http://kariera.mk

Këto janë fjalët e para të Zekës pas nënshkrimit me Ballkanin

para një jave - GazetaBlic

Mevlan Zeka është një nga dy përforcimet e reja të Ballkanit. Ish-anëtari i Vëllaznimit e Feronikelit u prezantua te portokallinjtë therandas bashkë me portierin rahovecas, Kenan Haxhihamzën, përcjell...

Haxhihamza: Mirë se ju gjeta Suharekë

para një jave - Gazeta.mk

Portieri Kenan Haxhihamza, është i lumtur që ka firmosur me klubin më të organizuar në vendin tonë, Ballkanin nga Theranda. “Mirë se ju gjeta Suharekë. Angazhimin tim nga sot e tutje do ta vazhdoj këtu...

Haxhihamza: Mirë se ju gjeta Suharekë

para një jave - Medial

Portieri Kenan Haxhihamza, është i lumtur që ka firmosur me klubin më të organizuar në vendin tonë, Ballkanin nga Theranda. “Mirë se ju gjeta Suharekë. Angazhimin tim nga sot e tutje do ta vazhdoj këtu...

Kenan Haxhihamza pas prezantimit te Ballkani: Fanellën do ta bart me krenari

para një jave - Sinjali

Kenan Haxhihamza është portieri më i ri i FC Ballkanit. Ai sot u prezantua te klubi nga Suhareka. Haxhihamza ka nënshkruar kontratë tri vjeçare me skuadrën e drejtuar nga Ismet Munishi. Pas prezantimit...

Ballkani zyrtarizon prurjet e reja, Zekën e Haxhihamzën

para një jave - GazetaBlic

Nuk arriti të kualifikohet në garat evropiane, por Ballkani asesi të demoralizohet. Madje, portokallinjtë qysh tani kanë filluar të mendojnë për sezonin e ri dhe menjëherë e kanë ndezur lojën sa i përket...

Ballkani prezanton dy transferimet e para

para një jave - Klan Kosova

Futbollistët Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza nga sot janë pjesë e FC Ballkanit Sot është nënshkruar kontrata dyvjeçare me Zekën dhe trevjeçare me Haxhihamzën për të vazhduar karrierën në këtë klub, njofton...

Zyrtare: Mevlan Zeka e Kenan Haxhihamza i bashkohen Ballkanit

para një jave - Telegrafi

Ballkani ka njoftuar se Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhizhamza janë zyrtarisht pjesë e tyre. Edhe pse ditë më parë ishte bërë me dije se dyshja po kalonin te klubi nga Therenda, sot janë prezantuar zyrtarisht....

ZYRTARE: Ballkani prezanton Mevlan Zekën dhe Kenan Haxhihamzën

para një jave - Shprehja

Skuadra nga Theranda, që mbeti pa trofe në sezonin që lamë pas, ka filluar përgatitjet për sezonin e ri, ku do të jetë një konkurrent i padiskutueshëm. Sot në ambientet e Ballkanit, janë zyrtarizuar dy...

Ballkani prezanton dy përforcime

para një jave - Koha.net

Ballkani ka prezantuar dy përforcimet e reja. Klubi nga Suhareka është përforcuar me portierin Kenan Haxhihamza dhe sulmuesin Mevlan Zeka. Ata kanë nënshkruar kontrata trivjeçare, është njoftuar nga klubi....

Pas largimit nga Feronikeli, Mevlan Zeka prezantohet te klubi i Superligës

para një jave - Zeri

Mevlan Zeka është përforcimi i radhës nga klubi i Ballkanit. Sulmuesi gjakovar gjatë ditës së djeshme zyrtarizoi ndarjen me Feronikelin, skuadër me të cilën fitoi gjithçka që mund të fitohej vitin e kaluar,...

ZYRTARE: Ballkani nuk ka të ndalur, prezanton dy super-transferime

para një jave - Zeri

Mevlan Zeka është përforcimi i radhës nga klubi i Ballkanit. Sulmuesi gjakovar gjatë ditës së djeshme zyrtarizoi ndarjen me Feronikelin, skuadër me të cilën fitoi gjithçka që mund të fitohej vitin e kaluar,...

Zyrtare: Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza transferohen te Ballkani

para një jave - Sinjali

FC Ballkani ka njoftuar që tashmë edhe zyrtarisht Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza do të jenë pjesë e kësaj skuadre. Klubi njoftoi që me Zekën kanë nënshkruar kontratë 2 vjeçare kurse me Haxhihamzën për...

ZYRTARE: Ballkani prezanton Mevlan Zekën dhe Kenan Haxhihamzën

para një jave - Lajmi.net

Vazhdon…

Fjalët e para të Haxhihamzës pas prezantimit te Ballkani

para një jave - KosovaPress

Kenan Haxhihamza edhe zyrtarisht do të jetë ‘gardian i portës’ së Ballkanit për sezonin e ri. Portieri nga Rahoveci ka nënshkruar kontratë tri vjeçare me ekipin e nga Suhareka. Pas marrëveshjen, ka reaguar...

Haxhihamza: Mirë se ju gjeta Suharekë

para një jave - Almakos

Portieri Kenan Haxhihamza, është i lumtur që ka firmosur me klubin më të organizuar në vendin tonë, Ballkanin nga Theranda. “Mirë se ju gjeta Suharekë. Angazhimin tim nga sot e tutje do ta vazhdoj këtu...

ZYRTARE: Ballkani prezanton Mevlan Zekën dhe Kenan Haxhihamzën

para një jave - Arbresh

Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza janë dy transferimet e para të FC Ballkanit këtë verë. Skuadra nga Theranda, që mbeti pa trofe në sezonin që lamë pas, ka filluar përgatitjet për sezonin e ri, ku do të...

Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza transferohen te Ballkani

para një jave - Epoka e Re

FC Ballkani ka njoftuar që tashmë edhe zyrtarisht Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza do të jenë pjesë e kësaj skuadre. Klubi njoftoi që me Zekën kanë nënshkruar kontratë 2 vjeçare kurse me Haxhihamzën kontratë...

ZYRTARE: Ballkani prezanton Mevlan Zekën dhe Kenan Haxhihamzën

para një jave - Zyrtare

Skuadra nga Theranda, që mbeti pa trofe në sezonin që lamë pas, ka filluar përgatitjet për sezonin e ri, ku do të jetë një konkurrent i padiskutueshëm. Sot në ambientet e Ballkanit, janë zyrtarizuar dy...

ZYRTARE: Dridhet Superliga e Kosovës, Ballkani bën dy transferime të mëdha

para një jave - Ekonomia Online

Sulmuesi i njohur, Mevlan Zeka dhe portieri, Kenan Haxhihamza nga sezoni tjetër do të jenë pjesë e Ballkanit. Lajmin e ka konfirmuar vet klubi i Ballkanit përmes rrjeteve sociale, transmeton Indeksonline....

Ballkani prezanton dy transferimet e para

para një jave - KosovaPress

Skuadra e Ballkanit ka filluar punën për edicionin e ri. Klubi nga Suhareka ka prezantuar dy transferimet e para, shkruan KosovaPress. Bëhet fjalë për gardianin, Kenan Haxhihamzën dhe sulmuesin Mevlan...

Zyrtare: Mevlan Zeka largohet nga Feronikeli

para një jave - Telegrafi

Sulmuesi Mevlan Zeka dhe Feronikeli tashmë kanë ndarë rrugët edhe zyrtarisht. Është futbollisti nga Gjakova, i cili përmes një publikimi në llogarinë e tij ka konfirmuar se ka mbyllur marrëdhënien me klubin...

Zyrtare: Mevlan Zeka largohet nga Feronikeli

para një jave - Medial

Sulmuesi Mevlan Zeka dhe Feronikeli tashmë kanë ndarë rrugët edhe zyrtarisht. Është futbollisti nga Gjakova, i cili përmes një publikimi në llogarinë e tij ka konfirmuar se ka mbyllur marrëdhënien me klubin...

E papritur, Mevlan Zeka largohet nga Feronikeli

para një jave - Sinjali

Ylli i Feronikelit, Mevlan Zeka prej nesër nuk do të jetë më lojtar i klubit nga Drenasi. Pas 5 viteve, Mevlan Zeka më s’do ta vesh fanellën e “Industrialistëve”. Këtë e ka bërë të ditur vet futbollisti...

LAJMI I FUNDIT: Sulmuesi i njohur largohet nga Feronikeli

para një jave - Zeri

Feronikeli sivjet nuk arriti objektivat që kishte, duke bërë që t’i zhgënjej tifozët pasi optimizmi në ekip në fillim të garave ishte bukur i madh, shkruan “Zeri.info”. megjithatë, ardhja e Afrim Tovërlanit...

Zyrtare: Mevlan Zeka largohet nga Feronikeli

para një jave - Almakos

Sulmuesi Mevlan Zeka dhe Feronikeli tashmë kanë ndarë rrugët edhe zyrtarisht. Është futbollisti nga Gjakova, i cili përmes një publikimi në llogarinë e tij ka konfirmuar se ka mbyllur marrëdhënien me klubin...

Mevlan Zeka largohet nga Feronikeli

para një jave - Epoka e Re

Sulmuesi gjakovar Mevlan Zeka dhe Feronikeli tashmë kanë ndarë rrugët edhe zyrtarisht. Është futbollisti nga Gjakova, i cili përmes një publikimi në llogarinë e tij ka konfirmuar se ka mbyllur marrëdhënien...

Mevlan Zeka i thotë ‘lamtumirë’ Feronikelit

para një jave - Periskopi

Sulmuesi gjakovar, Mevlan Zeka është larguar nga skuadra e Feronikelit. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vet lojtari, në një postim në rrjetin social “Facebook”. Shpërndaje në:

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK