http://kariera.mk

Pesë super-ndeshje zhvillohen sot në Bundesligë

para 2 dite - Medial

Bundesliga gjermane vazhdon me javën e 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi prej 2 muajsh për shkak të pandemisë së koronavirusit. Gjatë ditës së djeshme është zhvilluar ndeshja hapëse...

Pesë super-ndeshje zhvillohen sot në Bundesligë

para 2 dite - Klan Kosova

Bundesliga gjermane vazhdon me javën e 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi prej 2 muajsh për shkak të pandemisë së koronavirusit. Gjatë ditës së djeshme është zhvilluar ndeshja hapëse...

Rikthehet Bundesliga/ Bayerni pret “shqiponjat”, që shkarkuan ish-trajnerin. Dortmund zbret në “Volkswagen Arena”

para 2 dite - Java News

Njëra nga ligat më të forta në Evropë, Bundesliga vazhdon të luhet pas rikthimit një javë më parë të skuadrave në fushë. Kampionati gjerman u bë i pari nga të mëdhatë në Evropë që mori vendim për tu rikthyer,...

Ndeshjet që zhvillohen sot në Bundesligë

para 3 dite - RTV 21

Bundesliga gjermane vazhdon me javën e 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi prej 2 muajsh për shkak të pandemisë së koronavirusit. Gjatë ditës së djeshme është zhvilluar ndeshja hapëse...

Sot luhen këto takime në Bundesligë

para 3 dite - Medial

Sot rikthehen ndeshjet e radhës në Bundesligë. Këtë fundjavë është planifikuar raundi i 27-të i Bundesligës, tani raundi i dytë më radhë pas pushimit shkaku i pandemisë së koronavirusit, i cili do të luhet...

Java e 27-të në Bundesligë, duele fantastike dhe shumë futboll

para 3 dite - Sinjali

Bajerni i Mynihut iu rikthye Bundesligës pak a shumë aty ku e kishte lënë. Pas ndërprerjes së gjatë për shkak të pandemisë së koronavirusit kampionët në fuqi vijuan rrugën e fitoreve, duke mposhtur brenda...

Ndeshjet që zhvillohen sot në Bundesligë

para 3 dite - Kallxo

Bundesliga gjermane vazhdon me javën e 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi prej 2 muajsh për shkak të pandemisë së koronavirusit. Gjatë ditës së djeshme është zhvilluar ndeshja hapëse...

Bundesliga prite të vazhdojë sot spektaklin, pesë top ndeshje luhen në elitën e futbollit gjerman

para 3 dite - Telegrafi

Njëra nga ligat më të forta në Evropë, Bundesliga vazhdon të luhet pas rikthimit një javë më parë të skuadrave në fushë. Kampionati gjerman u bë i pari nga të mëdhatë në Evropë që mori vendim për tu rikthyer,...

Bundesliga rikthehet sot me sfida të “nxehta”

para 3 dite - RTK

Bayern Munich iu rikthye Bundesligës pak a shumë aty ku e kishte lënë. Pas ndërprerjes së gjatë për shkak të pandemisë së koronavirusit kampionët në fuqi vijuan rrugën e fitoreve, duke mposhtur brenda...

A jeni gati, sot na presin këto super ndeshje në Bundesligë

para 3 dite - OraInfo

Sot rikthehen ndeshjet e radhës në Bundesligë. Këtë fundjavë është planifikuar raundi i 27-të i Bundesligës, tani raundi i dytë më radhë pas pushimit shkaku i pandemisë së koronavirusit, i cili do të luhet...

Bayerni pret “shqiponjat”, që shkarkuan ish-trajnerin Kovac

para 3 dite - Telesport

Kryesuesit e Bundesligës, të drejtuar nga Hans-Dieter Flick, sfidojnë sot Eintracht Frankfurt në kuadrin e javës së 27-të të kampionatit, e dyta në radhë, pasi rifilloi aktiviteti më 16 maj. Duhet të kujtojmë...

Sot luhen pesë ndeshje në Bundesligë

para 3 dite - Ina

Xhiroja e 27-të u hap dje me Herthan Berlin që mposhti 4:0 Union Berlinin. Sot në Bundesligë janë planifikuar pesë ndeshje, katër prej të cilave do të luhen nga ora 15:30, dhe një nga ora 18:30. Po ashtu,...

Admir Mehmedi përballë Haaland, Wolfsburg kërkon fitore ndaj Dortmundit

para 3 dite - GazetaBlic

Në orën 15:30, Wolfsburgu do të presë në shtëpi Borussian e Dortmundit. Javën e kaluar verdhezinjtë u rikthyen me një fitore të madhe 4-0 ne derbi ndaj Shalkes, ndërsa “ujqërit” ia dolën për të mundur...

Admir Mehmedi përballë Haaland, Wolfsburg kërkon fitore ndaj Dortmundit

para 3 dite - GazetaBlic

Në orën 15:30, Wolfsburgu do të presë në shtëpi Borussian e Dortmundit. Javën e kaluar verdhezinjtë u rikthyen me një fitore të madhe 4-0 ne derbi ndaj Shalkes, ndërsa “ujqërit” ia dolën për të mundur...

Bayerni rikthehet sot në “Allianz Arena, Eintracht Frankfurt synon befasinë

para 3 dite - GazetaBlic

Bayern Munchen iu rikthye Bundesligës pak a shumë aty ku e kishte lënë. Pas ndërprerjes së gjatë për shkak të pandemisë së koronavirusit kampionët në fuqi vijuan rrugën e fitoreve, duke mposhtur brenda...

Sot luhen pesë ndeshje në Bundesligë, ja ku mund t’i shikoni ato

para 3 dite - Shprehja

loading... Xhiroja e 27-të u hap dje me Herthan Berlin që mposhti 4:0 Union Berlinin. Orar i ngjeshur Sot në Bundesligë janë planifikuar pesë ndeshje, katër prej të cilave do të luhen nga ora 15:30, dhe...

Sot luhen pesë ndeshje në Bundesligë, ja ku mund t’i shikoni ato

para 3 dite - Lajmi.net

Xhiroja e 27-të u hap dje me Herthan Berlin që mposhti 4:0 Union Berlinin. Orar i ngjeshur Sot në Bundesligë janë planifikuar pesë ndeshje, katër prej të cilave do të luhen nga ora 15:30, dhe një nga ora...

Pesë super-ndeshje zhvillohen sot në Bundesligë

para 3 dite - KosovaPress

Bundesliga gjermane vazhdon me javën e 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi prej 2 muajsh për shkak të pandemisë së koronavirusit. Gjatë ditës së djeshme është zhvilluar ndeshja hapëse...

Rashica me Werderin sot në aksion kundër Freiburgut – vëmendja më e madhe te Bayerni dhe Dortmundi

para 3 dite - Periskopi

Sot rikthehen ndeshjet e radhës në Bundesligë. Këtë fundjavë është planifikuar raundi i 27-të i Bundesligës, tani raundi i dytë më radhë pas pushimit shkaku i pandemisë së koronavirusit, i cili do të luhet...

Sot luhen pesë ndeshje në Bundesligë, ja ku mund t’i shikoni ato

para 3 dite - Zyrtare

Xhiroja e 27-të u hap dje me Herthan Berlin që mposhti 4:0 Union Berlinin. Orar i ngjeshur Sot në Bundesligë janë planifikuar pesë ndeshje, katër prej të cilave do të luhen nga ora 15:30, dhe një nga ora...

Bayerni detyrim suksesin me Eintrachtin, Dortmundi në strofkën e “ujqërve”

para 3 dite - Top Channel

Bajerni i Mynihut iu rikthye Bundesligës pak a shumë aty ku e kishte lënë. Pas ndërprerjes së gjatë për shkak të pandemisë së koronavirusit kampionët në fuqi vijuan rrugën e fitoreve, duke mposhtur brenda...

Bayerni detyrim suksesin me Eintrachtin, Dortmundi në strofkën e “ujqërve”

para 3 dite - SuperSport

Bajerni i Mynihut iu rikthye Bundesligës pak a shumë aty ku e kishte lënë. Pas ndërprerjes së gjatë për shkak të pandemisë së koronavirusit kampionët në fuqi vijuan rrugën e fitoreve, duke mposhtur brenda...

BUNDESLIGA: HERTHA BERLIN – UNION BERLIN,HAPIN SIPARIN E JAVËS SË 27-TË

para 3 dite - Klan Macedonia

Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet...

Sot xhiroja e radhës e Bundesligës

para 3 dite - GazetaBlic

Rifilloi javën e kaluar, teksa sot vjen me xhiron e radhës. Sonte në program do të jetë derbi i kryeqytetit, mes Herthës së Berlinit dhe Unionit, përcjell GazetaBlic . Skuadrat që luftojnë për titull,...

Bundesliga sërish në aksion, sot zhvillohet derbi lokal

para 3 dite - Albsport.mk

Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet...

Bundesliga gjermane vazhdon me javën e 27-të, sot zhvillohet ndeshja e parë

para 3 dite - RTV 21

Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet...

Bundesliga sërish në aksion, sot zhvillohet derbi lokal

para 3 dite - Koha.mk

Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet...

Bundesliga gjermane vazhdon me javën e 27-të, sot zhvillohet ndeshja e parë

para 3 dite - Medial

Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet...

Bundesliga sërish në aksion, sot zhvillohet derbi lokal

para 3 dite - Sinjali

Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet...

Keni ndejtur boll, sot shikoni futboll

para 3 dite - Indeks online

Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet...

Derbi i zjarrtë lokal zhvillohet sonte në Bundesligë

para 3 dite - Periskopi

Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet...

Bundesliga gjermane vazhdon me javën e 27-të, sot zhvillohet ndeshja e parë

para 3 dite - Almakos

Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet...

Bundesliga gjermane vazhdon me javën e 27-të, sot zhvillohet ndeshja e parë

para 4 dite - Infokusi

Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet...

Bundesliga gjermane vazhdon me javën e 27-të, sot zhvillohet ndeshja e parë

para 3 dite - KosovaPress

Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet...

Gjermanët janë unikal, ndeshje futbolli me karroca për të sfiduar pandeminë

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Bundesliga u bë kampionati i parë nga të mëdhatë që ka rinisur pas pandemisë së Covid-19. Java e parë ishte një sukses total, teksa u dha një shembull perfekt se si mund të luhet edhe në kushtet kur nuk...

Ja çfarë bëjnë gjermanët për ta sfiduar pandeminë

para 4 dite - Albeu

Bundesliga u bë kampionati i parë nga të mëdhatë që ka rinisur pas pandemisë së Covid-19. Java e parë ishte një sukses total, teksa u dha një shembull perfekt se si mund të luhet edhe në kushtet kur nuk...

Gjermanët janë unikal, ndeshje futbolli me karroca për të sfiduar pandeminë (VIDEO)

para 4 dite - Koha Jone

Bundesliga u bë kampionati i parë nga të mëdhatë që ka rinisur pas pandemisë së Covid-19. Java e parë ishte një sukses total, teksa u dha një shembull perfekt se si mund të luhet edhe në kushtet kur nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK