http://kariera.mk

Boshnjakët kërkojnë nga Beogradi e Podgorica status special për Sanxhakun

më 6.2019 - Koha.mk

Këshilli Kombëtar Boshnjak (KKB) u janë drejtuar sot me kërkesë organeve shtetërore të Serbisë e të Malit të Zi për vendosje të statusit special për Sanxhakun, si model për zgjidhjen e çështjes boshnjake...

Boshnjakët kërkojnë status special për Sanxhakun

më 6.2019 - Aktuale

Këshilli Kombëtar Boshnjak i është drejtuar sot me kërkesë organeve shtetërore të Serbisë e të Malit të Zi për vendosje të statusit special për Sanxhakun, si model për zgjidhjen e çështjes boshnjake, bën...

Boshnjakët kërkojnë status special për Sanxhakun

më 6.2019 - Tetova1

Këshilli Kombëtar Boshnjak i është drejtuar sot me kërkesë organeve shtetërore të Serbisë e të Malit të Zi për vendosje të statusit special për Sanxhakun, si model për zgjidhjen e çështjes boshnjake, bën...

Boshnjakët kërkojnë status special për Sanxhakun

më 6.2019 - AlbPortali

Këshilli Kombëtar Boshnjak i është drejtuar sot me kërkesë organeve shtetërore të Serbisë e të Malit të Zi për vendosje të statusit special për Sanxhakun, si model për zgjidhjen e çështjes boshnjake, bën...

Boshnjakët kërkojnë status special për Sanxhakun

më 6.2019 - Fakti Ditor

Këshilli Kombëtar Boshnjak i është drejtuar sot me kërkesë organeve shtetërore të Serbisë e të Malit të Zi për vendosje të statusit special për Sanxhakun, si model për zgjidhjen e çështjes boshnjake, bën...

Boshnjakët kërkojnë nga Beogradi e Podgorica status special për Sanxhakun

më 6.2019 - Koha.net

Novi Pazar, 10 qershor - Këshilli Kombëtar Boshnjak (KKB) u janë drejtuar sot me kërkesë organeve shtetërore të Serbisë e të Malit të Zi për vendosje të statusit special për Sanxhakun, si model për zgjidhjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK