http://kariera.mk

PSG ofertë zyrtare për Alcantara!

para një jave - Albasport

Raportohet se Paris Sant Germain tashmë ka dërguar një ofertë zyrtare në drejtim të Bayern Munich për Thiago Alcantara. Spanjolli nuk dëshiron qëndrimin tek bavarezët duke refuzuar rinovmin e kontratës...

PSG i "hedh" në tavolinë 30 milion euro Bayernit për Alcantaran

para një jave - Albeu

E ardhmja e Thiago Alcantara vazhdon të mbetet e paqartë. Mesfushori spanjoll ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Bayern Munich, dhe largimi i këtij këtë verë është shumë i mundshëm. Lojtari ka qenë i...

PSG dhe Liverpooli në ‘luftë’ për yllin e Bayern Munich

para një jave - OraInfo

PSG rivalizon Liverpoolin për Thiagon. Gjiganti francez pritet që të paguajë çmimin që kërkon Bayerni për mesfushorin. Paris Saint-Germain janë gati ta transferojnë thiafo Alcantara nga Bayern Munich,...

PSG rivalizon Liverpoolin për Thiagon

para një jave - Iliria News

Gjiganti francez pritet që të paguajë çmimin që kërkon Bayerni për mesfushorin. Paris Saint-Germain janë gati ta transferojnë thiafo Alcantara nga Bayern Munich, shkruan sot Le 10 Sport. Kampionët e Bundesligës...

PSG i “hedh” në tavolinë 30 milion euro Bayernit për Alcantaran

para një jave - Tetova Sot

E ardhmja e Thiago Alcantara vazhdon të mbetet e paqartë. Mesfushori spanjoll ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Bayern Munich, dhe largimi i këtij këtë verë është shumë i mundshëm. Lojtari ka qenë i...

Alaba dhe Bayern Munich fillojnë bisedimet!

para një jave - Albasport

Bayern Munich do të ulet në bisedime me David Alaba për një rinovim kontrate, raporton Sky Sport në Gjermani. Mbrojtësi austriak i cili u krahasua me legjendën e klubit Franz Beckenbaue nga Karl-Heinz...

Alaba e Bayern gati për kontratën e re

para një jave - Insajderi

Bayrn Munich do të ulet me David Alaba për të diskutuar zgjatjen e kontratës, shkruan Sky Sports në Gjermani, njofton Insajderi. Mbrojtësit austriak, i cili së voni është krahasuar edhe me legjendën e...

Alaba e Bayern gati pwr kontratën e re

para një jave - Insajderi

Bayrn Munich do të ulet me David Alaba për të diskutuar zgjatjen e kontratës, shkruan Sky Sports në Gjermani, njofton Insajderi. Mbrojtësit austriak, i cili së voni është krahasuar edhe me legjendën e...

PSG me ofertë zyrtare për Alcantaran

para një jave - Telegrafi

Paris Saint-Germain raportohet se ka bërë ofertë zyrtare në drejtim të Bayern Munichut për transferimin e Thiago Alcantaras. Mesfushori spanjoll nuk e dëshiron qëndrimin më te Bavarezët, derisa ka refuzuar...

PSG rivalizon Liverpoolin për Thiagon

para një jave - Arbresh

Gjiganti francez pritet që të paguajë çmimin që kërkon Bayerni për mesfushorin. Paris Saint-Germain janë gati ta transferojnë thiafo Alcantara nga Bayern Munich, shkruan sot Le 10 Sport. Kampionët e Bundesligës...

Alcantara do të largohet

para një jave - Medial

Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge ka konfirmuar se Thiago Alcantara dëshiron të largohet nga klubi bavarez. Mesfushori spanjoll po hyn në vitin e fundit të kontratës së tij me Bayernin,...

PSG ofron 30 mln euro për Thiago

para një jave - Lajmi.net

Mesfushori spanjoll ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Bayern Munich, dhe largimi i këtij këtë verë është shumë i mundshëm. Lojtari ka qenë i lidhur me një kalim te Liverpool, me Jurgen Klopp që ka urdhëruar...

Thiago Alcantara do të largohet përfundimisht nga Bayern Munichu

para një jave - Zeri

Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge ka konfirmuar se Thiago Alcantara dëshiron të largohet nga klubi bavarez. Mesfushori spanjoll po hyn në vitin e fundit të kontratës së tij me Bayernin,...

PSG ofron 30 mln euro për Thiago

para një jave - Express.mk

E ardhmja e Thiago Alcantara vazhdon të mbetet e paqartë. Mesfushori spanjoll ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Bayern Munich, dhe largimi i këtij këtë verë është shumë i mundshëm. Lojtari ka qenë i...

PSG ofron 30 mln euro për Thiago

para një jave - Zyrtare

Mesfushori spanjoll ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Bayern Munich, dhe largimi i këtij këtë verë është shumë i mundshëm. Lojtari ka qenë i lidhur me një kalim te Liverpool, me Jurgen Klopp që ka urdhëruar...

Alcantara do të largohet

para një jave - Almakos

Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge ka konfirmuar se Thiago Alcantara dëshiron të largohet nga klubi bavarez. Mesfushori spanjoll po hyn në vitin e fundit të kontratës së tij me Bayernin,...

Bayern pranon se Thiago do të largohet këtë verë por e paralajmëron Liverpoolin

para një jave - Sinjali

Liverpool po e dëshiron transferimin e futbollistit të Bayern Munich, Thiago Alcantara. Kështu skuadra gjermane edhe ka njoftuar që futbollisti do të largohet nga klubi këtë verë por ka bërë një paralajmërim...

Vendim i papritur: Ylli i madh do të largohet nga Bayerni

para një jave - OraInfo

Lojtari i njohur po largohet nga skuadra e Bayern Munichut. Presidenti i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge, ka konfirmuar që mesfushori Thiago Alcantara do të largohet nga klubi këtë verë. Mesfushori...

Legjenda e Bayern e quan “Beckenbauer”, por Alaba ende nuk ka rinovuar!

para një jave - Telesport

Edhe pse rinovimi i David Alaba ka mbetur ende në ajër, fakt është që për Bayern Munich shihet si një futbollist lider dhe me cilësi. Vetë CEO i kampionëve, Karl-Heinz Rummenigge, ka lavdëruar mbrojtësin...

Alcantara do të largohet nga Bayerni

para një jave - Koha.net

Presidenti i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge, ka konfirmuar që mesfushori Thiago Alcantara do të largohet nga klubi këtë verë. Mesfushori spanjoll ka refuzuar rinovimin e kontratës që i skadon vitin...

Zbulohen tri transferet e Barcelonës për edicionin e ardhshëm

para një jave - Zeri

Gjiganti katalunas Barcelona është në kërkim të përforcimeve për sezonin e ri. E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” raporton se klubi nga Camp Nou ka identifikuar tre emra për t’i sjellë në...

Alcantara do të largohet nga Bayerni

para një jave - Ekonomia Online

Presidenti i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge, ka konfirmuar që mesfushori Thiago Alcantara do të largohet nga klubi këtë verë. Mesfushori spanjoll ka refuzuar rinovimin e kontratës që i skadon vitin...

Tri super përforcimet e reja të Barcelonës

para një jave - Gazeta.mk

Barcelona është në kërkim të përforcimeve për sezonin e ri. E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” raporton se klubi nga Camp Nou ka identifikuar tre emra për t’i sjellë në skuadër për të krijuar...

“Kërkon një sfidë të re”; Rummenigge konfirmon largimin e yillit të Bayernit

para një jave - Telesport

Drejtuesi i lartë i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, ka konfirmuar Thiago Alcantara nuk do të nënshkruajë një kontratë të re dhe pritet të largohet nga klubi bavarez. Mesfushori braziliano-spanjoll...

Tri super përforcimet e reja të Barcelonës

para një jave - Medial

Barcelona është në kërkim të përforcimeve për sezonin e ri. E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” raporton se klubi nga Camp Nou ka identifikuar tre emra për t’i sjellë në skuadër për të krijuar...

Chelsea dhe Man City monitorojnë situatën e Alabas

para një jave - Telegrafi

Chelsea dhe Manchester City janë ndër një mori klubesh që monitorojnë situatën e David Alaba te Bayern Munichu. Mbrojtësi i Bayern Munichut është duke negociuar një marrëveshje të re me klubin, por bisedimet...

Tri super përforcimet e reja të Barcelonës

para një jave - Shprehja

E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” raporton se klubi nga Camp Nou ka identifikuar tre emra për t’i sjellë në skuadër për të krijuar një grup të fuqishëm edhe për të ardhmen, transmeton lajmi.net....

Rummenigge konfirmon se Thiago Alcantara do të largohet nga Bayern Munichu

para një jave - Telegrafi

Kryetari i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge ka konfirmuar që mesfushori Thiago Alcantara do të largohet nga klubi këtë verë. Mesfushori spanjoll nuk do të nënshkruajë një kontratë të re, pasi kërkon...

Lamtumirë Bayern Munich, Alcantara befason me ekipin e ri

para një jave - OraInfo

Rummenigge konfirmon se Thiago Alcantara do të largohet nga Bayern Munichu. Kryetari i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge ka konfirmuar që mesfushori Thiago Alcantara do të largohet nga klubi këtë...

Tri super përforcimet e reja të Barcelonës

para një jave - Lajmi.net

E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” raporton se klubi nga Camp Nou ka identifikuar tre emra për t’i sjellë në skuadër për të krijuar një grup të fuqishëm edhe për të ardhmen, transmeton lajmi.net....

Drejtori i Bayernit e konfirmon: Ky futbollist largohet nga Mynihu!

para një jave - Syri

Drejtori ekzekutiv i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge e ka konfirmuar se Thiago nuk do të nënshkruaje kontratë të re dhe pritet të largohet nga “Allianz Arena”. Mesfushori iu bashkua gjigantit gjerman...

Tri super përforcimet e reja të Barcelonës

para një jave - Zyrtare

E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” raporton se klubi nga Camp Nou ka identifikuar tre emra për t’i sjellë në skuadër për të krijuar një grup të fuqishëm edhe për të ardhmen, transmeton lajmi.net....

Rummenigge: Thiago do të largohet nga Bayern Munich

para një jave - Lajmi.net

Zyrtari i lartë i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge ka konfirmuar se Thiago nuk do të nënshkruajë kontratë të re dhe pritet të largohet nga klubi. Mesfushori iu bashkua gjigantit bavarez nga Barcelona...

Rummenigge: Thiago do të largohet nga Bayern Munich

para një jave - Zyrtare

Zyrtari i lartë i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge ka konfirmuar se Thiago nuk do të nënshkruajë kontratë të re dhe pritet të largohet nga klubi. Mesfushori iu bashkua gjigantit bavarez nga Barcelona...

Barcelona e dëshiron mbrojtësin e Manchester City

para një jave - Iliria News

Barcelona e ka bërë top synim mbrojtësin tinejxher të Manchester City, Eric Garcia Sipas Sport, Barcelona madje e ka lënë pas dore transferin e Pau Torres për ta transferuar tinejxherin e City. Skuadra...

Barcelona kthen sytë kah mbrojtësi i Manchester City

para një jave - OraInfo

Barcelona e dëshiron mbrojtësin e Manchester City. Barcelona e ka bërë top synim mbrojtësin tinejxher të Manchester City, Eric Garcia Sipas Sport, Barcelona madje e ka lënë pas dore transferin e Pau Torres...

Alaba dëshiron transferimin te Barcelona

para një jave - Albasport

Ylli i Bayernit të Munihut, David Alaba, dëshiron transferimin te Barcelona, raportojnë mediat spanjolle. Alaba është në bisedime me Bavarezët për rinovimin e kontratës, mirëpo për momentin nuk ka marrëveshje...

David Alaba sërisht afrohet “Camp Nou”

para një jave - Flaka

Sipas të përditshmes spanjolle “Sport”, David Alaba i është ofruar Barçës, ku do të dëshironte të luante për të rritur karrierën e tij në vitet e ardhshme. Alaba ka qenë një nga ëndrrat e merkatos së Barçës...

Thiago refuzon ta rinovojë kontratën

para një jave - Koha.mk

Bayerni duket se është dorëzuar përballë Thiago Alcantaras, i cili nuk planifikon ta rinovojë kontratën e tij (zgjat deri në vitin 2021) në Munih. Për pasojë, klubi bavarez i ka vendosur një çmim tashmë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK