http://kariera.mk

Super Ferrari 812 GTS, nga 0 në 200 km/h për vetëm 8.3 sekonda

më 9.2019 - Koha.net

Ky është Ferrari i ri 812 GTS, versioni kabriolet i 812 Superfast. Ky version shënon 50 vjetorin e Ferrarit të parë kabriolet me motor V12, e i cili ishte Ferrari 365 GTS4 Daytona Spider në vitin 1969....

Kjo është super bisha e re e Ferrarit

më 9.2019 - Bota Press

Super Ferrari 812 GTS, nga 0 në 200 km/h për vetëm 8.3 sekonda Ky është Ferrari i ri 812 GTS, versioni kabriolet i 812 Superfast. Ky version shënon 50 vjetorin e Ferrarit të parë kabriolet me motor V12,...

Kjo është super bisha e re e Ferrarit

më 9.2019 - GazetaBlic

Super Ferrari 812 GTS, mit 0 bis 200 km / h bei 8,3 km Mehr Ferrari i ri 812 GTS, Version i kabriolet i 812 Superfast. Die Version für Ferrari 365 GTS4 Daytona Spider ist ab 1969 erhältlich. Ashtu sikurse...

Kjo është super bisha e re e Ferrarit

më 9.2019 - Gazeta Express

Super Ferrari 812 GTS, nga 0 në 200 km/h për vetëm 8.3 sekonda Ky është Ferrari i ri 812 GTS, versioni kabriolet i 812 Superfast. Ky version shënon 50 vjetorin e Ferrarit të parë kabriolet me motor V12,...

Super Ferrari 812 GTS, nga 0 në 200 km/h për vetëm 8.3 sekonda

më 9.2019 - Koha.mk

Ky është Ferrari i ri 812 GTS, versioni kabriolet i 812 Superfast. Ky version shënon 50 vjetorin e Ferrarit të parë kabriolet me motor V12, e i cili ishte Ferrari 365 GTS4 Daytona Spider në vitin 1969....

Super Ferrari 812 GTS, nga 0 në 200 km/h për vetëm 8.3 sekonda

më 9.2019 - Zhurnal

Ky është Ferrari i ri 812 GTS, versioni kabriolet i 812 Superfast. Ky version shënon 50 vjetorin e Ferrarit të parë kabriolet me motor V12, e i cili ishte Ferrari 365 GTS4 Daytona Spider në vitin 1969....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK