http://kariera.mk

E rëndë/ Aktori i njohur hidhet nga ura, por tragjedia nuk përfundon me kaq... Ky ishte mesazhi i fundit që la

më 5.2019 - Sot News

Aktori i njohur 42 vjeçar është hedhur nga ura duke gjetur vdekjen e menjëhershme, njofton policia e Arizonës. Autoritetet e policisë së Arizonës bëjnë të ditur se pas hedhjes nga ura aktori Isacc Kappy është...

Aktori i famshëm vetëvritet duke u hedhur nga ura: Kam qenë njeri i keq

më 5.2019 - Opinion

Aktori i filmit “Thor” dhe “Terminator: Salvation”, dhe i shumë filmave të tjerë të famshëm, Isaac Kappy është vetëvrarë duke u hedhur nga një urë në Arizona. 42 vjeçari, u godit nga një kamion, pasi u...

Aktori i famshëm vetëvritet duke u hedhur nga ura: Kam qenë njeri i keq

më 5.2019 - InfoMagazin

Aktori i filmit “Thor” dhe “Terminator: Salvation”, dhe i shumë filmave të tjerë të famshëm, Isaac Kappy është vetëvrarë duke u hedhur nga një urë në Arizona. 42 vjeçari, u godit nga një kamion, pasi u...

Aktori i “Terminatorit” hidhet nga ura e vdes, postimi i fundit që la: Kam qenë një djalë shumë i keq...

më 5.2019 - Koha.net

Aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator’, Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën, sipas TMZ. Zyrtarët konfirmuan se Kappy, 42 vjeç, u godit nga një...

Hidhet nga ura në Arizonë, vdes aktori i “Terminator”, Isaac Kappy

më 5.2019 - Telegrafi

Isaac Kappy, foto:Fox News

Aktori i njohur i filmit ‘Terminator’ bën vetëvrasje

më 5.2019 - Iliria News

Sipas TMZ, aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator’, Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën. Sipas Bart Graves, zëdhënës i Departamentit të Sigurisë...

“Kam qenë një djalë shumë i keq”/ Aktori i njohur hidhet nga ura dhe vdes

më 5.2019 - Java News

Aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator’, Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën, sipas TMZ. Zyrtarët konfirmuan se Kappy, 42 vjeç, u godit nga një...

Hidhet nga ura në Arizonë, vdes aktori i njohur

më 5.2019 - Ekonomia Online

Isaac Kappy, aktori i cili u akuzua për sulm ndaj Paris Jackson, ka ndërruar jetë. Aktori 42 vjeçar vdiq pasi kërceu nga një urë në Arizona, raporton TMZ. Kappy njoftohet se u hodh nga ura Transwestern...

Aktori i “Terminatorit” hidhet nga ura e vdes, postimi i fundit që la: Kam qenë një djalë shumë i keq…

më 5.2019 - InfoMagazin

Aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator’, Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën, sipas TMZ. Zyrtarët konfirmuan se Kappy, 42 vjeç, u godit nga një...

Aktori i njohur bënë vetëvrasje

më 5.2019 - Insajderi

Aktori i njohur amerikan, Isaac Kappy i cili njihet për rolet e tij në filmat “Terminator” dhe “Thor” ka kryer vetëvrasje. Aktori sipas TMZ është hedhur nga ura, e më pas u godit edhe nga një automobile....

Aktori i famshëm vetëvri tet duke u hedhur nga ura: Kam qenë njeri i …

më 5.2019 - Lexo

Aktori i filmit “Thor” dhe “Terminator: Salvation”, dhe i shumë filmave të tjerë të famshëm, Isaac Kappy është vetëvrarë duke u hedhur nga një urë në Arizona. 42 vjeçari, u godit nga një kamion, pasi u...

Aktori i njohur kryen vetëvrasje, dy ditë para se të ndërronte jetë shkruan…

më 5.2019 - Standard

Aktori i njohur Isaac Kappy ka hidhëruar familjen dhe fansat pasi vendosi të kryejë vetëvrasje. Ai u detyrua të hidhej nga një urë në Arizona të hënën duke i dhënë fund jetës në moshën 42-vjeçare. “Kappy...

Aktori i njohur i filmit ‘Terminator’ bën vetëvrasje

më 5.2019 - GazetaBlic

Sipas TMZ, aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator’, Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën. Sipas Bart Graves, zëdhënës i Departamentit të Sigurisë...

Vret veten aktori i filmit të njohur (FOTO LAJM)

më 5.2019 - Albeu

Sipas TMZ, aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator’, Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën. Sipas Bart Graves, zëdhënës i Departamentit të Sigurisë...

Vdes aktori Isaac Kappy

më 5.2019 - Klan Kosova

Aktori amerikan, Isaac Kappy, ka vdekur në moshën 42 vjeçare. Kappy më së shumti njihej për rolet e tij në filmat e famshëm, “Thor”, “Terminator Salvation”, si dhe në serinë “Breaking Bad”. Kappy raportohet...

Aktori i njohur i filmit ‘Terminator’ bën vetëvrasje duke u hedhur nga ura

më 5.2019 - Gazeta Observer

Sipas TMZ, aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën. Sipas Bart Graves, zëdhënës i Departamentit të Sigurisë...

Aktori i njohur i filmit ‘Terminator’ bën vetëvrasje

më 5.2019 - Arbresh

Sipas TMZ, aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator’, Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën. Sipas Bart Graves, zëdhënës i Departamentit të Sigurisë...

Hidhet nga ura, ndërron jetë aktori i njohur

më 5.2019 - GazetaBlic

Aktori që akuzohet për sulm ndaj Paris Jackson, ka vdekur pasi kërceu nga ura. Aktori, Isaac Kappy, i cili dyshohet se sulmoi Paris Jackson dhe akuzoi Seth Green për pedofili, kërceu nga një urë në Arizona...

Aktori i "Terminatorit" hidhet nga ura e vdes, postimi i fundit që la: Kam qenë një djalë shumë i keq..

më 5.2019 - Koha.net

Aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator’, Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën, sipas TMZ. Zyrtarët konfirmuan se Kappy, 42 vjeç, u godit nga një...

Hidhet nga ura në Arizonë, vdes aktori i njohur

më 5.2019 - Klan Kosova

Isaac Kappy, aktori i cili u akuzua për sulm ndaj Paris Jackson, ka ndërruar jetë. Aktori 42 vjeçar vdiq pasi kërceu nga një urë në Arizona, raporton TMZ, transmeton Klan Kosova. Kappy njoftohet se u hodh...

Hidhet nga ura, ndërron jetë aktori i njohur

më 5.2019 - Sovrani

Aktori që akuzohet për sulm ndaj Paris Jackson, ka vdekur pasi kërceu nga ura.Aktori, Isaac Kappy, i cili dyshohet se sulmoi Paris Jackson dhe akuzoi Seth Green për pedofili, kërceu nga një urë në Arizona...

Hidhet nga ura, ndërron jetë aktori i njohur

më 5.2019 - Bota Press

Aktori që akuzohet për sulm ndaj Paris Jackson, ka vdekur pasi kërceu nga ura.Aktori, Isaac Kappy, i cili dyshohet se sulmoi Paris Jackson dhe akuzoi Seth Green për pedofili, kërceu nga një urë në Arizona...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK