http://kariera.mk

Sarri ende nuk e ka të qartë për pozitën që luan Arthur Melo

para 6 dite - Telegrafi

Maurizio Sarri duket se ende nuk e ka të qartë për rolin që ka Arthur Melo në mesfushë. Mesfushori brazilian edhe zyrtarisht iu bashku Juventusit si pjesë e shëkmbimit me Miralem Pjanicin që kaloi te Barcelona....

Letra emocionale e Miralem Pjanic drejtuar Juventusit

para 6 dite - Zeri

Miralem Pjanic i ka shkruar një letër emocionale Juventusit pas kompletimit të transferimit te Barcelona. Marrëveshja mes Barcelonës dhe Juventusit është finalizuar sot në formë shkëmbimi mes Pjanic dhe...

Pjanic përfundimisht në Barcelonë, fiton super kontratë dhe klauzolë

para 6 dite - Albsport.mk

Miralem Pjanic ësht ë i Barcelonës. Tashmë edhe zyrtarisht, Miralem Pjanic është lojtar i Barcelonës. Lajmi është bërë i ditur nga Juventusi dhe Barcelona në faqet zyrtare, ka eshte shpjeguar marrëveshja...

Juventus transferon yllin brazilian

para 6 dite - Insajderi

Zyrtarisht Arthur Melo ka nënshkruar kontratë pesë vjeçare me klubin italian Juventus. Ai është transferuar nga Barcelona për 72 milionë euro, plus 10 milionë euro bonuse. Mesfushori qendror do ta përforcoj...

Pjanic, i lindur për Barcelonën… gola, asiste, lojë!

para 6 dite - Medial

Tashmë edhe zyrtarisht, Miralem Pjanic është lojtar i Barcelonës. Boshnjaku ka kompletuar transferimin nga Juventusi për 60 milionë euro plus 5 bonuse. Barcelona ka njoftuar se Pjanic ka nënshkruar kontratë...

Pjanic, i lindur për Barcelonën… gola, asiste, lojë!

para 6 dite - Gazeta.mk

Tashmë edhe zyrtarisht, Miralem Pjanic është lojtar i Barcelonës. Boshnjaku ka kompletuar transferimin nga Juventusi për 60 milionë euro plus 5 bonuse. Barcelona ka njoftuar se Pjanic ka nënshkruar kontratë...

Pjanic, i lindur për Barcelonën… gola, asiste, lojë!

para 6 dite - Gazeta Express

Gazeta Express 29/06/2020 20:14 Tashmë edhe zyrtarisht, Miralem Pjanic është lojtar i Barcelonës. Boshnjaku ka kompletuar transferimin nga Juventusi për 60 milionë euro plus 5 bonuse. Lexo Edhe: Presidenti...

Është 30-vjeçar, por Pjanic fiton super kontratë dhe klauzolë të çmendur

para 6 dite - Gazeta Express

Instant Gazeta Express 29/06/2020 19:33 400 milionë euro, kjo do të jetë klauzola e Pjanic në Barcelonë. Tashmë edhe zyrtarisht, Miralem Pjanic është lojtar i Barcelonës, raporton Gazeta Express. Lexo...

Pjanici zyrtarizohet te Barcelona

para 6 dite - Medial

Barcelona ka firmosur me futbollistin boshnjak, Miralem Pjanic. Këtë klubi i madh spanjoll e ka bërë të ditur të hënën pasdite në faqen zyrtare. Mesfushori do të firmos kontratë të vlefshme për katër vjet,...

Zyrtare: Miralem Pjanic është i Barcelonës

para 6 dite - Gazeta Express

Instant Gazeta Express 29/06/2020 19:21 Tashmë edhe zyrtarisht, Miralem Pjanic është lojtar i Barcelonës. Lajmi është bërë i ditur nga Juventusi dhe Barcelona në faqet zyrtare, ka eshte shpjeguar marrëveshja...

Zyrtare: Barcelona transferon Miralem Pjanicin – klauzola për largim është e frikshme

para 6 dite - Telegrafi

Barcelona ka konfirmuar se ka transferuar zyrtarisht Miralem Pjanicin nga Juventusi. Klubi katalunas ka bërë të ditur se ata do të paguajnë 60 milionë euro dhe pesë milionë tjera bonuse për marrëveshjen....

”Jam i lumtur për të dhe zgjedhjen e tij”, Sarri me fjalë zemre për Pjanic

para 6 dite - GazetaBlic

Juventus përballet nesër mbrëma në transfertë ndaj Genoas. Trajneri i bardhezinjve, Sarri ka folur për shumë tema në konferencën e zakonshme për shtyp. Rivali mbetet i rrezikshëm, pasi në Genoa luftojnë...

Edhe zyrtarisht Arthur është lojtar i Juventusit

para 6 dite - Gazeta.mk

Barcelona e ka zyrtarizuar transferimin e Arthur në Juventus. Përmes një njoftimi në faqen zyrtare, Barcelona ka bërë të situr se kanë arritur marrëveshje me Zonjën e Vjetër për shitjen e Arthur Melo....

Edhe zyrtarisht Arthur është lojtar i Juventusit

para 6 dite - Medial

Barcelona e ka zyrtarizuar transferimin e Arthur në Juventus. Përmes një njoftimi në faqen zyrtare, Barcelona ka bërë të situr se kanë arritur marrëveshje me Zonjën e Vjetër për shitjen e Arthur Melo....

Zyrtarizohet kalimi i futbollistit të Juventusit te Barcelona

para 6 dite - Portalb

Barcelona ka firmosur me futbollistin boshnjak, Miralem Pjaniq. Këtë klubi i madh spanjoll e ka bërë të ditur të hënën pasdite në faqen zyrtare, transmeton Koha.net . Mesfushori do të firmos kontratë të...

Pjanic përfundimisht në Barcelonë

para 6 dite - OraInfo

Miralem Pjanic është i Barcelonës. Tashmë edhe zyrtarisht, Miralem Pjanic është lojtar i Barcelonës. Lajmi është bërë i ditur nga Juventusi dhe Barcelona në faqet zyrtare, ka eshte shpjeguar marrëveshja...

Pjanic fiton super kontratë dhe klauzolë të çmendur te Barcelona

para 6 dite - OraInfo

Barcelona ka zyrtarizuar transferimin e Pjanic. 400 milionë euro, kjo do të jetë klauzola e Pjanic në Barcelonë. Tashmë edhe zyrtarisht, Miralem Pjanic është lojtar i Barcelonës, raporton Gazeta Express....

Barcelona vë klauzolën e çmendur për Miralem Pjanic

para 6 dite - Syri

“Shkëmbimi” i bujshëm mes Miralem Pjanic dhe Arthur tashmë mund të quhet zyrtarisht i mbyllur. Futbollisti boshnjak është transferuar te Barcelona, ndërkohë që mesfushori brazilian do të përfaqësojë Juventusin...

Edhe zyrtarisht Arthur është lojtar i Juventusit

para 6 dite - Gazeta Express

Gazeta Express 29/06/2020 18:02 Barcelona e ka zyrtarizuar transferimin e Arthur në Juventus. Përmes një njoftimi në faqen zyrtare, Barcelona ka bërë të situr se kanë arritur marrëveshje me Zonjën e Vjetër...

Miralem Pjanic, blerja e parë e madhe e Barcelonës këtë verë

para 6 dite - SuperSport

Pas zyrtarizimit të shitjes së Arthur Melos te Juventusi, Barcelona ka njoftuar blerjen e Miralem Pjanicit nga “Zonja e Vjetër”. Mesfushori boshnjak vjen te “blaugranat” për 60 milionë euro, plus pesë...

Juventusi "prezanton" Arthur, Messi ishte kundër këtij transferimi! Shikoni se çfarë tha në 2018

para 6 dite - Albeu

Juventusi ka zyrtarizuar pas Barcelonas afrimin e Arthur Henrique Ramos de Oliveira Melo për 72 milionë euro të pagueshme në 4 këste. Vlera mund të rritet edhe me 10 milionë euro në formë bonusi në rast...

Zyrtare: Miralem Pjanic nënshkruan me Barcelonën

para 6 dite - Zeri

Pas zyrtarizimit te Arthur Melos te Juventusi, tani është konfirmuar se edhe Miralem Pjanic është transferuar te Barcelona si pjesë e shkëmbimit me mesfushorin brazilian. Të dy futbollistët kanë kryer...

Arthur te Juventusi për 72 milionë euro

para 6 dite - Medial

Skuadra e Barcelonës ka bërë të ditur që futbollisti i tyre Arthur Melo do të transferohet në Juventus. Sipas Barcelonës, klubi italian do të paguajë 72 milionë euro, plus 10 milionë euro bonuse – detaje...

Klauzola e çmendur, Barcelona zyrtarizon Pjaniçin. Ja detajet e operacionit

para 6 dite - Panorama

“Shkëmbimi” i bujshëm mes Miralem Pjaniç dhe Arthur tashmë mund të quhet zyrtarisht i mbyllur. Futbollisti boshnjak është transferuar te Barcelona, ndërkohë që mesfushori brazilian do të përfaqësojë Juventusin...

Është 30-vjeçar, por Pjanic fiton super kontratë dhe klauzolë të çmendur

para 6 dite - Tetova Sot

400 milionë euro, kjo do të jetë klauzola e Pjanic në Barcelonë. Tashmë edhe zyrtarisht, Miralem Pjanic është lojtar i Barcelonës, raporton Gazeta Express. Boshnjaku ka kompletuar transferimin nga Juventusi...

Zyrtare: Arthur Melo transferohet te Juventusi

para 6 dite - Telegrafi

Barcelona ka konfirmuar se Arthur Melo ka kaluar zyrtarisht te Juventusi. Klubi katalunase bëri të ditur se Zonja e Vjetër do të paguajë 72 milionë euro për mesfushorin brazilian, me dhjetë milionë euro...

Juventusi “prezanton” Arthur, Messi ishte kundër këtij transferimi! Shikoni se çfarë tha në 2018-n (VIDEO)

para 6 dite - Telesport

Juventusi ka zyrtarizuar pas Barcelonas afrimin e Arthur Henrique Ramos de Oliveira Melo për 72 milionë euro të pagueshme në 4 këste. Vlera mund të rritet edhe me 10 milionë euro në formë bonusi në rast...

ZYRTARE/ Pjanic kalon te Barcelona, me klauzolë 400 mln euro për largimin

para 6 dite - Koha Jone

Pas zyrtarizimit të transferimit të Arthur te Juventus, tashmë vjen edhe lajmi për kalimin e Pjanic te Barcelona. Klubi blaugrana do të paguajë 60 milionë euro dhe 5 milionë euro në formë bonusesh. Futbollisti...

Zyrtarizohet kalimi i Pjaniqit te Barcelona

para 6 dite - Koha.net

Barcelona ka firmosur me futbollistin boshnjak, Miralem Pjaniq. Këtë klubi i madh spanjoll e ka bërë të ditur të hënën pasdite në faqen zyrtare. Mesfushori do të firmos kontratë të vlefshme për katër vjet,...

Zyrtare: Miralem Pjanic futbollist i Barcelonës

para 6 dite - Sinjali

Barcelona tashmë e ka konfirmuar edhe transferimin e Pjanic te skuadra katalunase. Skuadra e Barcelonës përmes një njoftimi ka bërë të ditur që Pjanic do të jetë pjesë e Barcelonës deri në fund të sezonit...

Juventus zyrtarizon travsferimin e mesushorit të Barcelonës

para 6 dite - OraInfo

Edhe zyrtarisht Arthur është lojtar i Juventusit. Përmes një njoftimi në faqen zyrtare, Barcelona ka bërë të situr se kanë arritur marrëveshje me Zonjën e Vjetër për shitjen e Arthur Melo. “FC Barcelona...

Zyrtare! Pjanic te Barcelona për 65 milion, klauzolë e “çmendur” në kontratë

para 6 dite - ABC News

Pas zyrtarizimit të Arthur te Juventus për 72 milion plus 10 milion bonus, edhe Miralem Pjanic është zyrtarizuar te Barcelona. Boshnjaku ka nënshkruar kontratë katër vjeçare me katalanasit dhe do të jetë...

ZYRTARE: Barcelona arrin marrëveshje me Pjanic

para 6 dite - Lajmi.net

Lojtari do të nënshkruajë një kontratë me klubin për katër sezonet e ardhshme, deri në fund të sezonit 2023/24, me një klauzolë lirimit prej 400 milionë eurosh, njofton faqja zyrtare e Barcës, përcjell...

ZYRTARE: Pjanic transferohet te Barcelona. Klauzola e çmendur dhe detajet e operacionit

para 6 dite - Telesport

Miralem Pjanic mund të quhet zyrtarisht një futbollist i Barcelonas me një klauzolë të çmendur për moshën që ka: 400 milionë euro nëse dikush do të prishë kontratën e boshnjakut! Komunikata zyrtare e klubit...

Reagimi i parë i Arthur pas transferimit të tij në Juventus

para 6 dite - Sinjali

Gjatë ditës së sotme është bërë zyrtare transferimi i Arthur Melo nga Barcelona te Juventusi. Pas këtij zyrtarizimi vetë futbollisti ka bërë një shkrim, shkruan Gazeta Sinjali. Arthur ka falenderuar Juventusin...

Bëhet zyrtarizimi, Arthur Melo lë Barcelonën dhe vesh fanellën e Juves

para 6 dite - Gazeta Shqip

Sezoni 2020-2021, do ta gjejë Arthur Melo-n të veshur bardhë-e-zi. Braziliani nuk do të laujë më me ekipin e Barcelonës. Lajmi u zyrtarizua duke parë se bilanci për sezonin 2019-2020 do të mbyllet në datën...

Zyrtare: Miralem Pjanic është i Barcelonës

para 6 dite - Lexo

Tashmë edhe zyrtarisht, Miralem Pjanic është lojtar i Barcelonës. Lajmi është bërë i ditur nga Juventusi dhe Barcelona në faqet zyrtare, ka eshte shpjeguar marrëveshja e shkëmbimit të futbollistëve, Arthur...

Zyrtare: Arthur nënshkruan me Juventusin

para 6 dite - GazetaBlic

Tani është zyrtare. Arthur do të transferohet në Juventus, kurse Miralem Pjanic do t’i bashkohet Barcelonës. Mesfushori brazilian po transferohet te Juventusi, kurse reprezentuesi boshnjak do t’i bashkohet...

Arthur bëhet zyrtarisht lojtar i Juventusit, detajet e kontratës

para 6 dite - Syri

Arthur është zyrtarisht lojtar i ri i Juventusit. Njoftimin e dha Barcelona në faqen e saj të internetit. Braziliani ka nënshkruar kontratë 5-vjeçare me Juventusin. “Barcelona dhe Juventusi kanë arritur...

ZYRTARE/ Arthur Melo është lojtar Juventusit, ja kur do luajë

para 6 dite - Albeu

Barcelona ka konfirmuar se Arthur Melo ka kaluar zyrtarisht te Juventusi. Zonja e Vjetër do të paguajë 72 milionë euro për mesfushorin brazilian, me dhjetë milionë euro bonuse. Arthur Melo nuk do të kalojë...

Zyrtare: Arthur largohet nga Barcelona, nënshkruan me Juventusin

para 6 dite - Zeri

Tani është zyrtare. Arthur do të transferohet në Juventus, kurse Miralem Pjanic do t'i bashkohet Barcelonës. Ky shkëmbim është përfolur që një kohë të gjatë, por tani gjithçka është konfirmuar, shkruan...

ZYRTARE/ Arthur është futbollisti më i ri i Juventusit

para 6 dite - Koha Jone

Arthur Melo është zyrtarisht futbollisti më i ri i skuadrës së Juventusit. Klubi i Barcelonë s’ka njoftuar shitjen e mesfushorit për 72 milionë euro pls 10 bonus, ndërkohë që në krahun tjetër në Katalonjë...

ZYRTARE: Arthur është lojtar i Juventusit

para 6 dite - RTK

Barcelona dhe Juventus kanë arritur një marrëveshje për transferimin e lojtarit Arthur Melo. Klubi italian do të paguajë 72 milionë euro, plus 10 milionë euro bonuse – detaje që janë të përfshira në kontratë,...

Barcelona konfirmon shitjen e Arthurit te Juventusi për 72 milionë euro

para 6 dite - Koha.net

Barcelona është pajtuar që të shes Arthurin për 72 milionë euro te Juventusi, ka njoftuar klubi spanjoll të hënën përmes faqes zyrtare. Miralem Pjaniq pritet të lëviz në drejtim të kundërt por të dy lojtarët...

Zyrtare, Arthur Melo kalon te “Zonja e Vjetër”, detajet e marrëveshjes

para 6 dite - SuperSport

Arthur është zyrtarisht lojtar i ri i Juventusit. Njoftimin e dha Barcelona në faqen e saj të internetit. Braziliani ka nënshkruar kontratë 5-vjeçare me Juventusin. “Barcelona dhe Juventusi kanë arritur...

ZYRTARE: Arthur është lojtar i Juventusit

para 6 dite - Shprehja

Klubi italian do të paguajë 72 milionë euro, plus 10 milionë euro bonuse – detaje që janë të përfshira në kontratë, njofton klubi katalanas, transmeton lajmi.net. Arthur mbërriti në Barcelonë në verën...

ZYRTARE: Barcelona “i fut shqelmin” Arthur, publikon transferimin te Juventusi përpara mbylljes së bilancit!

para 6 dite - Telesport

Duke nisur nga sezoni 2020-2021, Arthur Melo nuk do të përfaqësojë më ekipin e Barcelonas. Lajmi ishte në ajër, por duhej zyrtarizimi dhe duke parë se bilanci për sezonin 2019-2020 do të mbyllet në datën...

Zyrtare! Nuk ka më dilema, Barcelona me komunikatë zyrtare për Arthur

para 6 dite - ABC News

Nuk ka më dilema dhe Arthur, do të largohet nga Barcelona për t’u transferuar te Juventusi. Ky transferim po flitej prej shumë kohësh por vetëm sot, katalanasit kanë zyrtarizuar largimin e mesfushorit....

ZYRTARE: Arthur është lojtar i Juventusit

para 6 dite - Lajmi.net

Klubi italian do të paguajë 72 milionë euro, plus 10 milionë euro bonuse – detaje që janë të përfshira në kontratë, njofton klubi katalanas, transmeton lajmi.net. Arthur mbërriti në Barcelonë në verën...

Zyrtare: Arthur transferohet në Juventus

para 6 dite - Sinjali

Skuadra e Barcelonës ka bërë të ditur që futbollisti i tyre Arthur Melo do të transferohet në Juventus. Sipas Barcelonës, klubi italian do të paguajë 72 milionë euro për futbollistin, shkruan Gazeta Sinjali....

Sarri konfirmon largimin e Pjanic dhe transferimin e Arthur

para 6 dite - RTK

Në prag të ndeshjes me Genoa, trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka konfirmuar shkëmbimin me Barcelonën me lojtarët Pjanic dhe Arthur. Tekniku italian ka folur për mesfushorin boshnjak, gjithashtu edhe...

Sarri konfirmon largimin e Pjanic dhe transferimin e Arthur

para 6 dite - Lajmi.net

Tekniku italian ka folur për mesfushorin boshnjak, gjithashtu edhe për ardhjen e re në kampin bardhezi. Për Pjanic: “Unë mendoj se ai do të jetë i qetë, ai do të shkojë të luajë në një tjetër klub i shkëlqyeshëm....

Shkëmbimi Pjanic-Arthur, flet Sarri! Trajneri i Juventusit i druhet… Genoas: Edhe pa tifozë…

para 6 dite - Telesport

Juventus do të rikthehet në fushë të martën në “Marassi” kundër Genoas. Pas humbjes në finalen e Kupës së Italisë, bardhezinjtë fituan në pjesët e dyta të ndeshjeve të Serie A, kundër Bologna dhe Lecce,...

Sarri flet për Pjanicin: Do të shkojë në një klub të jashtëzakonshëm

para 6 dite - Sinjali

Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka folur për transferimin e Pjanicit te Barcelona. Sipas Sarrit, futbollisti do të jetë i lumtur për këtë transferim, transmeton Gazeta Sinjali. “Pjanic do të jetë...

Arthur, fjalim para “bluagranave”: Doja të qëndroja, por dëshira ime…

para 6 dite - SuperSport

Kishte ardhur momenti që Arthur Melo të informonte zyrtarisht shokët e tij te Barcelona për nënshkrimin me Juventusin. Vendin e tij në skuadrën “blaugrana” do ta zërë Pjanic, por të dy futbollistët do...

Scolari: Arthur bëri mirë që zgjodhi Serie A

para 6 dite - RTK

Aventura e Arthur Melo te Barcelona, zgjati vetëm dy sezone. Mesfushori brazilian u përfshi në shkëmbimin me Miralem Pjanic dhe sezonin e ardhshëm do të luajë me Juventusin në Serie A. Luiz Felipe Scolari...

Afron zyrtarizimi Pjanic-Arthur, ja kur do të vijë njoftimi i Juventusit dhe Barcelonas

para 6 dite - Telesport

Pas kontrolleve mjekësore dhe nënshkrimit të kontratës nga të dy palët dhe futbollistët, sot duhet të jetë dita e duhur për zyrtarizimin e Arthur te Juventusi dhe Miralem Pjanic te Barcelona. Në Spanjë,...

Pjanic, i lindur për Barcelonën… gola, asiste, lojë!

para 6 dite - Almakos

Tashmë edhe zyrtarisht, Miralem Pjanic është lojtar i Barcelonës. Boshnjaku ka kompletuar transferimin nga Juventusi për 60 milionë euro plus 5 bonuse. Barcelona ka njoftuar se Pjanic ka nënshkruar kontratë...

”Jam i lumtur për të dhe zgjedhjen e tij”, Sarri me fjalë zemre për Pjaniç

para 6 dite - Newsport

Juventus përballet nesër mbrëma në transfertë ndaj Genoas. Trajneri i bardhezinjve, Sarri ka folur për shumë tema në konferencën e zakonshme për shtyp. Rivali mbetet i rrezikshëm, pasi në Genoa luftojnë...

Edhe zyrtarisht Arthur është lojtar i Juventusit

para 6 dite - Lexo

Barcelona e ka zyrtarizuar transferimin e Arthur në Juventus. Përmes një njoftimi në faqen zyrtare, Barcelona ka bërë të situr se kanë arritur marrëveshje me Zonjën e Vjetër për shitjen e Arthur Melo....

Arthur njofton largimin nga Barcelona

para 6 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 29/06/2020 14:02 Arthur Melo e ka njoftuar largimin nga Barcelona dhe kalimin në Juventus para lojtarëve të klubit katalonas gjatë seancës stërvitore të së hënës. Sipas gazetës italiane...

Pjanic kalon te Barcelona, me klauzolë 400 mln euro për largimin

para 6 dite - Gazeta Telegraf

Pas zyrtarizimit të transferimit të Arthur te Juventus, tashmë vjen edhe lajmi për kalimin e Pjanic te Barcelona. Klubi blaugrana do të paguajë 60 milionë euro dhe 5 milionë euro në formë bonusesh. Futbollisti...

“Arthur bëri mirë që zgjodhi Serie A, Sarri do e bëjë lojtar të madh”

para 6 dite - ABC News

Aventura e Arthur Melo te Barcelona, zgjati vetëm dy sezone. Mesfushori brazilian u përfshi në shkëmbimin me Miralem Pjanic dhe sezonin e ardhshëm do të luajë me Juventusin në Serie A. Luiz Felipe Scolari...

Pjanici zyrtarizohet te Barcelona

para 6 dite - Periskopi

Barcelona ka firmosur me futbollistin boshnjak, Miralem Pjanic. Këtë klubi i madh spanjoll e ka bërë të ditur të hënën pasdite në faqen zyrtare. Mesfushori do të firmos kontratë të vlefshme për katër vjet,...

DETAJE/ Kur do të zyrtarizohet shkëmbimi Arthur-Pjanic?

para 6 dite - Albeu

Barcelona dhe Juventus kanë arritur marrëveshje për shkëmbimin e dy mesfushorëve, por akoma asgjë nuk është zyrtarizuar. Sipas raportimeve të ‘Rac1’, shkëmbim-marrëveshja për Arthur-Pjanic do të zyrtarizohet...

Zyrtare: Pjanic dhe Arthur nënshkruan kontratat e tyre!

para 6 dite - Albasport

Arthur dhe Pjanic kanë nënshkruar kontratat e tyre respektive dhe të dy skuadrat pritet ta bëjnë zyrtare çdo gjë gjatë ditës së sotme. Të dy klubet pranuan një marrëveshje ku Arthur do të transferohet...

Detaje – ja kur zyrtarizohet shkëmbimi Arthur-Pjanic

para 6 dite - Lajmi.net

Barcelona dhe Juventus kanë arritur marrëveshje për shkëmbimin e dy mesfushorëve, por akoma asgjë nuk është zyrtarizuar. Sipas raportimeve të ‘Rac1’, shkëmbim-marrëveshja për Arthur-Pjanic do të zyrtarizohet...

ZYRTARE: Barcelona arrin marrëveshje me Pjanic

para 6 dite - Zyrtare

Lojtari do të nënshkruajë një kontratë me klubin për katër sezonet e ardhshme, deri në fund të sezonit 2023/24, me një klauzolë lirimit prej 400 milionë eurosh, njofton faqja zyrtare e Barcës, përcjell...

Zyrtare/ Arthur Melo kalon te “Zonja e Vjetër”, ja detajet e marrëveshjes

para 6 dite - Gazeta Telegraf

Arthur Melo është zyrtarisht lojtar i ri i Juventusit. Njoftimin e dha Barcelona në faqen e saj të internetit. Braziliani ka nënshkruar kontratë 5-vjeçare me Juventusin. “ Barcelona dhe Juventusi kanë...

ZYRTARE/ Ashtu siç pritej, mesfushori ”vishet” bardhezi

para 6 dite - Newsport

Arthur Melo dhe Juventus duken të destinuar për njëri tjetrin. Sot Barcelona ka bërë publike detajet e marrëveshjes ku bardhezinjtë duhet të pagujanë 72 milionë euro, plus 10 të tjera bonus.  Kësisoj,...

Scolari promovon transferimin e Arthur te Juventusi: “Martesa perfekte, ju tregoj motivin”

para 6 dite - Telesport

Ish-trajneri i Brazilit dhe Gremios, Luiz Felipe Scolari foli për Gazzetta dello Sport për transferimin e Arthur te Juventusi në operacionin që dërgoi Pjanic në Barcelonë. “Arthur te Juventusi? Kam besim,...

Zyrtare: Arthur lojtar i Juventusit

para 6 dite - PortaliOnline

Barcelona dhe Juventus kanë arritur një marrëveshje për transferimin e lojtarit Arthur Melo. Klubi italian do të paguajë 72 milionë euro, plus 10 milionë euro bonuse – detaje që janë të përfshira në kontratë,...

Pjaniq nënshkruajti për Barcelonën

para 7 dite - Medial

Barcelonë, 29 qershor 2020 (MEDIAL) – Futbollisti i rendit të mesëm të Juventusit, Miralem Pjaniq, në sezonin e ri do të marrë pjesë për Barcelonën. Ai nënshkruajti marrëveshje me klubin katalonas, publikoi...

Zyrtare: Arthur transferohet te Juventus-i

para 6 dite - Arbresh

Është bërë zyrtare transferimi i mesfushorit së Barcelonës, Arthur Melo te Juventus-i. Braziliani javën e kaluar kishte kryer testet mjekësore, ndërsa sot (e hënë) Barcelona ka konfirmuar se është arritur...

ZYRTARE: Arthur është lojtar i Juventusit

para 6 dite - Zyrtare

Klubi italian do të paguajë 72 milionë euro, plus 10 milionë euro bonuse – detaje që janë të përfshira në kontratë, njofton klubi katalanas, transmeton lajmi.net. Arthur mbërriti në Barcelonë në verën...

Arthur zyrtarizohet sot te Juventus – këto janë detajet e reja

para 7 dite - Medial

Transferimi i Arthur Melo nga Barcelona te Juventus është punë e kryer. Mesfushori brazilian, Arthur, ka kryer tashmë testet mjekësore te skuadra e Juventus dhe do të largohet nga ‘Camp Nou’. Sipas raportimeve...

Tashmë lojtar i Juventusit, Arthur flet para shokëve të skuadrës së Barcelonës

para 7 dite - Albeu

Ylli brazilian, Arthur , do të tansferohet te Juventus dhe zyrtarizimi për këtë pritet të bëhet sot. Arthur zyrtarizohet sot te Juventus – këto janë detajet e reja Lojtari ka qenë prezent në stërvitjen...

Arthur flet para shokëve të skuadrës së Barcelonës

para 7 dite - Lajmi.net

Ylli brazilian, Arthur, do të tansferohet te Juventus dhe zyrtarizimi për këtë pritet të bëhet sot. Arthur zyrtarizohet sot te Juventus – këto janë detajet e reja Lojtari ka qenë prezent në stërvitjen...

Pjaniq nënshkruajti për Barcelonën

para 7 dite - Tetova Sot

Futbollisti i rendit të mesëm të Juventusit, Miralem Pjaniq, në sezonin e ri do të marrë pjesë për Barcelonën. Ai nënshkruajti marrëveshje me klubin katalonas, publikoi “Goal”. Pritet transferi të zyrtarizohet...

Arthur zyrtarizohet sot te Juventus – këto janë detajet e reja

para 7 dite - Lajmi.net

Mesfushori brazilian, Arthur, ka kryer tashmë testet mjekësore te skuadra e Juventus dhe do të largohet nga ‘Camp Nou’. Sipas raportimeve të ‘Tuttosport’, zyrtarizimi i transferimit do të bëhet sot, transmeton...

Testet mjekësore për Arthur dhe Pjanic zgjatën plot 6 orë

para 7 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 29/06/2020 8:25 Arthur Melos dhe Miralem Pjanicit iu desh kohë shumë e gjatë për t’i kryer testet mjekësore, para se të nënshkruanin për Juventusin dhe Barcelonën, përkatësisht,...

Arthur dhe Pjanic kanë nënshkruar për skuadrat e reja

para 7 dite - Gazeta.mk

Arthur Melo dhe Miralem Pjanic thuhet t’i kenë nënshkruar kontratat e tyre, pas iu janë nënshtruar ekzaminimeve mjekësore te skuadrat respektive. Mesfushori i Barcelonës thuhet t’i ketë bërë testet mjekësore...

Detaje – ja kur zyrtarizohet shkëmbimi Arthur-Pjanic

para 6 dite - Zyrtare

Barcelona dhe Juventus kanë arritur marrëveshje për shkëmbimin e dy mesfushorëve, por akoma asgjë nuk është zyrtarizuar. Sipas raportimeve të ‘Rac1’, shkëmbim-marrëveshja për Arthur-Pjanic do të zyrtarizohet...

Arthur flet para shokëve të skuadrës së Barcelonës

para 7 dite - Zyrtare

Ylli brazilian, Arthur, do të tansferohet te Juventus dhe zyrtarizimi për këtë pritet të bëhet sot. Arthur zyrtarizohet sot te Juventus – këto janë detajet e reja Lojtari ka qenë prezent në stërvitjen...

Arthur dhe Pjanic kanë nënshkruar për skuadrat e reja

para 7 dite - Arbresh

Arthur Melo dhe Miralem Pjanic thuhet t’i kenë nënshkruar kontratat e tyre, pas iu janë nënshtruar ekzaminimeve mjekësore te skuadrat respektive. Mesfushori i Barcelonës thuhet t’i ketë bërë testet mjekësore...

Arthur dhe Pjanic nëshkruajnë kontratat, me Juventusin respektivisht Barcelonën

para 7 dite - Shprehja

Athur Melo sapo ka nënshkuar kontratën me Bardhezinjtë, ndërsa Pjanic me Blaugranasit. Mesfushori brazilian do të fitojë pesë milionë euro bonuse, ndërsa Juve do të paguajë plus 10 milionë për të, raportojnë...

Arthur dhe Pjanic kanë nënshkruar për skuadrat e reja

para një jave - Telegrafi

Arthur Melo dhe Miralem Pjanic thuhet t’i kenë nënshkruar kontratat e tyre, pas iu janë nënshtruar ekzaminimeve mjekësore te skuadrat respektive. Mesfushori i Barcelonës thuhet t’i ketë bërë testet mjekësore...

Arthur nënshkruan me Juventusin e Pjaniq me Barcelonën

para një jave - Koha.net

Arthur ka nënshkruar kontratë pesë vjeçare për të iu bashkuar Juventusit gjatë kësaj vere, ndërsa Pjaniq me Barcelonën. Mesfushori i Barcelonës, Arthur ka udhëtuar drejt Torinos vetëm pak orë pas paraqitjes...

Arthur nënshkruan me Juventusin e Pjanic me Barcelonën

para një jave - Koha.net

Arthur ka nënshkruar kontratë pesë vjeçare për të iu bashkuar Juventusit gjatë kësaj vere, ndërsa Pjanic me Barcelonën. Mesfushori i Barcelonës, Arthur ka udhëtuar drejt Torinos vetëm pak orë pas paraqitjes...

Pjanic nënshkruan me Barcelonën

para një jave - Aktuale

Miralem Pjanic tashmë është futbollist i Barcelonës. Sipas “Goal”, boshnjaku ka nënshkruar kontratë me skuadrën spanjolle. Pjanic do të bëhet “blaugrana” derisa Arthur Melo do të vesh fanellën bardh e...

Arthur dhe Pjanic nëshkruajnë kontratat, me Juventusin respektivisht Barcelonën

para një jave - Lajmi.net

Athur Melo sapo ka nënshkuar kontratën me Bardhezinjtë, ndërsa Pjanic me Blaugranasit. Mesfushori brazilian do të fitojë pesë milionë euro bonuse, ndërsa Juve do të paguajë plus 10 milionë për të, raportojnë...

Arthur nënshkruan kontratën me Juventusin, Pjanic nënshkruan me Barcelonën

para një jave - Sinjali

Sipas raportimeve të fundit nga “Goal” Arthur tashmë ka nënshkruar me Juventusin kurse Pjanic ka nënshkruar kontratën me Barcelonën. Kjo gjë ende nuk është bërë e zyrtare mirëpo zyrtarizimi pritet që të...

Arthur dhe Pjanic kryejnë testet mjekësore, shumë shpejt zyrtarizimi

para një jave - Gazeta Express

Instant Gazeta Express 28/06/2020 17:33 Ka mbetur vetëm zyrtarizimi, Arthur Melo do të luajë sezonin e ardhshëm në Juve, kurse Pjanic në Barcelonë. Dytë Miralem Pjanić dhe Arthur Melo ka kryer me sukses...

Pas Arthur, Juventus po transferon edhe talentin portugez nga Manchester City

para një jave - Portalb

Në ditën që braziliani Arthur Melo po kryen vizitat mjekësore, Juventusi ka mbyllur me sukses edhe një tjetër transferim, pasi ka arritur të marrë nga Manchester City anësorin 19-vjeçar portugez Felix...

Arthur dhe Pjanic nëshkruajnë kontratat, me Juventusin respektivisht Barcelonën

para një jave - Zyrtare

Athur Melo sapo ka nënshkuar kontratën me Bardhezinjtë, ndërsa Pjanic me Blaugranasit. Mesfushori brazilian do të fitojë pesë milionë euro bonuse, ndërsa Juve do të paguajë plus 10 milionë për të, raportojnë...

Arthur dhe Pjanic i përfundojnë testet mjekësore, shumë shpejt njoftimet zyrtare

para një jave - Zeri

Arthur Melo dhe Miralem Pjanic i kanë kompletuar testet mjekësore për Juventusin, respektivisht Barcelonën, derisa njoftimet zyrtare priten të bëhen shumë shpejt. Të dy futbollistët i kanë bërë testet...

Talenti i Man City kryen testet mjekësore te Juventus

para një jave - OraInfo

Correia për teste mjekësore te Juventus. Anësori i Manchester City, Felix Correia është duke kaluar testet mjekësore tek skuadra e Juventusit, siç raporton Di Marzio. Transferimi i 19 vjeçarit në Torino...

Correia po kalon testet mjekësore tek Juventus!

para një jave - Albasport

Anësori i Manchester City, Felix Correia është duke kaluar testet mjekësore tek skuadra e Juventusit, siç raporton Di Marzio. Transferimi i 19 vjeçarit në Torino do të zyrtarizohet ditën e sotme ndërsa...

Shumë shpejt zyrtarizimi i shkëmbimit Arthur-Pjanić

para një jave - PortaliOnline

Ka mbetur vetëm zyrtarizimi, Arthur Melo do të luajë sezonin e ardhshëm në Juve, kurse Pjanic në Barcelonë. Dytë Miralem Pjanić dhe Arthur Melo ka kryer me sukses testet mjekësore dhe së shpejti Barcelona...

Shkëmbimi i bujshëm, ja kur udhëton Pjanic në Barcelona

para një jave - Albeu

Te Juventusi janë duke u marrë me detajet e fundit të shkëmbimit të bujshëm me Barcelonën. Së shpejti, braziliani Arthur Melo do të jetë lojtar bardhezi, me boshnjakun Miralem Pjanic në kahun e kundërt....

Përfundojnë me sukses testet mjekësore për Arthur Melon, konfirmohet si lojtar i Juventusit

para një jave - GazetaBlic

Ekzaminimet mjekësore të Arturit dhe Miralem Pjanic në Torino që filluan këtë mëngjes sapo kanë përfunduar. Disa tifozë ishin tashmë të pranishëm në J Medical jashtë objektit për të mirëpritur brazilianin,...

Barcelona mbetet pa Arthur Melon – mesfushorin refuzon të rikthehet në Camp Nou pas marrëveshjes me Juventusin

para një jave - Telegrafi

Arthur Melo dhe Miralem Pjanic janë duke kaluar testet mjekësore, por raportohet se braziliani nuk dëshiron më të luajë për Barcelonën pas marrëveshjes me Juventusin. Të dy mesfushorët janë në qendrën...

Arthur Melo refuzon të kthehet në Barcelonë

para një jave - Albsport.mk

Juventusi dhe Barcelona kanë gjetur marrëveshjen për shkëmbimin e mesfushorëve Arthur Melo dhe Miralem Pjanic. Tashmë lojtarët po kryejnë vizitat mjekësore në J Medical, ku të pranishëm janë edhe mjekët...

Shkëmbimi Pjaniç-Arthur

para një jave - Gazeta.mk

Te Juventusi janë duke u marrë me detajet e fundit të shkëmbimit të bujshëm me Barcelonën. Së shpejti, braziliani Arthur Melo do të jetë lojtar bardhezi, me boshnjakun Miralem Pjanic në kahun e kundërt....

Arthur dhe Pjanic kryejnë testet mjekësore, shumë shpejt zyrtarizimi

para një jave - InfoShqip

Ka mbetur vetëm zyrtarizimi, Arthur Melo do të luajë sezonin e ardhshëm në Juve, kurse Pjanic në Barcelonë. Dytë Miralem Pjanić dhe Arthur Melo ka kryer me sukses testet mjekësore dhe së shpejti Barcelona...

Zemërohet Arthur, s’pranon të luajë për Barcelonën në ndeshjet e mbetura

para një jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 28/06/2020 13:50 Arthur Melo nuk dëshiron të luajë për Barcelonën në ndeshjet e mbetura të gjigantit katalonas këtë sezon, pas arritjes së marrëveshjes mes klubeve për kalimin e...

Manchester City afër shkëmbimit të bujshëm me Juventus-in

para një jave - Arbresh

Manchester City është afër të transferojë talentin e Juventus-it, Pablo Moreno në shkëmbim për Felix Correia, i cili do kalojë në Torino. Sipas Goal , Moreno do bëjë testet mjekësore të hënën, pastaj do...

Arthur arrin në Torino!

para një jave - Albasport

Juventus duket se ka arritur me sukses transferim e Arthur Melos nga Barcelona pasi futbollisti ka arritur në Torino për kontrollet mjekësore. Gazetari Romeo Agresti publikoi fotografi të futbollistit...

Arthur kërkon ta "braktisë" Barcelonën që tani

para një jave - Albeu

Arthur Melo është aktualisht në Torino, për përfundimin e testeve mjekësore te skuadra e Juventus. Lojtari do të përfshihet në një marrëveshje ku Miralem Pjanic dhe 10 milionë euro kalojnë te Barcelona....

Arthur nuk dëshiron të kthehet në Barcelonë

para një jave - Lajmi.net

Arthur Melo është aktualisht në Torino, për përfundimin e testeve mjekësore te skuadra e Juventus. Lojtari do të përfshihet në një marrëveshje ku Miralem Pjanic dhe 10 milionë euro kalojnë te Barcelona....

Pablo Moreno nuk rikthehet te Barcelona, Manchester City destinacioni i tij i ri

para një jave - GazetaBlic

Barcelona thuhet se u përpoq ta rikthejë Pablo Moreno nga Juventus si pjesë e marrëveshjes së Arthur Melo, por në vend të kësaj shkon në Manchester City në këmbim të Felix Correia . Bianconerët janë në...

Pablo Moreno nuk rikthehet te Barcelona, Manchester City destinacioni i tij i ri

para një jave - GazetaBlic

Barcelona thuhet se u përpoq ta rikthejë Pablo Moreno nga Juventus si pjesë e marrëveshjes së Arthur Melo, por në vend të kësaj shkon në Manchester City në këmbim të Felix Correia . Bianconerët janë në...

Sarri nuk shqetësohet për Pjaniqin

para një jave - Zeri

Mesfushori boshnjak është shumë afër largimit nga Juventusi për t;ju bashkuar Barcelonës në shkëmbim me Arthur Melon. Trajneri i Juves, Maurizio Sarri ka konfirmuar se nuk e di nëse Miralem Pjaniq do të...

Arthur Melo refuzon të kthehet në Barcelonë

para një jave - Syri

Juventusi dhe Barcelona kanë gjetur marrëveshjen për shkëmbimin e mesfushorëve Arthur Melo dhe Miralem Pjanic. Tashmë lojtarët po kryejnë vizitat mjekësore në J Medical, ku të pranishëm janë edhe mjekët...

VIDEO/ Arthur Melo zbarkon në Torino, Pjaniç merr rrugën drejt Barcelonës

para një jave - BalkanWeb

Asnjë vonesë dhe siç ishte parashikuar, Arthur Melo mbërriti në Torino në orët e para të së dielës. Ky është hapi i parë i transferimit të mesfushorit brazilian te Juventus dhe plotësimi i këtij operacioni...

Arthur trondit Barcelonën, braziliani mund të mos luajë më me katalanasit

para një jave - Koha Jone

Një kapitull i ri nis sot në karrierën e Arthur Melos. Mesfushori brazilian është futbollisti më i ri i bardhezinjve, teksa ditën e sotme ka kryer edhe vizitat mjekësore. Një rrugë që do të ndjekë edhe...

Jo vetëm Arthur Melo, Juventus transferon edhe super talentin portugez

para një jave - Koha Jone

Në ditën që braziliani Arthur Melo po kryen vizitat mjekësore, Juventusi ka mbyllur me sukses edhe një tjetër transferim, pasi ka arritur të marrë nga Manchester City anësorin 19-vjeçar portugez Felix...

Arthur dhe Pjanic kryejnë testet mjekësore

para një jave - Arbresh

Dy mesfushorët Arthur Melo dhe Miralem Pjanic, kanë kompletuar testimet mjekësore te Juventus-i dhe Barcelona, ndërsa publike do bëhet se shpejti. Të dy lojtarët testet i kanë kryer në Torino, derisa doktorët...

Arthur Melo refuzon rikthimin te Barcelona pas marrëveshjës më Juventusin

para një jave - GazetaBlic

Arthur Melo dhe Miralem Pjanic janë duke kaluar testet mjekësore sot, por raportohet se braziliani nuk dëshiron më të luajë për Barcelonën pas marrëveshjes së Juventusit. Të dy mesfushorët janë të dy mjekët...

Pas Arthur, Juventus transferon edhe talentin portugez nga Manchester City

para një jave - Sinjali

Në ditën që braziliani Arthur Melo po kryen vizitat mjekësore, Juventusi ka mbyllur me sukses edhe një tjetër transferim, pasi ka arritur të marrë nga Manchester City anësorin 19-vjeçar portugez Felix...

Pas Arthur, Juventus transferon edhe talentin portugez nga Manchester City

para një jave - SuperSport

Në ditën që braziliani Arthur Melo po kryen vizitat mjekësore, Juventusi ka mbyllur me sukses edhe një tjetër transferim, pasi ka arritur të marrë nga Manchester City anësorin 19-vjeçar portugez Felix...

Goditja e parë e Juventusit në merkato, lojtari i Barcelonës mbërrin në Torino (VIDEO)

para një jave - Koha.mk

Arthur Melo është goditja e parë e Juventusit në merkato. Mesfushori brazilian ka pranuar tashmë të transferohet në Torino dhe ditën e djeshme në mbrëmje ka mbërritur në qytet. Pas sfidës me Barcelonës,...

Arthur Melo mbërrin në Torino, kryen vizitat mjekësore me Juventusin

para një jave - Koha Jone

Ashtu siç edhe pritje, Arthur Melo ka mbërritur në Torino për të kryer vizitat mjekësore. Klubi blaugrana dhe Juventusi kanë gjetur akordin për një shkëmbim të tij dhe boshnjakut Miralem Pjanic, ndërsa...

Pas Arthur, vizitat mjekësore te Juventusi i kryen edhe futbollisti i City-t

para një jave - Albeu

Felix Correia do t’i bashkohet Juventusit. Portugezi do të kryejë vizitat mjekësore së bashku me mesfushorin e Barcelonës, Arthur . Gianluca Di Marzio shkruan se Correira do të largohet nga Manchester...

Pas Arthur, vizitat mjekësore te Juventusi i kryen edhe futbollisti i City-t

para një jave - Albeu

Felix Correia do t’i bashkohet Juventusit. Portugezi do të kryejë vizitat mjekësore së bashku me mesfushorin e Barcelonës, Arthur . Gianluca Di Marzio shkruan se Correira do të largohet nga Manchester...

Jo vetëm Arthur Melo, Juventus kryen vizitat mjekësore edhe për lojtarin e Manchester City

para një jave - Newsport

Juventus ka hedhur hapin konkret për shkëmbimin e Arthur Melo nga Barcelona me Miralem Pjanic. Braziliani ka zhvilluar sot testet mjekësore me bardhezinjtë, ndrësa firma për pesë vite është thjuajse e...

Jo vetëm Arthur, ditën e sotme vizitat mjekësore në J Medical i kryen edhe talenti portugez

para një jave - Syri

Nuk do të jetë vetëm Arthur Melo që do të kryej vizitat mjekësore te klubi i Juventusit ditën e sotme. Sipas informacioneve të “tuttomercatoweb” në J Medical do të jetë edhe sulmuesi, Felix Correia, i...

Arthur Melo dhe Miralem Pjanic po kryejnë testet mjekësore

para një jave - GazetaBlic

Arthur dhe Miralem Pjanic po kryejnë testet mjekësore me mjekët përkatës te Juventus dhe Barcelona . Të dy mesfushorët fluturuan në Torino vonë mbrëmë dhe mbërritën në objektin mjekësor J Juve këtë mëngjes...

Jo vetëm Arthur, Juventus po e transferon edhe talentin e Man Cityt!

para një jave - OraInfo

Juventus nuk ndalet, pas Arthur transferon edhe talentin e Cityt. Portugezi do të kryejë vizitat mjekësore së bashku me mesfushorin e Barcelonës, Arthur. Gianluca Di Marzio shkruan se Felix Correira do...

Arthur arrinë në Torino, Pjanic rrugës për në Barcelonë (VIDEO)

para një jave - Albsport.mk

Arthur Melo ka mbërritur në Torino për t’i kryer testet mjekësore para se t’i bashkohet Juventusit, ndërkohë që Miralem Pjanic ka udhëtuar drejt Barcelonës, po ashtu, për t’i kryer testet mjekësore të...

Pothuajse zyrtare shkëmbimi Pjanic – Arthur

para një jave - Sinjali

Pasi që Arthur kishte mbërritur në Torino për testet mjekësore te skuadra e Juventusit, tashmë edhe Pjanic është në qendrën mjekësore të klubit ‘Bianconer’, mirëpo i shoqëruar me mjekët e Barcelones. Ka...

Melo zbarkon në Torino, Pjaniç në Barcelonë

para një jave - Alsat-M

Mesfushori Brazilian, Artur Melo, zbarkoi në aeroportin “Caselle” në Torino me një aeroplan privat të shtunën vonë në mbrëmje. Sipas gazetës spanjolle Sport, ai u shoqërua nga anëtarët e familjes së vet...

Arthur zbarkon gjatë natës në Torino, sot vizitat dhe firma me Juventusin

para një jave - SuperSport

Menjëherë pas barazimit me Celta Vigon, ku luajti për disa minuta, mesfushori brazilian Arthur Melo nuk u kthye në Katalunjë me skuadrën e Barcelonës, por mori avionin për në Torino, aty ku pritet që të...

Arthur mbërrin në Torino për vizita mjekësore, zyrtarizimi te Juventusi vetëm çështje kohe

para një jave - Telegrafi

Pas shumë negociatave të gjata, Juventus dhe Barcelona kanë arritur marrëveshje për brazilianin Arthur Melo dhe boshnjakun Miralem Pjanic. Menjëherë pas ndeshjes me Celta Vigon mbrëmë, Arthur Melo është...

Pamje: Arthur mbërrin në Torino, Pjanic niset drejt Barcelonës

para një jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 28/06/2020 8:35 Arthur Melo ka mbërritur në Torino për t’i kryer testet mjekësore para se t’i bashkohet Juventusit, ndërkohë që Miralem Pjanic ka udhëtuar drejt Barcelonës, po ashtu,...

Arthur në Juventus, zbulohen detajet e marrëveshjes marramendëse

para një jave - OraInfo

Juventus po e transferon yllin brazilina nga Barcelona. Arthur mund të konsiderohet një lojtar i Juventusit, ndërsa testet mjekësore te gjiganti italian pritet t’i kryejë të dielën. Në anë tjetër, pra...

Ditë aktive për Juventus – anash Arthur, testet mjekësore kryen edhe lojtari i Man City

para një jave - Lajmi.net

Skuadra dhe tifozët e Juventus do të kenë sot një ditë të mirë, pasi dy lojtarë do të kryejnë testet mjekëosre me skuadrën. Arthur Melo i Barcelonës është lojtari i cili ka zënë mediet evropiane me udhëtimin...

Arthur zbarkon në Torino, gjithçka gati për testet mjekësore

para një jave - Zhurnal

Mesfushori i skuadrës së Barcelonës, Arthur, ka zbarkuar në qytetin e Torinos, ku edhe pritet të kryej testet mjekësore, para transferimit te Juventus. Sipas raportimeve të ‘Goal Italia’, lojtaria ka mbërritur...

Zemërohet Arthur, s’pranon të luajë për Barcelonën në ndeshjet e mbetura

para një jave - Ekonomia Online

Arthur Melo nuk dëshiron të luajë për Barcelonën në ndeshjet e mbetura të gjigantit katalonas këtë sezon, pas arritjes së marrëveshjes mes klubeve për kalimin e tij në Juventus. Arthur dhe Miralem Pjanic...

Juventus nuk ka të ndalur, talenti i madh i Cityt kryen sot testet mjekësore në Torino

para një jave - GazetaBlic

Ylli i Manchester Cityt, Felix Correia, do të bashkohet me Arthurin duke kaluar sot një test mjekësor me Juventusin . Gianluca Di Marzio raporton se Correia [në foto] është vendosur të nënshkruhet nga...

VIDEO/ Arthur me avion privat në Torino, të fundit nga Juventusi

para një jave - ABC News

Juventusi lëviz në merkato dhe tani transferimi i Arthur Melo mbetet vetëm të zyrtarizohet. Braziliani ka mbërritur në Torino me një avion privat, ndërkohë që është filmuar së bashku me babanë e tij, Ailton,...

E KRYER: Mbyllet gjithçka, mesfushori i Barcelonës kapet mat në Torino

para një jave - Telesport

Juventusi dhe Barcelona kanë gjetur marrëveshjen për shkëmbimin e mesfushorëve Arthur dhe Miralem Pjanic. Mesfushori brazilian nuk donte të largohej nga Camp Nou, por duket se më në fund ka pranuar kalimin...

Arthur refuzon të luaj përsëri për Barcelonën

para një jave - Arbresh

Dy mesfushorët Arthur Melo dhe Miralem Pjanic janë duke kryer testet mjekësore të skuadrat e re, mirëpo braziliani nuk dëshiron të luaj përsëri për Barcelonën. Marrëveshja mes Juventus-it dhe Barcelonës...

VIDEO/ Arthur Melo mbërrin në Torino për të kryer vizitat mjekësore

para një jave - Syri

Tashmë është thuajse e kryer. Arthuro Melo ka mbërritur në Torino për të kryer vizitat mjekësore te Juventus. Orët e vona të mbrëmjes së djeshme avioni privat i brazilianit u aderua në aeroportin e Caselle...

Ylli brazilian i Barcelonës zbarkon në Torino, gati për testet mjekësore

para një jave - Albeu

Mesfushori i skuadrës së Barcelonës, Arthur , ka zbarkuar në qytetin e Torinos, ku edhe pritet të kryej testet mjekësore , para transferimit te Juventus . Sipas raportimeve të ‘Goal Italia’, lojtaria ka...

Shkëmbimi Arthur – Pjaniq: Sot kryhen vizitat mjekësore

para një jave - Zeri

Te Juventusi janë duke u marrë me detajet e fundit të shkëmbimit të bujshëm me Barcelonën. Së shpejti, braziliani Arthur Melo do të jetë lojtar bardhezi, me boshnjakun Miralem Pjaniq në kahun e kundërt....

Arthur arriti në Torino mbrëmë për testet mjekësore me Juventusin

para një jave - Sinjali

Arthur Melo ka arritur në Torino mbrëmë pas mesnate. Romeo Agresti, gazetar i Goal i afërt me Juventusin publikoi videon e arritjes së futbollistit brazilian në Torino. #Juve : #Arthur è atterrato a Torino,...

Arthur zbarkon në Torino, gjithçka gati për testet mjekësore

para një jave - Shprehja

Mesfushori i skuadrës së Barcelonës, Arthur, ka zbarkuar në qytetin e Torinos, ku edhe pritet të kryej testet mjekësore, para transferimit te Juventus. Sipas raportimeve të ‘Goal Italia’, lojtaria ka mbërritur...

Arthur Melo ateron në Torino, sot i kryen testet mjekësore

para një jave - GazetaBlic

Arthur Melo ka mbërritur në Torino përpara testeve mjekësore të tij të Juventusit, ndërsa Miralem Pjanic do të bëjë testet e tij të Barcelonës edhe në Torino të Dielën. Braziliani u ul në aeroportin Caselle...

Arthur zbarkon në Torino, gjithçka gati për testet mjekësore

para një jave - Lajmi.net

Mesfushori i skuadrës së Barcelonës, Arthur, ka zbarkuar në qytetin e Torinos, ku edhe pritet të kryej testet mjekësore, para transferimit te Juventus. Sipas raportimeve të ‘Goal Italia’, lojtaria ka mbërritur...

VIDEO/ Goditja e parë e Juventusit në merkato, lojtari i Barcelonës mbërrin në Torino

para një jave - Newsport

Arthur Melo është goditja e parë e Juventusit në merkato. Mesfushori brazilian ka pranuar tashmë të transferohet në Torino dhe ditën e djeshme në mbrëmje ka mbërritur në qytet. Pas sfidës me Barcelonës,...

Arthur zbarkon në Torino, gjithçka gati për testet mjekësore

para një jave - Zyrtare

Mesfushori i skuadrës së Barcelonës, Arthur, ka zbarkuar në qytetin e Torinos, ku edhe pritet të kryej testet mjekësore, para transferimit te Juventus. Sipas raportimeve të ‘Goal Italia’, lojtaria ka mbërritur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK