e Interit

para 7 dite - RTK

Në pritje të rikthimit në fushë, për të luftuar me Juventusin dhe Lazion për titullin e Serisë A, Interi po luan shumë në merkato. Po flitet shumë për shitjen e mundshme të Lautaro Martinezit te Barcelona,...

PSG vendos për blerjen e Mauro Icardit, por e kërkon me ulje çmimi

para 7 dite - Koha Jone

Interi është një nga skuadrat më aktive në merkato, edhe pse në fakt transferimet ende nuk janë hapur. Skuadra zikaltër pritet të ketë jo vetëm afrime, por edhe largime. Mauro Icardi, është njëri prej...

COVID-19 ul ofertën e PSG-së për Mauro Icardin, topi në fushën e Interit

para 7 dite - SuperSport

Në pritje të rikthimit në fushë, për të luftuar me Juventusin dhe Lazion për titullin e Serisë A, Interi po luan shumë në merkato. Po flitet shumë për shitjen e mundshme të Lautaro Martinezit te Barcelona,...

Barcelona ul çmimin për Umtiti-n

para 7 dite - RTK

Barcelona është duke u munduar që të gjejë blerës për qendërmbrojtësin Samuel Umtiti. Sipas mediave spanjolle, klubi katalunas nuk është i kënaqur me lojtarin dhe do bëjë gjithçka që ta shesë në merkaton...

Arsenal nis bisedimet me yllin e Juventus

para 7 dite - OraInfo

Arsenali i nis bisedimet me Rabiotin. “Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin. Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin, njofton...

Arsenali i nis bisedimet me Rabiotin

para 7 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 22/05/2020 17:13 “Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin,...

PSG vendos për blerjen e Mauro Icardit, por ka një kusht

para 7 dite - Gazeta Telegraf

Interi është një nga skuadrat më aktive në merkato, edhe pse në fakt transferimet ende nuk janë hapur. Skuadra zikaltër pritet të ketë jo vetëm afrime, por edhe largime. Mauro Icardi, është njëri prej...

Arsenali i nis bisedimet me Rabiotin

para 7 dite - RTK

“Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin, njofton mediumi francez “Le10Sport”. Mesfushori...

Grizemann – Barcelona, ky është lajmi i fundit

para 7 dite - Ina

Antoine Griezmann duket se nuk do të largohet nga Barcelona. Antoine Griezmann vazhdon të lidhet me një largim të mundshëm nga ‘Camp Nou’, pas një sezoni jo shumë bindës me fanellën ‘Blaugrana’. Emri i...

PSG ofron 60 milionë euro për Icardin

para 7 dite - Ina

Paris Saint Germain raportohet se kanë ofruar 60 milionë euro për të nënshkruar me sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, në një marrëveshje të përhershme. Icardi ka kaluar një sezon si i huazuar te PSG, duke...

PSG ofron 60 milionë euro për Icardin

para 7 dite - Medial

Paris Saint Germain raportohet se kanë ofruar 60 milionë euro për të nënshkruar me sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, në një marrëveshje të përhershme. Icardi ka kaluar një sezon si i huazuar te PSG, duke...

“Lautaro do të mësojë shumë te Barcelona”

para 7 dite - Ekonomia Online

Stoichkov, ish futbollisti i katalunasve, beson se ylli i Interit do të përfitojë nga lëvizja në Camp Nou. Barcelona e ka shndërruar Lautaro Martinezin në objektivin kryesor për merkaton e verës. Ai shiet...

Vjen oferta e parë e PSG drejt Interit për Icardin

para 7 dite - Albsport.mk

Paris Saint-Germain ka nisur tashmë ofertën e parë në drejtim të Interit për sulmuesin argjentinas, Mauro Icardi. Reprezentuesi argjentinas e ka kaluar këtë sezon në huazim te PSG dhe ka bërë sa duhet...

Katër gjigantë evropianë pas Semedos

para 7 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 22/05/2020 16:30 Manchester City, Bayern Munich, Juventus e Paris Saint-Germain ia kanë vënë syrin mbrojtësit të djathtë të Barcelonës Nelson Semedo është bërë objektiv i klubeve...

PSG paraqet ofertën e parë drejt Interit për Icardin

para 7 dite - Telegrafi

Paris Saint-Germain ka nisur tashmë ofertën e parë në drejtim të Interit për sulmuesin argjentinas, Mauro Icardi. Reprezentuesi argjentinas e ka kaluar këtë sezon në huazim te PSG dhe ka bërë sa duhet...

Grizemann – Barcelona, ky është lajmi i fundit

para 7 dite - OraInfo

Antoine Griezmann duket se nuk do të largohet nga Barcelona. Antoine Griezmann vazhdon të lidhet me një largim të mundshëm nga ‘Camp Nou’, pas një sezoni jo shumë bindës me fanellën ‘Blaugrana’. Emri i...

PSG ofron 60 milionë euro për Icardin

para 7 dite - Lajmi.net

Icardi ka kaluar një sezon si i huazuar te PSG, duke shënuar 20 gola në 31 paraqitje, me skuadrën franceze që fitoi titullin në Ligue 1. Tani, Fabrizio Romano, raporton për Sky Sport Italia, se gjigantët...

Ndërron mendje

para 7 dite - Medial

Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, raportohet se ka ndërruar mendje dhe tani është i gatshëm të negociojë me Juventusin, duke i hapur kështu rrugë një shkëmbimi të mundshëm me Miralem Pjanicin. Mesfushori...

PSG paraqet ofertën e parë drejt Interit për Icardin

para 7 dite - Zhurnal

Paris Saint-Germain ka nisur tashmë ofertën e parë në drejtim të Interit për sulmuesin argjentinas, Mauro Icardi. Reprezentuesi argjentinas e ka kaluar këtë sezon në huazim te PSG dhe ka bërë sa duhet...

PSG ofron 60 milionë euro për transferimin e plotë të Icardit

para 7 dite - GazetaBlic

Paris Saint-Germain raportohet se ka ofruar 60 milion € për të nënshkruar sulmuesin e Interit, Mauro Icardi në baza të përhershme . Icardi e ka kaluar sezonin në huazim te PSG, duke shënuar 20 gola në...

Asnjë mundësi që Griezmann të largohet nga Barcelona

para 7 dite - Medial

E ardhmja e Antoine Griezmann vazhdon të jetë në pikëpyetje. Antoine Griezmann vazhdon të lidhet me një largim të mundshëm nga ‘Camp Nou’, pas një sezoni jo shumë bindës me fanellën ‘Blaugrana’. Emri i...

PSG ofron 60 milionë euro për Icardin

para 7 dite - Tetova Sot

Paris Saint Germain raportohet se kanë ofruar 60 milionë euro për të nënshkruar me sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, në një marrëveshje të përhershme. Icardi ka kaluar një sezon si i huazuar te PSG, duke...

Juve, City dhe PSG në garë për yllin e Barcelonës!

para 7 dite - Albasport

Juventus, Manchester City dhe Paris Saint Germain janë vetëm disa nga emrat e skuadrave të mëdha europiane që janë të interesuara për shërbimet e mbrojtësit të djathtë të Barcelonës, Nelson Semedo. Portugezi...

Arthur është gati të dëgjojë ofertën e Juventusit

para 7 dite - Telegrafi

Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, mund të jetë i gatshëm të shkëmbejë vendet me mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic. Braziliani ka qenë i lidhur me një marrëveshje shkëmbimi ku përfshihet ai dhe...

Asnjë mundësi që Griezmann të largohet nga Barcelona

para 7 dite - Lajmi.net

Antoine Griezmann vazhdon të lidhet me një largim të mundshëm nga ‘Camp Nou’, pas një sezoni jo shumë bindës me fanellën ‘Blaugrana’. Emri i francezit është lakuar në fjali të njëjta me emrat e skuadrave...

Asnjë mundësi që Griezmann të largohet nga Barcelona

para 7 dite - Shprehja

loading... Antoine Griezmann vazhdon të lidhet me një largim të mundshëm nga ‘Camp Nou’, pas një sezoni jo shumë bindës me fanellën ‘Blaugrana’. Emri i francezit është lakuar në fjali të njëjta me emrat...

Cavani nuk ka pranuar të rinovojë kontratën

para 7 dite - Medial

Skuadra e PSG-së pritet të ketë ndryshime për sezonin e ardhshëm. Sidomos në repartin e sulmit, pasi bomberi Edinson Cavani, nuk ka pranuar të rinovojë kontratën dhe pritet të largohet në verë. Uruguaiani...

Arsenal transferon yllin e Juventus!

para 7 dite - Albasport

Arsenal ka filluar bisedimet me mesfushorin e skuadrës së Juventusit, Adrien Rabiot, për një transferim të mundshëm në Emirates Stadium, raporton Le10Sport. Raportohet gjithashtu se edhe Everton është...

Frika nga PSG, Barcelona dhe Juventusi arrijnë marrëveshjen!

para 7 dite - Telesport

Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, mund të dorëzohet dhe të pranojë shkëmbimin me Miralem Pjanicin. Juvja e do futbollistin brazilian dhe është gati ta ndërrojë kokë me kokë me Pjanic. Barcelona është...

Tre emrat e sulmuesve që pritet të transferohen në rast të largimit të Lautaros!

para 7 dite - Albasport

Lautaro Martinez këtë verë ka shumë mundësi që do të transferohet tek skuadra e Barcelonës dhe skuadra e Interit ka filluar që tani lëvizjet për gjetjen e zëvëndësuesit të tij. Emri më i lakuar i javëve...

Arthur është gati të dëgjojë ofertën e Juventusit

para 7 dite - InfoShqip

Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, mund të jetë i gatshëm të shkëmbejë vendet me mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic. Braziliani ka qenë i lidhur me një marrëveshje shkëmbimi ku përfshihet ai dhe...

Arsenali i nis bisedimet me Rabiotin

para 7 dite - Ekonomia Online

“Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin, njofton mediumi francez “Le10Sport”. Mesfushori...

PSG-ja ofron 50 milionë euro për Icardin

para 7 dite - Koha.net

Paris Saint-Germaini ka bërë ofertë fillestare prej 50 milionë euro për Mauro Icardin e Interit. Icardi ka qenë i huazuar te PSG-ja nga vera e kaluar, ndërsa marrëveshja përfshinë opsionin për blerjen...

Arthur ndërron mendje, i gatshëm të bisedojë me Juventusin

para 7 dite - Medial

Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, raportohet se ka ndërruar mendje dhe tani është i gatshëm të negociojë me Juventusin, duke i hapur kështu rrugë një shkëmbimi të mundshëm me Miralem Pjanicin. Mesfushori...

Arthur ndërron mendje, i gatshëm të bisedojë me Juventusin

para 7 dite - Iliria News

Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, raportohet se ka ndërruar mendje dhe tani është i gatshëm të negociojë me Juventusin, duke i hapur kështu rrugë një shkëmbimi të mundshëm me Miralem Pjanicin. Mesfushori...

PSG ofron 60 milionë euro për Icardin

para 7 dite - Arbresh

Paris Saint Germain raportohet se kanë ofruar 60 milionë euro për të nënshkruar me sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, në një marrëveshje të përhershme. Icardi ka kaluar një sezon si i huazuar te PSG, duke...

Katër gjigantë evropianë pas Semedos

para 7 dite - Ekonomia Online

Manchester City, Bayern Munich, Juventus e Paris Saint-Germain ia kanë vënë syrin mbrojtësit të djathtë të Barcelonës Nelson Semedo është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane. Mbrojtësi i djathtë...

Katër gjigantë evropianë pas Semedos

para 7 dite - Ekonomia Online

Manchester City, Bayern Munich, Juventus e Paris Saint-Germain ia kanë vënë syrin mbrojtësit të djathtë të Barcelonës Nelson Semedo është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane. Mbrojtësi i djathtë...

Arthur pajtohet të transferohet tek gjiganti i Serie A!

para 7 dite - Albasport

Siç raporton Gazzetta dello Sport, mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo ka rënë dakord që të shkëmbehet me Miralem Pjanic. Ka një kohë të gjatë që mediat po flasin për një shkëmbim të mundshëm në mes të...

PSG ofron 60 milionë euro për Icardin

para 7 dite - Zyrtare

Icardi ka kaluar një sezon si i huazuar te PSG, duke shënuar 20 gola në 31 paraqitje, me skuadrën franceze që fitoi titullin në Ligue 1. Tani, Fabrizio Romano, raporton për Sky Sport Italia, se gjigantët...

Arthur ndërron mendje, i gatshëm të bisedojë me Juventusin

para 7 dite - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 22/05/2020 13:27 Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, raportohet se ka ndërruar mendje dhe tani është i gatshëm të negociojë me Juventusin, duke i hapur kështu rrugë një shkëmbimi...

Çfarë po ndodh me Barcelonën, klubi katalanas interesohet për kapitenin e Milanit

para 7 dite - Tetova Sot

Barcelona pritet të jetë aktive gjatë merkatos së verës sepse dëshiron të largojë nga skuadra një numër të lojtarëve në fazën e sulmit dhe të mbrojtjes. Kjo situatë ka bërë që klubi katalanas të interesohet...

PSG humb Cavanin, gati oferta për goleadorin e Premier Leagues

para 7 dite - RTK

Skuadra e PSG-së pritet të ketë ndryshime për sezonin e ardhshëm. Sidomos në repartin e sulmit, pasi bomberi Edinson Cavani, nuk ka pranuar të rinovojë kontratën dhe pritet të largohet në verë. Uruguaiani...

PSG-ja paraqet ofertën e parë drejt Interit për Icardin

para 7 dite - Ekonomia Online

Paris Saint-Germain ka nisur tashmë ofertën e parë në drejtim të Interit për sulmuesin argjentinas, Mauro Icardi. Reprezentuesi argjentinas e ka kaluar këtë sezon në huazim te PSG dhe ka bërë sa duhet...

Çfarë po ndodh me Barcelonën, klubi katalanas interesohet për kapitenin e Milanit

para 7 dite - Albeu

Barcelona pritet të jetë aktive gjatë merkatos së verës sepse dëshiron të largojë nga skuadra një numër të lojtarëve në fazën e sulmit dhe të mbrojtjes. Kjo situatë ka bërë që klubi katalanas të interesohet...

Asnjë mundësi që Griezmann të largohet nga Barcelona

para 7 dite - Arbresh

E ardhmja e Antoine Griezmann vazhdon të jetë në pikëpyetje. Antoine Griezmann vazhdon të lidhet me një largim të mundshëm nga ‘Camp Nou’, pas një sezoni jo shumë bindës me fanellën ‘Blaugrana’. Emri i...

Asnjë mundësi që Griezmann të largohet nga Barcelona

para 7 dite - Zyrtare

Antoine Griezmann vazhdon të lidhet me një largim të mundshëm nga ‘Camp Nou’, pas një sezoni jo shumë bindës me fanellën ‘Blaugrana’. Emri i francezit është lakuar në fjali të njëjta me emrat e skuadrave...

Arthur ndërron mendje, i gatshëm të bisedojë me Juventusin

para 7 dite - Almakos

Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, raportohet se ka ndërruar mendje dhe tani është i gatshëm të negociojë me Juventusin, duke i hapur kështu rrugë një shkëmbimi të mundshëm me Miralem Pjanicin. Mesfushori...

Barcelona pritet të bëjë ndryshime, interesohet për kapitenin e Milanit

para 7 dite - Syri

Barcelona pritet të jetë aktive gjatë merkatos së verës sepse dëshiron të largojë nga skuadra një numër të lojtarëve në fazën e sulmit dhe të mbrojtjes. Kjo situatë ka bërë që klubi katalanas të interesohet...

Interi merr ofertën e PSG për Icardi; 50 milionë plus bonuse

para 7 dite - Telesport

E ardhmja e Mauro Icardi duhet ende të shkruhet. Bomberi argjentinas, pas muajve të trazuar, në të cilët u vendos ndërprerja e kontratës me Interin, u transferu te PSG verën e kaluar me formulën e huazimit,...

PSG pritet ta ‘dridhë’ Milanin, ja sa milionë do të ofrojë për Hernandez

para 7 dite - OraInfo

Theo Hernandez po vazhdon të kërkohet nga Paris Saint-Germain. Kjo ka bërë që AC Milan të jetë kuriozë për të parë se sa larg mund ta shtyjë ofertën e tyre PSG për yllin francez të Milanit. Është gazetari...

Icardi duhet ende të shkruhet

para 7 dite - Lexo

E ardhmja e Mauro Icardi duhet ende të shkruhet. Bomberi argjentinas, pas muajve të trazuar, në të cilët u vendos ndërprerja e kontratës me Interin, u transferu te PSG verën e kaluar me formulën e huazimit,...

Interi merr ofertën e PSG për Icardi, 50 milionë plus bonuse

para 7 dite - Lexo

E ardhmja e Mauro Icardi duhet ende të shkruhet. Bomberi argjentinas, pas muajve të trazuar, në të cilët u vendos ndërprerja e kontratës me Interin, u transferu te PSG verën e kaluar me formulën e huazimit,...

Pjanic dhe Lautaro, Barcelona të bindur se do të nënshkruajnë me të dy

para 7 dite - Sinjali

“Të ngadalta dhe të qëndrueshme”, do të ishte një përshkrim i saktë se si negociatat e Barcelonës me Interin dhe Juventusin po përparojnë përkatësisht Lautaro Martinez dhe Miralem Pjanic. Këto marrëveshje...

Barcelona nuk po e lë rehat Milanin, po e kërkon kapitetnin e skuadrës

para 7 dite - OraInfo

Barcelona interesohet sërish për kapitenin e Milanit. Barcelona pritet të jetë aktive gjatë afatit kalimtar të verës sepse dëshiron t’i largojë nga skuadra një numër të lojtarëve në fazën e sulmit dhe...

Barcelona interesohet sërish për kapitenin e Milanit

para 7 dite - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 22/05/2020 11:05 Barcelona pritet të jetë aktive gjatë afatit kalimtar të verës sepse dëshiron t’i largojë nga skuadra një numër të lojtarëve në fazën e sulmit dhe të mbrojtjes, të...

Pesë gjigantët e Evropës pas Semedo

para 7 dite - Lajmi.net

Mbrojtësi i krahut të djahtë, i cili aktivizohet me Barcelonën, Semedo, ka tërhequr vëmendjen e shumë skuadrave të mëdha evropiane. ‘Mundo Deportivo’ shkruan se një numër i skuadrave elite evropiane janë...

Capello paralajmëron Lautaron: Do të përfundosh zëvendësues

para 7 dite - Zyrtare

Capello nuk ka kursyer lëvdatat për yllin e Inter, por ka bërë thirrje që të ketë kujdes për transferimin e tij. Trajneri italian beson se Lautaro mund të përfundojë si zëvendësues te Barcelona, andaj...

Arthur ndërron mendje, i gatshëm të bisedojë me Juventusin

para 7 dite - Arbresh

Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, raportohet se ka ndërruar mendje dhe tani është i gatshëm të negociojë me Juventusin, duke i hapur kështu rrugë një shkëmbimi të mundshëm me Miralem Pjanicin. Mesfushori...

Capello paralajmëron Lautaron: Do të përfundosh zëvendësues

para 7 dite - Shprehja

loading... Capello nuk ka kursyer lëvdatat për yllin e Inter, por ka bërë thirrje që të ketë kujdes për transferimin e tij. Trajneri italian beson se Lautaro mund të përfundojë si zëvendësues te Barcelona,...

Capello paralajmëron Lautaron: Do të përfundosh zëvendësues

para 7 dite - Lajmi.net

Capello nuk ka kursyer lëvdatat për yllin e Inter, por ka bërë thirrje që të ketë kujdes për transferimin e tij. Trajneri italian beson se Lautaro mund të përfundojë si zëvendësues te Barcelona, andaj...

PSG humbet durimin me Cavani, nis sulmin për Aubameyang: oferta!

para 7 dite - Telesport

Shumë skuadra do të ndryshojnë “lëkurë” ose “veshje” gjatë merkatos së verës, edhe pse pandemia do të detyrojë më shumë për shkëmbime dhe mundësi se sa në investime. Mes klubeve që duan të ndryshojnë gjëra...

“Lautaro do të mësojë shumë në Barcelonë”

para 7 dite - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 22/05/2020 9:57 Ish-futbollisti i Barcelonës, Hristo Stoichkov, beson se Lautaro Martinez do të mësonte shumë te klubi katalonas, mes spekulimeve të vazhdueshme për të ardhmen e yllit...

PSG vihet pas sulmuesit të Arsenalit

para 7 dite - KosovaPress

Mes klubeve që duan të ndryshojnë gjëra në organikë është edhe PSG, duke qenë se tashmë po pajtohen me faktin e largimit të Edinson Cavanit. Uruguajiani nuk ka pranuar të rinovojë kontratën dhe pritet...

PSG humb Cavanin, gati oferta për goleadorin e Premier League

para 7 dite - ABC News

Skuadra e PSG-së pritet të ketë ndryshime për sezonin e ardhshëm. Sidomos në repartin e sulmit, pasi bomberi Edinson Cavani, nuk ka pranuar të rinovojë kontratën dhe pritet të largohet në verë. Uruguaiani...

Milan tregon dhëmbët, po e mposht Juventusin dhe Interin për yllin e Barcelonës

para 7 dite - OraInfo

Milano po lufton Juventusin dhe Interin për Francën U20 ndërkombëtare ndërsa Barcelona vendosi çmimin. Milan është i gatshëm të rikthehet për transferimin e mbrojtësit të Barcelonës, Jean-Clair Todibo,...

Një sulm shpërthyes dhe dy të rikthyer, Conte kërkon të pushtoj Champions League

para 7 dite - BalkanWeb

Inter vijon të refuzoj në mënyrë konstante çdo lojtarë që Barcelona ofron për të lënë të lirë Lautaro Martinez. Antonio Conte nuk dëshiron të heq dorë nga dyshja Lukaku-Martinez, një dyshe e cila në pak...

Legjenda Stoichkov i sigurt në transferimin e Lautaros te Barcelona: Ka aftësi të mëdha, do kuptohet mirë me Messi dhe Griezmann

para një jave - Telegrafi

Legjenda e Barcelonës, Hristo Stoichkov është i sigurt për nënshkrimin e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, për të cilin ka folur vetëm fjalë të mira. Argjentinasi ka qenë i lidhur me Barcelonën për...

Stoichkov: Martinez do të mësojë shumë te Barcelona

para 7 dite - Shprehja

loading... Një nga ikonat e Barcelonës, Stoichkov, beson se argjentinasi duhet të transferohet te Barcelona, pasi aty do të përfitonte shumë. Legjenda bullgare e futbollit beson se Lautaro mund të mësojë...

Stoichkov: Martinez do të mësojë shumë te Barcelona

para një jave - Lajmi.net

Një nga ikonat e Barcelonës, Stoichkov, beson se argjentinasi duhet të transferohet te Barcelona, pasi aty do të përfitonte shumë. Legjenda bullgare e futbollit beson se Lautaro mund të mësojë shumë me...

Pesë gjigantët e Evropës pas Semedo

para 7 dite - Zyrtare

Mbrojtësi i krahut të djahtë, i cili aktivizohet me Barcelonën, Semedo, ka tërhequr vëmendjen e shumë skuadrave të mëdha evropiane. ‘Mundo Deportivo’ shkruan se një numër i skuadrave elite evropiane janë...

Capello paralajmëron Lautaron: Më mirë titullar në Inter sesa në stol të Barcelonës

para një jave - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 22/05/2020 8:30 Fabio Capello e lavdëroi yllin e Interit, Lautaro Martinezin, mirëpo e paralajmëroi atë se është më mirë të jetë titullar te klubi i Serisë A sesa të transferohet në...

Capello këshillon Lautaron: Rri në Inter

para një jave - OraInfo

Capello paralajmëron Lautaron: Më mirë titullar në Inter sesa në stol të Barcelonës. Fabio Capello e lavdëroi yllin e Interit, Lautaro Martinezin, mirëpo e paralajmëroi atë se është më mirë të jetë titullar...

Stoichkov: Martinez do të mësojë shumë te Barcelona

para 7 dite - Zyrtare

Një nga ikonat e Barcelonës, Stoichkov, beson se argjentinasi duhet të transferohet te Barcelona, pasi aty do të përfitonte shumë. Legjenda bullgare e futbollit beson se Lautaro mund të mësojë shumë me...

Fillojnë flirtimet e yllit të Chelseat me Juventusin: Agjenti ia hap derën ‘Zonjës së Vjetër’

para një jave - Periskopi

Agjenti i Jorginho-s, Joao Santos, ka insistuar që Juventusi nuk ka pyetur për klientin e tij, ndonëse ka thënë se çdo lojtar do të dëshironte që të luante për kampionët e Serie A. Sipas disa raporteve,...

Capello paralajmëron Lautaron: Më mirë titullar në Inter sesa në stol të Barcelonës

para një jave - Ekonomia Online

Fabio Capello e lavdëroi yllin e Interit, Lautaro Martinezin, mirëpo e paralajmëroi atë se është më mirë të jetë titullar te klubi i Serisë A sesa të transferohet në Barcelonë e të mbetet në bankën rezervë...

Lenglet: Shpresoj të jem te Barcelona edhe për sezonin tjetër

para një jave - Shprehja

loading... Ylli francez, i cili aktivizohet në qendër të mbrojtjes, ka parë minutat e tij në rënie, pas ardhjes së Quique Setien në krye të stolit të Barcelonës. Lojtari thuhet se mund të largohet gjatë...

Agjenti i Jorginho-s i hap derën Juves

para një jave - Ina

Agjenti i Jorginho-s, Joao Santos, ka insistuar që Juventusi nuk ka pyetur për klientin e tij, ndonëse ka thënë se çdo lojtar do të dëshironte që të luante për kampionët e Serie A. Sipas disa raporteve,...

Agjenti i Jorginho-s i hap derën Juves

para një jave - Albsport.mk

Agjenti i Jorginho-s, Joao Santos, ka insistuar që Juventusi nuk ka pyetur për klientin e tij, ndonëse ka thënë se çdo lojtar do të dëshironte që të luante për kampionët e Serie A. Sipas disa raporteve,...

Interi e do Umtitin vetëm në huazim

para një jave - Telegrafi

Inter dëshiron ta sjell Samuel Umtiti në huazim nga Barcelona, por nuk dëshiron ta fus në marrëveshje për Lautaro Martinezin. Të dy klubet janë në negociata intensive, pasi Barca nuk e ka fshehur interesimin...

“Pjaniç do ishte i mirë për Barcelonën dhe Messi-n”

para një jave - Iliria News

Lojtari i njohur argjentinas Cesar Delgado, beson se mesfushori i Juventus-it, Miralem Pjanic do ishte i duhuri për Barcelonën. Boshnjaku është i lidhur me klubin katalunas gjatë verës, por marrëveshja...

Romagnoli mund t’i bashkohet Barcelonës

para një jave - Kallxo

Qendermbrojtësi i Milanit, Alessio Romagnoli, mund të përfundoj te Barcelona në merkato e verës. Romagnoli ende nuk ka nënshkruar kontratë të re me Milanin e cila i skadon në vitin 2022, duke lënë të kuptoj...

PSG i bashkohet garës për Aubameyang

para një jave - RTK

PSG është skuadra e fundit e interesuar për shërbimet e sulmuesit të Arsenal-it, Pierre-Emerick Aubameyang. Gabonezit i kanë mbetur vetëm 13 vite kontratë në “Emirates” dhe pritet të shitet në verë, pasi...

Lenglet: Shpresoj të jem te Barcelona edhe për sezonin tjetër

para një jave - Lajmi.net

Ylli francez, i cili aktivizohet në qendër të mbrojtjes, ka parë minutat e tij në rënie, pas ardhjes së Quique Setien në krye të stolit të Barcelonës. Lojtari thuhet se mund të largohet gjatë merkatos...

Conte kundër shitjes së Lautaros, kërkoi edhe ish-sulmuesin e Napolit

para një jave - Portalb

Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi Antonio Conte ka kërkuar mbajtjen me çdo kusht të sulmuesit argjentinas ndaj e vetmja...

Inter nuk ‘mashtrohet’ me Umtitin

para një jave - Lajmi.net

Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të transferimit të Lautaro Martinez, por situata ekonomike po i vështirëson punët për katalanët. Skuadra nga ‘Camp Nou’ po synon që me anë të shkëmbimeve të paguaj më...

Conte kundër shitjes së Lautaros, kërkon edhe Cavanin

para një jave - Medial

Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi Antonio Conte ka kërkuar mbajtjen me çdo kusht të sulmuesit argjentinas ndaj e vetmja...

Conte kundër shitjes së Lautaros, kërkon edhe Cavanin

para një jave - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 21/05/2020 20:55 Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi Antonio Conte ka kërkuar mbajtjen me çdo kusht...

Mesfushori i Juventusit refuzon PSG-në, dëshiron kalimin vetëm te Barcelona

para një jave - Newsport

Miralem Pjanic është një nga lojtarët më të kërkuar të merkatos te Juventusi. Mesfushori boshnjak kërkohet me ngulm nga Barcelona dhe PSG-ja. Drejtori Leonardo e shikon si lojtarin ideal te skuadra franceze...

Barcelona vendos ta shesë yllin e skuadrës, për t’i rritur fundet për transferimin e Martinez

para një jave - Arbresh

Barcelona ka vendosur që në verë të shesë mbrojtësin Jean-Clair Todibo. Klubi katalunas dëshiron t’i rrit fundet për të bërë ofertën për yllin e Inter-it, Lautaro Martinez, andaj janë të gatshëm të dëgjojnë...

Conte kërkon ta mbajë me çdo kusht këtë lojtar

para një jave - OraInfo

Conte është kundër shitjes së Lautaros. Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi Antonio Conte ka kërkuar mbajtjen me çdo kusht...

Barcelona vendos ta shesë yllin e skuadër, për t’i rritur fundet për transferimin e Martinez

para një jave - Arbresh

Barcelona ka vendosur që në verë të shesë mbrojtësin Jean-Clair Todibo. Klubi katalunas dëshiron t’i rrit fundet për të bërë ofertën për yllin e Inter-it, Lautaro Martinez, andaj janë të gatshëm të dëgjojnë...

Barça e dëshiron Pjaniçin

para një jave - RTK

Miralem Pjaniç është një çështje “shtetërore” në Barcelonë. Drejtuesit katalanas nuk e kanë thjesht objektiv, por edhe një fiksim të madh për ta transferuar në merkaton e verës. Përveç Nejmarit dhe Lautaros,...

Zbulohen kushtet që Cavani ia ka vendosur Interit

para një jave - Albasport

Edinson Cavani ishte pranë transferimit te Atletico Madrid, mirëpo tani uruguaiani është i gatshëm që ti bashkohet Interit. Cavani do të jetë një futbollist i lirë në qershor dhe siç raporton SportMediaset...

“Pjanic do ishte i mirë për Barcelonën dhe Messi-n”

para një jave - Arbresh

Lojtari i njohur argjentinas Cesar Delgado, beson se mesfushori i Juventus-it, Miralem Pjanic do ishte i duhuri për Barcelonën. Boshnjaku është i lidhur me klubin katalunas gjatë verës, por marrëveshja...

Lenglet: Shpresoj të jem te Barcelona edhe për sezonin tjetër

para një jave - Zyrtare

Ylli francez, i cili aktivizohet në qendër të mbrojtjes, ka parë minutat e tij në rënie, pas ardhjes së Quique Setien në krye të stolit të Barcelonës. Lojtari thuhet se mund të largohet gjatë merkatos...

Cavani ia tregon kushtet personale Interit

para një jave - RTK

Edinson Cavani dukej afër Atletico Madridit, por tani gjithçka ka ndryshuar dhe ka filluar të flas për kushte me Interin. Uruguaiani do të jetë një lojtar i lirë, pasi i skadon kontrata e tij me Paris...

Inter nuk ‘mashtrohet’ me Umtitin

para një jave - Zyrtare

Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të transferimit të Lautaro Martinez, por situata ekonomike po i vështirëson punët për katalanët. Skuadra nga ‘Camp Nou’ po synon që me anë të shkëmbimeve të paguaj më...

Arsenal dhe Everton nisin bisedimet me Juventusin për Rabiotin

para një jave - Kallxo

Arenal dhe Everton kanë nisur bisedimet me Juventusin për mesfushorin francez, Adrien Rabiot. Për ish-mesfushorin e Paris Saint-Germain, ka shprehur interesim edhe skuadra e Manchester Unitedit. Adrien...

Edison Cavani ia tregon kushtet personale Interit

para një jave - Kallxo

Sulmuesi uruguaian Edison Cavani i ka thënë Atletico Madridit, se kushtet personale të arritura me klubin spanjoll nuk janë vlefshme për një kohë të gjatë. Edison Cavani po ashtu ka hyrë në bisedime me...

Agjenti i Jorginho-s i hap derën Juves

para një jave - Albeu

Agjenti i Jorginho-s , Joao Santos, ka insistuar që Juventusi nuk ka pyetur për klientin e tij, ndonëse ka thënë se çdo lojtar do të dëshironte që të luante për kampionët e Serie A. Sipas disa raporteve,...

Icardi e preferon këtë klub

para një jave - RTK

Drejtori sportiv i klubit francez, Leonardo kërkon nga Interi që ta ulë çmimin e sulmuesit argjentinas, i cili është i huazuar aktualisht në Francë Mauro Icardi dëshiron ta vazhdojë eksperiencën në futbollin...

Barcelona shet Todibon, shfrytëzon të hollat për blerjen e Lautaro

para një jave - Lajmi.net

‘Sport’ raporton se katalanët kanë vendosur të shesin Jean Clair Todibo gjatë kësaj vere, transmeton lajmi.net. Të ardhurat nga kartoni i francezit do të kursehen për t’iu shtuar ofertës që do të niset...

Barcelona shet Todibon, shfrytëzon të hollat për blerjen e Lautaro

para një jave - Shprehja

loading... ‘Sport’ raporton se katalanët kanë vendosur të shesin Jean Clair Todibo gjatë kësaj vere, transmeton lajmi.net. Të ardhurat nga kartoni i francezit do të kursehen për t’iu shtuar ofertës që...

Icardi e preferon këtë klub

para një jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 21/05/2020 18:00 Drejtori sportiv i klubit francez, Leonardo kërkon nga Interi që ta ulë çmimin e sulmuesit argjentinas, i cili është i huazuar aktualisht në Francë Mauro Icardi...

PSG i prish punë Barcelonës, lideri i Juves ende nuk ka vendosur!

para një jave - Telesport

Barcelona është e bindur se Miralem Pjanic do t’i bashkohet atyre, por diçka e tillë nuk është ende e sigurtë. Boshnjaku nuk ka zgjedhur ende ekipin katalanas, pasi nuk ka hequr nga gara PSG-në. Mesfushori...

Conte kundër shitjes së Lautaros

para një jave - RTV 21

Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi Antonio Conte ka kërkuar mbajtjen me çdo kusht të sulmuesit argjentinas ndaj e vetmja...

PSG i bashkohet garës për Aubameyang

para një jave - Arbresh

PSG është skuadra e fundit e interesuar për shërbimet e sulmuesit të Arsenal-it, Pierre-Emerick Aubameyang. Gabonezit i kanë mbetur vetëm 13 vite kontratë në “Emirates” dhe pritet të shitet në verë, pasi...

Cavani në Inter? Këto janë kushtet e lojtarit

para një jave - OraInfo

Cavani ia tregon kushtet personale Interit. Edinson Cavani dukej afër Atletico Madridit, por tani gjithçka ka ndryshuar dhe ka filluar të flas për kushte me Interin. Uruguaiani do të jetë një lojtar i...

Cavani ia tregon kushtet personale Interit

para një jave - Telegrafi

Edinson Cavani dukej afër Atletico Madridit, por tani gjithçka ka ndryshuar dhe ka filluar të flas për kushte me Interin. Uruguaiani do të jetë një lojtar i lirë, pasi i skadon kontrata e tij me Paris...

Cavani gris kontratën e Atleticos, do vetëm Interin! (Detajet)

para një jave - Telesport

Edinson Cavani i ka komunikuar skuadrës së Atletico Madridi se marrëveshja e tyre personale nuk është më e vlefshme, pasi ai po bisedon me Interin. Uruguiani i ka parashtruar kërkesat e tij skuadrës zikaltër....

Dy klube angleze fillojnë bisedimet për Adrien Rabiotin

para një jave - Telegrafi

Arsenal dhe Everton janë në negociata me Juventusin për mesfushorin francez Adrien Rabiot, shkruajnë mediat franceze. Ish-mesfushori i Paris Saint-Germain kaloi në verën e kaluar te Juve, por nuk ka pasur...

Capello e pëlqen shumë sulmuesin e Inter-it

para një jave - Medial

Ish-trajneri i Real Madrid, Fabio Capello, ka këshilluar Lautaro Martinex që të injorojë Barcelona-n. Capello e pëlqen shumë sulmuesin e Inter-it dhe ka thënë se ai duhet të qëndrojë në Itali. “Lautaro...

Barcelona shumë afër transferimit të Lautaro Martinez

para një jave - RTK

Barcelona është shumë afër që në verë të transferojë sulmuesin e Inter-it, Lautaro Martinez. Klauzola e Martinez është 111 milionë euro dhe kjo vlerë e madhe është duke i shkaktuar probleme gjigantit blaugranas....

Barcelona e gatshme të shesë Umtitin për një shifër shumë të ulët

para një jave - RTK

Samuel Umtiti pritet të jetë njëri nga largimet e sigurta nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Fituesi i Kupës së Botës me kombëtaren e Francës në vitin 2018 ka hasur në vështirësi të mëdha në sezonin...

PSG futet në garë për yllin

para një jave - Medial

Paris Saint-Germain futet në garë për Pierre-Emerick Aubameyang. Për sulmuesin e Arsenal-it interesohen shumë skuadra, mes të cilave edhe Barcelona, por Le10Sport ka bërë të ditur se tani edhe PSG i është...

PSG pas Aubameyang!

para një jave - Albasport

Kampionët e Ligue 1 akoma nuk kanë bërë ndonjë ofertë zyrtare. Paris Saint Germain janë duke bërë gati një ofertë për transferimin e sulmuesit të Arsenal, Pierre-Emerick Aubameyang, raporton Le10Sport....

Conte kundër shitjes së Lautaros

para një jave - Medial

Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi Antonio Conte ka kërkuar mbajtjen me çdo kusht të sulmuesit argjentinas ndaj e vetmja...

Barça e dëshiron Pjaniçin

para një jave - Epoka e Re

Miralem Pjaniç është një çështje “shtetërore” në Barcelonë. Drejtuesit katalanas nuk e kanë thjesht objektiv, por edhe një fiksim të madh për ta transferuar në merkaton e verës. Përveç Nejmarit dhe Lautaros,...

Barça e vendos çmimin e Umtitit

para një jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 21/05/2020 16:20 Gjiganti katalunas i kërkon 30 milionë euro për qendërmbrojtësin francez, i cili pëlqehet nga klubet angleze dhe ato italiane Barcelona është e gatshme ta shesë...

Capello shpjegon arsyen pse Lautaro duhet të refuzojë Barçën

para një jave - Telesport

Ish-trajneri i Real Madrid, Fabio Capello, ka këshilluar Lautaro Martinex që të injorojë Barcelona-n. Capello e pëlqen shumë sulmuesin e Inter-it dhe ka thënë se ai duhet të qëndrojë në Itali. “Lautaro...

Juventus, përforcimin e ri e sjell… Rabiot

para një jave - Telesport

Juventus nuk po punon vetëm për të arritur një marrëveshje me Barcelona-n për një këmbim Pjanic-Arthur. Klubi bardhezi, në fakt, po punon edhe për operacione të tjera dhe një nga këta mund të sjellë lamtumirën...

Ylli i Serisë A refuzon PSG-në: Dua vetëm Barcelona-n!

para një jave - Telesport

Mesfushori i Juventus, Miralem Pjanic, do vetëm Barcelona-n. Boshnjaku ka marrë shumë oferta pasi bardhezinjtë e kanë nxjerrë në shitje. Sipas Mundo Deportivo, Leonardo ka qenë në kontakt me lojtari, por...

Agjenti i Jorginhos i gatshëm për ta transferuar lojtarin e tij tek Juve!

para një jave - Albasport

Agjenti i Jorginhos, Joao Santos, deklaroi se skuadra italiane nuk e ka kërkuar yllin e Chelseas edhe pse ky i fundit e pranoi se do të kishte dëshirë që të luante tek kampionët e Serie A. Juve raportohet...

Barcelona shet Todibon, shfrytëzon të hollat për blerjen e Lautaro

para një jave - Zyrtare

‘Sport’ raporton se katalanët kanë vendosur të shesin Jean Clair Todibo gjatë kësaj vere, transmeton lajmi.net. Të ardhurat nga kartoni i francezit do të kursehen për t’iu shtuar ofertës që do të niset...

Conte kundër shitjes së Lautaros, kërkon edhe Cavanin zikaltër për të kompletuar sulmin

para një jave - Shenja

Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi Antonio Conte ka kërkuar mbajtjen me çdo kusht të sulmuesit argjentinas ndaj e vetmja...

Barcelona e gatshme ta shes Umtiti për 30 milionë euro!

para një jave - Albasport

Barcelona është e gatshme që për Samuel Umtiti të pranojë edhe oferta me vlerë prej 30 milionë eurosh, raporton Sport. Fituesi i Kupës së Botës me Francën ka tërhequr vëmendjen e Manchester United të cilët...

PSG-ja, e vendosur për Aubameyangun

para një jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 21/05/2020 15:40 Sulmuesi gabonez pritet të largohet nga Arsenali dhe e ardhmja e tij mund të jetë e lidhur me kampionin e Ligue 1 Paris Saint-Germaini ia ka vënë syrin sulmuesit...

PSG futet në garë për yllin e Premier League

para një jave - Telesport

Paris Saint-Germain futet në garë për Pierre-Emerick Aubameyang. Për sulmuesin e Arsenal-it interesohen shumë skuadra, mes të cilave edhe Barcelona, por Le10Sport ka bërë të ditur se tani edhe PSG i është...

Agjenti i Jorginho-s ia hap derën Juves

para një jave - Klan Kosova

Agjenti i Jorginho-s, Joao Santos, ka insistuar që Juventusi nuk ka pyetur për klientin e tij, ndonëse ka thënë se çdo lojtar do të dëshironte që të luante për kampionët e Serie A. Sipas disa raporteve,...

Ëndrra e Contes, mbajtja e Lautaros dhe blerja e Cavanit

para një jave - Albeu

Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi Antonio Conte ka kërkuar mbajtjen me çdo kusht të sulmuesit argjentinas ndaj e vetmja...

Pjanic dëshiron të transferohet vetëm tek ky ekip

para një jave - Albsport.mk

Ylli i Juventusit do të refuzoj të gjitha ofertat tjera përpos Barcelonës. Sipas asaj që kanë raportuar mediat italiane dhe spanjolle, Miralem Pjanic do të largohet vetëm për tu transferuar në Barcelonë....

Cavani ia tregon kushtet personale Interit

para një jave - Ekonomia Online

Edinson Cavani dukej afër Atletico Madridit, por tani gjithçka ka ndryshuar dhe ka filluar të flas për kushte me Interin. Uruguaiani do të jetë një lojtar i lirë, pasi i skadon kontrata e tij me Paris...

Conte kundër shitjes së Lautaros

para një jave - RTK

Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi Antonio Conte ka kërkuar mbajtjen me çdo kusht të sulmuesit argjentinas ndaj e vetmja...

Interi kërkon të formojë një sulm të frikshëm, kërkon edhe Cavanin

para një jave - Koha Jone

Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë transferimin e Lautaro Martinez, pasi Antonio Conte nuk ka ndërmend që ta lërë të lirë. Zikaltrit dëshirojnë që t’ia plotësojnë dëshirat trajnerit ndaj po këmbëngulin...

Problem apo luks? Barcelona në fund të sezonit do t’i ketë 35 lojtarë në skuadrën e parë

para një jave - Telegrafi

Barcelona është duke kaluar nëpër një periudhë të rëndë financiare dhe kriza që ka shkaktuar coronavirusi vetëm sa e ka rënduar gjendjen e klubit. Kampioni në fuqi i Spanjës po synon që të përforcohet...

Cavani ‘tradhton’ Atletico-n, preferon Inter-in

para një jave - Arbresh

Sulmuesi i PSG-së, Edinson Cavani thuhet se ka prishur marrëveshjen personale me Atletico Madrid sepse preferon Inter-in. Uruguaiani do jetë agjent i lirë në fund të sezonit, pasi i skadon kontrata me...

Conte kundër shitjes së Lautaros, kërkon edhe Cavanin zikaltër për të kompletuar sulmin

para një jave - SuperSport

Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi Antonio Conte ka kërkuar mbajtjen me çdo kusht të sulmuesit argjentinas ndaj e vetmja...

Pjanic do të transferohet vetëm në Barcelonë

para një jave - RTV 21

Ylli i Juventusit do të refuzoj të gjitha ofertat tjera përpos Barcelonës. Sipas asaj që kanë raportuar mediat italiane dhe spanjolle, Miralem Pjanic do të largohet vetëm për tu transferuar në Barcelonë....

Dy klube angleze fillojnë bisedimet për Adrien Rabiotin

para një jave - Ekonomia Online

Arsenal dhe Everton janë në negociata me Juventusin për mesfushorin francez Adrien Rabiot, shkruajnë mediat franceze. Ish-mesfushori i Paris Saint-Germain kaloi në verën e kaluar te Juve, por nuk ka pasur...

Barcelona shumë afër transferimit të Lautaro Martinez

para një jave - Arbresh

Barcelona është shumë afër që në verë të transferojë sulmuesin e Inter-it, Lautaro Martinez. Klauzola e Martinez është 111 milionë euro dhe kjo vlerë e madhe është duke i shkaktuar probleme gjigantit blaugranas,...

Çmendet Pjanic shpërfill milionat e PSG, largohet nga Juve vetëm për të luajtur me Messin

para një jave - Gazeta Telegraf

Miralem Pjanic do të shkoj tek Barcelona, largohet vetëm për Barcelonën, për këtë është e bindur e përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo”. Fantazistin boshnjak e josh shumë ideja për të luajtur përkrah...

Juventus vihet pas mesfushorit të Chelseat

para një jave - KosovaPress

Juventus nuk po punon vetëm për të arritur një marrëveshje me Barcelona-n për një këmbim Pjanic-Arthur. Klubi bardhezi, në fakt, po punon edhe për operacione të tjera dhe një nga këta mund të sjellë lamtumirën...

Pjanic zhgënjen PSG-në, largohet nga Juve vetëm për Barçën

para një jave - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 21/05/2020 13:38 Paris Saint-Gemaini kishte shpresuar se do të arrijë t’i sigurojë shërbimet e Miralem Pjanicit për sezonin e ardhshëm. Megjithatë, mesfushori i Juventusit i ka të...

Conte kundër shitjes së Lautaros

para një jave - KosovaPress

Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi Antonio Conte ka kërkuar mbajtjen me çdo kusht të sulmuesit argjentinas ndaj e vetmja...

PSG do ta blejë kartonin e plotë të Icardit

para një jave - RTV 21

PSG është e interesuar të blejë kartonin e plotë të sulmuesit argjentinas Mauro Icardi nga Interi. Ish-kapiteni i zikaltërve dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara, tashmë ia ka bërë të ditur Leonardo se...

Inter e nis surpriza, kërkon edhe Cavanin

para një jave - Gazeta Telegraf

Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë transferimin e Lautaro Martinez, pasi Antonio Conte nuk ka ndërmend që ta lërë të lirë. Zikaltrit dëshirojnë që t’ia plotësojnë dëshirat trajnerit ndaj po këmbëngulin...

Pjanic do të transferohet vetëm në Barcelonë

para një jave - Infokusi

Ylli i Juventusit do të refuzoj të gjitha ofertat tjera përpos Barcelonës. Sipas asaj që kanë raportuar mediat italiane dhe spanjolle, Miralem Pjanic do të largohet vetëm për tu transferuar në Barcelonë,...

PSG vështron me vëmendje situatën e Aubameyangut

para një jave - Zhurnal

Drejtuesit e Parit Saint-Germain është duke vështruar situatën e sulmuesit Pierre-Emerick Aubameyang në Arsenal. Me pak më shumë se një vit në marrëveshjen e tij aktuale, sulmuesi pritet të shitet nga...

PSG vështron me vëmendje situatën e Aubameyangut

para një jave - Telegrafi

Drejtuesit e Parit Saint-Germain është duke vështruar situatën e sulmuesit Pierre-Emerick Aubameyang në Arsenal. Me pak më shumë se një vit në marrëveshjen e tij aktuale, sulmuesi pritet të shitet nga...

Gjithçka gati, Cavani tek Inter ndërsa ylli i zikaltërve tek PSG!

para një jave - Albasport

Romelu Lukaku është sulmuesi i vetëm i konfirmuar tek Inter për sezonin tjetër dhe pavarësisht nëse Lautaro qëndron apo largohet nga Inter skuadra italiane do ti transferojë dy sulmues gjatë kësaj vere,...

PSG pas yllit të Milan, ja reagimi i Rossonerëve!

para një jave - Albasport

Paris Saint Germain duhet të paguajë të paktën 50 milionë euro në qoftë se dëshiron të sigurojë shërbimet e Theo Hernandez, raportojnë mediat italiane. Leonardo nuk e ka mohuar asnjëherë interesimin për...

Pjanic zhgënjen PSG-në, largohet nga Juve vetëm për Barçën

para një jave - Lajm

Paris Saint-Gemaini kishte shpresuar se do të arrijë t’i sigurojë shërbimet e Miralem Pjanicit për sezonin e ardhshëm. Megjithatë, mesfushori i Juventusit i ka të qarta planet për të ardhmen. Sipas Mundo...

Miliona dhe dy lojtarë për Lautaro, Inter përzgjedh të preferuarit

para një jave - ABC News

Gjithçka për Lautaro Martinez. Sulmuesi argjentinas i Interit është kthyer në një fiksim për Barcelonën, pas dy sezoneve të mira në Serie A. 22-vjeçari ka një klauzolë që kap shifrën e 111 milion eurove...

Pjanic do të transferohet vetëm në Barcelonë

para një jave - KosovaPress

Ylli i Juventusit do të refuzoj të gjitha ofertat tjera përpos Barcelonës. Sipas asaj që kanë raportuar mediat italiane dhe spanjolle, Miralem Pjanic do të largohet vetëm për tu transferuar në Barcelonë,...

Thuajse e kryer, Pjaniç bëhet katalanas

para një jave - Newsport

Pjanic bëri një marrëveshje me Barcelonën. Ai dëshiron të luajë me Messin dhe të arrijë sukses me klubin. Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic është shumë afër bashkimit me Barcelonën. Sipas Mundo Deportivo,...

Icardi do të qëndrojë në Paris

para një jave - Lexo

Shenjat e fundit, siç shpjegon “Gazzetta dello Sport”, tregojnë se PSG do ta blejë Mauro Icardi nga Interi. Ish-kapiteni i zikaltërve dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara, tashmë ia ka bërë të ditur Leonardo...

PSG do ta blejë kartonin e plotë të Icardit

para një jave - KosovaPress

PSG është e interesuar të blejë kartonin e plotë të sulmuesit argjentinas Mauro Icardi nga Interi. Ish-kapiteni i zikaltërve dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara, tashmë ia ka bërë të ditur Leonardo se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK