http://kariera.mk

“Sakrificat” që bën babai për vajzën, Bes Kallaku përpiqet të kapë lodrën e Ajkës por përfundon në tokë

para 5 muajve - Insajderi

Bes Kallaku po e dashuron të qënurit baba dhe kjo vërtetohet fare lehtë nga shprehja që ai thotë në çdo intervistë: “ Që kur ka lindur Ajka jam njeriu më i pasur në botë ” dhe nga sakrificat që ai është...

Besi bie përtokë teksa kap lodrat e Ajkës, Xhensilës i bie pika

para 5 muajve - Lajm

Një vit më parë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bën prindër për herë të parë. Në jetë erdhi vogëlushja Ajka. Mirëpo, ashtu si çdo prind edhe makina e Bes Kallakut është e mbushur me lodra të vajzës....

Videoja që do t’ju shkrijë së qeshuri: Ajkës i bien lodrat, Besi desh thyen qafën që t’ia kapë!

para 5 muajve - Lexo

Bes Kallaku shpërndau sot një video nga kamerat e sigurisë në garazhin e tij, ku shfaqet sakrifica e përditshme që është i gatshëm të bëjë për Ajkën. Humoristi tregoi me të qeshurat e veta dhe të shokëve...

Besi bie përtokë teksa kap lodrat e Ajkës, Xhensilës i bie pika

para 5 muajve - Tetova Sot

Një vit më parë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bën prindër për herë të parë. Në jetë erdhi vogëlushja Ajka. Mirëpo, ashtu si çdo prind edhe makina e Bes Kallakut është e mbushur me lodra të vajzës....

Bes Kallaku rrëzohet duke kapur lodrat e Ajkës

para 5 muajve - BalkanWeb

TIRANE Që prej ditës së parë që ka lindur Ajka është protagonistja absolute për dy prindërit e saj, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, por jo vetëm. Përmes episodesh që shkaktojnë të qeshura apo edhe ato...

Çka bën babai për të bijën, Bes Kallaku publikon videon më qesharake ndonjëherë

para 5 muajve - Prive

Komediani/këngëtari Bes Kallaku ka publikuar një video goxha qesharake në llogarinë e tij në Instagram. Përmes saj, ai pati për qëllim të tregonte se si i kap lodrat e Ajkës, kur bien nga makina. Por,...

“Sakrificat” që bën babai për vajzën, Bes Kallaku përpiqet të kapë lodrën e Ajkës por përfundon në tokë

para 5 muajve - Blitz

Bes Kallaku po e dashuron të qënurit baba dhe kjo vërtetohet fare lehtë nga shprehja që ai thotë në çdo intervistë: “ Që kur ka lindur Ajka jam njeriu më i pasur në botë ” dhe nga sakrificat që ai është...

“Sakrificat” që bën babai për vajzën, Bes Kallaku përfundon i shtrirë përtokë

para 5 muajve - Sovrani

Bes Kallaku po e dashuron të qënurit baba dhe kjo vërtetohet fare lehtë nga shprehja që ai thotë në çdo intervistë: “ Që kur ka lindur Ajka jam njeriu më i pasur në botë ” dhe nga sakrificat që ai është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK