http://kariera.mk

Toyota dhe Subaru bashkohen për prodhimin e një platforme mekanike për veturat elektrike

më 6.2019 - Koha.net

Dy prodhuesit japonezë kanë rënë dakord të zhvillojnë së bashku një platformë mekanike për veturat dhe SUV-ët elektrikë. Ashtu si BMW dhe Jaguar Land Rover, të cilët bashkuan forcat javën e shkuar për...

Toyota dhe Subaru bashkohen për prodhimin e makinave elektrike

më 6.2019 - Flaka

Dy prodhuesit japonezë kanë rënë dakord të zhvillojnë së bashku një platformë mekanike për veturat e pasagjerëve dhe modelet SUV me energji elektrike. Ashtu si BMW dhe Jaguar Land Rover, të cilët bashkuan...

Bashkëpunimi Toyota-Subaru për veturat elektrike

më 6.2019 - Albinfo

Dy prodhuesit japonezë kanë rënë dakord të zhvillojnë së bashku një platformë mekanike për veturat dhe SUV-ët elektrikë. Ashtu si BMW dhe Jaguar Land Rover, të cilët bashkuan forcat javën e shkuar për...

Toyota dhe Subaru bashkohen për prodhimin e makinave elektrike

më 6.2019 - Insajderi

Dy prodhuesit japonezë kanë rënë dakord të zhvillojnë së bashku një platformë mekanike për veturat e pasagjerëve dhe modelet SUV me energji elektrike. Ashtu si BMW dhe Jaguar Land Rover, të cilët bashkuan...

Toyota dhe Subaru bashkohen për prodhimin e makinave elektrike

më 6.2019 - Zhurnal

Dy prodhuesit japonezë kanë rënë dakord të zhvillojnë së bashku një platformë mekanike për veturat e pasagjerëve dhe modelet SUV me energji elektrike. Ashtu si BMW dhe Jaguar Land Rover, të cilët bashkuan...

Toyota dhe Subaru bashkohen për prodhimin e makinave elektrike

më 6.2019 - Tetova Sot

Dy prodhuesit japonezë kanë rënë dakord të zhvillojnë së bashku një platformë mekanike për veturat e pasagjerëve dhe modelet SUV me energji elektrike. Ashtu si BMW dhe Jaguar Land Rover, të cilët bashkuan...

Toyota dhe Subaru bashkohen për prodhimin e makinave elektrike

më 6.2019 - KosovaPress

Ashtu si BMW dhe Jaguar Land Rover, të cilët bashkuan forcat javën e shkuar për të ndërtuar njësi të vozitjes për gjeneratën e ardhshme të automjeteve elektrike, Toyota dhe Subaru gjithashtu vendosën të...

Vetura e parë e fluturimit në botë arrin në Barcelonë

më 6.2019 - KosovaPress

Prodhuesi i veturave holandeze Pal-V, do të prezantojë " Liberty Pioneer "më 11 maj,  e projektuar për t'u përdorur lirshëm në rrugë publike. “Nuk është një shpikje shkencore, por një produkt i sigurt...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK