http://kariera.mk

Një lugë uthull molle për 60 ditë ju ndihmon t’i eliminoni këto probleme shëndetësore

më 5.2019 - AlbPortali

Loading... Uthulla thuhet të jetë zbuluar diku 5000 vjet para Lindjes së Krishtit, kur lëngu i hardhisë ishte shndërruar në verë dhe pastaj në uthull. Fillimisht ishte përdorur si ruajtës i ushqimit, por...

Këto janë të mirat e uthullës së mollës

më 5.2019 - Portalb

Uthulla thuhet të jetë zbuluar diku 5000 vjet para Lindjes së Krishtit, kur lëngu i hardhisë ishte shndërruar në verë dhe pastaj në uthull. Fillimisht ishte përdorur si ruajtës i ushqimit, por njerëzit...

Këto janë të mirat e uthullës së mollës

më 5.2019 - Gazeta Observer

Një lugë uthull molle për 60 ditë ju ndihmon t’i eliminoni këto probleme shëndetësore Uthulla thuhet të jetë zbuluar diku 5000 vjet para Lindjes së Krishtit, kur lëngu i hardhisë ishte shndërruar në verë...

Një lugë uthull molle për 60 ditë ju ndihmon t’i eliminoni këto probleme shëndetësore

më 5.2019 - Republika

Uthulla thuhet të jetë zbuluar diku 5000 vjet para Lindjes së Krishtit, kur lëngu i hardhisë ishte shndërruar në verë dhe pastaj në uthull. Fillimisht ishte përdorur si ruajtës i ushqimit, por njerëzit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK