http://kariera.mk

Itali-Shqipëri, gjykon një arbitër slloven

më 3.2017 - Flaka

FIFA ka përcaktuar sot edhe treshet gjykuese të ndeshjeve të radhës eliminatore për Botërorin e Rusi 2018. Kështu, ndeshjen e skuadrës përfaqësuese të futbollit me Italinë në Palermo është caktuar ta gjykojë...

Itali-Shqipëri, gjykon një arbitër slloven

më 3.2017 - Portalb

FIFA ka përcaktuar sot edhe treshet gjykuese të ndeshjeve të radhës eliminatore për Botërorin e Rusi 2018, njofton top-channel , përcjell Portalb.mk . Kështu, ndeshjen e skuadrës përfaqësuese të futbollit...

Itali-Shqipëri, gjykon një arbitër slloven

më 3.2017 - Zhurnal

FIFA ka përcaktuar sot edhe treshet gjykuese të ndeshjeve të radhës eliminatore për Botërorin e Rusi 2018. Kështu, ndeshjen e skuadrës përfaqësuese të futbollit me Italinë në Palermo është caktuar ta gjykojë...

Itali-Shqipëri, gjykon një arbitër slloven

më 3.2017 - Gazeta Fjala

FIFA ka përcaktuar sot edhe treshet gjykuese të ndeshjeve të radhës eliminatore për Botërorin e Rusi 2018. Kështu, ndeshjen e skuadrës përfaqësuese të futbollit me Italinë në Palermo është caktuar ta gjykojë...

Ndeshjen Itali-Shqipëri do ta drejtoj një gjyqtar ballkanas

më 3.2017 - Gazeta Express

​Slavko Vincic nga Sllovenia do të jetë gjyqtari kryesor i ndeshjes ndërmjet Italisë dhe Shqipërisë FIFA ka përcaktuar sot edhe treshen e gjyqtarëve, të cilët do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen Itali-Shqipëri,...

Itali-Shqipëri, gjykon një arbitër slloven

më 3.2017 - Top Channel

FIFA ka përcaktuar sot edhe treshet gjykuese të ndeshjeve të radhës eliminatore për Botërorin e Rusi 2018. Kështu, ndeshjen e skuadrës përfaqësuese të futbollit me Italinë në Palermo është caktuar ta gjykojë...

Itali-Shqipëri, gjykon një arbitër slloven

më 3.2017 - Politiko

FIFA ka përcaktuar sot edhe treshet gjykuese të ndeshjeve të radhës eliminatore për Botërorin e Rusi 2018. Kështu, ndeshjen e skuadrës përfaqësuese të futbollit me Italinë në Palermo është caktuar ta gjykojë...

Me Italinë na gjykon arbitri që lejoi thirrje raciste ndaj Shqipërisë

më 3.2017 - Zeri

FIFA ka përcaktuar gjyqtarin që do të vendosë drejtësi për sfidën e së premtes mes Italisë dhe Shqipërisë në Palermo, shkruan albeu.com. Kjo ndeshje është vendosur që të gjykohen nga një treshe sllovene...

Itali-Shqipëri, ndeshja do të gjykohet nga një arbitër slloven

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Do të jetë 37-vjeçari slloven, Slavko Vincic ai që do të vendosë drejtësi në sfidën eliminatore të Shqipërisë kundër Italisë në 24 Mars në “Renzo Barbera”. “Bilbili” ballkanas që prej vitit 2010 me stemën...

ZYRTARE/ Ky është gjyqtari i ndeshjes Itali-Shqipëri

më 3.2017 - Syri

Më 24 mars Italia do të presë përfaqësuesen shqiptare në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Kampionatit Botëror “Rusi 2018”. FIFA ka vendosur që kjo ndeshje në “Renzo Barbera” të Palermos të gjykohet...

​Ky njeri ndan drejtësinë në sfidën Itali-Shqipëri

më 3.2017 - GazetaBlic

FIFA ka përcaktuar sot edhe treshet gjykuese të ndeshjeve të radhës eliminatore për Botërorin e Rusi 2018. Kështu, ndeshjen e skuadrës përfaqësuese të futbollit me Italinë në Palermo është caktuar ta...

Me Italinë na gjykon arbitri që lejoi thirrje raciste ndaj Shqipërisë

më 3.2017 - Lajm

FIFA ka përcaktuar gjyqtarin që do të vendosë drejtësi për sfidën e së premtes mes Italisë dhe Shqipërisë në Palermo, shkruan albeu.com. Kjo ndeshje është vendosur që të gjykohen nga një treshe sllovene...

Itali-Shqipëri/ Caktohet arbitri, slloveni që ka toleruar thirrjet raciste ndaj shqiptarëve

më 3.2017 - Opinion

FIFA ka përcaktuar arbitrin e ndeshjes së premte mes Italisë dhe Shqipërisë e cila luhet në Palermo, e vlefshme për kualifikueset e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Treshja sllovene me arbitër kryesor Sllavko...

Ky është gjyqtari i ndeshjes Itali-Shqipëri

më 3.2017 - Tetova Sot

Më 24 mars Italia do të presë përfaqësuesen shqiptare në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Kampionatit Botëror “Rusi 2018”. FIFA ka vendosur që kjo ndeshje në “Renzo Barbera” të Palermos të gjykohet...

Me Italinë na gjykon arbitri që lejoi thirrje raciste ndaj Shqipërisë

më 3.2017 - Albeu

FIFA ka përcaktuar gjyqtarin që do të vendosë drejtësi për sfidën e së premtes mes Italisë dhe Shqipërisë në Palermo. Kjo ndeshje është vendosur që të gjykohen nga një treshe sllovene me kryesor Sllavko...

Itali-Shqiëri, slloveni Vincic do të vendosë drejtësi

më 3.2017 - SuperSport

Do të jetë 37-vjeçari slloven, Slavko Vincic ai që do të vendosë drejtësi në sfidën eliminatore të Shqipërisë kundër Italisë në 24 Mars në “Renzo Barbera”. “Bilbili” ballkanas që prej vitit 2010 me stemën...

VIDEO/ Itali-Shqipëri, drejtohet nga slloveni që toleroi thirrjet raciste ndaj shqiptarëve

më 3.2017 - BalkanWeb

FIFA ka përcaktuar arbitrin e ndeshjes së premte mes Italisë dhe Shqipërisë e cila luhet në Palermo, e vlefshme për kualifikueset e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Treshja sllovene me arbitër kryesor Sllavko...

Caktohet arbitri i ndeshjes, Itali-Shqipëri drejtohet nga slloveni që toleroi thirrjet raciste ndaj shqiptarëve

më 3.2017 - BalkanWeb

FIFA ka përcaktuar arbitrin e ndeshjes së premte mes Italisë dhe Shqipërisë e cila luhet në Palermo, e vlefshme për kualifikueset e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Treshja sllovene me arbitër kryesor Sllavko...

Itali-Shqipëri, gjykon slloveni që toleroi racizmin anti-shqiptar

më 3.2017 - Standard

FIFA ka përcaktuar gjyqtarët që do të vendosin drejtësi në ndeshjen e së premtes mes Italisë dhe Shqipërisë në Palermo, e vlefshme për kualifikueset e Kupës së Botës. Ky takim do të gjykohen nga një treshe...

Itali-Shqipëri, gjykon slloveni që toleroi racizmin anti-shqiptar

më 3.2017 - Panorama

FIFA ka përcaktuar gjyqtarët që do të vendosin drejtësi në ndeshjen e së premtes mes Italisë dhe Shqipërisë në Palermo, e vlefshme për kualifikueset e Kupës së Botës. Ky takim do të gjykohen nga një treshe...

Itali-Shqipëri, ndeshja gjykohet nga një treshe sllovene

më 3.2017 - Telesport

FIFA, si organizatore e kompeticionit, ka përcaktuar sot edhe gjyqtarët e ndeshjeve të radhës eleminatore për Botërorin “Rusi 2018”. Kështu, ndeshjen e skuadrës sonë përfaqësuese të futbollit me Italinë,...

Me Italinë na gjykon arbitri që lejoi thirrje raciste ndaj Shqipërisë

më 3.2017 - Periskopi

FIFA ka përcaktuar gjyqtarin që do të vendosë drejtësi për sfidën e së premtes mes Italisë dhe Shqipërisë në Palermo. Kjo ndeshje është vendosur që të gjykohen nga një treshe sllovene me kryesor Sllavko...

Itali-Shqipëri, gjykon slloveni që toleroi koret raciste kundër nesh

më 3.2017 - Lexo

FIFA ka përcaktuar gjyqtarët që do të vendosin drejtësi në ndeshjen e së premtes mes Italisë dhe Shqipërisë në Palermo, e vlefshme për kualifikueset e Kupës së Botës. Ky takim do të gjykohen nga një treshe...

Slloveni që toleroi racizmin anti-shqiptar gjykon ndeshjen Shqipëri-Itali  

më 3.2017 - Java News

FIFA ka përcaktuar gjyqtarët që do të vendosin drejtësi në ndeshjen e së premtes mes Italisë dhe Shqipërisë në Palermo, e vlefshme për kualifikueset e Kupës së Botës. Ky takim do të gjykohen nga një treshe...

Ky njeri ndan drejtësinë në sfidën Itali-Shqipëri

më 3.2017 - KosovaPress

Kështu, ndeshjen e skuadrës përfaqësuese të futbollit me Italinë në Palermo është caktuar ta gjykojë një treshe arbitrash nga Sllovenia me kryesor Slavko Vincic. Asistentet e tij do të jenë: Tomaz Klancnik dhe Andraz Kovacic.

Itali-Shqipëri, gjykon slloveni që toleroi racizmin anti-shqiptar [video]

më 3.2017 - Insajderi

FIFA ka përcaktuar gjyqtarët që do të vendosin drejtësi në ndeshjen e së premtes mes Italisë dhe Shqipërisë në Palermo, e vlefshme për kualifikueset e Kupës së Botës. Ky takim do të gjykohen nga një treshe...

Lejoi thirrjet raciste, slloveni vendoset sërish për të gjykuar Shqipërinë

më 3.2017 - Newsport

Shqipëria do të luajë në 24 mars kundër Italisë në kuadër të eliminatoreve të Botërorit “Rusi 2018″. Disa ditë para kësaj sfide, FIFA ka caktuar gjyqtarin që do të vendosë drejtësi në këtë përballje. Përmes...

Qeveria e përgjumur: Shqipëria rrezikon 141 milionë euro nga arbitrazhi

më 3.2017 - DialogPlus

Ekzekutimi i një vendimi arbitrazhi, i vjetër prej më shumë se dy dekadash i ka gjetur të papërgatitura autoritetet shqiptare që tashmë rrezikojnë ta rëndojnë vendin me një faturë të kripur financiare....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK