http://kariera.mk

Agjenti i Gareth Bale e pranon hapur, zbulon të ardhmen e sulmuesit uellsian

para 4 dite - BalkanWeb

Më në fund, Gareth Bale vendos të largohet nga Real Madrid. Pas një luftë të ftohtë me drejtuesit e klubit spanjolle, Bale është bindur për ti dhënë fund karrierës së tij me mbretërorët ku fitoj gjithçka...

Real Madridi dhe Tottenhami po përgatisin shkëmbimin Bale-Dele Ali

para 4 dite - Top Channel

Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Uellsianin Gareth Bale në “White Hart Lane”, zbulon “Telegraph”. Presidenti i “Spursave” Dany Levy po...

Bale e dëshiron vetëm Tottenhamin dhe askënd tjetër, thotë menaxheri i tij

para 4 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 16/09/2020 10:21 Gareth Bale dëshiron të kthehet në Tottenham Hotspur sepse aty është vendi i vetëm ku ai dëshiron të jetë, sipas Jonathan Barnett, menaxherit të tij. Bale u largua...

Mbappe dhe Bale, Real Madridi merr dy lajme të mira

para 4 dite - Gazeta.mk

“Los Blancos” kryesojnë garën për të siguruar shërbimet e Kylian Mbappe. Ylli i futbollit francez ka njoftuar PSG se dëshiron të largohet verën e ardhshme. Spanjollja “AS” raporton se Real Madridi është...

Real Madridi dhe Tottenhami po përgatisin shkëmbimin Bale-Dele Ali

para 4 dite - Top Channel

Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Uellsianin Gareth Bale në “White Hart Lane”, zbulon “Telegraph”. Presidenti i “Spursave” Dany Levy po...

Real Madridi dhe Tottenhami po përgatisin shkëmbimin Bale-Dele Ali

para 4 dite - Alsat-M

Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Uellsianin Gareth Bale në “White Hart Lane”, zbulon “Telegraph”. Presidenti i “Spursave” Dany Levy po...

Real Madridi dhe Tottenhami po përgatisin shkëmbimin e futbollistëve

para 4 dite - Sinjali

Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Gareth Bale te skuadra e tyre, zbulon “Telegraph”. Presidenti i Tottenhamit, Dany Levy po shqyrton rrugët...

Real Madridi dhe Tottenhami po përgatisin shkëmbimin Bale-Dele Ali

para 4 dite - Medial

Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Uellsianin Gareth Bale në “White Hart Lane”, zbulon “Telegraph”. Presidenti i “Spursave” Dany Levy po...

Real Madridi dhe Tottenham po përgatisin shkëmbimin e bujshëm

para 4 dite - Albeu

Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Uellsianin Gareth Bale në "White Hart Lane", zbulon "Telegraph". Presidenti i "Spursave" Dany Levy po...

Real Madridi dhe Tottenhami po përgatisin shkëmbimin Bale-Dele Ali

para 4 dite - Lexo

Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Uellsianin Gareth Bale në “White Hart Lane”, zbulon “Telegraph”. Presidenti i “Spursave” Dany Levy po...

E kryer: Mourinho “godet” në merkato – transferon mbrojtësin e Real Madrid

para 4 dite - GazetaBlic

Sergio Reguilon ka arritur marrëveshje për kalimin në Tottenham. Sipas gazetarit të njohur italian, Fabrizio Romano gjithçka ka përfunduar dhe ai do të jetë lojtari i ri i Tottenhamit së shpejti, përcjell...

Këshilltarët e Bale janë në Londër duke biseduar me Tottenhamin

para 4 dite - Iliria News

Këshilltarët e bale janë duke biseduar me Tottenhamin një huazim të mundshëm të tij nga Real Madridi Ata po ashtu pritet që të gjejnë edhe ndonjë klub tjetër në Premier Ligë. Real Madridi ende nuk ka marrëveshje...

Dy futbollistë të Realit pritet të zbarkojnë te Tottenhami

para 4 dite - Zeri

Jose Mourinho shumë seriozisht ka kërkuar nga drejtuesit e klubit të gjejnë marrëveshje me Real Madridin për dy futbollistë. Fjala është për Gareth Bale i cili pritet të kalojë në Angli për një vit. Uellsiani...

BALE drejt rikthimit në Tottenham

para 4 dite - Neshesh

Ylli uellsian që luan për Realin e Madridit, Gareth Bale, ka shprehur dëshirën për një rikthim të mundshëm te ‘Spurs, njofton Insajderi. Sulmuesi i krahut, u transferua në “Bernabeu” pikërisht nga Tottenham...

BALE drejt rikthimit në Tottenham

para 4 dite - Ina

Ylli uellsian që luan për Realin e Madridit, Gareth Bale, ka shprehur dëshirën për një rikthim të mundshëm te ‘Spurs, njofton Insajderi. Sulmuesi i krahut, u transferua në “Bernabeu” pikërisht nga Tottenham...

Dy futbollistë të Realit pritet të zbarkojnë te Tottenhami

para 4 dite - Shenja

Jose Mourinho shumë seriozisht ka kërkuar nga drejtuesit e klubit të gjejnë marrëveshje me Real Madridin për dy futbollistë. Fjala është për Gareth Bale i cili pritet të kalojë në Angli për një vit. Uellsiani...

Real Madridi dhe Tottenhami po përgatisin shkëmbimin Bale-Dele Ali

para 4 dite - Almakos

Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Uellsianin Gareth Bale në “White Hart Lane”, zbulon “Telegraph”. Presidenti i “Spursave” Dany Levy po...

Ky mund të jetë formacioni i ‘frikshëm’ i Tottenham-it me Bale e Reguilon

para 4 dite - Arbresh

Tottenham-i është shumë afër që të transferojë dy yjet e Real Madrid-it, Sergio Reguilon dhe Gareth Bale. Për Reguilon, Spurs kanë arritur marrëveshje derisa ka mbetur vetëm që të nënshkruhet kontrata,...

E kryer, Sergio Reguilon mund të thuhet se është lojtar i Tottenham-it

para 4 dite - Arbresh

Tottenham më në fund ka arritur marrëveshje edhe me mbrojtësin e Real Madrid-it, Sergio Reguilon. Dy klubet dje kishin arritur marrëveshje për spanjollin, kurse para disa orëve është arritur marrëveshja...

Real Madridi dhe Tottenhami po përgatisin shkëmbimin Bale-Dele Ali

para 4 dite - Periskopi

Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Uellsianin Gareth Bale në “White Hart Lane”, zbulon “Telegraph”. Presidenti i “Spursave” Dany Levy po...

Real Madridi dhe Tottenhami po përgatisin shkëmbimin Bale-Dele Ali

para 4 dite - KosovaPress

Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Uellsianin Gareth Bale në “White Hart Lane”, zbulon “Telegraph”. Presidenti i “Spursave” Dany Levy po...

Konfirmohet nga agjenti i Bale: Jemi në bisedime me Tottenham-in

para 4 dite - Arbresh

Ylli i Real Madrid-it, Gareth Bale është afër rikthimit të Tottenham-i dhe këtë e ka konfirmuar agjenti i lojtarit, Jonathan Barnett. Bale është i lidhur me largimin nga “Santiago Bernabeu” sepse nuk është...

Tottenham-i arrin marrëveshje me Real Madrid-in për të transferuar dy yjet madrilen

para 4 dite - Arbresh

Tottenham ka arritur marrëveshje me Real Madrid-in që të transferojë dy lojtarët nga klubi madrilen. Spurs ka arritur marrëveshje për Sergio Reguilon dhe Gareth Bale, transmeton portali arbresh.info. Për...

Goditja e mbrëmjes: Mourinho i merr Realit dy lojtarë!

para 4 dite - Albsport.mk

Tottenhami i Jose Mourinho ka patur një ditë shumë të ngarkuar. Drejtuesit e “Spursave” kanë qenë në bisedime të vazhdueshme me skuadrën e Real Madridit për transferimin e dy lojtarëve. Gareth Bale do...

Bale drejt një rikthimi në Tottenham

para 4 dite - Insajderi

Ylli uellsian që luan për Realin e Madridit, Gareth Bale, ka shprehur dëshirën për një rikthim të mundshëm te ‘Spurs, njofton Insajderi. Sulmuesi i krahut, u transferua në “Bernabeu” pikërisht nga Tottenham...

E ardhmja e Bale, flet agjenti: Jemi në kontakt me Tottenham

para 4 dite - Albeu

Jonathan Barnett , agjenti i Gareth Bale , konfirmoi për BBC Radio Uells se po zhvillohen negociata me Tottenham për kthimin në Londër të futbollistit 31 vjeçar: "Ne po flasim, Bale ende i do Spurs dhe...

Bale dëshiron t’i bashkohet Tottenhamit

para 4 dite - Kallxo

Gareth Bale është afër rikthimit te skuadra e Tottenham Hotspur. 31 vjeçari iu ishte bashkuar Real Madridit nga Tottenhami në verën e vitit 2013, duke i fituar katër Liga të Kampionëve me madrilenët. Bale...

Goditja e mbrëmjes: Mourinho i merr Realit dy lojtarë!

para 4 dite - Shprehja

Tottenhami i Jose Mourinho ka patur një ditë shumë të ngarkuar. Drejtuesit e “Spursave” kanë qenë në bisedime të vazhdueshme me skuadrën e Real Madridit për transferimin e dy lojtarëve. Gareth Bale do...

“Bale dëshiron të luajë te ky ekip”, agjenti i sulmuesit shuan çdo dilemë

para 4 dite - ABC News

Gareth Bale do të largohet nga Real Madrid pas shtatë sezoneve të kaluara në “Santiago Bernabeu”. 31-vjeçari e ka zgjedhur destinacionin, që është Tottenhami, klubi londinez ku lojtari u bë i famshëm....

E ardhmja e Bale, flet agjenti: Jemi në kontakt me...

para 4 dite - Syri

Jonathan Barnett , agjenti i Gareth Bale , konfirmoi për BBC Radio Uells se po zhvillohen negociata me Tottenham për kthimin në Londër të futbollistit 31 vjeçar: "Ne po flasim, Bale ende i do Spurs dhe...

para 4 dite - Ora news

Tottenham po përgatitet për një rikthim të bujshgëm. Kjo e martë ka rezultuar një ditë me bisedime intensive, me presidentin e “Spurs”-ave, Daniel Levy, që besohet se ka mposhtur konkurrencën e Manchester...

Gareth Bale shumë afër rikthimit te Tottenham, Real Madridi do t’ia paguajë gjysmën e pagës

para 4 dite - Telegrafi

Tottenhami është shumë afër marrëveshjes për ta kthyer Gareth Balen në Londër. Presidentin i Spurs, Daniel Levy, besohet se ka mposhtur konkurrencën e Manchester United për të siguruar shërbimet e uellsianit....

Bale në Premierligë? Këshilltarët e tij shkojnë në Londër

para 4 dite - OraInfo

Këshilltarët e Bale janë në Londër duke biseduar me Tottenhamin. Këshilltarët e bale janë duke biseduar me Tottenhamin një huazim të mundshëm të tij nga Real Madridi Ata po ashtu pritet që të gjejnë edhe...

Arrihet marrëveshja, Gareth Bale do të transferohet te skuadra angleze

para 4 dite - Sinjali

Tottenham dhe Real Madridi siç duket kanë arritur marrëveshje për transferimin e Gareth Bale, te skuadra angleze. Gazetari Duncan Castles ka bërë të ditur se marrëveshja është arritur dhe Bale do të transferohet...

Arrihet marrëveshja, Gareth Bale do të transferohet te skuadra angleze

para 4 dite - Sinjali

Tottenham dhe Real Madridi siç duket kanë arritur marrëveshje për transferimin e Gareth Bale, te skuadra angleze. Gazetari Duncan Castles ka bërë të ditur se marrëveshja është arritur dhe Bale do të transferohet...

Goditja e mbrëmjes: Mourinho i merr Realit dy lojtarë!

para 4 dite - Telesport

Tottenhami i Jose Mourinho ka patur një ditë shumë të ngarkuar. Drejtuesit e “Spursave” kanë qenë në bisedime të vazhdueshme me skuadrën e Real Madridit për transferimin e dy lojtarëve. Gareth Bale do...

E konfirmon menaxheri: Bale e do Tottenhamin

para 4 dite - GazetaBlic

Gareth Bale pritet të ndryshojë ambient. Të paktën kështu shkruajnë mediat ndërkombëtare të sportit, që konfirmojnë se futbollisti i Real Madridit mund të rikthehet në Londër, përcjell GazetaBlic . Lexo...

Po vjen shkëmbimi i madh, Bale – Dele Alli

para 4 dite - Aktuale

Siç raporton e përditshmja britanike, The Telegraph”, thuhet se do të ndodhë shkëmbimi Bale – Dele Alli. Kështu, Bale do t’i bashkohet Tottenhamit si huazim për një vit, ndërsa Alli do të kalojë për një...

Garë e ngushtë në mes United dhe Tottenham për Reguilon

para 4 dite - Insajderi

Manchester United dhe Tottenham, e kanë filluar një garë në nxehtë, për mbrojtësin anësor të Real Madrid, Sergio Reguilon. Fabrizio romano, raporton se Manchester United ka marrëveshje me lojtarin dhe...

Bale zgjedh Tottenhamin

para 4 dite - Medial

Tottenham është shumë pranë një marrëveshjeje të bujshme që do të kthente Gareth Bale në Londër. Kjo e martë ka rezultuar një ditë me bisedime intensive, me presidentin e Spurs-ave, Daniel Levy, që besohet...

Këshilltarët e Bale janë në Londër duke biseduar me Tottenhamin

para 4 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 15/09/2020 21:58 Këshilltarët e bale janë duke biseduar me Tottenhamin një huazim të mundshëm të tij nga Real Madridi Ata po ashtu pritet që të gjejnë edhe ndonjë klub tjetër në...

Bale zgjedh Tottenhamin, Reali do t’i paguajë më shumë se gjysmën e pagës

para 4 dite - SuperSport

Tottenham është shumë pranë një marrëveshjeje të bujshme që do të kthente Gareth Bale në Londër. Kjo e martë ka rezultuar një ditë me bisedime intensive, me presidentin e Spurs-ave, Daniel Levy, që besohet...

Mourinho i fiksuar mbas Gareth Bale

para 4 dite - Java News

Totenham mund të bëjë rikthimin e bujshëm të Gareth Bale sërish në White Hart Lane. 7 vite më parë uellsiani u largua me bujë drejt Madridit për 85 milionë euro, por duket se Mourinho e kërkon 31- vjeçarin...

Po vjen shkëmbimi i madh mes Real Madridit dhe Tottenhamit

para 4 dite - Albsport.mk

Siç raporton e përditshmja britanike, The Telegraph”, thuhet se do të ndodhë shkëmbimi Bale – Dele Alli. Kështu, Bale do t’i bashkohet Tottenhamit si huazim për një vit, ndërsa Alli do të kalojë për një...

Mourinho hedh ‘grepin’, Totenham në bisedime për të rikthyer Gareth Bale

para 4 dite - BalkanWeb

Totenham mund të bëjë rikthimin e bujshëm të Gareth Bale sërish në White Hart Lane. 7 vite më parë uellsiani u largua me bujë drejt Madridit për 85 milionë euro, por duket se Mourinho e kërkon 31- vjeçarin...

E konfirmon agjenti: Bale e do Tottenhamin

para 4 dite - Zyrtare

Mediet britanike raportojnë se Real Madridi do të pranojë të paguajë mbi 50 për qind të pagës faraonike (500 000 stërlina në javë) të Bale, në mënyrë që të arrihet marrëveshja. Menaxheri i 31-vjeçarit,...

E KONFIRMUAR: E ardhmja e Bale, agjenti i tij zbardh bisedimet

para 4 dite - Telesport

Agjenti i Gareth Bale, Jonathan Barnett, nuk ka qëndruar i heshtur pas lajmeve të fundit që e lidhin sulmuesin e tij me një kalim te Tottenhami. Uellsiani është lojtari më i përfolur i momentit, pasi me...

E konfirmon agjenti: Bale e do Tottenhamin

para 4 dite - Flaka

Tottenham është shumë pranë një marrëveshjeje të bujshme që do të kthente Gareth Bale në Londër. Kjo e martë ka rezultuar një ditë me bisedime intensive, me presidentin e Spursave, Daniel Levy, që besohet...

Shkëmbim i jashtëzakonshëm mes Real Madridit e Tottenhemit, Gareth Bale – Dele Alli

para 4 dite - GazetaBlic

Tabloidi anglez, “The Telegraph” vjen me lajmin e mbrëmjes. Real Madridi dhe Tottenhemi po përgatisin një shkëmbim të bujshëm mes vete, përcjell GazetaBlic . Bëhet fjalë për futbollistët Gareth Bale dhe...

E konfirmon agjenti: Bale e do Tottenhamin

para 4 dite - Lajmi.net

Mediet britanike raportojnë se Real Madridi do të pranojë të paguajë mbi 50 për qind të pagës faraonike (500 000 stërlina në javë) të Bale, në mënyrë që të arrihet marrëveshja. Menaxheri i 31-vjeçarit,...

Po ndodh! Bale drejt transferimit te ekipi anglez

para 4 dite - Newsport

Gareth Bale është pranë rikthimit te Tottenhami. Gjithçka është konfirmuar nga agjenti i sulmuesit uellsian, Jonathan Barnett për BBC.  Gjigandi anësor nuk po gjen hapësira te formacioni i Zidane dhe stoli...

E BUJSHME: Mourinho ofron yllin e ekipit për Bale!

para 4 dite - Telesport

Tani gjithçka është serioze! Tottenham do të rrëmbejë Gareth Bale nga skuadra e Real Madridit sipas asaj që shkruan The Telegraph. Trajneri Jose Mourinho dëshiron me çdo kusht sulmuesin uellsian. Ideja...

Gareth Bale në bisedime me skuadrën e njohur angleze

para 4 dite - Sinjali

Futbollisti i Real Madridit, Gareth Bale, siç duket nuk po dëshiron ta vazhdojë karrierën e tij te skuadra spanjolle. Gazetari i Sky Sport, Kaveh Solhekol, ka treguar se menaxherët e futbollistit janë...

Këshilltarët e Bale janë në Londër, po negociohet për transferimin e tij te gjiganti i PL

para 4 dite - Periskopi

Këshilltarët e bale janë duke biseduar me Tottenhamin një huazim të mundshëm të tij nga Real Madridi Ata po ashtu pritet që të gjejnë edhe ndonjë klub tjetër në Premier Ligë. Real Madridi ende nuk ka marrëveshje...

Mourinho i zhgënjyer nga ndeshja e parë, synon yllin e Real Madridit

para 4 dite - Zeri

Tottenhami nuk e nisi mirë kampionatin anglez duke u mposhtur në fushën e vet nga Evertoni me rezultat 0:1, shkruan “Zeri.info”. Trajneri Jose Mourinho duket se është ndarë i zhgënjyer me ekipin e tij...

Mourinho vendos veton, dëshiron yllin e La Ligas

para 4 dite - Telesport

Jose Mourinho e nisi me humbje Premier Leaguen sepse u mposht nga Evertoni me rezultatin 0-1. Merkatoja e verës ishte shumë e dobët për numrin një të stolit që ka shumë mangësi. Ai është treguar i qartë...

Manchester United afër marrëveshjes për transferimin e futbollistit të Realit

para 4 dite - Sinjali

Manchester United po e dëshiron transferimin e futbollistit të Real Madridit, Sergio Reguilon. Gazetari i njohur, Fabrizio Romano, ka treguar se të dyja skuadrat janë afër marrëveshjes, për transferimin...

Këshilltarët e Bale janë në Londër duke biseduar me Tottenhamin

para 4 dite - Arbresh

Këshilltarët e bale janë duke biseduar me Tottenhamin një huazim të mundshëm të tij nga Real Madridi. Ata po ashtu pritet që të gjejnë edhe ndonjë klub tjetër në Premier Ligë. Real Madridi ende nuk ka...

Manchester United dhe Tottenham vihen pas Gareth Bale, londinezët në “pole-position”

para 4 dite - GazetaBlic

Manchester United dhe Tottenham janë skuadrat më të interesuara për t’i siguruar shërbimet e yllit të Real Madridit, Gareth Bale. Të paktën kështu shkruajnë mediat ndërkombëtare, në veçanti “ESPN”, përcjell...

Po vjen shkëmbimi i madh, Bale – Dele Alli

para 4 dite - Arbresh

Siç raporton e përditshmja britanike, The Telegraph”, thuhet se do të ndodhë shkëmbimi Bale – Dele Alli. Kështu, Bale do t’i bashkohet Tottenhamit si huazim për një vit, ndërsa Alli do të kalojë për një...

Dortmundi nuk ul çmimin për Sanchon

para 4 dite - Koha.mk

Jadon Sancho është objektivi i madh i Manchester United për merkaton e kësaj vere, por Borussia e Dortmundit nuk ka ndërmend të ulë pretendimet prej 105 milionë eurosh për kartonin e fantazistit anglez...

Reali kërkon 50 milion euro, Bale drejt Tottenham

para 4 dite - Albeu

Tottenham është favorit për të siguruar shërbimet e Gareth Bale . Sipas mediave angleze, skuadra e udhëhequr nga trajneri Jose Mourinho është gati të dërgojë ofertën për uellsianin. Bale pritet të largohet...

Tottenhami e sfidon Unitedin për Balen

para 4 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 15/09/2020 16:40 Ylli uellsian sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Real Madridi dhe e ardhmja e tij mund të jetë e lidhur me Premierligën, ku ndër të tjera e do edhe Manchester...

Tottenhami dhe Manchester Unitedi në garë për Balen

para 4 dite - OraInfo

Bale i ka futur në garë Tottenhamin dhe Manchester Unitedin. Ylli uellsian sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Real Madridi dhe e ardhmja e tij mund të jetë e lidhur me Premierligën, ku ndër të...

Reguilon drejt Manchesterit, Reali e tepron me klauzolën e kërkuar

para 4 dite - Shprehja

Kanë ndryshuar situatat për të ardhmen e Sergio Reguilon. Mbrojtësi i krahut të majtë do të largohet nga Real Madridi, pasi nuk ka hapësirë në Spanjë me Mendyn dhe Marcelon që janë para tij. Futbollisti...

Bale kërkon largimin nga Real Madrid!

para 4 dite - Albasport

Manchester United po qëndron gati teksa uellsiani ka shprehur dëshirë për tu larguar nga Madridi, raporton Cadena SER. Edhe pse më herët ishte i kënaqur që të qëndronte në stol tek skuadra e Zinedine Zidane,...

Tottenhami favorit për transferimin e Balet

para 4 dite - Koha.net

Tottenham Hotspur është favorit për të siguruar shërbimet e Gareth Balet. Sipas mediave angleze, skuadra e udhëhequr nga trajneri Jose Mourinho është gati të dërgojë ofertën për uellsianin. Bale pritet...

Reguilon drejt Manchesterit, Reali e tepron me klauzolën e kërkuar

para 4 dite - Telesport

Kanë ndryshuar situatat për të ardhmen e Sergio Reguilon. Mbrojtësi i krahut të majtë do të largohet nga Real Madridi, pasi nuk ka hapësirë në Spanjë me Mendyn dhe Marcelon që janë para tij. Futbollisti...

Unitedi nuk dëshiron t’ia lejojë Realit opsionin e riblerjes së Reguilon

para 5 dite - TV21

- Advertisement - Sergio Reguilon dëshiron t’i bashkohet Manchester Unitedit, pavarësisht llojit të marrëveshjes që Djajtë e Kuq arrijnë me Real Madridin. Në një intervistë për United Peoples TV , eksperti...

Bale refuzon Unitedin

para 4 dite - Epoka e Re

Gareth Bale pritet të largohet nga Real Madridi, kurse Manchester Unitedi ka shfaqur interesim për ta marrë në formë huazimi. “Djajtë e kuq” nuk janë gati t’i ofrojnë kontratë afatgjatë, pasi në verën...

Dy gjigantët anglezë pas Gareth Bale

para 4 dite - KosovaPress

Manchester United dhe Tottenhami i kanë hapur luftë njëri-tjetrit për t’i siguruar shërbimet e yllit të Real Madridit Gareth Bale. Sipas gazetës spanjolle “ESPN”, megjithatë reprezentuesi nga Uellsi preferon...

Bale refuzon Manchesterin, oferta e tyre nuk i bind

para 5 dite - Telesport

Manchester United dëshiron të rrëmbejë në skuadër Gareth Bale. Sulmuesi do të largohet nga Madridi, por ka një problem të madh me “Djajtë e kuq”. Ata nuk janë gati t’i ofrojnë kontratë afatgjatë. Anglezët...

Unitedi nuk dëshiron t’ia lejojë Realit opsionin e riblerjes së Reguilon

para 5 dite - Telegrafi

Sergio Reguilon dëshiron t’i bashkohet Manchester Unitedit, pavarësisht llojit të marrëveshjes që Djajtë e Kuq arrijnë me Real Madridin. Në një intervistë për United Peoples TV , eksperti i transferimeve,...

Real Madridi po mundohet ta fshijë Gareth Balen nga ‘faqja e dheut’ – e largon emrin e tij krejtësisht nga klubi

para 4 dite - Periskopi

Gareth Bale nuk ka të ardhme te Real Madridi. Kjo ka qenë e qartë për një kohë të gjatë. Pavarësisht se kontriboi në katër trofe të Champions League, dy tituj të La Ligas, një Copa del Rey dhe dy Super...

Lamtumirë Reali! Gareth Bale pranon ofertën e klubit të ri

para 5 dite - Syri

Gareth Bale është pranë rikthimit në Premier League. “The Times” raporton se sulmuesi uellsian ka pranuar ofertën e Manchester United të cilët ngushëllohen me Balen pasi dështuan në tentativën për të transferuar...

Lamtumirë Real Madrid, Bale i thotë “PO” klubit të ri

para 5 dite - RTK

Gareth Bale është pranë rikthimit në Premierligë. Gareth Bale pritet të largohet nga Real Madrid në javët e fundit të afatit kalimtar të verës. “The Times” raporton se sulmuesi uellsian ka pranuar ofertën...

Çfarë po ndodhë mes Realit dhe Bale?

para 5 dite - Infokusi

Edhe pse jo me kontratë, Real Madridi dhe Gareth Bale i kanë ndarë rrugët, shkruan Gazeta inFokus. Bale ka shprehur dëshiren për tu larguar megjithatë ai është i gatshëm të qendroj në klub ëshë për dy...

Mbappe dhe Bale, Real Madridi merr dy lajme të mira

para 5 dite - Shprehja

“Los Blancos” kryesojnë garën për të siguruar shërbimet e Kylian Mbappe. Ylli i futbollit francez ka njoftuar PSG se dëshiron të largohet verën e ardhshme. Spanjollja “AS” raporton se Real Madridi është...

Bale dëshiron largimin nga Real Madridi

para 5 dite - Sinjali

Man Utd po “fërkon” duart teksa asi i Real Madridit, Gareth Bale dëshiron të largohet. Gareth Bale ka ndryshuar qëndrim për të ardhmen e tij dhe tani dëshiron të largohet nga Real Madrid, raporton Cadena...

Sancho i paarritshëm, United planifikon transferimin e bujshëm

para 5 dite - ABC News

Manchester United nuk e ka ndërmend të shpenzojë 120 milion euro për Jadon Sancho. Borussia Dortmund rezistoi, duke mos e ulur çmimin e anglezit të talentuar. Në këtë periudhë pandemie “Djajtë e Kuq” nuk...

Më në fund Bale i thotë "PO" interesimit të klubit të ri

para 5 dite - Albeu

Gareth Bale është pranë rikthimit në Premierligë. Gareth Bale pritet të largohet nga Real Madrid në javët e fundit të afatit kalimtar të verës. "The Times" raporton se sulmuesi uellsian ka pranuar ofertën...

Mbappe dhe Bale, Real Madridi merr dy lajme të mira

para 5 dite - Telesport

“Los Blancos” kryesojnë garën për të siguruar shërbimet e Kylian Mbappe. Ylli i futbollit francez ka njoftuar PSG se dëshiron të largohet verën e ardhshme. Spanjollja “AS” raporton se Real Madridi është...

Mourinho nuk përmbahet pas ndeshjes me Everton, shkakton pakënaqësi te lojtarët

para 5 dite - Albeu

Në fundjavë u luajt ndeshja midis Evertonit dhe Tottenhamit, ku fitues dolën skuadra e Ancelottit. Pas ndeshjes, trajneri i Tottenham, Jose Mourinho tha se është i pakënaqur me lojtarët e tij dhe i quajti...

Lamtumirë Real Madrid, Bale i thotë “PO” klubit të ri

para 5 dite - Lajmi.net

Gareth Bale pritet të largohet nga Real Madrid në javët e fundit të afatit kalimtar të verës. “The Times” raporton se sulmuesi uellsian ka pranuar ofertën nga Manchester United, transmeton lajmi.net. Red...

Real Madridi e fshin Gareth Bale-in nga klubi

para 5 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 15/09/2020 9:50 Gareth Bale mund ende të jetë lojtar i Real Madridit me kontratë, por nuk ka më asnjë shenjë të ekzistencës së tij në klubin madrilen. Ose Real Madridi nuk dëshiron...

Manchester United vazhdon interesimin për Bale, madrilenët gati ta japin me "dy duar"

para 5 dite - Albeu

Manchester United vazhdon të kërkojë një sulmues të ri. Nuk është vetëm Jadon Sancho në radarin e Manchester United . Nëse ylli anglez nuk arrin në Old Trafford, klubi nga Premierliga e ka gati një alternativë...

Lamtumirë Real Madrid, Bale i thotë “PO” klubit të ri

para 5 dite - Zyrtare

Gareth Bale pritet të largohet nga Real Madrid në javët e fundit të afatit kalimtar të verës. “The Times” raporton se sulmuesi uellsian ka pranuar ofertën nga Manchester United, transmeton lajmi.net. Red...

Dortmund nuk ul çmimin për Sancho, Man. United gati të kalojë te plani B

para 5 dite - SuperSport

Jadon Sancho është objektivi i madh i Manchester United për merkaton e kësaj vere, por Borussia e Dortmundit nuk ka ndërmend të ulë pretendimet prej 105 milionë eurosh për kartonin e fantazistit anglez...

Real Madridi fshin Gareth Bale-in nga klubi

para 5 dite - Lexo

Gareth Bale mund ende të jetë lojtar i Real Madridit me kontratë, por nuk ka më asnjë shenjë të ekzistencës së tij në klubin madrilen. Ose Real Madridi nuk dëshiron të ketë më punë me të aspak, ose vetë...

Nuk vjen Sancho, Man Utd kërkon huazimin e Bale nga Real Madrid

para 5 dite - Lajmi.net

Nuk është vetëm Jadon Sancho në radarin e Manchester United. Nëse ylli anglez nuk arrin në Old Trafford, klubi nga Premierliga e ka gati një alternativë tjetër. “Sky Sports News” raporton se Red Devils...

Geret Bejll sërisht ka lënduar gjurin?!

para 5 dite - Alsat-M

Geret Bejll vazhdon me skenarët e ndryshme të paraqitjes te Real Madridit. Së fundit, 31 vjeçari u kthye nga ndeshjet me kombëtaren e Uellsit dhe u tha drejtuesve të klubit se ka një problem me gjurin,...

Manchester United-i humbë durimin me Sancho-n, vendos ta huazojë Bale

para 5 dite - Arbresh

Manchester United-i është duke provuar të huazojë sulmuesin e Real Madrid-it, Gareth Bale. Sipas Sun Sport , “Djajtë e Kuq” kanë humbur durimin me yllin e Borussia Dortmund-it, Jadon Sancho, andaj duan...

Nuk vjen Sancho, Man Utd kërkon huazimin e Bale nga Real Madrid

para 5 dite - Zyrtare

Nuk është vetëm Jadon Sancho në radarin e Manchester United. Nëse ylli anglez nuk arrin në Old Trafford, klubi nga Premierliga e ka gati një alternativë tjetër. “Sky Sports News” raporton se Red Devils...

Reali “zhduk” Bale, uellsiani shpik një skenar tjetër

para 5 dite - Gazeta.mk

Gareth Bale mund të jetë një ndër futbollistët më të çuditshëm në planet. Ai po shpik çdo skenar që të mos stërvitet me Real Madridin. 31-vjeçari u rikthye pas ndeshjeve me Uellsin dhe nuk po stërvitet...

Reali largon Bale, uellsiani shpik një skenar tjetër

para 5 dite - Albeu

Gareth Bale mund të jetë një ndër futbollistët më të çuditshëm në planet. Ai po shpik çdo skenar që të mos stërvitet me Real Madridin. 31-vjeçari u rikthye pas ndeshjeve me Uellsin dhe nuk po stërvitet...

Reali “zhduk” Bale, uellsiani shpik një skenar tjetër

para 5 dite - Medial

Gareth Bale mund të jetë një ndër futbollistët më të çuditshëm në planet. Ai po shpik çdo skenar që të mos stërvitet me Real Madridin. 31-vjeçari u rikthye pas ndeshjeve me Uellsin dhe nuk po stërvitet...

Reali “zhduk” Bale, uellsiani shpik një skenar tjetër

para 5 dite - Shprehja

Gareth Bale mund të jetë një ndër futbollistët më të çuditshëm në planet. Ai po shpik çdo skenar që të mos stërvitet me Real Madridin. 31-vjeçari u rikthye pas ndeshjeve me Uellsin dhe nuk po stërvitet...

Reali “zhduk” Bale, uellsiani shpik një skenar tjetër

para 5 dite - Telesport

Gareth Bale mund të jetë një ndër futbollistët më të çuditshëm në planet. Ai po shpik çdo skenar që të mos stërvitet me Real Madridin. 31-vjeçari u rikthye pas ndeshjeve me Uellsin dhe nuk po stërvitet...

Reali “zhduk” Bale, uellsiani shpik një skenar tjetër

para 5 dite - Almakos

Gareth Bale mund të jetë një ndër futbollistët më të çuditshëm në planet. Ai po shpik çdo skenar që të mos stërvitet me Real Madridin. 31-vjeçari u rikthye pas ndeshjeve me Uellsin dhe nuk po stërvitet...

”Ndizet” merkato, Manchester United synon blerjen e madhe

para 5 dite - Newsport

Manchester United kërkon të përforcojë sulmin. Sipas daily Star, Ole Gunnar Solskjaer ka kërkuar transferimin e Gareth Bale në Manchester. Uellsiani nuk po gjet hapësira te Real Madridi dhe rikthimi në...

Perisic nuk gjen rehati, tani pranë kalimit në Premierligë

para 5 dite - Flaka

Manchester United po tregon interes për sulmuesin e Interit Ivan Perisic. Man United po kërkojnë alternativa për Jadon Sanchon e Borussia Dortmundit, raporton “Telegraph”. “Djajtë e Kuq” po i humbin shpresat...

Sirena angleze për Reguilon, mbrojtësi madrilen bën gati valixhet

para 5 dite - ABC News

Mbrojtësi i Real Madrid, Sergio Reguilon, është shumë pranë largimit nga madrilenët. Është klubi i Manchester United ai që po monitoron me kujdes situatën e spanjollit dhe në ditët në vijm pritet dhe oferta...

Mourinho i quan lojtarët e vet ‘dembelë’

para 5 dite - Koha.mk

Skuadra e Tottenhamit e nisi keq sezonin e ri në Premierligë duke u mundur me rezultat 0:1 nga Evertoni. Trajneri i Spurs, Jose Mourinho nuk është ndarë aspak i kënaqur me futbollistët pas ndeshjes. Ai...

Manchester United rikthen interesimin për Bale!

para 5 dite - Albasport

Djajtë e Kuq po bëhen gati për transferimin e yllit madrilen. Daily Star raporton se United ka tërhequr interesimin e saj nga Jadon Sancho dhe tani po planifikohet sjella e uellsianit në Old Trafford....

Bale i hapur që të huazohet te Man Utd

para 5 dite - Lajmi.net

Ylli uellsian, Gareth Bale, vazhdon të mos ketë situatën më të mirë të mundshme në ambientet e ‘Santiago Bernabeu’. Lojtari ka zgjuar interesimin e Manchester United dhe këta të fundit janë gati të bëjnë...

Man Utd, i interesuar për Balen

para 5 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 14/09/2020 16:38 Gjiganti britanik e sheh yllin uellsian si përforcim ideal, pasi dështoi t’i siguronte shërbimet e Jadon Sanchos së Borussia Dortmundit Gareth Bale sipas të gjitha...

Perisic nuk gjen rehati, tani pranë kalimit në Premierligë

para 5 dite - RTK

Manchester United po tregon interes për sulmuesin e Interit Ivan Perisic. Man United po kërkojnë alternativa për Jadon Sanchon e Borussia Dortmundit, raporton “Telegraph”. “Djajtë e Kuq” po i humbin shpresat...

Bale në Manchester United?

para 5 dite - OraInfo

Manchester United po shprehin interesim të madh për transferimin e Bale. Gjiganti britanik e sheh yllin uellsian si përforcim ideal, pasi dështoi t’i siguronte shërbimet e Jadon Sanchos së Borussia Dortmundit...

E FUNDIT: Ylli i Realit një hap larg Manchester United! Galaktikët duan “recompra”

para 5 dite - Telesport

Sipas Marca, Manchester United është në bisedime me Real Madrid për të siguruar Sergio Reguilon. Një marrëveshje që duhet të mbyllet për një shifër prej rreth 25 milion euro. Real, megjithatë, po kërkon...

Bale i hapur që të huazohet te Man Utd

para 5 dite - Zyrtare

Ylli uellsian, Gareth Bale, vazhdon të mos ketë situatën më të mirë të mundshme në ambientet e ‘Santiago Bernabeu’. Lojtari ka zgjuar interesimin e Manchester United dhe këta të fundit janë gati të bëjnë...

Solskjaer do mbrojtësin e kombëtares, United pranë akordit me Real Madrid

para 6 dite - ABC News

Jo vetëm merkato në repartin ofensiv. Ole Gunnar Solskjaer kërkon një mbrojtës të majtë dhe drejtuesit e Manchester United kanë piketuar Sergio Reguilon si lojtarin e duhur për këtë rol. 23-vjeçari është...

Perisic nuk gjen rehati, tani pranë kalimit në Premierligë

para 6 dite - Albsport.mk

Manchester United po tregon interes për sulmuesin e Interit Ivan Perisic. Man United po kërkojnë alternativa për Jadon Sanchon e Borussia Dortmundit, raporton “Telegraph”. “Djajtë e Kuq” po i humbin shpresat...

Manchester Unitedi e sheh Perisicin si alternativ të Sanchos

para 6 dite - Telegrafi

Manchester Unitedi është përsëri i interesuar për të dëbuarin e Interit, Ivan Perisic, i cili shihet si një alternativë më e lirë për Jadon Sancho e Borussia Dortmundit. Skuadra e Old Trafford kishte shënjestruar...

Zidane vendos për Reguillon, hap dyert për Man Utd që të finalizojnë marrëveshjen

para 5 dite - Lajmi.net

Reguillon ka përfunduar në listën e dëshirave të shumë skuadrave evropiane, përfshirë edhe atë të Manchester United. Në Spanjë raportohet se ‘Djajtë e kuq’ do ta mbyllin marrëveshjen për spanjollin me...

Perisic nuk zë vend, drejt kalimit në Premier League

para 6 dite - Albeu

Manchester United po tregon interes për sulmuesin e Interit Ivan Perisic . Man United po kërkojnë alternativa për Jadon Sanchon e Borussia Dortmundit, raporton "Telegraph". "Djajtë e Kuq" po i humbin shpresat...

Perisic drejt Premier League!

para 6 dite - Albasport

Ivan Perisic është shumë pranë një transferimi tek skuadra e Manchester United. Manchester United kanë shfaqur interesim për anësorin kroat teksa kanë larguar tashmë interesimin e tyre për Jadon Sancho...

United harron Sanchon, “Djajtë e Kuq” hidhen në sulm për fiksimin e vjetër

para 6 dite - ABC News

Sulmuesi i Interit, Ivan Perisic, është sërish në shënjestër të Manchester United. “Djajtë e Kuq” kanë disa kohë që janë në merkato për një sulmues krahu dhe kroati është një alternativë shumë e mirë,...

Reali kërkon largimin e Bale, ekipet angleze ofrojnë shifra qesharake për të

para 5 dite - LajmiFundit

Manchester United dhe Tottenham i janë vënë pas lojtarit Gareth Bale dhe kërkojnë ta marrin për një çmim prej 18.5 mln paund. Real Madrid është i dëshpëruar për të hequr qafe uellsianin, i cili fiton 600...

Zidane vendos për Reguillon, hap dyert për Man Utd që të finalizojnë marrëveshjen

para 5 dite - Zyrtare

Reguillon ka përfunduar në listën e dëshirave të shumë skuadrave evropiane, përfshirë edhe atë të Manchester United. Në Spanjë raportohet se ‘Djajtë e kuq’ do ta mbyllin marrëveshjen për spanjollin me...

Manchester United-i në negociata me Real-in për Reguilon, ka vetëm një problem

para 5 dite - Arbresh

Manchester United-i është i interesuar për transferimin e mbrojtësit të Real Madrid-it, Sergio Reguilon, mirëpo nuk do ta paguajnë vlerën e 30 milionë eurove. Reguilon nuk ka vend në projektin e Zinedine...

Perisic nuk gjen rehati, tani pranë kalimit në Premierligë

para 6 dite - Lajmi.net

Man United po kërkojnë alternativa për Jadon Sanchon e Borussia Dortmundit, raporton “Telegraph”. “Djajtë e Kuq” po i humbin shpresat se do të arrijnë një marrëveshje për Sanchon dhe tani kanë vendosur...

Unitedi kthehet në garë për Balen

para 6 dite - Koha.net

Manchester United ka rikthyer interesimin për Gareth Bale. Sipas mediave spanjolle, “Djajtë e Kuq” do të dërgojnë një ofertë në drejtim të Real Madridit, për uellsianin. Edhe krerët e klubit madrilen janë...

Perisic nuk gjen rehati, tani pranë kalimit në Premierligë

para 6 dite - Zyrtare

Man United po kërkojnë alternativa për Jadon Sanchon e Borussia Dortmundit, raporton “Telegraph”. “Djajtë e Kuq” po i humbin shpresat se do të arrijnë një marrëveshje për Sanchon dhe tani kanë vendosur...

​Perisiç ndryshon sërish kampionat, tani në Premier League

para 6 dite - Top Channel

Manchester United po tregon interes për sulmuesin e Interit Ivan Perisic, derisa po kërkojnë alternativa për Jadon Sanchon e Borussia Dortmundit. “Djajtë e Kuq” po i humbin shpresat se do të arrijnë një...

Bayern e nxori “të tepërt”, Interi s’e do, mesfushori drejt transferimit tek United

para 6 dite - Telesport

Skuadra e Manchester United është vënë në gjurmët e mesfushorit kroat Ivan Perisic. Aktualisht 31-vjeçari është në pronësi të Interit dhe i grumbulluar nga trajneri Antonio Conte, por që nuk e ka në planet...

Manchester Unitedi e kërkon Perisicin e Interit

para 6 dite - Zhurnal

Manchester Unitedi e ka kthyer interesimin për yllin e Interit, Ivan Perisic, dhe synon ta transferojë gjatë kësaj vere, sipas The Telegraph. Anësori kroat shihet si alternativë e Jadon Sanchos, të cilin...

Manchester United-i vihet pas yllit të Inter-it, e shohin si alternativë e Sancho-s

para 6 dite - Arbresh

Manchester United-i do provojë transferimin e sulmuesit së Inter-it, Ivan Perisic, të cilin e shohin si alternativë më e lirë e Jadon Sancho-s. “Djajtë e Kuq” provuan transferimin e kroatit kur në krye...

Perisiq ndryshon sërish kampionat, tani në Premier League

para 6 dite - KosovaPress

Manchester United po tregon interes për sulmuesin e Interit Ivan Perisic, derisa po kërkojnë alternativa për Jadon Sanchon e Borussia Dortmundit, raporton “Telegraph” “Djajtë e Kuq” po i humbin shpresat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK