http://kariera.mk

Sapo njoftuan dasmën! Jonida Vokshi vë në siklet burrin, i bën pyetjen e papritur në emision dhe ‘skuqet’ i tëri

më 6.2019 - Lexo

Jonida Vokshi vjen në një intervistë të veçantë, ku përballë ka bashkëshortin e saj, Besnik Krapi me të cilin martohet këtë shtator. Dasma po afrohet, por Jonida nuk është e sigurt se çfarë mendimi ka...

Jonida Vokshi i drejton pyetje me spec Besnikut, shikoni si i përgjigjet ai

më 6.2019 - Albeu

Rreth një muaj më parë, e ftuar në emisionin "Xing me Ermalin", Jonida Vokshi foli hapur për lidhjen e saj me Besnikun. Jonida gjithashtu parlajmëroi se në shtator të këtij viti ata do të kurorëzojnë dashurinë...

Jonida Vokshi ndërpret emisionin për t’i dhuruar puthje ‘mysafirit’ special

më 6.2019 - Aktuale

Jonida Vokshi së fundi ka pasur një intervistë të veçantë. Jonida Vokshi së fundi ka intervistuar të fejuarin e saj, Besnik Krapi, shkruan lajmi.net. Në emisionin “Personale”, moderatorja shfrytëzoi rastin...

Jonida Vokshi dhe “prizrenasi” i “O Sa Mirë” puthen live në emision

më 6.2019 - Fakti Ditor

Tanimë është konfirmuar se janë në lidhje romantike tash e muaj. Jonida Vokshi në një intervistë për media kishte pohuar se është në lidhje me aktorin Besnik Krapi. Dyshja janë njohur fillimisht në serialin...

Jonida Vokshi daljen e parë në publik me Besnikun e bën në emisionin e saj: “Më erdhi dita ta vë në siklet”

më 6.2019 - Blitz

Lajmi se Jonida Vokshi ishte prej vitesh në një lidhje me aktorin dhe producentin e serialit “O Sa Mirë”, Besnik Krapi, dhe madje po planifikonte dhe martesën më të, i kapi të gjithë papregatitur. Kjo...

Jonida Vokshi ndërpret emisionin për t’i dhuruar puthje ‘mysafirit’ special

më 6.2019 - Zhurnal

Jonida Vokshi së fundi ka pasur një intervistë të veçantë. Jonida Vokshi së fundi ka intervistuar të fejuarin e saj, Besnik Krapi, shkruan lajmi.net. Në emisionin “Personale”, moderatorja shfrytëzoi rastin...

Jonida Vokshi i dhuron puthje në buzë të dashurit, gjatë emisionit

më 6.2019 - GazetaBlic

Ka pak javë që ish aktorja e serialit vendor “O sa mirë”, Jonida Vokshi pranoi lidhjen e saj me aktorin Besnik Krapi, shkruan GazetaBlic. Së fundmi, Vokshi ftoi të fejuarin në emisionin që ajo drejton...

Këto video do t’ju lumturojnë! Shikoni si e vë në siklet live Jonida të dashurin

më 6.2019 - Sovrani

Jonida Vokshi së fundi ka pasur një intervistë të veçantë. Jonida Vokshi së fundi ka intervistuar të fejuarin e saj, Besnik Krapi, shkruan lajmi.net. Në emisionin “Personale”, moderatorja shfrytëzoi rastin...

Jonida Vokshi fton Besnik Krapin në emisionin e saj dhe qenka diçka që s’duhet humbur!

më 6.2019 - Prive

Vetëm para pak ditësh, Jonida Vokshi e zbuloi në emisionin Xing me Ermalin se është e lidhur me një djalë nga Kosova. Dhe ai është producenti e aktori Besnik Krapi, me të cilin Vokshi ishte njohur në setin...

Jonida Vokshi i dhuron puthje të dashurit, gjatë emisionit

më 6.2019 - Gazeta Observer

Ka pak javë që ish aktorja e serialit vendor “O sa mirë”, Jonida Vokshi pranoi lidhjen e saj me aktorin Besnik Krapi, shkruan GazetaBlic. Së fundmi, Vokshi ftoi të fejuarin në emisionin që ajo drejton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK