http://kariera.mk

Disa pozicione të gjumit që mund t’iu ndihmojnë për dhimbjen e shpinës

para 4 muajve - Aktuale

Qafa dhe dhimbja e sipërme e shpinës Gjumi në shpindë përhap peshën tuaj në mënyrë të barabartë mbi çdo pjesë të trupit tuaj. Në këtë mënyrë, ju vendosni më pak presion në zona të lokalizuara si qafa juaj...

Ky është pozicioni ideal i gjumit

para 4 muajve - Infokusi

A e dini se gjendja juaj fizike dhe mendore, varet nga pozicioni në të cilin flini gjumë. Ekspertët e trupit kanë renditur disa pozicione të cilët mund tu ndihmojnë që të keni një jetë aktive të nesërmen,...

Zbuloni cili është pozicionin ideal për një gjumë të qetë

para 4 muajve - Vizion Plus

Pozicioni i trupit kur shtriheni ka shumë domethënie për cilësinë e gjumit tuaj, ndaj mësoni se si të bëni një gjumë të qetë. Pozicioni me shpinë është ndër pozicionet më të mirë për të bërë një gjumë...

Zbuloni pozicionin ideal për një gjumë të qetë

para 4 muajve - Lexo

Pozicioni i trupit kur shtriheni ka shumë domethënie për cilësinë e gjumit tuaj, ndaj mësoni se si të bëni një gjumë të qetë. I shtrirë me shpinë është pozicioni më i mirë. Gjëja e parë pozitive është...

Këto janë pozitat ideale për një gjumë të rehatshëm

para 4 muajve - Insajderi

Qafa dhe dhimbja e sipërme e shpinës Gjumi në shpinë përhap peshën tuaj në mënyrë të barabartë mbi çdo pjesë të trupit tuaj. Në këtë mënyrë, ju vendosni më pak presion në zona të lokalizuara si qafa juaj...

Ky është pozicioni ideal i gjumit

para 4 muajve - Koha.mk

A e dini se gjendja juaj fizike dhe mendore, varet nga pozicioni në të cilin flini gjumë. Ekspertët e trupit kanë renditur disa pozicione të cilët mund tu ndihmojnë që të keni një jetë aktive të nesërmen,...

Ky është pozicioni ideal i gjumit

para 4 muajve - Arbresh

A e dini se gjendja juaj fizike dhe mendore, varet nga pozicioni në të cilin flini gjumë. Ekspertët e trupit kanë renditur disa pozicione të cilët mund tu ndihmojnë që të keni një jetë aktive të nesërmen,...

Zbuloni pozicionin ideal për një gjumë të qetë

para 4 muajve - Java News

Pozicioni i trupit kur shtriheni ka shumë domethënie për cilësinë e gjumit tuaj, ndaj mësoni se si të bëni një gjumë të qetë. I shtrirë me shpinë është pozicioni më i mirë. Gjëja e parë pozitive është...

Ja kush është pozicioni ideal i gjumit

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

A e dini se gjendja juaj fizike dhe mendore, varet nga pozicioni në të cilin flini gjumë. Ekspertët e trupit kanë renditur disa pozicione të cilët mund tu ndihmojnë që të keni një jetë aktive të nesërmen,...

Ky është pozicioni ideal i gjumit

para 4 muajve - Gazeta Observer

A e dini se gjendja juaj fizike dhe mendore, varet nga pozicioni në të cilin flini gjumë. Ekspertët e trupit kanë renditur disa pozicione të cilët mund tu ndihmojnë që të keni një jetë aktive të nesërmen,...

E thonë studiuesit/ Ja cili është është pozicioni ideal i gjumit

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

A e dini se gjendja juaj fizike dhe mendore, varet nga pozicioni në të cilin flini gjumë. Ekspertët e trupit kanë renditur disa pozicione të cilët mund tu ndihmojnë që të keni një jetë aktive të nesërmen,...

Ky është pozicioni ideal i gjumit

para 4 muajve - Gazeta Monitor

A e dini se gjendja juaj fizike dhe mendore, varet nga pozicioni në të cilin flini gjumë. Ekspertët e trupit kanë renditur disa pozicione të cilët mund tu ndihmojnë që të keni një jetë aktive të nesërmen,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK