http://kariera.mk

Ferrari i kthyer në karavan cilësohet ‘vepër arti’

më 6.2019 - Koha.net

Kompania e modifikimit të veturave me bazë në Holandë, Vandenbrink, edhe pse nuk është aq e njohur, ka arritur të tërheq vëmendje të madhe me veturën e tyre të fundit. Kjo kompani ka prezantuar një Ferrari...

Ky ‘Ferrari’ mori më shumë se 10 vite për t’u ndërtuar, ja të veçantat e tij

më 6.2019 - Ina

Modeli ‘Aston Martin Vanquish Zagato’ është një ndër veturat më komplekse të ndërtuara ndonjëherë nga kompania prodhuese e automobilave ‘Ferrari’.Ky projekt ambicioz ka marrë dhjetë vjet për t’u ndërtuar...

Ferrari kthehet në një veturë karvan, cilësohet si ‘vepër arti’

më 6.2019 - Koha.net

Kompania e modifikimit të veturave me bazë në Holandë, Vandenbrink, edhe pse nuk është aq e njohur, ka arritur të tërheq vëmendje të madhe me veturën e tyre të fundit. Kjo kompani ka prezantuar një Ferrari...

Ferrari kthehet në një veturë karvan, cilësohet si “vepër arti”

më 6.2019 - Ekonomia Online

Kompania e modifikimit të veturave me bazë në Holandë, Vandenbrink, edhe pse nuk është aq e njohur, ka arritur të tërheq vëmendje të madhe me veturën e tyre të fundit. Kjo kompani ka prezantuar një Ferrari...

Kompania holandeze shndërron Ferrarin në karavan

më 6.2019 - Ekonomia Online

Vandenbrink Shooting Brake, është seria e re e gjigandit italian të automobilave “Ferrari”. Ky modifikim i kësaj marke prestigjioze të veturave në “karavan”, ka ardhur nga një kompani holandeze e quajtur...

Ferrari shndërrohet në karavan

më 6.2019 - Fakti Ditor

Kompania e modifikimit të veturave me bazë në Holandë, Vandenbrink, edhe pse nuk është aq e njohur, ka arritur të tërheq vëmendje të madhe me veturën e tyre të fundit. Kjo kompani ka prezantuar një Ferrari...

Ky ‘Ferrari’ mori më shumë se 10 vite për t’u ndërtuar, ja të veçantat e tij

më 6.2019 - Tetova Sot

Modeli ‘Aston Martin Vanquish Zagato’ është një ndër veturat më komplekse të ndërtuara ndonjëherë nga kompania prodhuese e automobilave ‘Ferrari’. Ky projekt ambicioz ka marrë dhjetë vjet për t’u ndërtuar...

300 mijë euro kushton Ferrari karavan

më 6.2019 - Koha.mk

Kompania e modifikimit të veturave me bazë në Holandë, Vandenbrink, edhe pse nuk është aq e njohur, ka arritur të tërheq vëmendje të madhe me veturën e tyre të fundit. Kjo kompani ka prezantuar një Ferrari...

Kompania holandeze shndërron Ferrarin në karavan (FOTO+VIDEO)

më 6.2019 - Klan Kosova

Vandenbrink Shooting Brake, është seria e re e gjigandit italian të automobilave “Ferrari”. Ky modifikim i kësaj marke prestigjioze të veturave në “karavan”, ka ardhur nga një kompani holandeze e quajtur...

Ferrari i kthyer në karavan cilësohet ‘vepër arti’

më 6.2019 - Zhurnal

Kompania e modifikimit të veturave me bazë në Holandë, Vandenbrink, edhe pse nuk është aq e njohur, ka arritur të tërheq vëmendje të madhe me veturën e tyre të fundit. Kjo kompani ka prezantuar një Ferrari...

Ferrari i kthyer në karavan cilësohet vepër arti

më 6.2019 - Koha.mk

Kompania e modifikimit të veturave me bazë në Holandë, Vandenbrink, edhe pse nuk është aq e njohur, ka arritur të tërheq vëmendje të madhe me veturën e tyre të fundit. Kjo kompani ka prezantuar një Ferrari...

Ferrari shndërrohet në karavan

më 6.2019 - Gazeta Observer

Kompania e modifikimit të veturave me bazë në Holandë, Vandenbrink, edhe pse nuk është aq e njohur, ka arritur të tërheq vëmendje të madhe me veturën e tyre të fundit. Kjo kompani ka prezantuar një Ferrari...

Ferrari i kthyer në karavan cilësohet ‘vepër arti’

më 6.2019 - Arbresh

Kompania e modifikimit të veturave me bazë në Holandë, Vandenbrink, edhe pse nuk është aq e njohur, ka arritur të tërheq vëmendje të madhe me veturën e tyre të fundit. Kjo kompani ka prezantuar një Ferrari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK