http://kariera.mk

Kosova do gjykohet nga një arbitër fatsjellës i Skënderbeut

më 3.2017 - Panorama

Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës do të drejtohet nga gjyqtarë portugezë. UEFA ka vendosur kryesor Artur Soares Diasin, i cili do të...

Kosovë – Islandë, do të gjykohet nga një portugez i njohur

më 3.2017 - Portalb

Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo...

Një gjyqtar portugez për ndeshjen Kosovë-Islandë

më 3.2017 - 10minuta

Është përcaktuar katërshja që do ta drejtojë takimin e së premtes.  Artur Dias është gjyqtari kryesor i ndeshjes në mes të përfaqësueses së Kosovës dhe asaj të Islandës që zhvillohet të premten...

Një gjyqtar portugez për ndeshjen Kosovë-Islandë

më 3.2017 - RTV 21

Është përcaktuar katërshja që do ta drejtojë takimin e së premtes Artur Dias është gjyqtari kryesor i ndeshjes në mes të përfaqësueses së Kosovës dhe asaj të Islandës që zhvillohet të premten në Loro Boriçi...

Ky gjyqtar i madh do ta drejtojë ndeshjen Kosovë – Islandë

më 3.2017 - Tetova Sot

Artur Dias do të drejtojë ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Islandës në kualifikimet për Kupën e Botës FIFA tashmë ka njoftuar se ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Islandës do ta drejtojë gjyqtari portugez, Artur...

Ky gjyqtar i madh do ta drejtojë ndeshjen Kosovë – Islandë

më 3.2017 - Gazeta Express

Artur Dias do të drejtojë ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Islandës në kualifikimet për Kupën e Botës FIFA tashmë ka njoftuar se ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Islandës do ta drejtojë gjyqtari portugez, Artur...

Kosovë – Islandë, drejtohet nga gjyqtari i Ligës së Kampionëve

më 3.2017 - OraInfo

Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo...

Kosovë – Islandë, drejtohet nga gjyqtari i Ligës së Kampionëve

më 3.2017 - Zeri

Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo...

Kosovë – Islandë, drejtohet nga gjyqtari i Ligës së Kampionëve

më 3.2017 - Lajmi.net

Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo...

Lajmi i fundit/ Caktohet gjyqtari i ndeshjes Kosovë-Islandë

më 3.2017 - Newsport

Artur Dias do të drejtojë ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Islandës në kualifikimet për Kupën e Botës. FIFA tashmë ka njoftuar se ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Islandës do ta drejtojë gjyqtari portugez, Artur...

Një gjyqtar portugez për ndeshjen Kosovë-Islandë

më 3.2017 - Gazeta e re

Është përcaktuar katërshja që do ta drejtojë takimin e së premtes. Artur Dias është gjyqtari kryesor i ndeshjes në mes të përfaqësueses së Kosovës dhe asaj të Islandës që zhvillohet të premten në Loro...

Kosovë – Islandë, do të gjykohet nga një portugez i njohur

më 3.2017 - Telegrafi

Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo...

Kosovë – Islandë, ky do të jetë gjyqtari i ndeshjes

më 3.2017 - GazetaBlic

Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo...

Një gjyqtar portugez për ndeshjen Kosovë-Islandë

më 3.2017 - KosovaPress

Artur Dias është gjyqtari kryesor i ndeshjes në mes të përfaqësueses së Kosovës dhe asaj të Islandës që zhvillohet të premten në Loro Boriçi të Shkodrës. Portugezi 37-vjeçar, i lindur në Vila Nova de Gaia,...

Gjyqtari i njohur që do të arbitrojë ndeshjen e Kosovës

më 3.2017 - Insajderi

Artur Dias do të drejtojë ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Islandës në kualifikimet për Kupën e Botës FIFA tashmë ka njoftuar se ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Islandës do ta drejtojë gjyqtari portugez, Artur...

Kosovë – Islandë, ky gjyqtar do ta drejtojë ndeshjen

më 3.2017 - AlbPortali

Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin ”Loro Boriçi” në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Loading... Kryesor do të jetë Artur Dias me...

Kosovë – Islandë, ky gjyqtar do ta drejtojë ndeshjen

më 3.2017 - Fakti Ditor

Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin ”Loro Boriçi” në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo...

⚽️ Kosovë – Islandë, ky gjyqtar do ta drejtojë ndeshjen

më 3.2017 - Infokusi

Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin ”Loro Boriçi” në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo...

Kosovë – Islandë, do të gjykohet nga një portugez i njohur

më 3.2017 - Arbresh

Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo...

Kosovë – Islandë, do të gjykohet nga një portugez i njohur

më 3.2017 - Almakos

Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo...

Kosovë – Islandë, do të gjykohet nga një portugez i njohur

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo...

Lista e fubollistëve të Kosovës në ndeshjen Kosovë- Islandë

më 3.2017 - RTV 21

Ndeshja do të zhvillohet të premten Më 24 mars Kosova do të përballet me Islandën në kuadër të eliminatorëve për kampionatin botëror “Rusia 2018”. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi’, në...

Kur do t’i luajë Kosova ndeshjet si vendëse në Prishtinë?

më 3.2017 - Zhurnal

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, ka thënë për Sports Show në Klan Kosova se po mundohen maksimalisht që të zhvillojnë të paktën një ndeshje nga ky cikël i kualifikimeve për botëror...

Kur do t’i luajë Kosova ndeshjet si vendëse në Prishtinë?

më 3.2017 - Klan Kosova

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, ka thënë për Sports Show në Klan Kosova se po mundohen maksimalisht që të zhvillojnë të paktën një ndeshje nga ky cikël i kualifikimeve për botëror...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK