http://kariera.mk

Arrin ‘bomba e re’ e Ferrarit

para 5 muajve - Alsat-M

Prodhuesi italian prezantoi modelin e tretë të ri në 2019, pas F8 Tributo dhe SF90 Stradale. Ferrari F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i Ferrari 488 Spider. Makina...

FOTOT: Njihuni me “bishën” e re të Ferrarit

para 5 muajve - Gazeta Tema

Prodhuesi italian prezantoi modelin e tretë të ri në 2019, pas F8 Tributo dhe SF90 Stradale. Ferrari F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i Ferrari 488 Spider. Makina...

FERRARI prezanton “bishën” e re

para 5 muajve - Medial

Ferrari prezantoi këtë vit modelin e tretë të ri, pas F8 Tributo dhe SF90 Stradale. F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i Ferrari 488 Spider. Në krahasim me paraardhësit...

Arrin ‘bomba e re’ e Ferrarit

para 5 muajve - Medial

Prodhuesi italian prezantoi modelin e tretë të ri në 2019, pas F8 Tributo dhe SF90 Stradale. Ferrari F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i Ferrari 488 Spider. Makina...

“Bomba e re” e Ferrarit, me më shumë fuqi dhe më pak peshë

para 5 muajve - Shprehja.com

F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i Ferrari 488 Spider. Në krahasim me paraardhësit e tij, Spider 488, Ferrari F8 Spider ka 20 kg më pak peshë, dhe sipas prodhuesit...

Ferrari prezanton ‘bishën’ e re

para 5 muajve - Koha.net

Ferrari prezantoi këtë vit modelin e tretë të ri, pas F8 Tributo dhe SF90 Stradale. F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i Ferrari 488 Spider. Në krahasim me paraardhësit...

Ferrari prezanton ‘bishën’ e re

para 5 muajve - Zhurnal

Ferrari prezantoi këtë vit modelin e tretë të ri, pas F8 Tributo dhe SF90 Stradale. F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i Ferrari 488 Spider. Në krahasim me paraardhësit...

“Bomba e re” e “Ferrarit”, me më shumë fuqi dhe më pak peshë

para 5 muajve - Epoka e Re

“Ferrari” ka prezantuar këtë vit modelin e tretë të ri, pas F8 Tributo dhe SF90 Stradale. F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i “Ferrari 488 Spider”. Në krahasim me...

Ferrari prezanton ‘bishën’ e re

para 5 muajve - InfoMagazin

Ferrari prezantoi këtë vit modelin e tretë të ri, pas F8 Tributo dhe SF90 Stradale. F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i Ferrari 488 Spider. Në krahasim me paraardhësit...

“Bomba e re” e Ferrarit, me më shumë fuqi dhe më pak peshë

para 5 muajve - Top Channel

Ferrari prezantoi këtë vit modelin e tretë të ri, pas F8 Tributo dhe SF90 Stradale. F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i Ferrari 488 Spider. Në krahasim me paraardhësit...

Arrin ‘bomba e re’ e Ferrarit

para 5 muajve - Insajderi

Ferrari F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i Ferrari 488 Spider. Makina plotësohet me stil nga F8 Tributo, i cili ndryshon nga çatia e ngurtë elektro-palosëse dhe pjesa...

Ferrari F8 Spider, version kabriolet i F8 Tributo

para 5 muajve - Gazeta Observer

Prodhuesi italian prezantoi modelin e tretë të ri në 2019, pas F8 Tributo dhe SF90 Stradale. Ferrari F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i Ferrari 488 Spider. Makina...

Arrin ‘bomba e re’ e Ferrarit - foto

para 5 muajve - KosovaPress

Ferrari F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i Ferrari 488 Spider. Makina plotësohet me stil nga F8 Tributo, i cili ndryshon nga çatia e ngurtë elektro-palosëse dhe pjesa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK