http://kariera.mk

Manastirliu: 103 mjekë i shtohen qendrave shëndetësore në të gjithë vendin brenda muajit Shkurt

para 3 muajve - Gazeta Tema

“103 mjekë familje kanë aplikuar për t’u punësuar në sistemin shëndetësor parësor dhe pritet të punësohen në qendrat shëndetësore dhe pikat e ambulancave në të gjithë vendin brenda muajit Shkurt”. Deklarata...

Manastirliu: 103 mjekë i shtohen qendrave shëndetësore në gjithë vendin

para 3 muajve - Koha Jone

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale lajmëroi nga qendra shëndetësore e rikonstuktuar në zonën e Paskuqanit, nisjen e programit kombëtar të depistimit të kancerit të qafës së mitrës për gratë...

Ministrja Manastirliu jep lajmin e mirë nga Kukësi në Sarandë dhe tregon çfarë do të ndodhin në Prill

para 3 muajve - Koha Jone

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, priti 54 mjekët e rinj që do të punësohen, duke filluar nga sot, në sistemin e kujdesit shëndetësor parësor në të gjithë vendin. “Ju...

Punësohen 54 mjekë të rinj, Manastirliu: Në prill rriten pagat për punonjësit e shëndetësisë

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu priti 54 mjekët e rinj që do të punësohen sot në sistemin e kujdesit shëndetësor parësor në të gjithë vendin. “Ju siguroj se kushtet e...

Ministrja Manastirliu jep lajmin e mirë nga Kukësi në Sarandë dhe tregon çfarë do të ndodhin në Prill

para 3 muajve - Sot News

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, priti 54 mjekët e rinj që do të punësohen, duke filluar nga sot, në sistemin e kujdesit shëndetësor parësor në të gjithë vendin. “Ju...

Manastirliu në qendrën e rehabilituar në Babrru: 103 mjekë i shtohen qendrave shëndetësore në gjithë vendin

para 3 muajve - Lexo

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale lajmëroi nga qendra shëndetësore e rikonstuktuar në zonën e Paskuqanit, nisjen e programit kombëtar të depistimit të kancerit të qafës së mitrës për gratë...

Nga Kukësi në Gjirokastër/ Shpallen 54 mjekët fitues, nga nesër nisin punën. Manastirliu jep lajmin e mirë

para 3 muajve - Lexo

Mjekë për Shqipërinë është një nga nismat e Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale e cila duket mjaftë pozitive. Përmes një statusi në Facebook ministrja Ogerta Manastirliu na njeh me 54 mjekë...

Punësohen 54 mjekë në qendrat shëndetësore, Manastirliu: Prioritet, aksesi në shërbime afër vendbanimit

para 3 muajve - Lexo

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, priti 54 mjekët e rinj që do të punësohen, duke filluar nga sot, në sistemin e kujdesit shëndetësor parësor në të gjithë vendin. “Ju...

Punësohen 54 mjekë në qendrat shëndetësore, Manastirliu: Prioritet, aksesi në shërbime afër vendbanimit

para 3 muajve - Java News

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, priti 54 mjekët e rinj që do të punësohen, duke filluar nga sot, në sistemin e kujdesit shëndetësor parësor në të gjithë vendin. “Ju...

54 mjekë të rinj i bashkohen ekipit të shëndetësisë

para 3 muajve - Java News

Duke filluar nga dita e martë, 54 mjekë të rinj të dalë fitues nga konkursi i shpallur për mjekë të përgjithshëm në kujdesin shëndetësor parësor, do të nisin punën. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes...

Manastirliu: 103 mjekë iu shtohen ambulancave në gjithë vendin

para 3 muajve - Java News

“103 mjekë familje kanë aplikuar për t’u punësuar në sistemin shëndetësor parësor dhe pritet të punësohen në qendrat shëndetësore dhe pikat e ambulancave në të gjithë vendin brenda muajit shkurt”. Deklarata...

Rehabilitohet ambulanca në Elbasan, ja kushtet e reja për pacientët

para 3 muajve - Java News

Rehabilitimi i ambulancës “Çlirimi” në Elbasan i dha fund lagështirës dhe kushteve të vështira në të cilën trajtoheshin pacientët. Falë investimit për transformimin e kujdesit shëndetësor parësor në të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK