http://kariera.mk

Chiesa “skuqet” në debutim, Juventus ngec edhe ndaj Crotones

para 4 dite - Top Channel

Juventus ngec sërish në ttansfertë, pasi nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 në transfertën ndaj Crotones së ngjitur rishtazi në elitën e futbollit italian. Pa Cristiano Ronaldon në fushë, bardhezinjtë...

Juventusi nuk mund dot Crotonen, debutim katastrofë i Chiesës

para 4 dite - Syri.net Kosova

Juventus ngec sërish në transfertë, pasi nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 ndaj Crotones së ngjitur rishtazi në elitën e futbollit italian. Pa Cristiano Ronaldon në fushë, bardhezinjtë vuajnë jo pak...

Notat e lojtarëve, Crotone 1-1 Juventusi: Morata lojtar i ndeshjes

para 4 dite - Telegrafi

Juventusi nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim me Crotonen, ku ndeshja e vlefshme për javën e katërt u mbyll 1-1. Simy shënoi nga pika e bardhë për Crotonen, ndërsa Juventusi e gjeti golin vetëm...

Juventusi ndalet edhe nga Crotone (VIDEO)

para 4 dite - Albsport.mk

Është mbyllur në barazim 1-1 sfida e javës së 4-të të Serie A mes Crotones dhe Juventusit. Vendasit shënojnë golin e parë të ndeshjes me Simy që nga pika e bardhë nuk gabon dhe e dërgon në rrjetë. Juventusi...

Juventusi barazon me Crotonen, debutim i hidhur për Chiesan

para 4 dite - Telegrafi

Juventusi nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim me Crotonen, ku ndeshja e vlefshme për javën e katërt u mbyll 1-1. “Zonja e Vjetër” këtë ndeshje vinte me shumë mungesa, ku në krye të tyre ishte...

S’ka Ronaldo, s’ka fitore për Juventusin

para 4 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 17/10/2020 22:42 Juventusi ka barazuar sonte në Crotone me rezultat 1-1. Një ndeshje që filloi keq për kampionin e Italisë me vendasit që luftuan deri në fund që ta marrin një pikë....

Juventus brazon me Crotonen, Chiesa me karton të kuq

para 4 dite - Mapo

Juventus nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 në ndeshjen e radhës së Seria A kundër të sapongjiturve në elitën e futbollit italian të Krotones. “Zonja e Vjetër” e ka ndjerë shumë mungesën e yllit...

Mungon Ronaldo, s’ka fitore për Juven

para 4 dite - OraInfo

Ndeshja Juvetus – Crotone ka përfunduar me rezultat 1-1. Një ndeshje që filloi keq për kampionin e Italisë me vendasit që luftuan deri në fund që ta marrin një pikë. Juventusi nuk ka arritur që të fitojë...

Dy gola në ndeshjen Crotone-Juventus

para 4 dite - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 17/10/2020 21:26 Janë shënuar dy gola në ndeshjen Crotone-Juventus Fillimisht ishte skuadra e Crotones që kaloi në avantazh kundër Juventusit në minutën e 12 me anë të Simyt nga...

Juventusi nuk mund dot Crotonen, debutim katastrofë i Chiesës

para 4 dite - Syri

Juventus ngec sërish në transfertë, pasi nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 ndaj Crotones së ngjitur rishtazi në elitën e futbollit italian. Pa Cristiano Ronaldon në fushë, bardhezinjtë vuajnë jo pak...

Juventus zhgënjen përsëri, Biankonerët ndalen në barazim ndaj Crotones

para 4 dite - Albasport

Juventusi ka ngecur sërish në Serie A, ekipi kampion u ndalua ndaj Crotones me rezultatin 1-1. Një rezultat shumë zhgënjyes për skuadrën bardhezi, që pavarësisht mungesave duhej të fitonte sfidën. Ndeshja...

Juventusi "ngec" në barazim ndaj Crotones

para 4 dite - Albeu

Skuadra e Crotone ka arritur të luajë baras kundër kampionëve të Serie A, Juventus. Me rezultatin final 1:1, Crotone dhe Juve kanë ndarë nga një pikë me njëra tjetrën. Goli i parë i këtij takimi erdhi...

Morata nuk i mjafton Juventusit, ndalet edhe ndaj Crotones (VIDEO)

para 4 dite - Koha Jone

Juventus bën një tjetër hap fals në kampionat, duke mos shkuar më shumë se një barazim 1-1 në transfertën ndaj Crotones. Pa Ronaldon dhe Dybala-n, skuadra bardhezi nuk ka mundur që të triumfojë, teksa...

Paqe mes Crotones dhe Juventusit

para 4 dite - Zeri

Juventusi nuk ka arritur asgjë më shumë se një barazim përballë Crotones. Kampioni i Italisë ishte sonte mysafir i Crotones në kuadër të kampionatit elitar italian, Serie A, shkruan "Zeri.info". Në ndeshjen...

VIDEO/ Milimetri e ndau me fitoren, Juventusi ndalet nga Crotone

para 4 dite - ABC News

Juventusi nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim 1-1 në fushën e Crotones, duke lënë dy pikë në një transfertë ku ishin fukshëm favoritë në letër. Por vendasit, kaluan të parët në avantazh, me...

Juventusi ndalet nga Crotone (VIDEO)

para 4 dite - Kallxo

Juventusi nuk ka mundur të marrë më shumë një barazim 1-1, ndaj Crotones, ndeshje e vlefshme për xhiron e katërt në Serie A. Të parët që kaluan në epërsi ishin vendasit me Simyn nga penalltia në minutën...

Video: “Maestro” Pirlo shfryhet nga Crotone, Juventusi ndalet sërish!

para 4 dite - Telesport

Juventusi ka ngecur sërish në Serie A, ekipi kampion u ndalua ndaj Crotones me rezultatin 1-1. Një rezultat shumë zhgënjyes për skuadrën bardhezi, që pavarësisht mungesave duhej të fitonte sfidën. Ndeshja...

Chiesa “skuqet” në debutim, Juventus ngec edhe ndaj Crotones

para 4 dite - SuperSport

Juventus ngec sërish në ttansfertë, pasi nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 në transfertën ndaj Crotones së ngjitur rishtazi në elitën e futbollit italian. Pa Cristiano Ronaldon në fushë, bardhezinjtë...

Chiesa regjistron rekord negativ në Serie A

para 4 dite - Albeu

Federico Chiesa ka debutuar sot me fanellën e Juventus në Serie A. I transferuari nga Fiorentina, Chiesa , gjeti hapësirat e tij në ndeshjen ndaj Crotone , por jo gjithçka shkoi sipas planit. Ishte minuta...

Juventus fiton vetëm në “tavolinë”, Crotone merr pikën e parë në kampionat

para 4 dite - GazetaBlic

Ka përfunduar ndeshja Crotone – Juventus. Rezultati përfundimtar ishte 1 me 1, përcjell GazetaBlic . Simy realizoi për Crotonen nga penalltia, kurse Alvaro Morata barazoi gjithçka poashtu nga penalltia...

Juventusi përmbys Crotonen, shënon sërish Morata

para 4 dite - Zeri

Juventusi e ka përmbysur Crotonen duke kaluar në epërsi 1:2. Në minutën e 76-të, Alvaro Morata ka shënuar për 1:2, shkruan "Zeri.info". Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për kampionatin elitar italian, Serie A. /Zeri.info

Lojtari i Juventus vendos rekord të zi në Serie A

para 4 dite - OraInfo

Chiesa ka vendosur rekord të zi në Serie A. Federico Chiesa ka debutuar sot me fanellën e Juventus në Serie A. I transferuari nga Fiorentina, Chiesa, gjeti hapësirat e tij në ndeshjen ndaj Crotone, por...

Debutuesi i Juventusit ndëshkohet me karton të kuq në ndeshjen ndaj Crotones

para 4 dite - Zeri

Kanë kaluar mbi 65 minuta lojë në ndeshjen Crotone - Juventus. Ndeshja e vlefshme për Serie A, vazhdon të jetë me rezultat baras 1:1, shkruan "Zeri.info". Por, tani Juventusi ka mbetur me një lojtar më...

Debutim fiks 1 orë, Federico Chiesa ndëshkohet me karton të kuq

para 4 dite - ABC News

Mbrëmje për t’u harruar për sulmuesin e Juventusit, Federico Chiesa. Italiani debutoi pak çaste më parë me bardhezinjtë kundër Crotones, por jo gjithçka ka shkuar mirë. Ish-lojtari i Fiorentinës e filloi...

Nuk ka paqe për Andrea Pirlon dhe Juventusin, Chiesa ndëshkohet me karton të kuq

para 4 dite - GazetaBlic

Po zhvillohet minuta e 65′ në ndeshjen, Crotone – Juventus. Rezultati vazhdon të jetë 1 me 1, përcjell GazetaBlic . Simy realizoi për Crotonen nga penalltia, kurse Alvaro Morata barazoi gjithçka poashtu...

Crotone – Juventus, përfundon pjesa e parë| Dy gola dhe shumë raste në 45 minutat e parë

para 4 dite - GazetaBlic

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Crotone – Juventus. Rezultati pas 45 minutave të parë është 1 me 1, përcjell GazetaBlic . Simy realizoi për Crotonen nga penalltia, kurse Alvaro Morata barazoi gjithçka...

Crotone – Juventus, përfundon pjesa e parë

para 4 dite - GazetaBlic

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Crotone – Juventus. Rezultati pas 45 minutave të parë është 1 me 1, përcjell GazetaBlic . Simy realizoi për Crotonen nga penalltia, kurse Alvaro Morata barazoi gjithçka...

Video: MORATAAAA! Sulmuesi barazon dhe gjen golin e parë pas pasimit të Chiesas

para 4 dite - Telesport

Alvaro Morata ka gjetur golin e parë që pas rikthimit në ekipin e Juventusit. Ai ka barazuar rezultatin ndaj Crotones me rezultatin 1-1 pas një pasimit mjaft të mirë të Chiesas në minutën e 21′. Alvaro...

Juventusi barazon rezultatin ndaj Crotones

para 4 dite - Albeu

Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Crotones falë një aksioni të krijuar nga futbollistët e ofruar gjatë merkatos së verës . Asisti i Chiesas do të kthehej në gol nga Morata në minutën e 22'. /albeu.com/

Debutim fantastik për Chiesa-n, Morata barazon ndaj Crotones (VIDEO)

para 4 dite - Koha Jone

Federico Chiesa e nis në mënyrën më të mirë aventurën te Juventusi. Sulmuesi italian dha një asist fantastik për Moratën në golin e barazimit të shënuar nga Morata në minutën e 24-t.

VIDEO/ Juventus e pëson, Crotone befason dhe gjen avantazhin

para 4 dite - ABC News

Vetëm 12 minuta lojë dhe Juventus është ndëshkuar nga Crotone. Pa Cristiano Ronaldon në fushë, “Zonja e Vjetër” e ka nisur keq takimin, duke u ndëshkuar. Në minutën e 12-të, Crotone fiton penallti dhe...

Chiesa asiston, Morata barazon ndaj Crotones (VIDEO)

para 4 dite - Albasport

#CrotoneJuve Crotone 1-1 Juventus | goal Morata 🔥⚽🎥 pic.twitter.com/3hEg8LRykB — Fast Goal (@FastGoal5) October 17, 2020

Surprizohet Juventusi, Crotone zhbllokon rezultatin

para 4 dite - Albeu

Juventusi është befasuar ndaj Crotones. Vendasit kanë zhbllokuar rezultatin në minutën e 12'. Bonucci me një ndërhyrje të gabuar në zonë shkakton penallti e cila ekzekutohet saktë nga Simy. /albeu.com/

Shënohet goli i dytë në ndeshjen Crotone – Juventus

para 4 dite - GazetaBlic

Juventusi e ka barazuar rezultatin ndaj Crotones me rezultat 1 me 1. Alvaro Morata ka shënuar për 1 me 1 në minutën e 21′, përcjell GazetaBlic . Ja pmajet nga goli i shënuar – VIDEO

Video: Bonucci gabon në zonë, Crotone surprizon Juventusin

para 4 dite - Telesport

Juventusi e nisi keq takimin ndaj Crotones jashtë fushe. Ekipi vendas shënoi në minutën e 11′ të ndeshjes me anë trë Simy. Lojtari i Crotones mposhti me penallti Buffonin. Bonucci shkaktoi një 11-metërsh...

Shokohet Juventusi, Crotone kalon në avantazh

para 4 dite - GazetaBlic

Crotone ka kaluar në avantazh ndaj Juventusit me rezultat 1 me 0. Simy ka shënuar gol nga penalltia në minutën 12′, përcjell GazetaBlic . Ja pamjet nga goli i shënuar – VIDEO

Formacionet zyrtare: Crotone - Juventus

para 4 dite - Zeri

Juventusi do ta synojë sonte këndelljen në kampionatin elitar italian, Serie A. Skuadra që drejtohet nga Andrea Pirlo do të përballet sonte me Crotonen si mysafir, shkruan "Zeri.info". Pak para fillimit...

Crotone ? Juventus, formacionet zyrtare

para 4 dite - Albeu

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Crotone – Juventus . Juventus luan në udhëtim kundër Crotone , në kuadër të Serie A. Grumbullimet me kombëtare nuk shkuan më së miri në raport për skuadrën...

Chiesa “skuqet” në debutim, Juventus ngec edhe ndaj Crotones

para 4 dite - Shenja

Juventus ngec sërish në ttansfertë, pasi nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 në transfertën ndaj Crotones së ngjitur rishtazi në elitën e futbollit italian. Pa Cristiano Ronaldon në fushë, bardhezinjtë...

Crotone befason Juventusin, jo më shumë sesa një barazim për ‘Zonjën e vjetër’

para 4 dite - Zyrtare

Skuadra e Crotone ka arritur të luajë baras kundër kampionëve të Serie A, Juventus, shkruan lajmi.net. Me rezultatin final 1:1, Crotone dhe Juve kanë ndarë nga një pikë me njëra tjetrën. Goli i parë i...

VIDEO/ Dy gola dhe një karton i kuq, Crotone merr pikën e parë në kampionat ndaj Juventusit

para 4 dite - Newsport

Crotone-Juventus 1-1 Është mbyllur në barazim 1-1 sfida e javës së 4-të të Serie A mes Crotones dhe Juventusit. Vendasit shënojnë golin e parë të ndeshjes me Simy që nga pika e bardhë nuk gabon dhe e dërgon...

Juventusi barazon me një prej skuadrave më të dobëta në ligë, luajti me një lojtar më pak për 30 minuta

para 4 dite - Periskopi

Juventusi ka arritur të nxjerrë një pikë si nikoqir i Crotones, në ndeshjen e vlefshme për javën e katërt në Serie A. Arsyeja pse ky rezultat mund të konsiderohet pozitiv për ”Zonjën e Vjetër” është sepse...

Crotone – Juventus, zbardhen formacionet

para 4 dite - Lexo

Juventusi luan në transfertë ndaj Krotones ditën e sotme, në ndeshjen e vlefshme për javën e 4-t në Serinë A. Është një ndeshje ku të besuarit e Pirlos do të kërkojnë vetëm fitoren. “Zonja e Vjetër” do...

Chiesa vendos rekord të zi në Serie A

para 4 dite - Zyrtare

I transferuari nga Fiorentina, Chiesa, gjeti hapësirat e tij në ndeshjen ndaj Crotone, por jo gjithçka shkoi sipas planit. Ishte minuta e 60’ kur anësori italian u ndëshkua me karton të kuq, përcjell lajmi.net....

LIVE/ Juventusi me 10 lojtarë, Chiesa “prish” debutimin

para 4 dite - Newsport

Crotone-Juventus 1-1 Juventusi ka ngelur me 10 lojtarë. Federico Chiesa ndërhyn mjaft ashpër ndaj lojtarit të Crotones dhe gjyqtari i ndeshjes nxjerrë direkt kartonin e kuq. Vështirësohen akoma edhe më...

Formacionet zyrtare: Crotone – Juventus

para 4 dite - Lajmi.net

Juventus luan në udhëtim kundër Crotone, në kuadër të Serie A, shkruan lajmi.net. Grumbullimet me kombëtare nuk shkuan më së miri në raport për skuadrën e Juventus, pasi Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv...

Juve i kundërpërgjigjet Crotones, Alvaro Morata shënon tipik si Pippo Inzaghi në kohën e tij

para 4 dite - Periskopi

Juventusi ka barazuar rezultatin kundër Crotones, në ndeshjen e vlefshme për javën e katërt në Serie A. Alvaro Morata ka shënuar pas asistimit nga Chiesa nga krahu i djathtë, duke qëlluar rrjetë pas një...

LIVE/ Super Chiesa, Morata rikthen baraspeshën ndaj Crotones

para 4 dite - Newsport

Crotone-Juventus 1-1 Juventusi ka barazuar ndeshjen në minutën e 22-të me Moratan. Super Chiesa që jep një asist fantastik për sulmuesin spanjoll që me portën bosh nuk e ka të vështirë ta dërgoi në rrjetë....

LIVE/ Crotone surprizon Juventusin, zhbllokohet sfida pas 11 minutash lojë

para 4 dite - Newsport

Crotone-Juventus 1-0 Është zhbllokuar pas 11 minutash lojë sfida mes Crotones dhe Juventusit. Skuadra vendase fiton një penallti pas ndërhyrjes së parregullt të Bonuçit ndaj sulmuesit të Crotones. Nga...

FORMACIONET/ 2 debutues në fushë dhe pa Ronaldon, trajneri Pirlo suprizon me titullarët

para 4 dite - Newsport

Juventusi do të luajë në orën 20:45 sfidën e radhës në Serie A. Bardhezinjtë luajnë në transfertë ndaj Crotones dhe në këtë ndeshje do të kenë mungesën e Ronaldos që është infektuar me Covid-19. Pak minuta...

Juve i shkon Crotones sonte: Formacionet zyrtare

para 4 dite - Periskopi

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Crotone – Juventus. Juventus luan në udhëtim kundër Crotone, në kuadër të Serie A. Grumbullimet me kombëtare nuk shkuan më së miri në raport për skuadrën...

Formacionet zyrtare: Crotone – Juventus

para 4 dite - Arbresh

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Crotone – Juventus. Juventus luan në udhëtim kundër Crotone, në kuadër të Serie A, shkruan lajmi.net. Grumbullimet me kombëtare nuk shkuan më së miri në...

Pirlo me 5 mungesa, ja skuadra anti-Crotone. Kthehet Dybala, në listë dhe Vrioni

para 4 dite - Telesport

Juventusi do të kthehet të luajë në Serie A sonte, pas angazhimeve të ekipeve kombëtare dhe fitores në tavolinë kundër Napolit. Andrea Pirlo, megjithatë, e gjen veten pa pesë lojtarë, që potencialisht...

Juventusi “në dorë” të sulmuesit shqiptar

para 4 dite - RTK

Juventus do të luaj sot në orën 20:45 me Crotonen në udhëtim. Kampionët e Italisë janë me disa mungesa në repartin e sulmit, aty ku edhe Ronaldo do të mungojë pasi rezultoi pozitiv me Covid-19. Në këto...

Nuk ka sulmues në dispozicion, Juventus i falet një shqiptari (LISTA)

para 4 dite - Newsport

Juventus do të luaj sot në orën 20:45 me Crotonen në transfertë. Kampionët e Italisë janë me disa mungesa në repartin e sulmit, aty ku edhe Ronaldo do të mungojë pasi rezulton pozitiv me Covid-19. Në këto...

Federico Chiesa mund të debutojë ndaj Crotones me fanellën e Juventusit

para 5 dite - Syri.net Kosova

Federico Chiesea mund të bëjë debutimin për Juventusin të shtunën kundër Crotones, ndërsa Paulo Dybala thuhet se është në dyshim për këtë ndeshje. Anësori i ri i bardhezinjve dje ka pasur ditën e parë...

Federico Chiesa mund të debutojë ndaj Crotones me fanellën e Juventusit

para 5 dite - Albeu

Federico Chiesea mund të bëjë debutimin për Juventusin të shtunën kundër Crotones , ndërsa Paulo Dybala thuhet se është në dyshim për këtë ndeshje. Anësori i ri i bardhezinjve dje ka pasur ditën e parë...

Federico Chiesa mund të debutojë ndaj Crotones me fanellën e Juventusit

para 5 dite - Syri

Federico Chiesea mund të bëjë debutimin për Juventusin të shtunën kundër Crotones, ndërsa Paulo Dybala thuhet se është në dyshim për këtë ndeshje. Anësori i ri i bardhezinjve dje ka pasur ditën e parë...

Chiesa kërkon debutimin, Dybala në dyshim për Crotonen, kokëdhembje për trajnerin Pirlo

para 5 dite - GazetaBlic

Ylli i Juventusit, Federico Chiesa mund të bëjë debutimin e tij kundër Crotone të shtunën, ndërsa Paulo Dybala thuhet se është në dyshim për ndeshjen jashtë në Stadio Ezio Scida. Anësori i ri i Bianconerëve...

Paolo Dybala në dyshim, Pirlo “gradon” titullar afrimin e fundit të merkatos

para 5 dite - Newsport

Juventusi do të luajë ditën e sfidën e javës së 4-të të Serie A ndaj Crotones në transfertë. Bardhezinjtë nuk luajtën javën e kaluar ndaj Napolit për shkak se skuadra “axurre” nuk u paraqit e për këtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK