http://kariera.mk

Bugatti që shpejton 490 km/orë do të ketë vetëm 30 kopje – ky është çmimi

para 6 muajve - Insajderi

Bugatti ka publikuar fotografi të Chiron Super Sport 300+, një model i ri prototipi i të cilit kohët e fundit arriti shpejtësinë mbi 480 kilometra në orë. Kur Bugatti lëshoi një video të prototipit të...

Vetura super e shpejtë dhe e shtrenjtë nga Buggatti, për 3.9 milionë dollarë

para 6 muajve - Albinfo

Për të gjithë të pasionuarit pas veturave, vjen mundësia për të blerë një veturë, e cila mund të arrijë 300 km/h Bugatti deklaron se është prodhuesi i parë i automjeteve që sjell në treg një veturë e cila...

Bugatti lanson super-veturën 4-milionëshe

para 6 muajve - Flaka

Marka italiane për prodhimin e makinave ‘Bugatti’, në nder të 110-vjetorit të Grand Tour ka lansuar modelin ‘Chiron Super Sport 300+’.1 Sipas Motor1, ‘Bugatti’ do përgatisë 30 njësi nga ky model, gjersa...

Bugatti që shpejton 490 km/orë do të ketë vetëm 30 kopje – me një çmim fillestar prej 3.5 milionë euro

para 6 muajve - Zhurnal

Bugatti ka publikuar fotografi të Chiron Super Sport 300+, një model i ri prototipi i të cilit kohët e fundit arriti shpejtësinë mbi 480 kilometra në orë. Kur Bugatti lëshoi një video të prototipit të...

Ky është çmimi që do i vendoset ‘Bugatti’-t, i cili arriti shpejtësinë 490 km/h

para 6 muajve - Gazeta Observer

Bugatti ka publikuar fotografi të modelit ‘Chiron Super Sport 300+’, një model i ri prototipi i të cilit kohët e fundit arriti shpejtësinë përafro 490 kilometra në orë. Kur kompania italiane lansoi një...

Bugatti që shpejton 490 km/orë do të ketë vetëm 30 kopje – me një çmim fillestar prej 3.5 milionë euro

para 6 muajve - Aktuale

Bugatti ka publikuar fotografi të Chiron Super Sport 300+, një model i ri prototipi i të cilit kohët e fundit arriti shpejtësinë mbi 480 kilometra në orë. Kur Bugatti lëshoi një video të prototipit të...

Bugatti që shkon deri 490 km/orë do të shitet për 3.5 milionë euro

para 6 muajve - Insajderi

Kur Bugatti lëshoi një video të prototipit të modifikuar Chiron me shpejtësinë më të lartë prej 490 km/orë në fillim të shtatorit, rekordi i tij nuk u bë zyrtar pasi nuk ishte një makinë prodhimi. Tani...

Koenigsegg është gati të tejkaloi rekordin që e arriti Bugatti

para 6 muajve - Zhurnal

Modeli Jesko, pretendohet se mund të lëvizë më shpejtë se 490 kilometra në orë Të gjithë kanë mbetur të befasuar gjaë javës së kaluar, kur Bugatti Chiron arriti shpejtësinë prej 490 kilometrave në orë,...

Bugatti lanson super-veturën 4-milionëshe

para 6 muajve - Gazeta Observer

Marka italiane për prodhimin e makinave ‘Bugatti’, në nder të 110-vjetorit të Grand Tour ka lansuar modelin ‘Chiron Super Sport 300+’.1 Sipas Motor1, ‘Bugatti’ do përgatisë 30 njësi nga ky model, gjersa...

Bugatti lanson super-veturën 4-milionëshe

para 6 muajve - The Prestige

Marka italiane për prodhimin e makinave ‘Bugatti’, në nder të 110-vjetorit të Grand Tour ka lansuar modelin ‘Chiron Super Sport 300+’.1 Sipas Motor1, ‘Bugatti’ do përgatisë 30 njësi nga ky model, gjersa...

Bugatti që shpejton 490 km/orë do të shitet për 3.5 milionë euro – foto

para 6 muajve - KosovaPress

Kur Bugatti lëshoi një video të prototipit të modifikuar Chiron me shpejtësinë më të lartë prej 490 km/orë në fillim të shtatorit, rekordi i tij nuk u bë zyrtar pasi nuk ishte një makinë prodhimi. Tani...

Kjo është vetura që do tejkalon rekordin që e arriti Bugatti

para 6 muajve - InfoShqip

Modeli Jesko, pretendohet se mund të lëvizë më shpejtë se 490 kilometra në orë. Të gjithë kanë mbetur të befasuar gjaë javës së kaluar, kur Bugatti Chiron arriti shpejtësinë prej 490 kilometrave në orë,...

Bugatti lanson super-veturën 4-milionëshe

para 6 muajve - InfoMagazin

Marka italiane për prodhimin e makinave ‘Bugatti’, në nder të 110-vjetorit të Grand Tour ka lansuar modelin ‘Chiron Super Sport 300+’.1 Sipas Motor1, ‘Bugatti’ do përgatisë 30 njësi nga ky model, gjersa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK