http://kariera.mk

Qeni i bie borisë së veturës, pasi iu vonua pronari

më 5.2019 - Koha.net

Një qen në Arizonë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës shihet në këtë video duke i rënë borisë, pasi ishte mërzitur duke ndenjur brenda veturës. Ai kishte gjatë që qëndronte në veturë, ndërsa edhe pronari...

Nuk e mori për kafe, qeni brenda makinës i bie borisë pa pushim

më 5.2019 - Neshesh

Një qen filloi t’i bjerë borisë pa pushim pasi pronari i tij e la atë brenda për një kohë ta gjatë. Këto pamje janë filmuar në një parkim në Arizona të Shteteve të Bashkuara. Pronari i kafshës shkoi për...

VIDEO / I zoti e la në makinë, qeni i bie borisë

më 5.2019 - Java News

Një qen filloi t’i bjerë borisë pa pushim pasi pronari i tij e la atë brenda për një kohë ta gjatë. Këto pamje janë filmuar në një parkim në Arizona të Shteteve të Bashkuara. Pronari i kafshës shkoi për...

I mërzitur që nuk po e nxjerrin në shëtitje, qeni i bie vazhdimisht borisë së makinës

më 5.2019 - Gazeta Observer

Meqenëse priti gjatë brenda një veture, të parkuar në Arizonë të Shteteve të Bashkuara, qeni i mërzitur nisi t’i binte borisë për ta kërkuar pronarin. Atë e kishin nxjerrë për ta shëtitur, mirëpo e lan...

Nuk e mori për kafe, qeni brenda makinës i bie borisë pa pushim

më 5.2019 - Sovrani

Një qen filloi t’i bjerë borisë pa pushim pasi pronari i tij e la atë brenda për një kohë ta gjatë. Këto pamje janë filmuar në një parkim në Arizona të Shteteve të Bashkuara. Pronari i kafshës shkoi për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK