Bashkëshortë dhe prindër që çojnë drejt vdekjes gratë dhe fëmijët e tyre

Bashkëshortë dhe prindër që çojnë drejt vdekjes gratë dhe fëmijët e tyre

202 Aktivitete - para 4 orë - Albeu

Dy vajza u vranë brutalisht gjatë ditëve të fundit. Ngjarjet kanë tronditur opinionin publik, pasi vrasjen e tyre e kanë organizuar vetë familjarët, për përfitime monetare. Rasti i parë u shënua më 29...

Ringrihet Euro fuqizohen edhe monedhat e tjera të huaja

Ringrihet Euro, fuqizohen edhe monedhat e tjera të huaja

251 Aktivitete - para 4 orë - Klan

Ringrihet Euro, fuqizohen edhe monedhat e tjera të huaja Në tregun e këmbimit valuator monedha europiane e ka nisur javën me një ringritje të lehtë teksa sipas përditësimit të Bankës së Shqipërisë ka fituar...

Autorët e vëzhgonin nga jashtë teksa Liridona darkonte me Naimin dhe fëmijët

Autorët e vëzhgonin nga jashtë, teksa Liridona darkonte me Naimin dhe fëmijët

222 Aktivitete - para 4 orë - Klan

Autorët e vëzhgonin nga jashtë, teksa Liridona darkonte me Naimin dhe fëmijët Zbulohen detaje të reja nga ngjarja që i mori jetën 30-vjeçares. Liridona Ademaj varroset në vendlindje 30-vjeçarja Liridona...

 Babëzia për para Babai informoi rrëmbyesit kur vajza u nis për shkollë më pas e denoncoi të zhdukur

‘Babëzia’ për para| Babai informoi rrëmbyesit kur vajza u nis për shkollë, më pas e denoncoi të zhdukur…

498 Aktivitete - para 5 orë - Klan

‘Babëzia’ për para| Babai informoi rrëmbyesit kur vajza u nis për shkollë, më pas e denoncoi të zhdukur… Inskenim i pastër kriminal është dhe rasti i vrasjes së 14 vjeçares Vanja Gjorçevska në Maqedoninë...

Valon Syla kërkon 30 mijë euro dëmshpërblim nga të akuzuarit për sulmin fizik ndaj tij

Valon Syla kërkon 30 mijë euro dëmshpërblim nga të akuzuarit për sulmin fizik ndaj tij

156 Aktivitete - para 8 orë - Dukagjini

Gazetari Valon Syla i përfaqësuar nga avokati Kushtrim Palushi, gjatë dhënies së fjalës përfundimtare ka parashtruar kërkesë pasurore juridike në vlerë prej 30 mijë euro nga tre të akuzuarit për sulmin...

E për hunoi pastaj e vrau Dardan Krivaqa kërcënon nga burgu motrën e Marigonës Kështu do të ta bëj dhe ty

E për*hunoi pastaj e vrau/ Dardan Krivaqa kërcënon nga burgu motrën e Marigonës: Kështu do të ta bëj dhe ty...

181 Aktivitete - para 9 orë - Ora news

Dardan Krivaça, i cili në muajin gusht u dënua me burgim të përjetshëm pasi përdhunoi dhe vrau një vajzë 18-vjeçare të quajtur Marigona Osmani, ka kërcënuar nga burgu motrën e të ndjerës. Kjo është bërë...

Gjermania magjike e Krishtlindjeve njihuni me tregjet festive

Gjermania magjike e Krishtlindjeve, njihuni me “tregjet festive”

213 Aktivitete - para 12 orë - Klan

Gjermania magjike e Krishtlindjeve, njihuni me “tregjet festive” Striezelmarkt i Dresdenit Tregu më i vjetër i Krishtlindjeve në Gjermani është Striezelmarkt, i cili u krijua në vitin 1434. Vizitorët duhet...

U vranë gjithë ata burra për vetëm 500 lekë Si nisi kot gjakmarrja mes fiseve në Lezhë

U vranë gjithë ata burra për vetëm…500 lekë! Si nisi kot gjakmarrja mes fiseve në Lezhë

200 Aktivitete - para 22 orë - Albeu

Një konflikt i nisur në një pikë karburantit në vitin 1996, ka regjistruar viktima të shumta midis dy familjeve në Lezhë dhe mbrëmjen e shkuar regjistroi vrasjen e radhës së tyre me gjasë për hakmarrje....

Pacienti s operohet në QKUK pasi mjekëve u përfundoi orari  e të njëjtët e operuan në privat

Pacienti s’operohet në QKUK pasi “mjekëve u përfundoi orari”, e të njëjtët e operuan në privat

391 Aktivitete - para një dite - Koha.net

Jo rrallëherë pacientët që kërkojnë trajtim në QKUK nuk arrijnë ta marrin atë, shkaku i numrit të vogël të anesteziologëve dhe keqorganizimit nëpër klinika. KOHA ka mësuar se një pacienti i është zvarritur...

32 vjeçari Bajram Neshati merr drejtimin e projektit më të madh në sektorin e energjisë në Kosovë

32 vjeçari Bajram Neshati merr drejtimin e projektit më të madh në sektorin e energjisë në Kosovë!

618 Aktivitete - para një dite - Indeks online

Shkruan: Demir Reshiti Opojani Bajram Neshati, në 27 nëntor të vitit 2023, është zgjedhur Drejtor i projektit të ruajtjes së energjisë, projekt ky me vlerë prej 181 milionë dollarësh amerikanë, që njëherësh...

Prezantohet në Lezhë 2000 vjet krishtërim te shqiptarët

Prezantohet në Lezhë “2000 vjet krishtërim te shqiptarët”

1112 Aktivitete - para një dite - Klan

Prezantohet në Lezhë “2000 vjet krishtërim te shqiptarët” Libri në shqip përmban 36 studime të historianëve evropianë Historia 2 mijë vjeçare e krishtërimit shqiptar është përmbledhur në një libër ku janë...

27 vjeçarja humb kontrollin mbi mjetin makina përplaset me shtyllën elektrike

27-vjeçarja humb kontrollin mbi mjetin, makina përplaset me shtyllën elektrike

323 Aktivitete - para një dite - Klan

Foto ilustruese 27-vjeçarja humb kontrollin mbi mjetin, makina përplaset me shtyllën elektrike Një aksident me 3 të plagosura ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Zues në Shkodër. Policia njofton se...

Policia i sekuestron 24 thika në një autobus që po hynte në Kosovë nga Merdarja

Policia i sekuestron 24 thika në një autobus që po hynte në Kosovë nga Merdarja

256 Aktivitete - para një dite - Klan Kosova

Policia e Kosovës në pikën kufitare në Merdarë gjatë kontrollimit të një autobusi me targa vendore sot ka haur në 24 thika. Në njoftimin e policisë thuhet se në konsultim dhe autorizim të prokurorit kompetent...

Avokati Berisha Ai që paguan mercenar për ta vrarë një nënë nuk i bën ballë dot burgut

Avokati Berisha: Ai që paguan mercenar për ta vrarë një nënë, nuk i bën ballë dot burgut

287 Aktivitete - para një dite - GazetaBlic

Avokati i njohur, Besnik Berisha ka reaguar për vrasjen e 30-vjeçares, Liridona Ademaj Murseli, që dyshohet se mbeti e vrarë nga një plumb në qafë i shkrepur nga Granit Plava, i cili dyshohet se u porosit...

VIDEO  Çfarë është kjo   Daku reagon për shortin e Europianit Spanjë Kroaci Itali bëhuni gati

VIDEO/ “Çfarë është kjo?!”, Daku reagon për shortin e Europianit: Spanjë, Kroaci, Itali bëhuni gati…

300 Aktivitete - para një dite - Panorama

Shqipëria mësoi rivalët që do të ketë përballë në Europianin “Gjermani 2024”, duke u shortuar në Grupin B me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë. Për këtë short ka reaguar dhe sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Mirlind...

Inskenoi vrasjen e gruas sot masa e sigurisë për Naim Murselin dhe 2 bashkëpunëtorët

Inskenoi vrasjen e gruas, sot masa e sigurisë për Naim Murselin dhe 2 bashkëpunëtorët

708 Aktivitete - para një dite - Klan

Në foto të arrestuarit për vrasjen e Liridona Ademajt Inskenoi vrasjen e gruas, sot masa e sigurisë për Naim Murselin dhe 2 bashkëpunëtorët KOSOVË – Në Gjykatën Themelore të Prishtinës po zhvillohet seanca...

Naim Murseli futet fshehurazi mediave në Gjykatë Kusari Kush është duke u përkujdes për mbrojtjen e reputacionit të tij

Naim Murseli futet fshehurazi mediave në Gjykatë, Kusari: Kush është duke u përkujdes për mbrojtjen e reputacionit të tij

156 Aktivitete - para një dite - Dukagjini

Të dyshuarit për vrasjen e Liriona Ademjat, janë futur në Gjykatën Themelore në Prishtinë, nga hyrjet ku nuk kanë qenë prezente emdiat. E për këtë ka reaguar juristja e mediave, Flutursa Kusari, e cila...

Pas shkarkimit nga detyra arrestohet ish drejtori i burgut të Fushë Krujës

Pas shkarkimit nga detyra, arrestohet ish-drejtori i burgut të Fushë-Krujës

308 Aktivitete - para një dite - Klan

Pas shkarkimit nga detyra, arrestohet ish-drejtori i burgut të Fushë-Krujës Durim Toska, ish-drejtori i burgut të Fushë-Krujës që u shkarkua nga detyra pasditen e së shtunës, është arrestuar nga policia....

Gold AG për Naim Murselin More i paftyrë ja ke mbyt nënën fëmijëve tu

Gold AG për Naim Murselin: More i paftyrë, ja ke mbyt nënën fëmijëve tu!

284 Aktivitete - para një dite - Zyrtare

Tre persona janë arrestuar dje nga Policia e Kosovës si të dyshuar për vrasjen e Liridonës. Në mesin e të arrestuarve është bashkëshorti i saj, Naim Murseli, i cili dyshohet se ka paguar dikë për ta vrarë...

Policia shqipton mbi 4 800 gjoba dhe heq 120 patentë shoferë gjatë nëntorit në rajonin e Ferizajt

Policia shqipton mbi 4,800 gjoba dhe heq 120 patentë shoferë gjatë nëntorit në rajonin e Ferizajt

426 Aktivitete - para një dite - Kallxo

Gjatë muajit nëntor-2023 policia rajonale e Ferizajt ka shqiptuar 4,841 gjoba për kundërvajtje, ndërsa ka hequr edhe 120 patentë shoferë për drejtuesit që kanë shkaktuar kundërvajtje më të rënda në komunikacion,...

Balla Burg deri në 3 vite për ata që tentojnë t u ofrojnë ryshfet policëve

Balla: Burg deri në 3 vite për ata që tentojnë t’u ofrojnë ryshfet policëve

352 Aktivitete - para një dite - Ora news

Gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar në flagrancë tre drejtues mjeti “për korrupsion aktiv” të punonjësve të Policisë Rrugore e mbetur në tentativë. Të kapur në shkelje këta tre shtetas kanë tentuar...

162 orë pas tërmetit në Turqi FSK ja shpëton një 45 vjeçar dhe një 13 vjeçare

162 orë pas tërmetit në Turqi, FSK-ja shpëton një 45-vjeçar dhe një 13-vjeçare

274 Aktivitete - para një dite - Klan Kosova

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, ka bërë të ditur se 162 orë pas tërmetit në Turqi, pjestarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës kanë shpëtuar një 45-vjeçar dhe një 13-vjeçare. Mehaj është shprehur se...

 Naimi na ka prerë në besë  flet mes dhimbjes babai i Liridonës E ka vrarë vetëm për para

“Naimi na ka prerë në besë”, flet mes dhimbjes babai i Liridonës: E ka vrarë vetëm për para

528 Aktivitete - para 2 dite - Albeu

Babai i Liridonës, 30-vjeçares që u vra mbrëmjen e 29 nëntorit në Prishtinë ka folur mes lotësh për humbjen e së bijës. Ai thotë për News 24 se për ngjarjen e rëndë u njoftua nga Naim Murseli, bashkëshorti...

Si u zbardh vrasja e Liridonës eksperti Policia vendosi kamera të fshehta

Si u zbardh vrasja e Liridonës, eksperti: Policia vendosi kamera të fshehta

2720 Aktivitete - para 2 dite - Euronews

Eksperti i sigurisë, Drizan Shala, ishte i ftuar këtë të shtunë në Euronews Albania, ku zbuloi detaje të reja në lidhje me vrasjen e Liridona Murselit, e cila u ekzekutua në një plan të mirëmenduar nga...

Familja e Liridonës paralajmëron gjakmarrje

Familja e Liridonës paralajmëron gjakmarrje

1022 Aktivitete - para 2 dite - Klan

Familja e Liridonës paralajmëron gjakmarrje Të afërmit kërkojnë zhvarrosjen e 30-vjeçares nga fshati i bashkëshortit Familja e Liridona Ademajt vrasja e së cilës u porosit nga bashkëshorti i saj, kërkon...

Bora përfshin Jugun e Gjermanisë

Bora përfshin Jugun e Gjermanisë

538 Aktivitete - para 2 dite - Klan

Bora përfshin Jugun e Gjermanisë Mbi 300 fluturime janë anuluar në aeroportin e Mynihut, alarmi i kuq është vendosur në veri të Italisë si pasojë e dëborës Reshjet e dendura të borës goditën Gjermaninë...

 Shpirt katil Kriminel i Serbisë Kalbu në burg Qytetarët masakrojnë Naim Murselin në rrjetet sociale

“Shpirt katil! Kriminel i Serbisë! Kalbu në burg” Qytetarët “masakrojnë” Naim Murselin në rrjetet sociale

342 Aktivitete - para 2 dite - Klan

“Shpirt katil! Kriminel i Serbisë! Kalbu në burg” Qytetarët “masakrojnë” Naim Murselin në rrjetet sociale Ngjarja e rëndë në Kosovë ku Liridona Murseli u vra nga bashkëshorti i saj ka tronditur mbarë opinionin...

Naser Rafuna ka një porosi për Naim Murselin Ky veq burrë

Naser Rafuna ka një porosi për Naim Murselin: Ky veq burrë…

270 Aktivitete - para 2 dite - Zyrtare

Vrasja e Liridona Ademaj ka ngjallur reagime të shumta në vend. Derisa organet e hetuesisë vazhdojnë punen e tyre, dyshimet janë se bashkëshorti i saj, Naim Murseli porositi vrasjen e saj, shkruan Raporto24....

Flet vëllai i Liridonës Do e zhvarrosim trupin e saj Iu kemi dhënë dy ditë besë pastaj do marrim hak Motra s kishte probleme me të shoqin

Flet vëllai i Liridonës: Do e zhvarrosim trupin e saj! Iu kemi dhënë dy ditë besë, pastaj do marrim hak. Motra s'kishte probleme me të shoqin

244 Aktivitete - para 2 dite - Gazeta Tema

I vëllai i Liridona Murseli ka deklaruar se trupi i motrës së tij do të zhvarroset nga varreza në Cërmjan të Gjakovës, në fshatin e bashkëshortit të saj, pasi Naim Murseli u arrestua si porositës i vrasjes...

 Kriminel  Blendi Fevziu për vrasjen e Liridonës Naim Murseli dukej njeri i kulturuar tentova t i gjej numrin e telefonit për ta ngushëlluar U trondita kur

“Kriminel”, Blendi Fevziu për vrasjen e Liridonës: Naim Murseli dukej njeri i kulturuar, tentova t’i gjej numrin e telefonit për ta ngushëlluar. U trondita kur…

404 Aktivitete - para 2 dite - Klan

“Kriminel”, Blendi Fevziu për vrasjen e Liridonës: Naim Murseli dukej njeri i kulturuar, tentova t’i gjej numrin e telefonit për ta ngushëlluar. U trondita kur… Gazetari dhe moderatori i emisionit “Opinion”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK