http://kariera.mk

Milot Rashica drejt Italisë, gjiganti italian ofron 30 milionë euro

para 2 dite - Telegrafi

Milot Rashica po i kalon javët e fundit si futbollist i Werder Bremenit. Ylli nga Kosova pritet të largohet në fund të sezonit, pasi ofertat për të nuk mungojnë, por edhe se Werder Bremen nuk është duke...

Milot Rashica drejt Italisë, gjiganti italian ofron 30 milionë euro

para 2 dite - Ekonomia Online

Milot Rashica po i kalon javët e fundit si futbollist i Werder Bremenit. Ylli nga Kosova pritet të largohet në fund të sezonit, pasi ofertat për të nuk mungojnë, por edhe se Werder Bremen nuk është duke...

Werder Bremeni me njërën këmbë në Bundesliga 2 – klubi italian bën ofertë 30 milionëshe për Rashicën

para 3 dite - Periskopi

Nëse Werder Bremen është me një këmbë në Bundeligën 2, Milot Rashica me siguri do të largohet nga skuadra për t’u transferuar në një ekip të madh. Sulmuesi 23 vjeçar ka shkëlqyer me fanellën e klubit gjerman...

Klubi italian ofron 30 milionë euro për Milot Rashicën

para 3 dite - Ina

Nëse Werder Bremen është me një këmbë në Bundeligën 2, Milot Rashica me siguri do të largohet nga skuadra për t’u transferuar në një ekip të madh. Sulmuesi 23 vjeçar ka shkëlqyer me fanellën e klubit gjerman...

Klubi italian ofron 30 milionë euro për Milot Rashicën

para 3 dite - Medial

Nëse Werder Bremen është me një këmbë në Bundeligën 2, Milot Rashica me siguri do të largohet nga skuadra për t’u transferuar në një ekip të madh. Sulmuesi 23 vjeçar ka shkëlqyer me fanellën e klubit gjerman...

Skuadra italiane ofron 30 mln euro për Rashicën

para 3 dite - Alsat-M

Milot Rashica duket se është njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Edhe pse përflitet se skuadra gjermane e Lajpcigut është shumë afër marrveshjes, duket se në këtë garë fuqishëm është futur edhe...

Klubi i njohur në Itali ofron 30 milionë euro për Rashicën

para 3 dite - Syri

Nëse Werder Bremen është me një këmbë në Bundeligën 2, Milot Rashica me siguri do të largohet nga skuadra për t’u transferuar në një ekip të madh. Sulmuesi 23 vjeçar ka shkëlqyer me fanellën e klubit gjerman...

Klubi i njohur në Itali ofron 30 milionë euro për Rashicën

para 3 dite - Syri

Nëse Werder Bremen është me një këmbë në Bundeligën 2, Milot Rashica me siguri do të largohet nga skuadra për t’u transferuar në një ekip të madh. Sulmuesi 23 vjeçar ka shkëlqyer me fanellën e klubit gjerman...

Krizë totale te Werder, shpëtimi janë milionat nga Italia për Rashicën

para 3 dite - ABC News

Werder Bremen ndodhte në pozita të vështira financiare, për shkak të situatës së krijuar nga pandemia e Koronavirusit. Mediat në Gjermani raportojnë se klubi gjerman i Bundesliga po mendon që të marrë...

Werderi i Rashicës në krizë financiare, kërkon ndihmë edhe nga shteti

para 3 dite - Albeu

Werder Bremen po përballet me një krizë ekonomike, përveç krizës së rezultateve në Bundesligë. Ekipi i Milot Rashicës po kalon një moment mjaft të vështirë, ndërsa duket se ka kërkuar dhe ndihmën e shtetit....

Werderi i Rashicës në krizë financiare, kërkon ndihmë edhe nga shteti

para 3 dite - Indeks online

Werder Bremen po përballet me një krizë ekonomike, përveç krizës së rezultateve në Bundesligë. Ekipi i Milot Rashicës po kalon një moment mjaft të vështirë, ndërsa duket se ka kërkuar dhe ndihmën e shtetit....

Napoli ka gati 30 milionë euro për Rashicën

para 3 dite - Indeks online

Milot Rashica është njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Sulmuesi nga Kosova që për momentin po shijon lindjen e vogëlushit Tian, ka treguar nivel të lartë këtë sezon dhe ka rënë në radarët e disa...

Napoli vjen me super-ofertë për Rashicën

para 3 dite - RTK

Klubi italian, Napoli është një tjetër klub i madh evropiane, që është i interesuar për kosovarin e Werder Bremenit, Milot Rashica. Sipas mediave italiane, “napolitanët” janë duke përgatitur një super-ofertë...

PRAPASKENA: Krizë e thellë te Werderi, Rashica mëson lajmin e keq

para 3 dite - Telesport

Werder Bremen po përballet me një krizë ekonomike, përveç krizës së rezultateve në Bundesligë. Ekipi i Milot Rashicës po kalon një moment mjaft të vështirë, ndërsa duket se ka kërkuar dhe ndihmën e shtetit....

Napoli, i gatshëm për të marrë Rashicën

para 3 dite - Albinfo

Milot Rashica po vlerësohet si njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Sulmuesi nga Kosova që për momentin po shijon lindjen e vogëlushit Tian, ka treguar nivel të lartë këtë sezon dhe ka rënë në...

Werder i Rashicës përveç krizës për pikë edhe në krizë ekonomike, kërkon ndihmë nga shteti

para 3 dite - Periskopi

Werder Bremen po përballet me një krizë ekonomike, përveç krizës së rezultateve në Bundesligë. Ekipi i Milot Rashicës po kalon një moment mjaft të vështirë, ndërsa duket se ka kërkuar dhe ndihmën e shtetit....

E bujshme, gjiganti nga Serie A ofron 30 milionë euro për Rashicën

para 3 dite - OraInfo

Klubi i njohur evropian i ofron 30 milionë euro për Rashicën. Ylli kosovar i Werder Bremenit po kërkohet me të madhe nga klubet e njohura evropiane, ndërsa Napoli i ofron plot 30 milionë euro për shërbimet...

Klubi i njohur evropian i ofron 30 milionë euro për Rashicën

para 3 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 22/05/2020 14:43 Ylli kosovar i Werder Bremenit po kërkohet me të madhe nga klubet e njohura evropiane, ndërsa Napoli i ofron plot 30 milionë euro për shërbimet e tij Napoli është...

30 milionë euro për Milot Rashicën, ofertë nga Italia për 23-vjeçarin

para 3 dite - Newsport

Milot Rashica është në qendër të vëmendjes për merkaton e verës. Lojtari i përfaqësueses së Kosovës ka shkëlqyer me Ëerder Bremen dhe gjasat janë që do të largohet nga Gjermania. Së fundmi ka ardhur një...

Klubi i njohur evropian i ofron 30 milionë euro për Rashicën

para 3 dite - Ekonomia Online

Ylli kosovar i Werder Bremenit po kërkohet me të madhe nga klubet e njohura evropiane, ndërsa Napoli i ofron plot 30 milionë euro për shërbimet e tij Napoli është futur seriozisht në garë për Milot Rashicën,...

Lajpcigu gati të merr Rashicën nga Verderi

para 4 dite - Flaka

Ylli i kombëtarës së Kosovës, Milot Rashica, do të largohet nga skuadra e Verder Bremenit , në fund të këtij sezoni. Në rast se skuadra gjermane largohet nga futbolli elitar gjerman, atëherë edhe dëmshpërblimi...

Lajpcigu gati të merr Rashicën nga Verderi

para 4 dite - Alsat-M

Ylli i kombëtarës së Kosovës, Milot Rashica, do të largohet nga skuadra e Verder Bremenit , në fund të këtij sezoni. Në rast se skuadra gjermane largohet nga futbolli elitar gjerman, atëherë edhe dëmshpërblimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK