http://kariera.mk

Peja fiton 20-0 dhe ngjitet në krye të grupit

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës është pezulluar. Si rezultat i kësaj, ekipit vizitor i është dhënë fitorja prej 20-0, shkruan në faqen zyrtare të Ligës...

Reagimi i Pejës pas ndërprerjes së takimit

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Ndeshja ndërmjet Trepçës dhe Pejës në palestrën “Minatori”, në kuadër të fazës grupore në Ligën Ballkanike, u ndërpre në çerekun e tretë për shkak të hedhjes...

“Vendimin për ndërprerjen e ndeshjes Trepça-Peja e mori drejtorit sportiv i BIBL”

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Pas vendimit për ndërprerje të ndeshjes ndërmjet Trepçës dhe Pejës, anëtari i kryesisë së klubit mitrovicas, Besim Braha, dha një intervistë të shkurtër për kanalin...

Ndërpritet përballja mes Trepçës dhe Pejës

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger As zbrazja e një pjese të tribunës në palestrës “Minatori” dhe më pas edhe zbrazja tërësisht e tribunave, nuk ka krijuar kushte të mjaftueshme për t’u vazhduar...

Zyrtare: Trepça – Peja, kjo skuadër e fiton ndeshjen

më 1.2017 - OraInfo

Pak minuta pasi është ndërprerë loja ndërmjet Trepçës dhe Pejës, në çerekun e tretë, tek rezultati 47:54, Liga Ballkanike e ka zbuluar edhe vendimin e parë që është marrë automatikisht, shkruan zeri.info....

Vaj halli për Trepçën

më 1.2017 - Zeri

Trepça do t’i vuajë pasojat e “rebelimit” të tifozëve të saj, në ndeshjen ndaj Pejës, e zhvilluar sonte në Palestrën e Sporteve "Minatori", e cila u ndërpre në çerekun e tretë, shkruan zeri.info. “Xehetarët”...

Zyrtare: Trepça – Peja, kjo skuadër e fiton ndeshjen

më 1.2017 - GazetaBlic

Pak minuta pasi është ndërprerë loja ndërmjet Trepçës dhe Pejës, në çerekun e tretë, tek rezultati 47:54, Liga Ballkanike e ka zbuluar edhe vendimin e parë që është marrë automatikisht, shkruan zeri.info....

Përfundimisht ndërpritet ndeshja KB Trepça-KB Peja, dënim i rëndë për skuadrën mitrovicase

më 1.2017 - Gazeta Express

Përfundimisht është ndërprerë ndeshja e Ligës ballkanike ndemjet KB Trepçës dhe KB Pejës Presioni i tifozëve dhe hedhja e gjësendeve ka bërë që fillimisht të ndërpritet ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe...

ZYRTARE: Peja e fiton lojën me Trepçën, 20:0

më 1.2017 - Zeri

Pak minuta pasi është ndërprerë loja ndërmjet Trepçës dhe Pejës, në çerekun e tretë, tek rezultati 47:54, Liga Ballkanike e ka zbuluar edhe vendimin e parë që është marrë automatikisht, shkruan zeri.info. ...

Përfundimisht ndërpritet ndeshje KB Trepça-KB Peja, dënim i rëndë për skuadrën mitrovicase

më 1.2017 - Gazeta Express

Përfundimisht është ndërprerë ndeshja e Ligës ballkanike ndemjet KB Trepçës dhe KB Pejës Presioni i tifozëve dhe hedhja e gjësendeve ka bërë që fillimisht të ndërpritet ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe...

Zyrtare: Trepça-Peja, ky është vendimi i fundit

më 1.2017 - Lajmi.net

Është ndërprerë përfundimisht ndeshja mes Trepçës dhe Pejës. Skuadrat e kanë lëshuar parketin dhe shikuesit janë larguar nga palestra. Vendimi për epilogun përfundimtar do të merret nga komisionet e Ligës...

Ndërpritet ndeshja në mes të Trepçës dhe Pejës

më 1.2017 - GazetaBlic

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës në Ligën Ballkanike Gjyqtarët e takimit ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës kanë vendosur që të zbrazin sallën, për shkak të sjelljeve jo të mira të...

ZYRTARE: Ndeshja e ndërprerë Trepça – Peja, përfundimisht nuk vazhdon

më 1.2017 - Zeri

Ndeshja ndërmjet Trepçës dhe Pejës, e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës Ballkanike është ndërprerë përfundimisht, shkruan zeri.info. Tek rezultati 47:54, 05:33 minuta pa përfunduar çereku i tretë,...

​Ndërpritet ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës

më 1.2017 - Gazeta Express

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës në Ligën Ballkanike Gjyqtarët e takimit ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës kanë vendosur që të zbrazin sallën, për shkak të sjelljeve jo të mira të...

Ndërpritet ndeshja mes Trepçës dhe Pejës në Ligën Ballkanike

më 1.2017 - Koha.net

Është ndërprerë takimi mes Trepçës dhe Pejës në Ligën Ballkanike. Pas tensioneve dhe gjuajtjeve të gjësendeve në fushë, gjyqtarët vendosën të zbrazin një pjesë të sallës Minatori. Ndeshja u ndërpre në...

Zbrazet palestra “Minatori”, ndërpritet ndeshja e Ligës Ballkanike

më 1.2017 - Indeks online

Është ndërprerë ndeshja e Ligës Ballkanike ndërmjet dy skuadrave kosovare, Trepçës dhe Pejës. Gjyqtarët pasi që vendosën që të zbrazët tribuna e tifozëve mitrovicas, gjithashtu kanë ndërprerë edhe ndeshjen. / IndeksOnline /

Tensione në Mitrovicë, ndërpritet ndeshja Trepça-Peja

më 1.2017 - Lajmi.net

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet Trepçës dhe Pejës në Ligën Ballkanike. Pas tensioneve të shikuesve, gjyqtarët kanë vendosur ta zbrazin pjesën ku ishte i vendosur tifo-grupi Torcida. Derisa ata ishin duke...

Ndërpritet ndeshja Trepça – Peja

më 1.2017 - Zeri

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet Trepçës dhe Pejës, e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës Ballkanike, shkruan zeri.info. Tek rezultati 47:54, në çerekun e tretë, tifozët e Trepçës, “Torcida”, kanë hedhur...

Zyrtare: Trepça – Peja regjistrohet me këtë rezultat

më 1.2017 - Arbresh

Ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës është pezulluar. Si rezultat i kësaj, ekipit vizitor i është dhënë fitorja prej 20-0, shkruan në faqen zyrtare të Ligës Ballkanike. Kur kishin mbetur edhe 5:33...

Kush e mori vendimin për ndeshjen e ndërprerë Trepça – Peja?

më 1.2017 - Arbresh

Pas vendimit për ndërprerje të ndeshjes ndërmjet Trepçës dhe Pejës, anëtari i kryesisë së klubit mitrovicas, Besim Braha, dha një intervistë të shkurtër për kanalin televiziv, Supersport Ai fajin e ndërprerjes...

Zyrtare: Ky është vendimi i fundit për ndeshjen Trepça – Peja

më 1.2017 - Arbresh

Ndeshja e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës Ballkanike, Trepça – Peja, është ndërprerë përfundimisht.  Ndodhi kjo tek rezultati 47:54, në çerekun e tretë, tifozët e Trepçës, “Torcida”, kanë hedhur...

Kjo nuk pritej: Ndërpritet ndeshja Trepça – Peja

më 1.2017 - Arbresh

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet Trepçës dhe Pejës, e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës Ballkanike. Tek rezultati 47:54, në çerekun e tretë, tifozët e Trepçës, “Torcida”, kanë hedhur gjësende në parket...

Pas ndërprerjës së ndeshjes, Pejës merr fitoren

më 1.2017 - Periskopi

Ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës është pezulluar. Si rezultat i kësaj, ekipit vizitor i është dhënë fitorja prej 20-0, shkruan në faqen zyrtare të Ligës Ballkanike. Kur kishin mbetur edhe 5:33...

Përfundimisht ndërpritet ndeshje KB Trepça-KB Peja, dënim i rëndë për skuadrën mitrovicase

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Përfundimisht është ndërprerë ndeshja e Ligës ballkanike ndemjet KB Trepçës dhe KB Pejës Presioni i tifozëve dhe hedhja e gjësendeve ka bërë që fillimisht të ndërpritet ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe...

Ja kush e morri vendimin për ndërprerjen e takimit, Trepça-Peja

më 1.2017 - Periskopi

Pas vendimit për ndërprerje të ndeshjes ndërmjet Trepçës dhe Pejës, anëtari i kryesisë së klubit mitrovicas, Besim Braha, dha një intervistë të shkurtër për kanalin televiziv, Supersport Ai fajin e ndërprerjes...

​Ndërpritet ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës në Ligën Ballkanike Gjyqtarët e takimit ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës kanë vendosur që të zbrazin sallën, për shkak të sjelljeve jo të mira të...

Tensione në takimin Trepça-Peja, ndërpritet ndeshja

më 1.2017 - Periskopi

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet Trepçës dhe Pejës në Ligën Ballkanike. Pas tensioneve të shikuesve, gjyqtarët kanë vendosur ta zbrazin pjesën ku ishte i vendosur tifo-grupi Torcida. Derisa ata ishin duke...

Sigal Prishtina e nis me humbje vitin 2017 në Ligën Ballkanike

më 1.2017 - Lajm

Sigal Prishtina ka pësuar humbje në Ligën Ballkanike nga Beroe me rezultat 86:94 Skuadra e KB Prishtinës e ka nisur keq vitin 2017, pasi ka pësuar humbje ndaj Beroe 86:94 në kuadër të Ligës Ballkanike....

Prishtina mposhtet edhe nga Baroe, rrezikon kalimin tutje

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Prishtina edhe pse ishte në disavantazh prej 15 pikësh arriti ta dërgoj ndeshjen në vazhdime, por jo ta fitojë atë.  Prishtinë e kishte nisur mirë lojën, ndërsa...

Sigal Prishtina e nis vitin me humbje në Ligën Ballkanike

më 1.2017 - OraInfo

Prishtina ka humbur në vazhdime ndeshjen nga Beroe në kuadër të Grupit A në Ligën Ballkanike. “Plisat” u mposhtën në shtëpi me rezultat 86:94. Lojtari më i dalluar i vendasve ishte Drilon Hajrizi që realizoi...

Sigal Prishtina e nis vitin me humbje në Ligën Ballkanike

më 1.2017 - GazetaBlic

Prishtina ka humbur në vazhdime ndeshjen nga Beroe në kuadër të Grupit A në Ligën Ballkanike. “Plisat” u mposhtën në shtëpi me rezultat 86:94. Lojtari më i dalluar i vendasve ishte Drilon Hajrizi që realizoi...

Sigal Prishtina e nis me humbje 2017, mposhtet nga Beroe

më 1.2017 - Indeks online

Skuadra e KB Prishtinës e ka nisur keq vitin 2017, pasi ka pësuar humbje ndaj Beroe 86:94 në kuadër të Ligës Ballkanike. Prishtina u mbajt shumë mirë në kohën e rregullt duke barazuar me rezultat 81:81....

​Sigal Prishtina e nis me humbje vitin 2017 në Ligën Ballkanike

më 1.2017 - Gazeta Express

Sigal Prishtina ka pësuar humbje në Ligën Ballkanike nga Beroe me rezultat 86:94 Skuadra e KB Prishtinës e ka nisur keq vitin 2017, pasi ka pësuar humbje ndaj Beroe 86:94 në kuadër të Ligës Ballkanike....

Sigal Prishtina e nis me humbje vitin 2017 në Ligën Ballkanike

më 1.2017 - Lajmi.net

Sigal Prishtina ka pësuar humbje në Ligën Ballkanike nga Beroe me rezultat 86:94, në ndeshjen e zhvilluar në "Pallatin e Rinisë". Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë...

​Sigal Prishtina e nis me humbe vitin 2017 në Ligën Ballkanike

më 1.2017 - Gazeta Express

Sigal Prishtina ka pësuar humbje në Ligën Ballkanike nga Beroe me rezultat 86:94 Skuadra e KB Prishtinës e ka nisur keq vitin 2017, pasi ka pësuar humbje ndaj Beroe 86:94 në kuadër të Ligës Ballkanike....

Prishtina e nis vitin e ri me humbje

më 1.2017 - Zeri

Sigal Prishtina e ka nisur keq vitin 2017. Bardhekaltrit janë mposhtur sonte nga BC Beroe me rezultat 86:94 në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës Ballkanike. Skuadra mysafire e ka siguruar...

Prishtina humb në vazhdime

më 1.2017 - Koha.net

Prishtina ka humbur në vazhdime ndeshjen nga Beroe në kuadër të Grupit A në Ligën Ballkanike. “Plisat” u mposhtën në shtëpi me rezultat 86:94. Lojtari më i dalluar i vendasve ishte Drilon Hajrizi që realizoi...

Salla në Prishtinë gati për ndeshjen e parë pas vendosjes së parketit të ri

më 1.2017 - Koha.net

Ministria për Kulturë, Rini dhe Sport sot ka bërë pranimin teknik të vendosjes së parketit dhe semaforit me standarde të Nivelit të parë në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. Kështu ka njoftuar...

Sigal Prishtina – Beroe, kush e ka pritur këtë rezultat

më 1.2017 - Arbresh

Prishtina edhe pse ishte në disavantazh prej 15 pikësh arriti ta dërgoj ndeshjen në vazhdime, por jo ta fitojë atë.  Prishtinë e kishte nisur mirë lojën, ndërsa çerekun e parë e kishte fituar me rezultat...

Sigal Prishtina e nis me humbje vitin 2017 në Ligën Ballkanike

më 1.2017 - Shkurt Shqip

Sigal Prishtina ka pësuar humbje në Ligën Ballkanike nga Beroe me rezultat 86:94 Skuadra e KB Prishtinës e ka nisur keq vitin 2017, pasi ka pësuar humbje ndaj Beroe 86:94 në kuadër të Ligës Ballkanike....

2017-ta fillon me humbje për Sigal Prishtinën

më 1.2017 - Periskopi

Sigal Prishtina e ka nisur keq vitin 2017. Bardhekaltrit janë mposhtur sonte nga BC Beroe me rezultat 86:94 në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës Ballkanike. Skuadra mysafire e ka siguruar...

Sigal Prishtina – Beroe, rezultat befasues

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Sigal Prishtina ka pësuar humbje në Ligën Ballkanike nga Beroe me rezultat 86:94, në ndeshjen e zhvilluar në “Pallatin e Rinisë”.

Salla e Prishtinës gati për ndeshjen e parë në parketin e ri

më 1.2017 - Periskopi

Ministria për Kulturë, Rini dhe Sport sot ka bërë pranimin teknik të vendosjes së parketit dhe semaforit me standarde të Nivelit të parë në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. Kështu ka njoftuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK