http://kariera.mk

Atak në zemër/ Vdes në fushën e stërvitjes së Tottenham ish-lojtari i Anglisë

para 10 muajve - BalkanWeb

Skuadra angleze e Tottenham Hotspur ka njoftuar me keqardhje të madhe se trajneri i tyre i ekipit të të rinjve U-23, Ugo Ehiogu, ka ndërruar jetë në orët e para të mëngjesit të sotëm pas një arresti kardiak...

Shokuese: Vdes futbollisti i njohur anglez

para 10 muajve - Zhurnal

Futbolli britanik është në zi. Ish-mbrojtësi Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur si pasojë e një sulmi në zemër. Lajmi është zyrtarizuar pak minuta më parë nga familjarët e futbollistit të njohur i cili...

Ndahet nga jeta trajneri Ugo Ehiogu

para 10 muajve - SuperSport

Bota e futbollit vajton Ugo Ehiogu. Ish futbollisti i Anglisë,  Aston Villa-s dhe Middlesbrough, trajneri i skuadrës së nën 23 vjecarëve të Tottenham, humbi jetën në moshën 44 vjecare, pas një ataku kardiak...

Futbolli anglez në zi, ndahet nga jeta ish- futbollisti i kombëtares

para 10 muajve - NOA

Zi në futbollin anglez. Ish- mbrojtësi i Aston Villa, Ugo Ehiogu, gjeti vdekjen këtë të enjte, teksa po stërviste skuadrën Under 23 të Tottenham, ndërkohë që lajmi u dha vetëm mëngjesin e sotëm. Ehiogu...

E tmerrshme/ Vdes në fushë trajneri Tottenhamit

para 10 muajve - Iliria News

Tottenham ka njoftuar se trajneri i ekipit U23, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të skuadrës Ugo Ehiogu gjatë karrierës si futbollistë kishte luajtur...

Vdes ish futbollisti i njohur nga Premierliga

para 10 muajve - TV Koha

Ish mbrojtësi i Anglisë dhe Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të Tottenhamit. Ehiogu ishte trajner i ekipit U-23 të Tottenhamit, përcjell...

Ndahet nga jeta trajneri Ugo Ehiogu

para 10 muajve - Lajm

Bota e futbollit vajton Ugo Ehiogu. Ish futbollisti i Anglisë,  Aston Villa-s dhe Middlesbrough, trajneri i skuadrës së nën 23 vjecarëve të Tottenham, humbi jetën në moshën 44 vjecare, pas një ataku kardiak...

Vdiq ish futbollisti i njohur nga Premierliga

para 10 muajve - Portalb

Ish mbrojtësi i Anglisë dhe Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të Tottenhamit, shkruan Lajmi.net . Ehiogu ishte trajner i ekipit U-23 të...

Tottenhamit në zi, trajneri i ekipit U23 vdes në fushë

para 10 muajve - OraInfo

Tottenham ka njoftuar se trajneri i ekipit U23, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të skuadrës. Ugo Ehiogu gjatë karrierës si futbollistë kishte luajtur...

Futbolli në zi, humb jetën ylli britanik

para 10 muajve - Albeu

Ish-mbrojtësi Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur si pasojë e një sulmi në zemër . Lajmi është zyrtarizuar pak minuta më parë nga familjarët e futbollistit të njohur i cili gjatë periudhës 1996-2002 ka...

Vdes ish-lojtari i Anglisë

para 10 muajve - Telegrafi

Ish-mbrojtësi i Anglisë, Aston Villas dhe trajneri i Tottenhamit, Ugo Ehiogu, ka vdekur në moshën 44-vjeçare. 44-vjeçari anglez ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes së ditës të djeshme(enjte). Lexo po ashtu:...

Vdes ish-lojtari i Anglisë

para 10 muajve - GazetaBlic

Ish-mbrojtësi i Anglisë, Aston Villas dhe trajneri i Tottenhamit, Ugo Ehiogu, ka vdekur në moshën 44-vjeçare. 44-vjeçari anglez ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes së ditës të djeshme(enjte). Është vet klubi...

Tottenhamit në zi, trajneri i ekipit U23 vdes në fushë

para 10 muajve - Gazeta Express

Tottenham ka njoftuar se trajneri i ekipit U23, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të skuadrës Ugo Ehiogu gjatë karrierës si futbollistë kishte luajtur...

Ndërron jetë ish-mbrojtësi i Anglisë

para 10 muajve - Klan Kosova

Ish-mbrojtësi i Anglisë Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeçare pas një arresti kardiak në qendrën stërvitore të Tottenham. Ehiogu ishte trajner i skuadrës U-23 të Spurs dhe jetë ka ndërruar në orët...

FOTO/ Vdes futbollisti i mirënjohur

para 10 muajve - Syri

Futbolli britanik është në zi. Ish-mbrojtësi Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur si pasojë e një sulmi në zemër. Lajmi është zyrtarizuar pak minuta më parë nga familjarët e futbollistit të njohur i cili...

Humb jetën gjatë stërvitjes ish-futbollisti i kombëtares së Anglisë

para 10 muajve - Opinion

Ugo Ehiogu ka humbur jetën në mënyrë të papritur pas një sulmi në zemër, mëngjesin e së enjtes gjatë stërvitjes. Trajneri i Spurts nën 23 vjeç u rrëzua në fushë gjatë stërvitjes me akademinë e klubit dhe...

Vdiq ish futbollisti i njohur nga Premierliga

para 10 muajve - Lajmi.net

Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të Tottenhamit. Ish mbrojtësi i Anglisë dhe Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak...

FOTO/ Vdes futbollisti i mirënjohur. Shtanget Anglia

para 10 muajve - Syri

Futbolli britanik është në zi. Ish-mbrojtësi Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur si pasojë e një sulmi në zemër. Lajmi është zyrtarizuar pak minuta më parë nga familjarët e futbollistit të njohur i cili...

Vdes ish-lojtari i Anglisë

para 10 muajve - Koha.net

Ugo Ehiogu, ish-mbrojtësi i Anglisë, Aston Villas dhe trajneri i Tottenhamit, ka vdekur në moshën 44-vjeçare. Tottenhami ka konfirmuar sot se Ehiogu ka vdekur nga sulmi një zemër në qendrën stërvitore...

Vdes trajneri i Tottenhamit

para 10 muajve - Indeks online

Ish futbollisti i kombëtares Anglese, Ugo Ehiogu, ka vdekur në spital pas një sulmi që kishte në qendrën e trajnimit në Tottenham. Ehiogu, 44 vjeç, bëri më shumë se 44 paraqitje gjatë karrierës së tij...

Vdes ish-lojtari i Anglisë

para 10 muajve - Arbresh

Ish-mbrojtësi i Anglisë, Aston Villas dhe trajneri i Tottenhamit, Ugo Ehiogu, ka vdekur në moshën 44-vjeçare. 44-vjeçari anglez ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes së ditës të djeshme(enjte). Është vet klubi...

Vdes trajneri i njohur anglez

para 10 muajve - Infokusi

Tottenham ka njoftuar se trajneri i ekipit U23, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të skuadrës Ugo Ehiogu gjatë karrierës si futbollistë kishte luajtur...

Bota e futbollit kujton ish-mbrojtësin anglez që vdiq në fushën e blertë

para 10 muajve - Insajderi

“Çdo njëri mund të ketë një pikë kthese në karrierën e tij, dhe për mua definitivhst ka qenë ajo ditë”. Ish-mbrojtësi i kombëtares angleze dhe i disa ekipeve në Premier Ligë, Ugo Ehiogu, ka ndërruar jetë...

Vdes ish-lojtari i Anglisë

para 10 muajve - Almakos

Ish-mbrojtësi i Anglisë, Aston Villas dhe trajneri i Tottenhamit, Ugo Ehiogu, ka vdekur në moshën 44-vjeçare. 44-vjeçari anglez ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes së ditës të djeshme(enjte). Lexo po ashtu:...

Vdes gjatë stërvitjeve ish -lojtari i Premier Leagues

para 10 muajve - Sovrani

Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të Tottenhamit. Ish mbrojtësi i Anglisë dhe Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak...

Vdes në fushë trajneri i Tottenhamit

para 10 muajve - Insajderi

Tottenham ka njoftuar se trajneri i ekipit U23, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të skuadrës Ugo Ehiogu gjatë karrierës si futbollistë kishte luajtur...

Lajmi i fundit/ Tronditet Anglia, ndahet nga jeta trajneri i Tottenham

para 10 muajve - Newsport

Ugo Ehiogu është ndarë nga jeta pas një ataku kardiak. Trajneri i moshave të Tottenham u rrëzua pa ndjenja në qendrën e trajnimit të ekipit anglez. Lajmin për 44-vjeçarin e kanë dhënë familjarët e tij,...

Vdes trajneri i Tottenhamit

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Tottenham ka njoftuar se trajneri i ekipit U23, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të skuadrës Ugo Ehiogu gjatë karrierës si futbollistë kishte luajtur...

Lajmi i fundit: Vdes tranjeri i Tottenahm

para 10 muajve - Periskopi

Klubi londinez Tottenham Hotspurs ka dalur me një komnuikatë për shtyp ku ka njoftuar pët vdekjen e trajnerit Ugo Ehigo, raporton BBC, transmeton Periskopi. Ugo Ehiogu ishte trajner i të rinjëve U-23....

Ish mbrojtësi i gjigantit anglez shtrihet në spital

para 10 muajve - Periskopi

​ Ish-mbrojtësi i Anglisë dhe Aston Villas, Ugo Ehiogu, është dërguar me urgjencë në spital, pasi ditën e enjte e ka humbur vetëdijen në qendrën stërvitore të Tottenham Hotspur. 44-vjeçari është i angazhuar...

Ish-lojtari anglez Ugo Ehiogu shtrihet në spital, pasi i ra të fikët në stërvitje

para 10 muajve - Telegrafi

Ish-mbrojtësi i Anglisë dhe Aston Villas, Ugo Ehiogu, është dërguar me urgjencë në spital, pasi ditën e enjte e ka humbur vetëdijen në qendrën stërvitore të Tottenham Hotspur. 44-vjeçari është i angazhuar...

Ish-lojtari anglez Ugo Ehiogu shtrihet në spital, pasi i ra të fikët në stërvitje

para 10 muajve - Almakos

Ish-mbrojtësi i Anglisë dhe Aston Villas, Ugo Ehiogu, është dërguar me urgjencë në spital, pasi ditën e enjte e ka humbur vetëdijen në qendrën stërvitore të Tottenham Hotspur. 44-vjeçari është i angazhuar...

Tmerr në qendrën stërvitore të Tottenham, trajneri i të rinjve pëson atak kardiak në mes të fushës

para 10 muajve - Telesport

Trajneri i U23 i Tottenham Ugo Ehiogu është shtruar në pasi thuhet të ketë pësuar një atak kardiak në qendrën sportive të klubit. Ehiogu ra në tokë teksa po trajnonte lojtarët e akademisë së klubit në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK