http://kariera.mk

Arrihet marrëveshja, lojtari shqiptar të mërkurën i bashkohet Romës

para 6 dite - Top Channel

Roma ka kompletuar marrëveshjen me Hellas Veronan për qendërmbrojtësin shqiptar Marash Kumbulla, ndërsa lojtari do t’i bashkohet klubit romak edhe zyrtarisht këtë javë. Eksperti i merkatos Gianluca Di...

Dështimi i Suarez, Juventusi gjen sulmuesin e ri

para 6 dite - Albeu

Juventus ka kthyer vëmendjen te një objektiv tjetër pas komplikimeve për transferimin e Luis Suarezit nga Barcelona. Juventus vazhdon të kërkojë një sulmues të ri. Pas komplikimeve për transferimin e Luis...

Vendoset e ardhmja e Marash Kumbullës, mësoni detajet e marrëveshjes te skuadra e re

para 6 dite - Panorama

Dueli i ashpër mes Interit dhe Lacios eliminoi nga gara Juventusin, por edhe klube angleze si Mançester Junajtid e Totenhem apo edhe Borusia Dortmund, por në mënyrë të papritur, Roma ka surprizuar këdo...

Merr fund “saga” Kumbulla/ Ylli i Shqipërisë zbarkon sot në Romë, detajet e kontratës së re

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 16.09.2020 nga E. SH Duket se është drejt përfundimit saga e yllit shqiptar Marash Kumbulla. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare sezonin e ardhshëm do të jetë lojtar i Romës. Verdhekuqtë ia kanë...

Nuk vjen Suarez, Juventus gjen sulmuesin e ri

para 6 dite - RTK

Juventus ka kthyer vëmendjen te një objektiv tjetër pas komplikimeve për transferimin e Luis Suarezit nga Barcelona. Juventus vazhdon të kërkojë një sulmues të ri. Pas komplikimeve për transferimin e Luis...

Roma-Kumbulla akord total, pritet vetëm firma zyrtare, kontratë 5-vjeçare dhe 1,5 milion euro në sezon.

para 6 dite - BalkanWeb

Nuk ka më asnjë dyshim, Marash Kumbulla do të jetë futbollist i ri i Romës. Një operacion blic që dërgon menjëherë mbrojtësin kuqezi në kryeqytetin italian. Pas shkëmbimit të dokumentacionit, këtë të mërkurë...

Kumbulla i thotë po Romës, në orën 16:35 mbrrin në kryeqytetin italian për firmën!

para 6 dite - SuperSport

Marash Kumbulla i thotë po Romës. Mbyllet kështu një nga “telenovelat” më të gjata të kësaj vere, me mbrojtësin shqiptar që zgjodhi verdhekuqtë. Roma fitoi konkurencën e Interit dhe Lazios por edhe të...

Kjo është arsyeja pse Suarez nuk do të transferohet në Juventus

para 6 dite - Albsport.mk

Juventus ka marrë sinjale negative në lidhje me transferimin e sulmuesit të Barcelonës, Luis Suarez. Skuadra kampione nga Serie A ka shfaqur interesim për angazhimin e yllit uruguaian i cili do të largohet...

Kumbulla të mërkurën i bashkohet Romës

para 6 dite - Alsat-M

Roma ka kompletuar marrëveshjen me Hellas Veronan për qendërmbrojtësin shqiptar Marash Kumbulla, ndërsa lojtari do t’i bashkohet klubit romak edhe zyrtarisht këtë javë. Eksperti i merkatos Gianluca Di...

Marash Kumbulla sot zyrtarizohet të gjiganti nga Serie A

para 6 dite - OraInfo

Marash Kumbulla ka arritur marrëveshje për transferim te Roma nga Verona. Gianluca di Marzio nga Sy Sport ka njoftuar se mbrojtësi shqiptar sot do të mbërrijë në kryeqytetin Italian për të zyrtarizuar...

E KRYER: Kumbulla është i Romës, i ofrojnë pagë 30-fish më të lartë

para 6 dite - ABC News

Roma-Kumbulla, e mbyllur. Agjenti i mbrojtësit të kombëtares shqiptare ka zbarkuar në Roma dhe ka arritur marrëveshjen me klubin kryeqytetas, që ka fituar kështu derbin me Lazion për shtatlartin. Një marrëveshje...

Kumbulla pritet që nesër t’i jap përgjigje Romës për transferimin te skuadra e tyre

para 6 dite - Neshesh

Gjatë ditës së sotme u bë e ditur se Roma ka arritur marrëveshje me Veronën për transferimin e Marash Kumbullës. Mirëpo, siç duket Roma nuk ka arritur ende marrëveshje me futbollistin, shkruan Sinjali...

Kumbulla sot në Romë, kjo është rroga e tij te klubi i ri

para 6 dite - Albsport.mk

Marash Kumbulla ka arritur marrëveshje për transferim te Roma nga Verona. Gianluca di Marzio nga Sy Sport ka njoftuar se mbrojtësi shqiptar sot do të mbërrijë në kryeqytetin Italian për të zyrtarizuar...

Nuk vjen Suarez, Juventus gjen sulmuesin e ri

para 6 dite - Lajmi.net

Juventus vazhdon të kërkojë një sulmues të ri. Pas komplikimeve për transferimin e Luis Suarezit nga Barcelona për shkak të vonesës për pajisje me pasaportë italiane, Bianconerët kanë kthyer vëmendjen...

Kumbulla zbarkon sot në Romë, kjo do të jetë paga e gjigantit shqiptar

para 6 dite - Albeu

Marash Kumbulla do të jetë futbollist i ri i Romës. Marash Kumbulla ka arritur marrëveshje për transferim te Roma nga Verona. Gianluca di Marzio nga Sy Sport ka njoftuar se mbrojtësi shqiptar sot do të...

Pas Marash Kumbullas, Roma kërkon transferimin e mbrojtësit të Juventusit

para 6 dite - GazetaBlic

Roma është hedhur në sulm për të përforcuar skuadrën para fillimit të edicionit të ri të Serie A. Klubi nga kryeqyteti italian është gjithnjë e më afër transferimit të mbrojtësit shqiptar, Marash Kumbulla...

Kumbulla sot në Romë, kjo është rroga e tij te klubi i ri

para 6 dite - RTK

Marash Kumbulla do të jetë futbollist i ri i Romës. Marash Kumbulla ka arritur marrëveshje për transferim te Roma nga Verona. Gianluca di Marzio nga Sy Sport ka njoftuar se mbrojtësi shqiptar sot do të...

Kumbulla te Roma, është e kryer. Shqiptari firmos sot, ja detajet e kontratës

para 6 dite - Telesport

Pas largimit të Kolarov dhe disa vështirësive për të siguruar Smalling, Roma bën goditje të rëndësishme në mbrojtje. Marash Kumbulla po vjen nga Verona. Shqiptari shte zbulimi kryesor i sezonit të kaluar...

“Mision i pamundur”, kjo është arsyeja pse Suarez nuk do të transferohet në Juventus

para 6 dite - Medial

Luis Suarez megjithatë nuk pritet të nënshkruajë me Juventusin. Juventus ka marrë sinjale negative në lidhje me transferimin e sulmuesit të Barcelonës, Luis Suarez. Skuadra kampione nga Serie A ka shfaqur...

Kumbulla pritet që nesër t’i jap përgjigje Romës për transferimin te skuadra e tyre

para 6 dite - Ina

Gjatë ditës së sotme u bë e ditur se Roma ka arritur marrëveshje me Veronën për transferimin e Marash Kumbullës. Mirëpo, siç duket Roma nuk ka arritur ende marrëveshje me futbollistin, shkruan Sinjali...

Roma lan në “ar” Marash Kumbullën, super pagë për talentin shqiptar (DETAJET E TRANSFERIMIT)

para 6 dite - Newsport

E ardhmja e Marash Kumbullës do të jetë në Romë. Qendërmbrojtësi i përfolur gjatë gjithë merkatos së verës ka lënë “thatë” Interin dhe Lazion, kandidatë potencialë për shërbimet e shtatlartit shqiptar....

Kumbulla sot në Romë, kjo është rroga e tij te klubi i ri

para 6 dite - Lajmi.net

Marash Kumbulla ka arritur marrëveshje për transferim te Roma nga Verona. Gianluca di Marzio nga Sy Sport ka njoftuar se mbrojtësi shqiptar sot do të mbërrijë në kryeqytetin Italian për të zyrtarizuar...

Nuk vjen Suarez, Juventus gjen sulmuesin e ri

para 6 dite - Zyrtare

Juventus vazhdon të kërkojë një sulmues të ri. Pas komplikimeve për transferimin e Luis Suarezit nga Barcelona për shkak të vonesës për pajisje me pasaportë italiane, Bianconerët kanë kthyer vëmendjen...

Kumbulla të mërkurën i bashkohet Romës

para 6 dite - KosovaPress

Roma ka kompletuar marrëveshjen me Hellas Veronan për qendërmbrojtësin shqiptar Marash Kumbulla, ndërsa lojtari do t’i bashkohet klubit romak edhe zyrtarisht këtë javë. Eksperti i merkatos Gianluca Di...

“Mision i pamundur”, kjo është arsyeja pse Suarez nuk do të transferohet në Juventus

para 6 dite - Lajmi.net

Juventus ka marrë sinjale negative në lidhje me transferimin e sulmuesit të Barcelonës, Luis Suarez. Skuadra kampione nga Serie A ka shfaqur interesim për angazhimin e yllit uruguaian i cili do të largohet...

“Mision i pamundur”, kjo është arsyeja pse Suarez nuk do të transferohet në Juventus

para 6 dite - Almakos

Luis Suarez megjithatë nuk pritet të nënshkruajë me Juventusin. Juventus ka marrë sinjale negative në lidhje me transferimin e sulmuesit të Barcelonës, Luis Suarez. Skuadra kampione nga Serie A ka shfaqur...

Kumbulla sot në Romë, kjo është rroga e tij te klubi i ri

para 6 dite - Zyrtare

Marash Kumbulla ka arritur marrëveshje për transferim te Roma nga Verona. Gianluca di Marzio nga Sy Sport ka njoftuar se mbrojtësi shqiptar sot do të mbërrijë në kryeqytetin Italian për të zyrtarizuar...

“Mision i pamundur”, kjo është arsyeja pse Suarez nuk do të transferohet në Juventus

para 6 dite - Zyrtare

Juventus ka marrë sinjale negative në lidhje me transferimin e sulmuesit të Barcelonës, Luis Suarez. Skuadra kampione nga Serie A ka shfaqur interesim për angazhimin e yllit uruguaian i cili do të largohet...

Pas Kumbulla-s, Roma synon transferimin e yllit të Juventus-it

para 6 dite - Arbresh

Roma synon të bëjë disa transferime në mënyrë që të përforcojë skuadrën gjatë këtij afati veror dhe të garojë për një vend në top katër në edicionin e ardhshëm. Gjiganti italian arriti t’i mposhtë në garë...

Kumbulla pritet që nesër t’i jap përgjigje Romës për transferimin te skuadra e tyre

para 6 dite - Sinjali

Gjatë ditës së sotme u bë e ditur se Roma ka arritur marrëveshje me Veronën për transferimin e Marash Kumbullës. Mirëpo, siç duket Roma nuk ka arritur ende marrëveshje me futbollistin, shkruan Sinjali...

E ardhmja e Kumbullës, në Itali zbulojnë detajet e fundit. Mungon vetëm “OK”-i i shqiptarit

para 6 dite - Panorama

Mungon vetëm “OK”-i i Marash Kumbulla! Detaje të reja nga Italia për sa i përket të ardhmes së mbrojtësit të Kombëtares. Sipas Xhanluka Di Marcios, Verona dhe Roma, kanë arritur akordin në parim për një...

Mediet italiane zbulojnë detajet e fundit të transferimit të mbrojtësit shqiptare te Roma

para 6 dite - Zeri

Marash Kumbulla mund të jetë futbollisti i radhës që bënë lëvizje në Serie A. Mediet në Italia kanë dhënë detaje të reja për sa i përket të ardhmes së mbrojtësit të Kombëtares kuqezi. Sipas Gianluca Di...

Juventus harron Suarezin, vihet pas yllit të Romës

para 6 dite - OraInfo

Juventus duket se nuk është më i interesuar në transferimin e Suarez. Juventus mund të shpejtojë ecurinë për nënshkrimin e sulmuesit të Romës, Edin Dzeko, pasi që transferimi i Luis Suarez nga Bracelona...

Juventus koncentrohet në Dzekon, harron Suarezin

para 6 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 15/09/2020 20:29 Juventus mund të shpejtojë ecurinë për nënshkrimin e sulmuesit të Romës, Edin Dzeko, pasi që transferimi i Luis Suarez nga Bracelona duket se ka dështuar Tuttomercatoweb...

Pasi i dështon transferimi i Suarezit, Juventusi kthen sytë nga ky sulmues

para 6 dite - Periskopi

Juventus mund të shpejtojë ecurinë për nënshkrimin e sulmuesit të Romës, Edin Dzeko, pasi që transferimi i Luis Suarez nga Bracelona duket se ka dështuar Tuttomercatoweb ka treguar komplikimet që ka uruguaiani...

Kumbulla me kontratë 5-vjeçare, ekipi italian ofertë konkrete

para 6 dite - Lexo

Roma duket se e ka seriozisht për mbrojtësin shqiptar Marash Kumbulla. Hellas Verona do që ta shesë, pasi do të përfitojë ekonomikisht nga shitja e shtatlartit. Në krahun tjetër, shqiptari do që të bëjë...

Juventusi gati ta lërë pistën Suarez, mund të rikthehet tek Dzeko

para 6 dite - Telegrafi

Juventusi mund të shtojë përpjekjet për të siguruar sulmuesin e Romës, Edin Dzekon, pasi Luis Suarez mund të dështojë. Sipas Tuttomercatoëeb, uruguaiani mund të ketë problem me marrjen e pasaportës italiane,...

E FUNDIT: Kumbulla me kontratë 5-vjeçare, klubi i Serie A me ofertë konkrete

para 6 dite - Medial

Roma duket se e ka seriozisht për mbrojtësin shqiptar Marash Kumbulla. Hellas Verona do që ta shesë, pasi do të përfitojë ekonomikisht nga shitja e shtatlartit. Në krahun tjetër, shqiptari do që të bëjë...

Befasi, Marash Kumbulla afër kryeqendrës së Italisë

para 6 dite - Flaka

Ylli i skuadrës së Veronës, Marash Kumbulla, sipas mediave në Itali, raportohet të jetë afër marrëveshjes me skuadrën e Romës. Inter ishte duke kërkuar lojtarin, por sipas gazetarit të mirënjohur Fabrizio...

Juventus koncentrohet në Dzekon, harron Suarezin

para 6 dite - Ekonomia Online

Juventus mund të shpejtojë ecurinë për nënshkrimin e sulmuesit të Romës, Edin Dzeko, pasi që transferimi i Luis Suarez nga Bracelona duket se ka dështuar Tuttomercatoweb ka treguar komplikimet që ka uruguaiani...

Talenti shqiptar tek Roma, zbulohen detaje të reja

para 6 dite - LajmiFundit

Talenti shqiptar Marash Kumbulla është gjithnjë e më afër transferimit te Roma. Mbrojtësi shqiptar i Veronës mund të kompletojë kalimin te rivali nga Serie A së shpejti. Gianluca di Marzio nga Sky Sport...

Marash Kumbulla pritet të bëhet shqiptari i dytë në historinë e Romës

para 6 dite - Sinjali

Roma është afër transferimit të Marash Kumbullës. Kumbulla pritet të kalojë te Roma për 25 milionë euro, ku pritet të nënshkruajë kontratë katër vjeçare, shkruan Sinjali Sportiv. Marash Kumbulla mund të...

Marash Kumbulla pritet të bëhet shqiptari i dytë në historinë e Romës

para 6 dite - Sinjali

Roma është afër transferimit të Marash Kumbullës. Kumbulla pritet të kalojë te Roma për 25 milionë euro, ku pritet të nënshkruajë kontratë katër vjeçare, shkruan Sinjali Sportiv. Marash Kumbulla mund të...

Roma arrin marrëveshje me Veronën për Kumbullan

para 6 dite - Zeri

Serie A vazhdon të jetë e fokusuar tek futbollistët shqiptar. Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Marash Kumbulla shumë lehtë mund të bëhet pjesë e një skuadre te madhe italiane, pas paraqitjes shumë...

Dalin detaje nga marrëveshja mes Romës dhe Veronës për Marash Kumbullën

para 6 dite - Telegrafi

Roma është afër të nënshkruajë me mbrojtësin shqiptar Marash Kumbulla, i cili pritet të hedh nënshkrimin e tij në një kontratë pesë-vjeçare. Sky Sport Italia shkruan se Kumbulla ka arritur marrëveshje...

E FUNDIT: Kumbulla me kontratë 5-vjeçare, klubi i Serie A me ofertë konkrete

para 6 dite - Telesport

Roma duket se e ka seriozisht për mbrojtësin shqiptar Marash Kumbulla. Hellas Verona do që ta shesë, pasi do të përfitojë ekonomikisht nga shitja e shtatlartit. Në krahun tjetër, shqiptari do që të bëjë...

E FUNDIT: Kumbulla me kontratë 5-vjeçare, klubi i Serie A me ofertë konkrete

para 6 dite - Shprehja

Roma duket se e ka seriozisht për mbrojtësin shqiptar Marash Kumbulla. Hellas Verona do që ta shesë, pasi do të përfitojë ekonomikisht nga shitja e shtatlartit. Në krahun tjetër, shqiptari do që të bëjë...

Lajme shkurt nga futbolli

para 7 dite - Koha.mk

Juventusi insiston për Xhekon Juventusi e ka kthyer interesimin për sulmuesin e Romës, Edin Xhekon, pasi bisedimet për Luis Suarezin e Barcelonës janë ndërprerë shkaku i problemeve që ka uruguaiani me...

Kumbulla pritet të nënshkruajë kontratë pesë vjeçare me Romën

para 7 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 15/09/2020 17:17 Roma raportohet se është rrugës për të nënshkruar kontratë pesë vjeçare me Marash Kumbullën nga Verona si dhe nuk do të dorëzohet për të arritur marrëveshje edhe...

Roma arrin akordin me Veronën për Kumbullan, pritet përgjigjia e mbrojtësit!

para 7 dite - SuperSport

Garës mes Interit dhe Lazios për shërbimet e Marash Kumbullës, papritur i shtohet Roma. Madje nga sa raportojnë mediat italiane presidenti i Hellas Maurizio Setti në mungesë të ofertave zyrtare të bardhekaltrve...

Juventusi gati ta lërë pistën Suarez, mund të rikthehet tek Dzeko

para 6 dite - Arbresh

Juventusi mund të shtojë përpjekjet për të siguruar sulmuesin e Romës, Edin Dzekon, pasi Luis Suarez mund të dështojë. Sipas Tuttomercatoweb, uruguaiani mund të ketë problem me marrjen e pasaportës italiane,...

A do të nënshkruajë Kumbulla kontratë pesë vjeçare me Romën

para 6 dite - Albinfo

Roma raportohet se është rrugës për të nënshkruar kontratë pesë vjeçare me Marash Kumbullën nga Verona si dhe nuk do të dorëzohet për të arritur marrëveshje edhe për Chris Smallingun e Manchester United....

Kumbulla drejt gjigantëve të Serie A

para 6 dite - Lexo

Rrufe në qiell të hapur. Kështu mund të konsiderohet lajmi i ditës së sotme për Lazio, veçanërisht, por edhe Igli Taren, se shqiptari i talentuar, Marash Kumbulla, pritet të nënshkruajë me Romën. Pra,...

para 7 dite - Ora news

Jo vetëm Luis Suarez. Edhe Edin Dzeko është një ndër objektivat e nxehtë të merkatos për Juventusin. Sipas asaj që raporton gazeta italiane “La Repubblica”, e mërkura dhe enjta janë ditët decizive për...

Bie pista Suarez, Juventus i vendosur për Dzeko

para 7 dite - Albeu

Kohët shumë të gjata për të pasur në dispozicion Luis Suarez , në pritje të marrjes së shtetësisë italiane pas një provimi të gjuhës, kanë bërë që Juventusi të kthehet te Edin Dzeko si zgjedhja e parë...

Kumbulla – Roma, detaje të reja nga Di Marzio

para 7 dite - RTK

Marash Kumbulla është gjithnjë e më afër transferimit te Roma. Marash Kumbulla është në prag të transferimit te Roma. Mbrojtësi shqiptar i Veronës mund të kompletojë kalimin te rivali nga Serie A së shpejti....

Akord mes klubeve, Roma duhet të bindë Marash Kumbullën

para 7 dite - ABC News

Roma dhe Hellas Verona kanë rënë dakord për transferimin e Marash Kumbullës. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare ka spikatur në sezonin e parë në Serie A dhe për të interesoheshin Inter e Lazio së fundmi....

Roma merret vesh me futbollistin e Kombëtares së Shqipërisë

para 7 dite - Zeri

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Marash Kumbulla, mund të transferohet te Roma, shkruan Zeri.info. Sipas “Sky Sport Italia”, skuadra nga kryeqyteti është gati të heqë dorë nga bisedimet me Manchester...

Roma arrin marrëveshje me Hellas Veronën rreth Kumbullës

para 7 dite - Koha.net

Marash Kumbulla mund të transferohet te Roma. Sipas “Sky Sport Italia”, skuadra nga kryeqyteti është gati të heqë dorë nga bisedimet me Manchester Unitedin për Chris Smallingun, pasi është pranë arritjes...

Roma heq dorë nga Smalling, në vend të tij mbrojtësi shqiptar!

para 7 dite - Albasport

Në pamundësi për të negociuar me Manchester United për një transferim të Chris Smalling, skuadra e Romës tani ja ka mësyrë mbrojtësit të Hellas Verona, Marash Kumbulla. Gazzetta dello Sport raporton se...

Kumbulla, afër marrëveshjes me Romën

para 7 dite - Epoka e Re

Interesim për Marash Kumbullën që një kohë të gjatë ka shfaqur Interi dhe Lazio por me sa duket kjo nuk është një garë dyshe pasi në valle për futbollin e kombëtares shqiptare është futur dhe Roma. Sipas...

Roma kërkon Kumbullën

para 7 dite - Klan

Roma kërkon Kumbullën 30 milionë Euro për huazim me detyrim blerje E ardhmja e Marash Kumbullës po merr një drejtim tjetër. Mbrojtësi i Verona mund të luajë me Roma. Sipas mediave italiane bisedimet janë...

Kumbulla – Roma, detaje të reja nga Di Marzio

para 7 dite - Lajmi.net

Marash Kumbulla është në prag të transferimit te Roma. Mbrojtësi shqiptar i Veronës mund të kompletojë kalimin te rivali nga Serie A së shpejti. Gianluca di Marzio nga Sky Sport ka njoftuar se Roma tashmë...

Milik tek Roma, Dzeko tek gjiganti i Serie A!

para 7 dite - Albasport

Ka shumë raportime që thonë se Edin Dzeko është shumë pranë transferimit tek skuadra e Juventusit kur Arkadiusz Milik të zbarkojë në Olimpico. Ky transferim duket se ngeci shkaku i Luis Suarez mirëpo si...

Juve, në pritje të Suarez, rriten kuotat e Edin Dzeko!

para 7 dite - BalkanWeb

Andrea Pirlo ishte i qartë pas fitores kundër Novara në miqësore, i duhet një qendërsulmues me çdo kusht, mundësisht se më shpejt të jetë e mundur. Në majën e listës së dëshirave mbetet Luis Suarez, ky...

Pritej te Lazio, Kumbulla arrin marrëveshjen me klubin tjetër të kryeqytetit italian

para 7 dite - Albeu

Mbrojtësi i talentuar shqiptar, Marash Kumbulla ka arritur marrëveshje me klubin e Romës . Gazetari i njohur, Fabrizio Romano ka shkruar që Kumbulla fillimisht do të kaloj tek klubi romak në formë huazimi...

Në pritje të Suarez, Juventus është shumë pranë Edin Dzekos

para 7 dite - Koha Jone

Juventus është në kërkim kërkim të një bomberi, teksa synimi kryesor mbetet Luis Suarez. Gjithsesi operacioni nuk është shumë i thjeshtë, pasi sulmuesi uruguaian duhet të zgjidhë kontratën me klubin e...

Roma befason Interin, arrin marrëveshjen me Marash Kumbulla-n

para 7 dite - Koha Jone

Roma është gati që të përfitojë nga hezitimi i Interit për të rrëmbyer Marash Kumbullës. Siç raporton Sky Sport, drejtuesit e klubit verdhekuq janë futur fuqishëm në garë për transferimin e Kumbullës dhe...

Kumbulla arrin marrëveshjen me Romën

para 7 dite - Syri

Mbrojtësi i talentuar shqiptar, Marash Kumbulla ka arritur marrëveshje me klubin e Romës. Gazetari i njohur, Fabrizio Romano ka shkruar që Kumbulla fillimisht do të kaloj tek klubi romak në formë huazimi...

Kumbulla – Roma, detaje të reja nga Di Marzio

para 7 dite - Zyrtare

Marash Kumbulla është në prag të transferimit te Roma. Mbrojtësi shqiptar i Veronës mund të kompletojë kalimin te rivali nga Serie A së shpejti. Gianluca di Marzio nga Sky Sport ka njoftuar se Roma tashmë...

Kumbulla buzë kalimit në Romë, pasi Interi heq dorë nga ai

para 7 dite - Zhurnal

Ndërkohë që Interi ngurron të mbyllë marrëveshjen për blerjen e Marash Kumbullës, është gati të përfitojë Roma, e cila është në kërkim të një mbrojtësi dhe ka hedhur sytë nga djaloshi kuqezi që spikati...

Pritej te Lazio, Kumbulla arrin marrëveshjen me klubin tjetër të kryeqytetit italian

para 7 dite - Tetova Sot

Mbrojtësi i talentuar shqiptar, Marash Kumbulla ka arritur marrëveshje me klubin e Romës. Gazetari i njohur, Fabrizio Romano ka shkruar që Kumbulla fillimisht do të kaloj tek klubi romak në formë huazimi...

Publikohen detajet e marrëveshjes së Romës për Milik, por sulmuesi pret veprimin e Juventusit

para 7 dite - Telegrafi

Mediat kanë raportuar se Roma dhe Napoli kanë arritur marrëveshje për transferimin e Arkadiusz Milik në Stadio Olimpico për 25 milionë euro. Mirëpo, kalimi i sulmuesit te Giallorossët ka mbetur peng i...

Kumbulla buzë kalimit në Romë, pasi Interi heq dorë nga ai

para 7 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 15/09/2020 9:58 Ndërkohë që Interi ngurron të mbyllë marrëveshjen për blerjen e Marash Kumbullës, është gati të përfitojë Roma, e cila është në kërkim të një mbrojtësi dhe ka hedhur...

Marash Kumbulla arrin marrëveshje me Romën

para 7 dite - Infokusi

Marash Kumbulla së fundmi ka arritur marrëveshje me Romën, shkruan Gazeta inFokus. Kështu ka raportuar gazetari i njohur Fabrizio Romano, ai ka thënë që Kumbulla do të kaloj tek Roma në formë huazimi por...

Lëvizje surprizë, Roma befason Lazion dhe Inter, futet në garë për Marash Kumbullën!

para 7 dite - BalkanWeb

Në mënyrë befasuese, e ardhmja e Marash Kumbulla mund të ndryshoj 180 gradë. Prej kohësh, për qendërmbrojtësin kuqezi janë në garë dy nga klubet më të rëndësishme në Serie A, Inter dhe Lazio por me sa...

As Interi dhe as Lazio, Marash Kumbulla drejt Romës për 30 milionë euro

para 7 dite - Gazeta Tema

Rrufe në qiell të hapur. Kështu mund të konsiderohet lajmi i ditës së sotme për Lazio, veçanërisht, por edhe Igli Taren, se shqiptari i talentuar, Marash Kumbulla, pritet të nënshkruajë me Romën. Pra,...

Roma të heqë dorë nga Smalling, pranë marrëveshjes për Kumbullën

para 7 dite - Telegrafi

Roma është gati të heqë dorë nga bisedimet me Manchester Unitedin për Chris Smallingun dhe është pranë arritjes së marrëveshjes me mbrojtësin Hellas Veronas, Marash Kumbulla. Sipas Sky Sport Italia , marrëveshja...

Befasia e merkatos, Manchester United bën me klub të ri Kumbullën

para 7 dite - ABC News

Kthesë e pabesueshme. Marash Kumbulla mund të luajë sezonin e ardhshëm me Romën, edhe pse Lazio po ngulmonte ta transferonte mbrojtësin. Ky është lajmi i Sky Sport Italia, që raporton se klubi kryeqytetas...

Roma ofron 30 milionë euro për Marash Kumbullën

para 7 dite - Sinjali

Në pamundësi për të negociuar një marrëveshje me Manchester United për Chris Smalling, Roma ka kthyer vëmendjen te Marash Kumbulla i Veronës. Gazzetta dello Sport raporton se skuadra kryeqytetase ka bërë...

As Interi dhe as Lazio, Marash Kumbulla drejt gjigantëve të Serie A për 30 milionë euro

para 7 dite - Telesport

Rrufe në qiell të hapur. Kështu mund të konsiderohet lajmi i ditës së sotme për Lazio, veçanërisht, por edhe Igli Taren, se shqiptari i talentuar, Marash Kumbulla, pritet të nënshkruajë me Romën. Pra,...

Kumbulla buzë kalimit në Romë, pasi Interi heq dorë nga ai

para 7 dite - Lajm

Ndërkohë që Interi ngurron të mbyllë marrëveshjen për blerjen e Marash Kumbullës, është gati të përfitojë Roma, e cila është në kërkim të një mbrojtësi dhe ka hedhur sytë nga djaloshi kuqezi që spikati...

As Interi dhe as Lacio, Kumbulla do kalojë te skuadra tjetër e Serisë A. Sot pritet të mbyllet gjithçka

para 7 dite - Panorama

Interi dhe Lacio e ndjekin prej kohësh, por Marash Kumbulla do vazhdojë karrierë diku tjetër. Mbrojtësi shqiptar pritet të kalojë në kryeqytetin italian, për tu veshur verdhekuq. Sipas asaj që raporton...

Ndryshon situata për Kumbullën, Verona afër marrëveshjes me Romën

para 7 dite - Albeu

Marash Kumbulla me shumë gjasë do të ndërrojë skuadër. Ylli i skuadrës së Hellas Verona, Marash Kumbulla , raportohet të jetë afër marrëveshjes me Inter ishte duke kërkuar lojtarin, por sipas Fabrizio...

Roma përfiton nga ngurrimi i Interit, gati të veshë Kumbullën verdhekuq

para 7 dite - SuperSport

Ndërkohë që Interi ngurron të mbyllë marrëveshjen për blerjen e Marash Kumbullës, është gati të përfitojë Roma, e cila është në kërkim të një mbrojtësi dhe ka hedhur sytë nga djaloshi kuqezi që spikati...

Kumbulla befason me klubin e tij të ri

para 7 dite - GazetaBlic

Ndërkohë që Interi ngurron të mbyllë marrëveshjen për blerjen e Marash Kumbullës, është gati të përfitojë Roma, e cila është në kërkim të një mbrojtësi dhe ka hedhur sytë nga djaloshi kuqezi që spikati...

Roma mirret vesh me Napolin për sulmuesin polak

para 7 dite - Sinjali

Roma ka rënë dakord me Napolin për sulmuesin, Arkadiusz Milik, raporton gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano. Por lojtari ende nuk ka vendosur nëse dëshiron të shkojë në Romë. Fabrizio Romano raporton...

Befasi, Marash Kumbulla afër kryeqendrës së Italisë

para 7 dite - Alsat-M

Ylli i skuadrës së Veronës, Marash Kumbulla, sipas mediave në Itali, raportohet të jetë afër marrëveshjes me skuadrën e Romës. Inter ishte duke kërkuar lojtarin, por sipas gazetarit të mirënjohur Fabrizio...

Roma përfiton nga ngurrimi i Interit, gati të veshë Kumbullën verdhekuq

para 7 dite - Shenja

Ndërkohë që Interi ngurron të mbyllë marrëveshjen për blerjen e Marash Kumbullës, është gati të përfitojë Roma, e cila është në kërkim të një mbrojtësi dhe ka hedhur sytë nga djaloshi kuqezi që spikati...

Marash Kumbulla afër kalimit tek Roma

para 7 dite - KosovaPress

Roma raportohet se është e gatshme të ndërpresë negociatat me Manchester United për Chris Smalling dhe janë afër mbylljes së marrëveshjes me Hellas Veronan për mbrojtësin shqiptar Marash Kumbulla. Sipas...

E kryer, Marash Kumbulla do t’i bashkohet Romës

para 7 dite - Arbresh

Qendërmbrojtësi i Hellas Veronë-s, Marash Kumbulla gjatë kësaj vere do i bashkohet skuadrës së Romës. Shqiptari ishte ndër më të kërkuarit këtë verë, me top klubet si Inter, Lazio, Tottenham, Manchester...

Talenti shqiptar së shpejti futbollist i Romës!

para një jave - Neshesh

Marash Kumbulla pritet të zyrtarizohet shumë shpejtë si futbollist i klubit italian, AS Roma. Sipas informacioneve të fundit të Sky Sport, kryeqytetasit kanë arritur marrëveshje me mbrojtësin shqiptar....

Talenti shqiptar së shpejti futbollist i Romës!

para një jave - Ina

Marash Kumbulla pritet të zyrtarizohet shumë shpejtë si futbollist i klubit italian, AS Roma. Sipas informacioneve të fundit të Sky Sport, kryeqytetasit kanë arritur marrëveshje me mbrojtësin shqiptar....

Roma rrëmben talentin shqiptar të Serie A

para një jave - Insajderi

Ekipi nga kryeqyteti italian, Roma, duket se ka bërë një goditje të befasishme në orët e vona të ditës së hënë, duke rrëmbyer Marash Kumbulla-n, mbrojtësin shqiptar që luan te Hellas Verona, njofton Insajderi....

Roma afër transferimit të Marash Kumbullës

para një jave - Sinjali

Klubi italian, Roma është afër transferimit të futbollistit shqiptar, Marash Kumbullës. “Sky Sport” ka raportuar se skuadra italiane është afër transferimit të Kumbullës, i cili mund të transferohet edhe...

Dzeko mund të kalojë te Juventus?

para një jave - OraInfo

Dzeko mund të bëhet pjesë e skuadrës së Juventusit? Arkadiusz Milik është shumë afër finalizimit të marrëveshjes me Romën. Sulmuesi polak, Milik, ka mbetur të caktojë vetëm kushtet personale për kontratën...

Befasi në merkato – Roma afër marrëveshjes me Veronën, Marash Kumbulla kalon në kryeqytetin italian

para një jave - Lajmi.net

Ylli i skuadrës së Hellas Verona, Marash Kumbulla, raportohet të jetë afër marrëveshjes me Inter ishte duke kërkuar lojtarin, por sipas Fabrizio Romano, sot Roma ka gati marrëveshjen me shqiptarin, transmeton...

Juventusi insiston për Xhekon

para një jave - Koha.net

Juventusi e ka kthyer interesimin për sulmuesin e Romës, Edin Xhekon, pasi bisedimet për Luis Suarezin e Barcelonës janë ndërprerë shkaku i problemeve që ka uruguaiani me klubin katalonjas për të shkëputur...

Befasi në merkato – Roma afër marrëveshjes me Veronën, Marash Kumbulla kalon në kryeqytetin italian

para një jave - Zyrtare

Ylli i skuadrës së Hellas Verona, Marash Kumbulla, raportohet të jetë afër marrëveshjes me Inter ishte duke kërkuar lojtarin, por sipas Fabrizio Romano, sot Roma ka gati marrëveshjen me shqiptarin, transmeton...

Roma dhe Milik do të vendosin vetëm detajet e kontratës – Dzeko mund të kalojë te Juventus?

para një jave - Lajmi.net

Sulmuesi polak, Milik, ka mbetur të caktojë vetëm kushtet personale për kontratën me Romën. Në Itali, zërat janë rritur se Edin Dzeko mund të kalojë te Juventus për t’i lënë vendin polakut Arkadiusz Milik,...

Smalling rikthehet në kryeqytet, gati edhe transferimi i Izzos

para një jave - Koha.mk

Roma është duke tentuar ta bëjë një skuadër të fortë për edicionin e ri. Giallorosët nuk kanë marrë pjesë që dy vite në Ligën e Kampionëve dhe synimi i tyre është të rikthehen në garë më prestigjioze evropiane....

Roma dhe Milik do të vendosin vetëm detajet e kontratës – Dzeko mund të kalojë te Juventus?

para një jave - Zyrtare

Sulmuesi polak, Milik, ka mbetur të caktojë vetëm kushtet personale për kontratën me Romën. Në Itali, zërat janë rritur se Edin Dzeko mund të kalojë te Juventus për t’i lënë vendin polakut Arkadiusz Milik,...

Roma në kërkim të një qendërmbrojtësi

para një jave - Albsport.mk

Skuadra nga kryeqyteti Italian, Roma, është në kërkim të një qendërmbrojtësi për të kompletuar repartin defensivë . Në sezonet e fundit, skuadra “romake” ka pasur probleme të theksuara në repartin e mbrojtjes....

Roma në kërkim të një qendërmbrojtësi

para një jave - Insajderi

Skuadra nga kryeqyteti Italian, Roma, është në kërkim të një qendërmbrojtësi për të kompletuar repartin defensivë, njofton Insajderi. Në sezonet e fundit, skuadra “romake” ka pasur probleme të theksuara...

Edhe Roma del nga gara, Marash Kumbulla mbetet përfundimisht te Verona

para një jave - ABC News

Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, duket se nuk do të largohet as këtë sezon nga skuadra e Hellas Verona. 19-vjeçari bëri ndeshje shumë të mira për ekipin e Serie A sezonin e shkuar, duke tërhequr shumë...

Roma blindon mbrojtjen, Smalling do të rikthehet në kryeqytet, gati edhe transferimi i Armando Izzos

para një jave - Telegrafi

Roma blindon mbrojtjen, Smalling do të rikthehet në kryeqytet, gati edhe transferimi i Armando Izzos Roma është duke tentuar ta bëjë një skuadër të fortë për edicionin e ri. Giallorosët nuk kanë marrë...

"Zgjohet" Roma, siguron shërbime e dy qëndër-mbrojtësa

para një jave - Albeu

Roma është duke përgatitur goditje të dyfishtë në afatin kalimtar. Skuadra e kryeqytetit italian është afër marrëveshjes me dy qëndër-mbrojtësa. Chris Smalling që luajti si i huazuar te Roma edicionin...

Edhe Tottenhami në garë për Kumbullën

para një jave - Epoka e Re

Trajneri Jose Mourinho ka shprehur interesim që ta ketë në skuadër mbrojtësin e Kombëtares së Shqipërisë, Marash Kumbulla, raporton “L’Arena di Verona”. Verona kërkon 24 milionë euro për lojtari shqiptar,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK