http://kariera.mk

“Ne nuk e harrojmë kurrë Gani Abazin tonë”/ Meta uron trajnerin e ri të Azerbajxhanit!

para 4 jave - Top Channel

Të premten e 10 korrikut Gianni De Biasi nënshkroi marrëveshjen që e bën atë trajnerin e ri të kombëtares së Azerbajxhanit. Për këtë lajm ka shkruar edhe presidenti i Republikës Ilir Meta, i cili ka ndarë...

Trajner i Azerbajxhanit, Meta dedikim special për trajnerin Gianni De Biasi

para 4 jave - Mapo

Presidenti Ilir Meta ka bërë një dedikim prekës për ish-trajnerin e kombëtares kuqezi, Gianni De Biasi, i cili është ulur në stolin e Azerbajxhanit. “U gëzova për këtë vlerësim ndaj tij dhe pata kënaqësinë...

De Biasi trajner i Azerbajxhanit, Meta ka një mesazh: Ne nuk e harrojmë kurrë Gani Abazin tonë të dashur

para 4 jave - BalkanWeb

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar ish-trajnerin e Kombëtares shqiptare Gianni De Biasi pas marrjes së detyrës së tij të re në drejtimin e ekipit të Azerbajxhanit. Në një mesazh në “Facebook”,...

De Biasi trajner i Azerbajxhanit, Meta ka një mesazh: Ne nuk e harrojmë kurrë Gani Abazin tonë të dashur

para 4 jave - Koha Jone

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar ish-trajnerin e Kombëtares shqiptare Gianni De Biasi pas marrjes së detyrës së tij të re në drejtimin e ekipit të Azerbajxhanit. Në një mesazh në “Facebook”,...

FOTO/ Meta i uron suksese Gianni De Biasi-t për postin e ri: Ne nuk e harrojmë kurrë

para 4 jave - Standard

Presidenti i Repulikes Ilir Meta, ka publikuar ne Facebook nje foto me ish trajnerin e Kombëtares Gianni De Biasi, nepermjet te ciles i uron suksese per postin me te ri. Postimi i plote: Tani me Azerbajxhanin...

Gianni De Biasi trajner i Azerbajxhanit, Meta ka një mesazh: Ne nuk e harrojmë kurrë Gani Abazin tonë të dashur

para 4 jave - Lexo

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar ish-trajnerin e Kombëtares shqiptare Gianni De Biasi pas marrjes së detyrës së tij të re në drejtimin e ekipit të Azerbajxhanit. Në një mesazh në “Facebook”,...

Presidenti Meta: Suksese trajnerit të ri të Kombëtares së Azerbaxhanit Giani De Biasi

para 4 jave - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta uron ish-trajnerin e Kombëtares Shqiptare Giani De Biasi për detyrën e re në drejtimin e Kombëtares së Azerbaxhanit Meta shprehet se, Tani me Azerbajxhanin përveç TAP-it e shumë lidhjeve...

De Biasi trajneri i ri i Azerbajxhanit, presidenti ILIR META në delir: Nuk të harrojmë kurrë Gani Abazi i dashur

para 4 jave - Newsport

Gianni De Biasi është trajneri i ri i Azerbajxhanit. Tekniku italian ka gjetur skuadër pas afro 3 vitesh. Ndërsa suksesi i arritur me kuqezinjtë nuk do të harrohet asnjëherë në vendin tonë. Për aventurën...

De Biasi mohon Ansi Agollin, zbulohet stafi i tij në krye të Azerbajxhanit

para 4 jave - Telesport

Aventurë e re në krye të një ekipi kombëtar për Gianni De Biasi. Trajneri 64-vjeçar italian, pasi e kualifikoi Shqipërinë në “Euro 2016”, përpiqet ta përsërisë vetveten me Azerbajxhanin. Ishte vetë trajneri,...

Firmosi me Azerbajxhanin, zbulohet stafi i De Biasit

para 4 jave - Newsport

Gianni De Biasi do të nis një aventurë si trajner. Ish-tekniku I Kombëtares shqiptare pas disa vitesh pa punë ka firmosur me Kombëtaren e Azerbajxanin. Mediat italiane bëjnë me dije se De Biasi ka firmosur...

De Bizai shkon në Azerbajxhan

para një muaji - Klan

De Bizai shkon në Azerbajxhan Pritjes i erdhi fundi. Pas thuajse 3 vitesh, Gianni de Biasi rikthehet në pankinë dhe këtë e bën për një kombëtare. Bëhet fjalë për kombëtaren e Azerbajxhanit me drejtuesit...

Duka: U gëzova shumë kur mësova lajmin se Biasi do të nisë një aventurë të re

para një muaji - Medial

I pari i futbollit shqiptar, Armand Duka e ka uruar trajnerin Gianni De Biasin për marrjen e drejtimit të Azerbajxhanit. Trajneri italian që shkroi historinë duke e dërguar Kombëtaren shqiptare në “Euro...

Duka me dedikim special për De Biasin

para një muaji - RTK

I pari i futbollit shqiptar, Armand Duka e ka uruar trajnerin Gianni De Biasin për marrjen e drejtimit të Azerbajxhanit. Trajneri italian që shkroi historinë duke e dërguar Kombëtaren shqiptare në “Euro...

Duka uron De Biasin për punën e re: Do të kesh gjithmonë vend në historinë tonë

para një muaji - Medial

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka reaguar me një postim në faqen e tij në Facebook pas lajmit zyrtar se Gianni De Biasi ka marrë drejtimin e Azerbajxhanit. Kreu i qeverisë...

Duka uron De Biasin për punën e re: Do të kesh gjithmonë vend në historinë tonë

para një muaji - Gazeta.mk

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka reaguar me një postim në faqen e tij në Facebook pas lajmit zyrtar se Gianni De Biasi ka marrë drejtimin e Azerbajxhanit. Kreu i qeverisë...

Duka uron De Biasin për punën e re: Do të kesh gjithmonë vend në historinë tonë

para një muaji - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 11/07/2020 22:53 Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka reaguar me një postim në faqen e tij në Facebook pas lajmit zyrtar se Gianni De Biasi ka marrë drejtimin...

Presidenti Armand Duka uron Xhani De Biazin për detyrën e re

para një muaji - Syri

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka uruar ish-trajnerin e Kombëtares shqiptare, Xhani De Biazi, i cili ka firmosur një kontratë të re në Azerbajxhan. Italiani do të jetë trajneri i ri i përfaqësueses...

Presidenti Duka e uron De Biasin: Na ke dhuruar emocione të veçanta, suksese në aventurën e re

para një muaji - GazetaBlic

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka reaguar me një postim në faqen e tij në Facebook pas lajmit zyrtar se Gianni De Biasi ka marrë drejtimin e Azerbajxhanit . Kreu i qeverisë...

Presidenti Duka e uron De Biasin: Na ke dhuruar emocione të veçanta, suksese në aventurën e re

para një muaji - GazetaBlic

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka reaguar me një postim në faqen e tij në Facebook pas lajmit zyrtar se Gianni De Biasi ka marrë drejtimin e Azerbajxhanit . Kreu i qeverisë...

Duka me dedikim special për De Biasin: Ke gjithmonë një vend të veçantë në historinë e Kombëtares sonë

para një muaji - Zeri

I pari i futbollit shqiptar, Armand Duka e ka uruar trajnerin Gianni De Biasin për marrjen e drejtimit të Azerbajxhanit. Trajneri italian që shkroi historinë duke e dërguar Kombëtaren shqiptare në "Euro...

Duka: I lumtur për De Biasin, do të ketë gjithmonë vend në historinë tonë

para një muaji - SuperSport

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka reaguar me një postim në faqen e tij në Facebook pas lajmit zyrtar se Gianni De Biasi ka marrë drejtimin e Azerbajxhanit. Kreu i qeverisë...

De Biasi trajner i Azerbajxhanit, Duka e uron: Shpresoj ta shijojë sa më shumë suksese, pjesë e rëndësishme e rrugëtimit tonë historik

para një muaji - BalkanWeb

Ish- trajneri i njohur i kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi është emëruar trajneri i Azerbajxhanit. Ai do të mbërrijë në Baku bashke me dy asistentë italianë për të filluar aventurën e re në një tjetër...

Duka uron De Biasin: Ke gjithmonë një vend të veçantë në historinë e kombëtares sonë!

para një muaji - Koha Jone

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka uruar ish-trajnerin e Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, i cili ka firmosur një kontratë të re në Azerbajxhan. Italiani do të jetë trajneri i ri i përfaqësueses...

Duka uron De Biasin për punën e re: Do të kesh gjithmonë vend në historinë tonë

para një muaji - Almakos

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka reaguar me një postim në faqen e tij në Facebook pas lajmit zyrtar se Gianni De Biasi ka marrë drejtimin e Azerbajxhanit. Kreu i qeverisë...

De Biazi, ish-trajneri i kombëtares shqiptare zgjedh Azerbajxhanin

para një muaji - ElbasaniPlus

Federata Azerbajxhanase e Futbollit nëpërmjet një shënimi në faqen zyrtare të ‘facebook’ ka njoftuar se Gianni De Biazi, ish-trajneri i kombëtares shqiptare, do të jetë trajneri i ri i tyre. Federata e...

FOTO/ Firmosi për Kombëtaren e Azerbajxhanit, presidenti Armand Duka me “fjalë zemre” për De Biasin

para një muaji - Newsport

Ganni De Biasi ka firmosur zyrtarisht me Kombëtaren e Azerbajxhanit. Ish-trajneri I Kombëtares shqiptare do të nisi kështu një aventurë të re në karrierën e tij. Lidhur me këtë zyrtarizim ka reaguar edhe...

Gianni De Biasi merr drejtimin e këtij shteti

para një muaji - Insajderi

Ish trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi ka zgjedhur të vazhdojë karrierën si trajner tek ekipi kombëtar i Azerbajgjanit, kështu ka njoftuar mediumi italian ANSA, transmeton Insajderi. Sipas ANSA, De...

De Biasi flet për të herë të parë si trajner i Azerbajxhanit: Ky ekip ka potencial, nuk kam frikë nga sfidat e reja

para një muaji - Gazeta Tema

Tashmë nuk ka më dilema, Gianni De Biasi do të jetë trajner I Kombëtares së Azerbajxhanit. Ish-tekniku I Kombëtares shqiptare rikthehet në stol pas shumë kohësh dhe ka ngelur vetëm zyrtarizimi. Në një...

Kombëtarja që u mposht thellë nga Kosova, merr De Biasin në krye të saj

para një muaji - GazetaBlic

Ish-trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Gianni De Biasi është konfirmuar si CT e re e Azerbajxhanit. Roli është i pari i De Biasi që pas largimit nga skuadra spanjolle Alaves në Shtator 2017. ANSA raporton...

Merr drejtimin e Azerbajxhanit, De Biasi flet për eksperiencën e re

para një muaji - Lexo

Tashmë nuk ka më dilema, Gianni De Biasi do të jetë trajner I Kombëtares së Azerbajxhanit. Ish-tekniku I Kombëtares shqiptare rikthehet në stol pas shumë kohësh dhe ka ngelur vetëm zyrtarizimi. Në një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK