http://kariera.mk

Rafael Nadal i bën dhuratë vetes një super jaht

para 5 muajve - Koha Jone

Rafael Nadal ka nxjerrë në shitje jahtit e tij të ‘vjetër’ “Beethoven” dhe ka vendosur t’i bëjë një tjetër dhuratë vetës. Jahti i ri “Sunreef 80 Power” do të krijohet posaçërisht për 18 herë fituesin e...

Rafa Nadal i ka bërë vetes “dhuratë” një superjaht

para 5 muajve - Lexo

Nuk është sekret që unë e dua detin”, tha kampioni i tenisit Rafa Nadal, i cili pasi shiti jahtin e tij “Beethoven” i ka bërë “dhuratë” vetes një superjaht. “Sunreef 80 Power” do të krijohet posaçërisht...

Rafa Nadal i bën vetes “dhuratë” një superjaht

para 5 muajve - Lexo

Nuk është sekret që unë e dua detin”, tha kampioni i tenisit Rafa Nadal, i cili pasi shiti jahtin e tij “Beethoven” i ka bërë “dhuratë” vetes një superjaht. “Sunreef 80 Power” do të krijohet posaçërisht...

FOTOT: Një vilë mbi ujë, njihuni me superjahtin e kampionit të tenisit

para 5 muajve - Gazeta Tema

“Nuk është sekret që unë e dua detin”, tha kampioni i tenisit Rafa Nadal, i cili pasi shiti jahtin e tij “Beethoven” i ka bërë “dhuratë” vetes një tjetër superjaht. “Sunreef 80 Power” do të krijohet posaçërisht...

FOTOT: Një vilë mbi ujë, njihuni me superjahtin e kampionit të tenisit

para 5 muajve - Gazeta Tema

“Nuk është sekret që unë e dua detin”, tha kampioni i tenisit Rafa Nadal, i cili pasi shiti jahtin e tij “Beethoven” i ka bërë “dhuratë” vetes një tjetër superjaht. “Sunreef 80 Power” do të krijohet posaçërisht...

Rafael Nadal i bën dhuratë vetes një super jaht

para 5 muajve - BalkanWeb

SPANJE Rafael Nadal ka nxjerrë në shitje jahtit e tij të ‘vjetër’ “Beethoven” dhe ka vendosur t’i bëjë një tjetër dhuratë vetës. Jahti i ri “Sunreef 80 Power” do të krijohet posaçërisht për 18 herë fituesin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK