http://kariera.mk

Morinë, materiale ndërtimi kontrabandë, arrestohet i riu…

më 6.2019 - Standard

Një 29-vjeçar, banues në Shtiqen dhe dy punonjës të doganës së pikës kufitare të Morinës kanë rënë në prangat e policisë për kontrabandë mallrash. Të arrestuarit janë shtetasit: -G.Sh., 29 vjeç, banues...

Kontrabandë me materiale ndërtimi – Arrestohen 2 doganierë të Morinës

më 6.2019 - Koha Jone

Arrestohen në flagrancë 3 shtetas, 2 prej të cilëve me detyrë doganier. Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Kukës, në vijim të punës për goditjen e aktivitetit të...

Kontrabanda, tre në pranga në Morinë, dy doganierë

më 6.2019 - BalkanWeb

Policia e Kukësit ka vënë në pranga dy doganierë dhe shoferin e një furgoni për kontrabandë. Sipas të dhënave zyrtare, Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Kukës, në...

Arrestohen doganierët, kalonin në kufij materiale kondrabandë

më 6.2019 - Albeu

Policia e Kukësit ka vënë në pranga 3 persona, 2 prej të cilëve doganier ë. Sipas policisë, -G.Sh., 29 vjeç, banues në Shtiqen, Kukës , H. B., 59 vjeç, banues në Tiranë, me detyrë doganier në Doganën e...

Kontrolli në automjet i fundos, arrestohen dy doganierë dhe një shofer

më 6.2019 - Sot News

Një 29-vjeçar, banues në Shtiqen dhe dy punonjës të doganës së pikës kufitare të Morinës kanë rënë në prangat e policisë për kontrabandë mallrash. Të arrestuarit janë shtetasit: -G.Sh., 29 vjeç, banues...

Mallra kontrabandë, pranga dy doganierëve dhe një shoferi në Kukës

më 6.2019 - Java News

Dy doganierë dhe një shofer furgoni janë arrestuar nga policia e Kukësit në bashkëpunim me Specialistë të Hetimit të Krimit Ekonomik, në Doganën e Morinës pasi kanë tentuar të kalojnë disa materiale ndërtimi...

Dy doganierë në Morinë arrestohen për kontrabandë mallrash

më 6.2019 - Vizion Plus

3 shtetas janë arrestuar në flagrancë në kuadër të një operacioni të policisë për goditjen e aktivitetit të kontrabandimit të mallrave. Në pranga përfunduan: -G.Sh., 29 vjeç, banues në Shtiqen, Kukës....

Në rrugën Morinë-Kukës arrestohen për kontrabandë dy doganierë dhe një tregtar

më 6.2019 - Koha.net

Dy doganierë dhe një tregtar janë vënë në pranga në pikën kufitare të Morinës në Kukës, pasi akuzohen për kontrabande mallrash. Arrestimi i tyre u bë pasi policia ndaloi një furgon mallrash në rrugën Morinë...

Dënohen doganierët, kalonin në kufij materiale kondrabandë

më 6.2019 - LajmiFundit

Gjatë ditës së sotme janë arrestuar tre persona në doganën e Morinës në Kukës për shkak se dyshohet se kanë bërë kontrabandë mallrash. Arrestimi i shtetasve H. B., dhe B. V., u bë pasi, duke qenë në detyrë,...

Kontrabanda, arrestohen dy doganierë në Morinë

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Gjatë ditës së sotme janë arrestuar tre persona në doganën e Morinës në Kukës për shkak se dyshohet se kanë bërë kontrabandë mallrash. Arrestimi i shtetasve H. B., dhe B. V., u bë pasi, duke qenë në detyrë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK