http://kariera.mk

Koeman “lan duart”: Messi kishte konflikt me klubin, jo me mua

para 4 dite - Telesport

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka insistuar se nuk ka konflikt mes tij dhe Lionel Messit, pas vendimit të legjendës së klubit për të ndryshuar kurs dhe për të qëndruar me skuadrën katalanase. Messi...

“Ishte një konflikt mes tij dhe klubit” – Koeman flet për marrëdhëniet me Messin

para 4 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 16/09/2020 9:45 Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka këmbëngulur se mes tij dhe kapitenit Lionel Messi nuk ka asnjë konflikt, pas vendimit të legjendës së klubit për ta ndërruar...

Koeman: Për të ardhur Depay, duhet të shesim

para 4 dite - Telegrafi

Është raportuar se Barcelona ka arritur marrëveshje për transferimin e Memphis Depay, mirëpo trajneri Ronald Koeman e ka bërë të qartë se klubi duhet të shesë lojtarë para se ta blejë atë. Kapiteni i Lyonit...

Koeman e konfirmon se Depay do t’i bashkohet Barcelonës

para 4 dite - Iliria News

Ronald Koeman e ka pranuar se Memphis Depay do t’i bashkohet atij në Barcelonë, por ka nënvizuar se për të ndodhur kjo, klubi duhet të shesë futbollistë së pari. Për Depay është përfolur vazhdimisht kohëve...

Koeman e konfirmon: Ky lojtar do t’i bashkohet Barcelonës

para 4 dite - OraInfo

Barcelona pritet të përforcohet me një sulmues të ri. Ronald Koeman e ka pranuar se Memphis Depay do t’i bashkohet atij në Barcelonë, por ka nënvizuar se për të ndodhur kjo, klubi duhet të shesë futbollistë...

E konfirmon/ Koeman: Depay do të vijë në Barcelonë, por fillimisht duhet që...

para 4 dite - Syri

Ronald Koeman e ka pranuar se Memphis Depay do të transferohet tek Barcelona. Për Depay është përfolur vazhdimisht kohëve të fundit se do të ribashkohet me ish-trajnerin me të cilin ka punuar tek Kombëtarja...

Koeman konfirmon dëshirën për të ofruar Depay, por më para Barça duhet të këtë gjë

para 4 dite - Albeu

Trajneri i Barcelonës, Roland Koeman e ka sqaruar situatën rreth transferimit të sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay . Në media gjithandej në Spanjë qarkulloi lajmi se Depay është afër marrëveshjes me Barcelonën,...

Koeman e konfirmon se Depay do t’i bashkohet Barcelonës

para 4 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 16/09/2020 8:20 Ronald Koeman e ka pranuar se Memphis Depay do t’i bashkohet atij në Barcelonë, por ka nënvizuar se për të ndodhur kjo, klubi duhet të shesë futbollistë së pari....

Zbulohet shuma e transferit të Depajit në Barcelonë

para 4 dite - Republika

Sipas gazetarit të mirënjohur Italian, Fabrizio Romano, Barcelona do të paguajë 30 milion euro për të marë sulmuesin e Lionit, Memfis Depaj. Kjo është oferta e parë e Barcelonës për sulmuesin holandez,...

Messi – Barcelona, distancohet trajneri katalanas: Konflikt me drejtuesit, jo me mua

para 4 dite - Newsport

Leo Messi vijon të jetë më i përfoluri në klubin e Barcelonës. Sulmuesi argjentinas u përplas me drejtuesit e klubit, por në fund zgjodhi të qëndrojë edhe këtë sezon në “Camp Nou”. Për këtë ka folur trajneri...

E konfirmon Koeman: Duhet shesim disa lojtarë para se të transferojmë Depay

para 4 dite - Arbresh

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka folur për transferimin e mundshëm të sulmuesit të Lyon-it, Memphis Depay. Holandezi ka arritur marrëveshje personale me Barcelonën dhe sapo të shitet Luis Suarez,...

Presidenti i Lyon, Aulas zbulon gjithçka: Barcelona më tha se nuk kanë para për të bërë ofertë për Depay

para 4 dite - Telegrafi

Memphis Depay ka qenë i lidhur me një lëvizje te Barcelona në javët e fundit. Por i fundit që ka folur për këtë rast ka qenë presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas, i cili i ka hedhur poshtë thashethemet....

Barcelona nuk ka para për Depay

para 4 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 15/09/2020 22:53 Ronald Koeman dëshiron që ta sjell holandezin në Camp Nou, por katalunasit nuk janë në gjendje që të paguajnë paratë për të Barcelona nuk ka para për të blerë Memphis...

Barcelona s’ka para për Depayn

para 4 dite - GazetaBlic

Barcelona duket të mos ketë paratë e mjaftueshme për ta paguar Depayn. Holandezi, thuhej se do të bashkohet me Ronald Koeman, ish-trajnerin te kombëtarja tulipane, por që Barcelona nuk ka buxhet ta paguajë...

Depay te Barcelona? Aulas e mohon: Nuk mund të bëjnë ofertë, ju tregoj pse

para 4 dite - ABC News

Në media të ndryshme qarkulloi lajmi i arritjes së akordit të transferimit të Memphis Depay te Barcelona. Sulmuesi holandez është dëshira e Roland Koeman për repartin ofensiv. Trajneri i ri i Barçës e...

Shuhet ëndrra e Koeman: Bartomeu më ka thënë se…

para 4 dite - Telesport

Memphis Depay te Barcelona? Akoma jo, të paktën sipas Jean-Michel Aulas. Presidenti i Lyon-it e ka komentuar kështu lajmin e De Telegraaf në lidhje me transferimin pothuajse të sigurt të holandezit në...

Barcelona nuk ka para për Depay

para 4 dite - Arbresh

Ronald Koeman dëshiron që ta sjell holandezin në Camp Nou, por katalunasit nuk janë në gjendje që të paguajnë paratë për të Barcelona nuk ka para për të blerë Memphis Depay për shkak të rrjedhjeve financiare...

Presidenti i Lyon konfirmon krizën e Barçës: Bartomeu më tha se nuk kanë para për të bërë ofertë për Depay

para 4 dite - Lajmi.net

Presidenti i klubit blaugranas, Josep Maria-Bartomeu është në kohën më kritike te klubi që drejton, sidomos pas shumë problemeve që pati, së fundmi edhe me kapitenin Lionel Messi. Trajneri i ri i Barcelonës,...

Presidenti i Lyon konfirmon krizën e Barçës: Bartomeu më tha se nuk kanë para për të bërë ofertë për Depay

para 4 dite - Zyrtare

Presidenti i klubit blaugranas, Josep Maria-Bartomeu është në kohën më kritike te klubi që drejton, sidomos pas shumë problemeve që pati, së fundmi edhe me kapitenin Lionel Messi. Trajneri i ri i Barcelonës,...

Depay, futbollisti i ri i Barcelonës

para 4 dite - Koha.mk

Duke e lënë çështjen “Messi” pas krahëve, së bashku me javët më të trazuara në historinë e saj të fundit, Barcelona duket se është një hap larg nga goditjes në sulm. Dhe mund të jetë njëra prej blerjeve...

Arrihet akordi, Barcelona pranë yllit të Hollandës

para 4 dite - Newsport

Barcelona ka zbehur interesin për Lautaro Martinez, ndërsa është pranë marrëveshjes me Memphis Depay. Ish-lojtari I Manchester United duket se është I duhuri për sulmin e katalanasve, që pas uljes në stol...

Barcelona arrin marrëveshje me top futbollistin, nuk është Lautaro Martinez

para 4 dite - Periskopi

Barcelona është shumë pranë goditjes së saj të madhe në sulm, por nuk bëhet fjalë për Lautaro Martinez e cila është një pistë e komplikuar dhe me shumë gjasa sulmuesi argjentinas do të qëndrojë te Interi....

Depay së shpejti konfirmohet si lojtar i Barcelonës

para 5 dite - Top Channel

Memphis Depay së shpejti pritet të prezantohet si lojtar i Barcelonës, raporton mediumi holandez “De Telegraaf”. Reprezentuesi nga Holanda ishte lidhur me një bashkim me teknikun e ri të Barçës Ronald...

Zbulohet shuma e transferit të Depajit në Barcelonë

para 4 dite - Tetova Sot

Sipas gazetarit të mirënjohur Italian, Fabrizio Romano, Barcelona do të paguajë 30 milion euro për të marë sulmuesin e Lionit, Memfis Depaj. Kjo është oferta e parë e Barcelonës për sulmuesin holandez,...

E kuptueshme që Alaba dëshiron të luajë përkrah Messit, thotë Matthaus

para 5 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 15/09/2020 14:38 Lothar Matthaus e pranon se do të ishte e kuptueshme nëse David Alaba do ta kërkonte largimin nga Bayern Munich për të luajtur përkrah Lionel Messit në Barcelonë,...

Barcelona i realizon dëshirën Koeman, akord me sulmuesin e Lyon-it

para 5 dite - Koha Jone

Barcelona është shumë pranë transferimit të Memphis Depay në Camp Nou. Sulmuesi i Lyon është një nga dëshirat e mëdha të trajnerit holandez, Koeman. Sipas mediave holandeze në arkat e Lyon do të shkojnë...

Barcelona “autostradë” përpara, Depay s’do të rikthehet te Manchester United

para 5 dite - Sinjali

Barcelonës i është dhënë drita jeshile për transferimin e sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay. Kjo pasi që Manchester United nuk do ta shfrytëzojë opsionin për ta rikthyer holandezin në klub. Mediumi anglez,...

Depay së shpejti konfirmohet si lojtar i Barcelonës

para 4 dite - Infokusi

Memphis Depay së shpejti pritet të prezantohet si lojtar i Barcelonës, raporton mediumi holandez “De Telegraaf”. Reprezentuesi nga Holanda ishte lidhur me një bashkim me teknikun e ri të Barçës Ronald...

Arrihet akordi, Memphis Depay te Barcelona, zbehet interesi për Lautaron!

para 5 dite - SuperSport

Barcelona është shumë pranë goditjes së saj të madhe në sulm, por nuk bëhet fjalë për Lautaro Martinez e cila është një pistë e komplikuar dhe me shumë gjasa sulmuesi argjentinas do të qëndrojë te Interi....

Pa u larguar Suarez, Depay nuk mund të mbërrijë në Barcelonë

para 5 dite - Albeu

Orët e fundit në mediat holandeze u njoftua se Memphis Depay do të transferohet tek Barcelona . Kjo pasi që Barcelona dhe Lyon kanë arritur një akord për transferimin e holandezit. Por, për të transferuar...

Mungon vetëm zyrtarizimi, ky pritet të jetë transferimi i parë nga Koeman

para 5 dite - OraInfo

Memphis Depay së shpejti pritet të prezantohet si lojtar i Barcelonës. Siç raporton mediumi holandez “De Telegraaf”, katalanasi pritet që së shpejti ta zyrtarizojë marrëveshjen. Reprezentuesi nga Holanda...

Një “luan” për Leo Messin, në Holandë zbulojnë blerjen e re të Barcelonës!

para 5 dite - BalkanWeb

Me Luis Suarez që nuk bën pjesë në planet e trajnerit Koeman, Barcelona është vënë në lëvizje për të gjetur një zëvendësues. Emrat që qarkullojnë janë nga më të bujshmit, fillimisht u fol për një interesim...

Memphis Depay së shpejti në Barcelonë

para 5 dite - Koha.net

Memphis Depay së shpejti pritet të prezantohet si lojtar i Barcelonës. Siç raporton mediumi holandez “De Telegraaf”, katalanasi pritet që së shpejti ta zyrtarizojë marrëveshjen. Reprezentuesi nga Holanda...

Memphis Depay së shpejti në Barcelonë

para 5 dite - Ekonomia Online

Memphis Depay së shpejti pritet të prezantohet si lojtar i Barcelonës. Siç raporton mediumi holandez “De Telegraaf”, katalanasi pritet që së shpejti ta zyrtarizojë marrëveshjen. Reprezentuesi nga Holanda...

Arrihet marrëveshja për çmimin, Depay drejt Barcelonës

para 5 dite - Telegrafi

Memphis Depay është pranë kalimit te Barcelona, pasi klubi spanjoll ka arritur marrëveshje për çmimin me Olympique Lyon. De Telegraaf raporton se klubi francez e ka pajtuar ofertën prej 25 milionë eurosh,...

Depay së shpejti konfirmohet si lojtar i Barcelonës

para 5 dite - RTK

Memphis Depay së shpejti pritet të prezantohet si lojtar i Barcelonës, raporton mediumi holandez “De Telegraaf”. Reprezentuesi nga Holanda ishte lidhur me një bashkim me teknikun e ri të Barçës Ronald...

Zbulohet shuma e transferit të Depajit në Barcelonë

para 5 dite - Albsport.mk

Sipas gazetarit të mirënjohur Italian, Fabrizio Romano, Barcelona do të paguajë 30 milion euro për të marë sulmuesin e Lionit, Memfis Depaj. Kjo është oferta e parë e Barcelonës për sulmuesin holandez,...

Në Holandë e bëjnë fakt të kryer/ Zbulojnë blerje e Koeman tek Barcelona!

para 5 dite - Syri

Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay, gjatë ditëve në vijim do t’i bashkohet Barcelonës. Gazeta e madhe holandeze, De Telegraaf së fundmi raporton për arritjen e marrëveshjes mes dy klubeve në vlerën e 25...

Depay së shpejti konfirmohet si lojtar i Barcelonës

para 5 dite - Medial

Memphis Depay së shpejti pritet të prezantohet si lojtar i Barcelonës, raporton mediumi holandez “De Telegraaf”. Reprezentuesi nga Holanda ishte lidhur me një bashkim me teknikun e ri të Barçës Ronald...

Zbulohen detajet, ja sa po i kushton Depay Barcelonës

para 5 dite - KosovaPress

Gjithçka e kryer. Barcelona e ka mbyllur marrëveshjen me Memphis Depay nga Lyoni. “De Telegraph” së fundi ka shpalosur detaje të reja rreth këtij operacioni. “Blaugranët” do të paguajnë 30 milionë euro...

Zbulohet shuma e transferit të Depajit në Barcelonë

para 5 dite - Alsat-M

Sipas gazetarit të mirënjohur Italian, Fabrizio Romano, Barcelona do të paguajë 30 milion euro për të marë sulmuesin e Lionit, Memfis Depaj. Kjo është oferta e parë e Barcelonës për sulmuesin holandez,...

Depay së shpejti konfirmohet si lojtar i Barcelonës

para 5 dite - KosovaPress

Memphis Depay së shpejti pritet të prezantohet si lojtar i Barcelonës, raporton mediumi holandez “De Telegraaf”. Reprezentuesi nga Holanda ishte lidhur me një bashkim me teknikun e ri të Barçës Ronald...

Arrihet marrëveshja: Depay lojtar i Barcelonës

para 5 dite - Zhurnal

Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay, do t’i bashkohet Barcelonës në ditët në vijim, pas arritjes së marrëveshjes në vlerë 25 milionë euro plus bonuse. Lajmi është bërë i ditur nga mediat në Holandë. Synimi...

Zbulohet çmimi i blerjes së Depayt nga Barcelona

para 5 dite - OraInfo

Depay në Barcelonë, zbulohet çmimi i blerjes nga Lyon. Memphis Depay do të jetë futbollist i ri i Barcelonës. Barcelona do ta transferojë yllin e Olympique Lyon, Memphis Depay, ka bërë të ditur Fabrizio...

Koeman vendos veton, zgjedh pasuesin e Suarez. Bie poshtë Lautaro Martinez

para 5 dite - Telesport

Duke e lënë çështjen “Messi” pas krahëve, së bashku me javët më të trazuara në historinë e saj të fundit, Barcelona duket se është një hap larg nga goditjes në sulm. Dhe mund të jetë njëra prej blerjeve...

Alaba thyen heshtje: Shpresoj që të marrë fund sa më shpejt!

para 5 dite - Syri

Mbrojtësi i Bayern Munchen, David Alaba, ka thyer heshtjen dhe ka folur në lidhje me deklaratat e Uli Hoeness. Ai është i prekur nga ato që janë thënë dhe vazhdojnë të thuhen për të dhe shpreson që shumë...

Depay lojtar i Barcelonës, zbulohet shifra që do të paguaj klubi katalanas

para 5 dite - Albeu

Memphis Depay do të jetë futbollist i ri i Barcelonës . Barcelona do ta transferojë yllin e Olympique Lyon, Memphis Depay , ka bërë të ditur Fabrizio Romano nga Sky Sport. Klubi katalan do të paguajë 30...

Arrihet marrëveshja: Depay lojtar i Barcelonës

para 5 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 15/09/2020 8:24 Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay, do t’i bashkohet Barcelonës në ditët në vijim, pas arritjes së marrëveshjes në vlerë 25 milionë euro plus bonuse. Lajmi është bërë...

Memphis Depay lojtari më i ri i Barcelonës

para 5 dite - Infokusi

Memphis Depay është blerja me e re e Barcelonës, shkruan Gazeta inFokus. Pas ardhjes se trajnerit të ri ,Ronald Koeman, katalunasit kanë bërë disa ndryshime në klub pasi në gjë e tillë ka qenë mjaft e...

Arrihet marrëveshja: Depay lojtar i Barcelonës

para 5 dite - Iliria News

Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay, do t’i bashkohet Barcelonës në ditët në vijim, pas arritjes së marrëveshjes në vlerë 25 milionë euro plus bonuse. Lajmi është bërë i ditur nga mediat në Holandë. Synimi...

Arrihet marrëveshja: Depay tashmë lojtar i Barcelonës

para 5 dite - Lexo

Su lmuesi i Lyonit, Memphis Depay, do t’i bashkohet Barcelonës në ditët në vijim, pas arritjes së marrëveshjes në vlerë 25 milionë euro plus bonuse. Lajmi është bërë i ditur nga mediat në Holandë. Synimi...

Arrihet marrëveshja për transferimin e Depayt në Barcelonë

para 5 dite - Epoka e Re

Shansi i dytë për Memphis Depay. Me Manchester United, që e kishte blerë 34 milionë euro nga PSV, nuk ia doli, kurse tani duhet të tregojë se është lojtar i madh me fanellën e Barcelonës. Ronald Koeman...

Arrihet marrëveshja: Depay lojtar i Barcelonës

para 5 dite - Lexo

Su lmuesi i Lyonit, Memphis Depay, do t’i bashkohet Barcelonës në ditët në vijim, pas arritjes së marrëveshjes në vlerë 25 milionë euro plus bonuse. Lajmi është bërë i ditur nga mediat në Holandë. Synimi...

Depay së shpejti konfirmohet si lojtar i Barcelonës

para 5 dite - Almakos

Memphis Depay së shpejti pritet të prezantohet si lojtar i Barcelonës, raporton mediumi holandez “De Telegraaf”. Reprezentuesi nga Holanda ishte lidhur me një bashkim me teknikun e ri të Barçës Ronald...

Depay së shpejti konfirmohet si lojtar i Barcelonës

para 5 dite - KosovaPress

Memphis Depay së shpejti pritet të prezantohet si lojtar i Barcelonës, raporton mediumi holandez “De Telegraaf”. Reprezentuesi nga Holanda ishte lidhur me një bashkim me teknikun e ri të Barçës Ronald...

Depay në Barcelonë, zbulohet çmimi i blerjes nga Lyon

para 5 dite - Lajmi.net

Barcelona do ta transferojë yllin e Olympique Lyon, Memphis Depay, ka bërë të ditur Fabrizio Romano nga Sky Sport, transmeton lajmi.net. Klubi katalan do të paguajë 30 milionë euro, përfshirë bonuset,...

Depay në Barcelonë, zbulohet çmimi i blerjes nga Lyon

para 5 dite - Zyrtare

Barcelona do ta transferojë yllin e Olympique Lyon, Memphis Depay, ka bërë të ditur Fabrizio Romano nga Sky Sport, transmeton lajmi.net. Klubi katalan do të paguajë 30 milionë euro, përfshirë bonuset,...

Barcelona arrin marrëveshjen me Lyon-in për Memphis Depay-in

para 5 dite - Arbresh

Barcelona ka arritur marrëveshje me Lyon-in për shërbimet e sulmuesit Memphis Depay-in. Holandezi ishte kërkesë e trajnerit Ronald Koeman, i cili e ka stërvitur në Kombëtare, transmeton portali arbresh.info....

Alaba thyen heshtjen: “Më kanë lënduar”

para 5 dite - Gazeta.mk

Mbrojtësi i Bayern Munchen, David Alaba, ka thyer heshtjen dhe ka folur në lidhje me deklaratat e Uli Hoeness. Ai është i prekur nga ato që janë thënë dhe vazhdojnë të thuhen për të dhe shpreson gjithçka...

Alaba thyen heshtjen: “Më kanë lënduar”

para 5 dite - Medial

Mbrojtësi i Bayern Munchen, David Alaba, ka thyer heshtjen dhe ka folur në lidhje me deklaratat e Uli Hoeness. Ai është i prekur nga ato që janë thënë dhe vazhdojnë të thuhen për të dhe shpreson gjithçka...

Alaba thyen heshtjen: “Më kanë lënduar”

para 5 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 14/09/2020 23:50 Mbrojtësi i Bayern Munchen, David Alaba, ka thyer heshtjen dhe ka folur në lidhje me deklaratat e Uli Hoeness. Ai është i prekur nga ato që janë thënë dhe vazhdojnë...

Alaba thyen heshtjen: “Më kanë lënduar”

para 5 dite - Almakos

Mbrojtësi i Bayern Munchen, David Alaba, ka thyer heshtjen dhe ka folur në lidhje me deklaratat e Uli Hoeness. Ai është i prekur nga ato që janë thënë dhe vazhdojnë të thuhen për të dhe shpreson gjithçka...

E FUNDIT/ Alaba thyen heshtjen, fjalë të ashpra për drejtuesit e Bayernit: U lëndova!

para 5 dite - Telesport

Mbrojtësi i Bayern Munchen, David Alaba, ka thyer heshtjen dhe ka folur në lidhje me deklaratat e Uli Hoeness. Ai tregon se do që t’i jepet zgjidhje të ardhmes së tij sa më shpejt për të ardhmen. “Shpresoj...

​Koeman thyen heshtjen për Messin

para 5 dite - Top Channel

Trajneri i Barcelonës Ronald Koeman më në fund e ka thyer heshtjen në lidhje me Lionel Messin i cili së fundit vendosi të mos largohet nga Camp Nou. Sulmuesi nga Argjentina ishte i vendosur të largohej...

Koeman thyen heshtjen për Messin

para 5 dite - KosovaPress

Trajneri i Barcelonës Ronald Koeman më në fund e ka thyer heshtjen në lidhje me Lionel Messin i cili së fundit vendosi të mos largohet nga Camp Nou. Sulmuesi nga Argjentina ishte i vendosur të largohej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK