http://kariera.mk

Man. United rikthehet te fitorja, zgjidh në fund ndeshjen ndaj Newcastle

para një jave - Top Channel

Ndërprerja e kampionatit pēr shkak të Ligës sē Kombeve i ka bërë mirë Manchester United, që ka lënë pas krahëve humbjen 1-6 ndah Tottenhamit dhe ia ka dalë të rikthehet te suksesi, pasi mposhti 4-1 Newcastle-n...

Notat e lojtarëve, Newcastle 1-4 Manchester United: Rashford, ylli i ndeshjes

para një jave - Telegrafi

Manchester United kanë fituar si mysafirë i Newcastles me rezultat 4-1, në një ndeshje ku kishte rikthim në rezultat. Newcastle kaloi në epërsi me autogolin e Luke Shaw, por United nuk u dorëzua. Harry...

Manchester United zgjohet në fund, e deklason Newcastle

para një jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 17/10/2020 23:20 Manchester United është zgjuar në fund të ndeshjes për t’i shënuar tre gola dhe përmbysur kështu Newcastle dhe fituar me rezultat 1-4. Newcastle kaloi në epërsi,...

Manchester United kthehet te fitoret, mposht Newcastlen me rikthim

para një jave - Telegrafi

Manchester United kanë fituar si mysafirë i Newcastles me rezultat 3-1, në një ndeshje ku kishte rikthim në rezultat. Ndeshja nis shumë mirë për vendasit që shënuan që në rastin e parë. Ishte Luke Shaw...

Man Utd i del gjumi në fund, e shkatërron Newcastle

para një jave - OraInfo

Manchester United merr fitore të vështirë në udhëtim kundër Newcastle. Në ndeshjen e luajtur në udhëtim kundër Newcastle United, Manchester Utd kanë shënuar fitore me rezultatin 1:4. Goli i parë i ndeshjes...

Video: Manchester United fiton me dramë! Bruno Fernandes humbet penallti

para një jave - Shprehja

Manchester United fitoi 1-4 ndaj Newcastle në transfertë, por rezultati është i gënjeshtër. “Djajtë e kuq” vuajtën shumë për të fituar dhe 3 golat e fitores erdhën në minutat e fundit të ndeshjes. Sfida...

United mposht Newcastle dhe rikthehet te fitorja

para një jave - Albasport

Ndërprerja e kampionatit pēr shkak të Ligës sē Kombeve i ka bërë mirë Manchester United, që ka lënë pas krahëve humbjen 1-6 ndah Tottenhamit dhe ia ka dalë të rikthehet te suksesi, pasi mposhti 4-1 Newcastle-n...

Manchester United fiton me përmbysje ndaj Newcastle

para një jave - Albeu

Manchester United ka fituar me përmbysje në udhëtim ndaj Neëcastle. Goli i parë i ndeshjes erdhi pas vetëm 2 minutave, kur Luke Shaë shënoi një auto-gol. ‘Djajtë e kuq’ reaguan me anë të Harry Maguire,...

Newcastle – Manchester United, notat e lojtarëve| Rashford dhe Fernandes shumë afër notës maksimale

para një jave - GazetaBlic

Ka përfunduar ndeshja në mes Newcastle United dhe Manchester United. Rezultati përfundimtar ishte 1 me 4, me Manchesterin që fitoi pas një përmbysje rezultati, përcjell GazetaBlic . Ishe Luk Shaw ai që...

Man. United rikthehet te fitorja, zgjidh në fund ndeshjen ndaj Newcastle

para një jave - SuperSport

Ndërprerja e kampionatit pēr shkak të Ligës sē Kombeve i ka bërë mirë Manchester United, që ka lënë pas krahëve humbjen 1-6 ndah Tottenhamit dhe ia ka dalë të rikthehet te suksesi, pasi mposhti 4-1 Newcastle-n...

Fitore dramatike e 'Djajve të Kuq', mposhtin Newcastle Unitedin

para një jave - Zeri

Manchester Unitedi ka regjistruar fitore të madhe kundër Newcastle Unitedit në Premierligën angleze. Në kuadër të kampionatit elitar anglez, "Djajtë e Kuq" kanë mposhtur Newcastle Unitedin, shkruan "Zeri.info"....

Maguire barazon rezultatin me kokë

para një jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 17/10/2020 21:31 Manchester United ka barazuar rezultatin Është mbrojtësi Harry Maguire që shënoi në minutën e 22-të. Lexo Edhe: Dy gola në ndeshjen Crotone-Juventus Maguire shënoi...

Video: Manchester United fiton me dramë! Bruno Fernandes humbet penallti

para një jave - Telesport

Manchester United fitoi 1-4 ndaj Newcastle në transfertë, por rezultati është i gënjeshtër. “Djajtë e kuq” vuajtën shumë për të fituar dhe 3 golat e fitores erdhën në minutat e fundit të ndeshjes. Sfida...

Këndellet Manchester United, fiton me përmbysje ndaj Newcastle

para një jave - Sinjali

Manchester United e ka harruar tashmë humbjen turpëruese 1:6 ndaj Tottenhamit dhe i është rikthyer fitoreve. Sonte në “St’James Park”, Manchester United mposhti 1:4 Newcastle. “Djajtë e Kuq” e nisën keq...

Manchester United fiton me përmbysje ndaj Newcastle, merr pak frymë trajneri Solskjaer!

para një jave - GazetaBlic

Ka përfunduar ndeshja në mes Newcastle United dhe Manchester United. Rezultati përfundimtar ishte 1 me 4, me Manchesterin që fitoi pas një përmbysje rezultati, përcjell GazetaBlic . Ishe Luk Shaw ai që...

Bruno Fernandes i jashtëzakonshëm, shënon golin e dytë për Manchester United

para një jave - GazetaBlic

Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Newcastle United me rezultat 1 me 2. Bruno Fernandes ka shënuar në minutën e 87-të, përcjell GazetaBlic . Ja pamjet nga goli i shënuar – VIDEO

Qe në minutën e dytë Manchester United pëson gol

para një jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 17/10/2020 21:11 Manchester United e ka gjetur vetën në disavantazh kundër Newcastle United qysh në minutën e 3-të të takimit Një goditje të lojtarit të Newcastle e devijoi Luke...

Unitedi synon t’i kthehet fitores ndaj Newcastle, formacionet zyrtare

para një jave - Telegrafi

Newcastle Unitedi dhe Manchester Unitedi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Djajtë e Kuq janë mysafir të Laraskave në takimin e vlefshëm për javën e pestë...

Manchester United kërkon këndelljen në Newcastle, formacionet zyrtare

para një jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 17/10/2020 20:07 Manchester United ka udhëtuar sonte në Neëcastle ku pritet që të luajë kundër Newcastle United Manchester vjen pas një serie të dobët ku nga tri ndeshje ka vetëm...

Video: Man. United barazon me të shumëkritikuarin Maguire!

para një jave - Telesport

Manchester United ka barazuar rezultatin ndaj Newcastle në 1-1. “Djajtë e kuq” gjetën rrugën e rrjetës me anë të mbrojtësit Maguires. Mbrojtësi dërgoi topin në rrjetë pas një goditjeje të saktë me kokë....

Man.United barazon rezultatin ndaj Newcastle

para një jave - Albeu

Pas një autogoli që në minutën e 2', Manchester United arrin të barazojë rezultatin në minutën e 23'. Për "djajtë e kuq" topin në rrjetë e ka dërguar kapiteni, Maguire. /albeu.com/

Barazon Man Utd, shënon Maguire

para një jave - Sinjali

Manchester United ka arritur të barazojë rezultatin në 1:1 në ndeshjen ndaj Newcastle. Ishte Harry Maguire i cili realizoi golin e barazimit në minutën e 23-të, shkruan Sinjali Sportiv. Newcastle 1 – [1]...

Video: United i fal avantazhin Newcastle, Luke Shaw “zë mat” De Gean

para një jave - Telesport

Manchester United e ka nisur si mos më keq ndeshjen ndaj Newcastle. “Djajtë e kuq” i falën avantazhin vendasve me një autogol të Luke Shaw në minutën e 2′. Ai zuri mat De Gean duke çuar rezultatin në 1-0....

Man.United shënon në portën e gabuar, Newcastle në avantazh

para një jave - Albeu

Newcastle ka kaluar që në minutën e 2' në avantazh ndaj Manchester United falë një autogoli të Luk Shaw. /albeu.com/

Manchester United përsëri në disavantazh, auto-gol interesant nga Shaw

para një jave - GazetaBlic

Newcastle United ka kaluar në avantazh ndaj Manchester United. Shaw ka shënuar auto-gol në minutën 2′ për 1 me 0, përcjell GazetaBlic . Ja pamjet nga goli i shënuar – VIDEO

Luke Shaw realizon, por në portën e gabuar, Newcastle në epërsi ndaj Manchester Unitedit

para një jave - Sinjali

Newcastle ka arritur të kalojë në epërsi qysh në fillim të ndeshjes ndaj Manchester Unitedit. Ishte Luke Shaw, i cili realizoi autogol në minutën e tretë të ndeshjes, shkruan Sinjali Sportiv. Manchester...

Manchester United kthehet te fitoret, mposht Newcastlen me rikthim

para një jave - Shenja

Manchester United kanë fituar si mysafirë i Newcastles me rezultat 4-1, në një ndeshje ku kishte rikthim në rezultat. Ndeshja nis shumë mirë për vendasit që shënuan që në rastin e parë. Ishte Luke Shaw...

Formacionet zyrtare: Newcastle United - Manchester United

para një jave - Zeri

Manchester Unitedi do të synojë të fitojë sonte në kuadër të kampionatit elitar anglez, Premierligë. Skuadra e Ole Gunnar Solskjaer është sonte mysafir i Newcastle Unitedit në kuadër të javës së pestë,...

Manchester United zgjohet në fund, e deklason Newcastle

para një jave - Arbresh

Manchester United është zgjuar në fund të ndeshjes për t’i shënuar tre gola dhe përmbysur kështu Newcastle dhe fituar me rezultat 1-4. Newcastle kaloi në epërsi, por United në 10 minutat e fundi të ndeshjes...

VIDEO/ Autogol, penallti e humbur dhe 5 gola, Man United i bën të gjitha ndaj Newcastle

para një jave - Newsport

Man United ka marë një fitore 1-4 ndaj Newcastle në transfertë. “Djajtë e kuq” bëjnë gjithçka vetë në këtë ndeshje, autogol, penallti e humbur dhe dy gola të shënuar duke marrë 3 pikët e radhës. Fillimisht...

Manchester United merr fitore të vështirë në udhëtim kundër Newcastle

para një jave - Zyrtare

Në ndeshjen e luajtur në udhëtim kundër Newcastle United, Manchester Utd kanë shënuar fitore me rezultatin 1:4, shkruan lajmi.net. Goli i parë i ndeshjes erdhi pas vetëm 2 minutave, kur Luke Shaw shënoi...

Man United triumfon 4-1 kundër Newcastle por mos t’iu habisë rezultati – luftoi shumë për këto tri pikë

para një jave - Periskopi

Manchester United kanë shënuar një fitore të vështirë, por me rëndësi të madhe. Në ndeshjen e luajtur në udhëtim kundër Newcastle United, Manchester Utd kanë shënuar fitore me rezultatin 1:4. Goli i parë...

Formacionet zyrtare: Newcastle United – Manchester United

para një jave - Lajmi.net

Man Utd synon të kthejë rezultatet e mira, në një terren mjaft të vështirë si ai i skuadrës së Newcastle, shkruan lajmi.net. ‘Djajtë e kuq’ ndonëse shihen favoritë në letër, nuk pritet ta kenë lehtë në...

Man United barazon kundër Newcastlet, shënon mbrojtësi më i shtrenjtë në histori

para një jave - Periskopi

Manchester United ka barazuar rezultatin kundër Neëcastle Unitedit në 1-1. Harry Maguire ka qëlluar me kokë rrjetën, pas një asistimi nga Juan Mata në zonë nga këndorja. Maguire shënoi në minutën e 23-të,...

Man United e pëson pas vetëm dy minutave lojë kundër Newcastlet, autogol nga Shaw

para një jave - Periskopi

Manchester United e ka pësuar si mysafir i Neëcastle Unitedit. Luke Shaw ka realizuar autogol pas vetëm dy minutave lojë. Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com/ Shpërndaje në:

Manchester United kërkon këndelljen në Newcastle

para një jave - Arbresh

Manchester United ka udhëtuar sonte në Newcastle ku pritet që të luajë kundër Newcastle United Manchester vjen pas një serie të dobët ku nga tri ndeshje ka vetëm tri pikë, kurse Newcastle ka treguar një...

Newcastle – Man United fillon pas pak, këto janë formacionet zyrtare

para një jave - Periskopi

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshejn Newcastle United – Manchester United. Man Utd synon të kthejë rezultatet e mira, në një terren mjaft të vështirë si ai i skuadrës së Newcastle. ‘Djajtë e...

Solskjaer merr përgjegjësinë për startin e dobët të Man United në Premierligë

para një jave - Lajmi.net

Skuadra e Solskjaer ka marrë vetëm tre pikë në tre ndeshjet e para të sezonit dhe të shtunën udhëton për t’u takuar me Newcastle, pas humbjes 6:1 nga Tottenham para pushimit ndërkombëtar. Ka pasur shumë...

Solskjaer merr përgjegjësinë për startin e dobët të Man United në Premierligë

para një jave - Zyrtare

Skuadra e Solskjaer ka marrë vetëm tre pikë në tre ndeshjet e para të sezonit dhe të shtunën udhëton për t’u takuar me Newcastle, pas humbjes 6:1 nga Tottenham para pushimit ndërkombëtar. Ka pasur shumë...

Ferdinand kërkon nga Solskjaer ta “shpërblejë” Maguiren

para një jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 16/10/2020 14:15 Nuk ndalen kritikat për Harry Maguire. Që prej transferimit te Manchester United, që u bë mbrojtësi më i shtrenjtë në histori të futbollit, ka ndryshuar gjithçka...

Karantina dhe dëmtimet bëjnë me ”dhimbje koke” Solskjaer, Man United me shumë mungesa në fundjavë

para një jave - Newsport

Manchester United zhvillon nesër në orën 21.00 një transfertë mjaft delikate. ”Djajtë e kuq” përballen me Newcastle, teksa trajneri Solskajer nuk do ketë në dispozicion disa lojtarë për arsye të ndryshme....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK