http://kariera.mk

Serie A kërkon rikthimin e tifozëve në stadiume

para 3 jave - Medial

Serie A po shpreson që të rikthehet një pjesë e tifozëve nëpër stadium para se të mbyllet ky edicion. Të 20 klubet nga liga italiane kanë mbajtur një video konferencë ku janë pajtuar që tifozët të rikthehen...

Serie A kërkon rikthimin e tifozëve në stadiume

para 3 jave - Telegrafi

Serie A po shpreson që të rikthehet një pjesë e tifozëve nëpër stadium para se të mbyllet ky edicion. Të 20 klubet nga liga italiane kanë mbajtur një video konferencë ku janë pajtuar që tifozët të rikthehen...

Serie A kërkon rikthimin e tifozëve nëpër stadiume

para 3 jave - Zeri

Serie A shpreson se tifozët do të lejohen të rikthehen në stadiume para mbylljes së edicionit aktual. 20 klubet e Serie A kanë mbajtur një takim sot dhe tema e parë që u diskutua ishte refuzimi i "Sky"...

Rikthehen tifozët në Serie A para përfundimit të këtij sezoni?

para 3 jave - Albeu

Serie A po shpreson që tifozët të kthehen në stadiume para përfundimit të stinorit. Gjitha 20 klubet e Series A kanë mbajtur një takim ku tema e parë e diskutimit ka qenë refuzimi i transmetuesit Sky për...

Lajm i shumëpritur për sportdashësit, në Itali tifozët mund të rikthehen në stadium

para 3 jave - NOA

Rinisja e kampionateve të futbollit u shoqërua me masën e rreptë që në shkallët e stadiumeve të mos kishte asnjë tifoz. Në Itali, duke parë që edhe rastet me koronavirus kanë rënë ndjeshëm, po shihet mundësia...

Klubet e Serie A kërkojnë ta mbyllin sezonin me tifozë

para 3 jave - Syri

Seria A beson se mund t’i hapë stadiumet pjesërisht për tifozët përpara fundit të sezonit. 20 klubet e kampionatit italian u mblodhën në një asamble ku diskutuan mundësinë e lejimit të një numri të caktuar...

Lajm i mirë në Itali, Seria A gati të lejojë tifozët në stadiume

para 3 jave - Panorama

Seria A beson se mund ti hapë stadiumet pjesërisht për tifozët përpara fundit të sezonit. 20 klubet e kampionatit italian u mblodhën në një asamble ku diskutuan mundësinë e lejimit të një numri të caktuar...

Në Itali bëjnë gati planin për rikthimin e tifozëve në stadium

para 3 jave - Koha Jone

Seria A u rikthye në fushë në mesin e muajit qershor, në stadiume me dyer të mbyllura dhe që atëherë gjithçka ka shkuar në mënyrë perfekte. Pikërisht për këtë arsye, në mbledhjen e fundit të Asamblesë...

E bujshme/ Seria A kërkon rikthimin e tifozëve në stadium, bëhet gati protokolli i detajuar

para 3 jave - Java News

Rinisja e kampionateve të futbollit u shoqërua me masën e rreptë që në shkallët e stadiumeve të mos kishte asnjë tifoz. Në Itali, duke parë që edhe rastet me koronavirus kanë rënë ndjeshëm, po shihet mundësia...

Optimizëm në kampionatin italian, bëhet gati protokolli për rikthimin e tifozëve

para 3 jave - SuperSport

Pavarësisht skepticizmit të madh dhe shtyrjes disa herë të miratimit të protokollit, Seria A u rikthye në fushë në mesin e muajit qershor, në stadiume me dyer të mbyllura dhe që atëherë gjithçka ka shkuar...

Serie A shpreson në kthimin e tifozëve para mbylljes së stinorit

para 3 jave - Koha.net

Lega Serie A po shpreson që tifozët të kthehen në stadiume para përfundimit të stinorit. Gjitha 20 klubet e Series A kanë mbajtur një takim ku tema e parë e diskutimit ka qenë refuzimi i transmetuesit...

Serie A kërkon rikthimin e tifozëve në stadiume

para 3 jave - Almakos

Serie A po shpreson që të rikthehet një pjesë e tifozëve nëpër stadium para se të mbyllet ky edicion. Të 20 klubet nga liga italiane kanë mbajtur një video konferencë ku janë pajtuar që tifozët të rikthehen...

Italia gati të rikthejë tifozët, klubet e Serie A japin lajmin e mirë

para 3 jave - Newsport

Teksa kanë mbetur edhe shtatë ndeshje nga fundi I Serie A, klubet italiane janë mbledhur në një Asamble duke vendosur protokollin e sigurisë për të rikthyer në mënyrë të pjesshme tifozët në stadium. 20...

Largimi i trajnerit Sormani, tifozët e PARTIZANIT në “kor”: Lejini llafet dhe pazaret, riktheni Skënder GEGËN

para 3 jave - Newsport

Adolfo Sormani nuk do të jetë më trajner i Partizanit. Klubi i kuq ka njoftuar fundin e bashkëpunimit me italianin që tradhtoi skuadrën në ndeshjen derbi kundër Tiranës. Ky lajm ka marrë edhe “miratimin”...

Klubi gjerman premton të shpenzojë një milion euro për të testuar të gjithë tifozët

para 3 jave - Albsport.mk

Union Berlini është i vendosur që të kthejë tifozët në stadiume, duke premtuar se do të mbulojë shpenzimet për të kryer testimin për COVID-19 të të gjithë 22 mijë tifozëve për edicionin e ardhshëm. Edicioni...

Klubi gjerman premton të shpenzojë një milion euro për të testuar të gjithë tifozët

para 3 jave - Ina

Union Berlini është i vendosur që të kthejë tifozët në stadiume, duke premtuar se do të mbulojë shpenzimet për të kryer testimin për COVID-19 të të gjithë 22 mijë tifozëve për edicionin e ardhshëm. Edicioni...

Klubi gjerman premton të shpenzojë një milion euro për të testuar të gjithë tifozët

para 3 jave - Albeu

Union Berlini është i vendosur që të kthejë tifozët në stadiume, duke premtuar se do të mbulojë shpenzimet për të kryer testimin për COVID-19 të të gjithë 22 mijë tifozëve për edicionin e ardhshëm. Edicioni...

Klubi gjerman premton të shpenzojë një milion euro për të testuar të gjithë tifozët

para 3 jave - Albinfo

Union Berlini është i vendosur që të kthejë tifozët në stadiume, duke premtuar se do të mbulojë shpenzimet për të kryer testimin për COVID-19 të të gjithë 22 mijë tifozëve për edicionin e ardhshëm. Edicioni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK