http://kariera.mk

Prishtina i afrohet titullit

më 5.2017 - Zeri

Sigal Prishtina e ka bërë një hap të madh drejt titullit të kampionit. Bardhekaltrit e kanë mposhtur sonte Bashkimin me rezultat 81:65, për të kaluar në epërsi në 2-1, në serinë e ndeshjeve finale, shkruan...

Prishtina e fiton takimin e tretë të serisë finale kundër Bashkimit

më 5.2017 - Telegrafi

Sigal Prishtina ka marr epërsinë e serisë finale të Superligës së Kosovës në basketboll. Prishtinasit kanë triumfuar para shikuesve të vetë në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve kundër Bashkimit me rezultat...

Sigal Prishtina e mposht Bashkimin në finalen e tretë

më 5.2017 - GazetaBlic

Është mbyullur takimi i tretë i serisë finale të basketbollit të Kosovës mes Sigal Prishtinës dhe Bashkimit. Skuadra vendase Sigal Prishtina ka fituar takimin në ‘Pallatin e Rinisë’ në Prishtinë me rezultatin,...

Prishtina merr epërsinë, shkon në Prizren për titull

më 5.2017 - Indeks online

Sigal Prishtina ka marr epërsinë e serisë finale të Superligës së Kosovës në basketboll. Prishtinasit kanë triumfuar para shikuesve të vetë në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve kundër Bashkimit me rezultat...

Sigal Prishtina përmbysi Bashkimin

më 5.2017 - Gazeta Express

Sigal Prishtina e ka mposhtur Bashkimin për ta quar serinë e finaleve në 2:1 Sigal Prishtina ka përmbysur gjithçka në serinë e finaleve në Basketboll, duke e mposhtur Bashkimin në ndeshjen e tretë me rezultat...

Prishtina “shkel” Bashkimin në ndeshjen e tretë finale

më 5.2017 - Koha.net

KB Prishtina ka shënuar fitore bindëse në ndeshjen e tretë finale ndaj Bashkimit. Në një atmosferë fantastike të krijuar nga të tifogrupet e të dyja ekipeve, vendasit shënuan fitore me rezultat të thellë...

Sigal Prishtina e mposhtë prapë KB Bashkimin

më 5.2017 - Lajmi.net

Sigal Prishtina ka kaluar për herë të parë në epërsi në fazën finale të Play Offit në elitën e basketbollit kosovar. Skuadra nga kryeqyteti ka arritur të mposht KB Bashkimin në ndeshjen e tretë të zhvilluar...

Sigal Prishtina e mposhtë prapë KB Bashkimin

më 5.2017 - OraInfo

Sigal Prishtina ka kaluar për herë të parë në epërsi në fazën finale të Play Offit në elitën e basketbollit kosovar. Skuadra nga kryeqyteti ka arritur të mposht KB Bashkimin në ndeshjen e tretë të zhvilluar...

Pjesa e Parë: Prishtina në epërsi të lehtë

më 5.2017 - Telegrafi

Po zhvillohet takimi i tretë i serisë finale të basketbollit të Kosovës mes Sigal Prishtinës dhe Bashkimit. Çereku i parë i takoi vendasve teksa e mbyllën me gjashtë pikë epërsi, gjegjësisht me rezultat...

Prishtina – Bashkimi, ky është rezultati pas pjesës së parë

më 5.2017 - Gazeta Express

Prishtina është duke e mposhtur Bashkimin në Pallatin e Rinisë Prishtina po fiton 36 me 32 ndaj Bashkimit në ndeshjen e tretë finale që po zhvillohet në Pallatin e Rinisë në Prishtinë. Bashkimi ishte duke...

Sigal Prishtina e fiton pjesën e parë të përballjes me Bashkimin

më 5.2017 - Lajmi.net

Sigal Prishtina e ka fituar pjesën e parë të përballjes me Bashkimin. Kryeqytetasit e kanë mposhtur  36:32 skuadrën nga Prizreni në pjesën e parë të finales së tretë. Çerekun e parë e fitoi Bashkimi me...

Sigal Prishtina e fiton pjesën e parë të përballjes me Bashkimin

më 5.2017 - OraInfo

Sigal Prishtina e ka fituar pjesën e parë të përballjes me Bashkimin. Kryeqytetasit e kanë mposhtur 36:32 skuadrën nga Prizreni në pjesën e parë të finales së tretë. Çerekun e parë e fitoi Bashkimi me...

Pritet atmosferë fantastike, “Arpagjik’t” nisën për Prishtinë

më 5.2017 - Telegrafi

Sigal Prishtina dhe Bashkimi do të takohen sonte për ndeshjen e tretë finale të Superligës së Kosovës në basketboll. Atmosferë, emocione dhe adrenalinë do të ketë edhe në këtë takim në pallatin e Rinisë...

Prishtina e fiton takimin e tretë të serisë finale kundër Bashkimit

më 5.2017 - Almakos

Sigal Prishtina ka marr epërsinë e serisë finale të Superligës së Kosovës në basketboll. Prishtinasit kanë triumfuar para shikuesve të vetë në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve kundër Bashkimit me rezultat...

Prishtina e fiton takimin e tretë të serisë finale kundër Bashkimit

më 5.2017 - Arbresh

Sigal Prishtina ka marr epërsinë e serisë finale të Superligës së Kosovës në basketboll. Prishtinasit kanë triumfuar para shikuesve të vetë në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve kundër Bashkimit me rezultat...

Pjesa e Parë: Prishtina në epërsi të lehtë

më 5.2017 - Almakos

Po zhvillohet takimi i tretë i serisë finale të basketbollit të Kosovës mes Sigal Prishtinës dhe Bashkimit. Çereku i parë i takoi vendasve teksa e mbyllën me gjashtë pikë epërsi, gjegjësisht me rezultat...

Pjesa e parë: Prishtina në epërsi të lehtë

më 5.2017 - Arbresh

Po zhvillohet takimi i tretë i serisë finale të basketbollit të Kosovës mes Sigal Prishtinës dhe Bashkimit. Çereku i parë i takoi vendasve teksa e mbyllën me gjashtë pikë epërsi, gjegjësisht me rezultat...

Prishtina mposht Bashkimin

më 5.2017 - Insajderi

Sigal Prishtina ka arritur të mposhtë Bashkimin në ndeshjen e tretë të Plejofit, duke kaluar në epërsi 2 me 1 me ndeshje. Prishtinasit kanë triumfuar në Pallatin e Rinis dhe Sporteve të stërmbushur me...

Sigal Prishtina e mposhtë prapë KB Bashkimin

më 5.2017 - Bota Press

Sigal Prishtina ka kaluar për herë të parë në epërsi në fazën finale të Play Offit në elitën e basketbollit kosovar. Skuadra nga kryeqyteti ka arritur të mposht KB Bashkimin në ndeshjen e tretë të zhvilluar...

Mbyllet takimi Sigal Prishtina – Bashkimi, ja rezultati final

më 5.2017 - Sovrani

Është zhvilluar takimi i tretë i serisë finale të basketbollit të Kosovës mes Sigal Prishtinës dhe Bashkimit. Skuadra vendase Sigal Prishtina ka fituar takimin në ‘Pallatin e Rinisë’ në Prishtinë me rezultatin,...

Pritet atmosferë fantastike, “Arpagjik’t” nisën për Prishtinë

më 5.2017 - Almakos

Sigal Prishtina dhe Bashkimi do të takohen sonte për ndeshjen e tretë finale të Superligës së Kosovës në basketboll. Atmosferë, emocione dhe adrenalinë do të ketë edhe në këtë takim në pallatin e Rinisë...

Prishtina – Bashkimi, ja rezultati i pjesës së parë

më 5.2017 - Sovrani

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit Sigal Prishtina – Bashkimi me rezultatin 36-32, në të mirë të kryeqytetasve, përcjell sovrani.info Në dy takimet e kaluara të finalës dy skuadrat kanë fituar nga një...

'Nxehet' finalja

më 5.2017 - Zeri

Finalja e “Play-Off”-it të Superligës së Kosovës në basketboll është “nxehur” tej mase, shkruan sot gazeta Zëri. Sigal Prishtina dhe Bashkimi e kanë fituar nga një duel në mes vete në udhëtim, duke e bërë...

Pritet atmosferë fantastike, “Arpagjik’t” nisën për Prishtinë

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Sigal Prishtina dhe Bashkimi do të takohen sonte për ndeshjen e tretë finale të Superligës së Kosovës në basketboll. Atmosferë, emocione dhe adrenalinë do të ketë edhe në këtë takim në pallatin e Rinisë...

Sonte ndeshja e tretë finale Sigal Prishtina – Bashkimi

më 5.2017 - Telegrafi

Prishtina dhe Bashkimi janë duke zhvilluar një finale të jashtëzakonshme të ‘play-off’-it. Në ndeshjen e parë të luajtur në kryeqytet kishte triumfuar skuadra prizrenase duke befasuar të gjithë. Ndërkohë...

Sonte ndeshja e tretë finale Sigal Prishtina – Bashkimi

më 5.2017 - Almakos

Prishtina dhe Bashkimi janë duke zhvilluar një finale të jashtëzakonshme të ‘play-off’-it. Në ndeshjen e parë të luajtur në kryeqytet kishte triumfuar skuadra prizrenase duke befasuar të gjithë. Ndërkohë...

Sonte zhvillohet akti i tretë, Prishtina – Bashkimi

më 5.2017 - Sovrani

Prishtina dhe Bashkimi janë duke zhvilluar një finale të jashtëzakonshme të ‘play-off’-it. Në ndeshjen e parë të luajtur në kryeqytet kishte triumfuar skuadra prizrenase duke befasuar të gjithë. Ndërkohë...

Gjobitet Sigal Prishtina

më 5.2017 - Telegrafi

Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK), përkatësisht Komisari i Garave (KG), ka dënuar Sigal Prishtinën me 300 euro për shkak të ndezjes së fishekzjarreve nga ana e tifozërisë së tyre gjatë ndeshjes...

Gjobitet Sigal Prishtina

më 5.2017 - Almakos

Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK), përkatësisht Komisari i Garave (KG), ka dënuar Sigal Prishtinën me 300 euro për shkak të ndezjes së fishekzjarreve nga ana e tifozërisë së tyre gjatë ndeshjes...

Gjobitet Sigal Prishtina

më 5.2017 - Periskopi

Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK), përkatësisht Komisari i Garave (KG), ka dënuar Sigal Prishtinën me 300 euro për shkak të ndezjes së fishekzjarreve nga ana e tifozërisë së tyre gjatë ndeshjes...

FBK e dënon Sigal Prishtinën

më 5.2017 - GazetaBlic

ederata e Basketbollit të Kosovës (FBK) ka dënuar Sigal Prishtinën me 300 euro, për shkak që tifozët kanë hedhur fishekzjarre gjatë ndeshjes së mbrëmshe në Prizrën, në ndeshjen e Play-Offit kundër Bashkimit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK