http://kariera.mk

Euroleague, Real Madrid dhe Olympiacos shkëlqejnë

më 4.2017 - Shekulli

Olympiacos dhe Real Madrid shfrytëzojnë faktorin fushë për të dominuar në sfidat e para të çerekfinaleve të Euroleague. Skuadra greke nuk hasi aspak vështirësi në derbin e Ballkanit përballë Anadaolu Efes...

Basketboll/ Euroleague, Real Madrid dhe Olympiacos shkëlqejnë

më 4.2017 - Newsport

Olympiacos dhe Real Madrid shfrytëzojnë faktorin fushë për të dominuar në sfidat e para të çerekfinaleve të Euroleague. Skuadra greke nuk hasi aspak vështirësi në derbin e Ballkanit përballë Anadaolu Efes...

Euroleague, fitore të lehta për Real dhe Olympiacos

më 4.2017 - Telesport

Është mbyllur mbrëmë raundi i parë çerekfinal i play off-it në Euroleague në basketboll për meshkuj, teksa janë luajtur dy takimet e fundit. Olympiacos mposhti 87-72 Anadolu Efes, ndeshje e luajtur në...

Euroleague, Real Madrid dhe Olympiacos shkëlqejnë

më 4.2017 - SuperSport

Olympiacos dhe Real Madrid shfrytëzojnë faktorin fushë për të dominuar në sfidat e para të çerekfinaleve të Euroleague. Skuadra greke nuk hasi aspak vështirësi në derbin e Ballkanit përballë Anadaolu Efes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK