http://kariera.mk

Largoni duart, BMW del nga parkingu në mënyrë automatike

para 5 muajve - Gazeta Express

Harrojeni kohën kur e keni nxjerrë vetë veturën nga parkingu, BMW tash nuk ka nevojë për shofer që ta bëjë këtë. Opsioni “Park Assist” i BMW-së jo vetëm parkon automatikisht makinën tuaj, por poashtu nxjerr...

Largojini duart nga timoni, BMW parkohet vet

para 5 muajve - Klan Kosova

E keni problem që ta parkoni veturën? Këtë ua zgjidh tani BMW. Gjigandi gjerman i prodhimit të veturave në seritë e reja ka mundësuar opsionin “Park Assist”, që e bën të mundur në mënyrë automatike parkimin...

Largojini duart nga timoni, BMW parkohet vetë

para 5 muajve - Gazeta Observer

E keni problem që ta parkoni veturën? Këtë ua zgjidh tani BMW. Gjigandi gjerman i prodhimit të veturave në seritë e reja ka mundësuar opsionin “Park Assist”, që e bën të mundur në mënyrë automatike parkimin...

Largoni duart, BMW del nga parkingu në mënyrë automatike

para 5 muajve - Arbresh

Harrojeni kohën kur e keni nxjerrë vetë veturën nga parkingu, BMW tash nuk ka nevojë për shofer që ta bëjë këtë. Opsioni “Park Assist” i BMW-së jo vetëm parkon automatikisht makinën tuaj, por poashtu nxjerr...

Largoni duart, BMW del nga parkingu në mënyrë automatike

para 5 muajve - Arbresh

Harrojeni kohën kur e keni nxjerrë vetë veturën nga parkingu, BMW tash nuk ka nevojë për shofer që ta bëjë këtë. Opsioni “Park Assist” i BMW-së jo vetëm parkon automatikisht makinën tuaj, por poashtu nxjerr...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK