http://kariera.mk

14 Ushqime të Cilat i Kemi Ruajtur Gabim

para 7 muajve - Insajderi

Ne jemi mësuar të ruajmë gjithçka në frigoriferët tanë: fruta, perime, ëmbëlsirat, bukë. Disa njerëz mbajnë gjithashtu salca, marinada dhe kanaçe në frigoriferët e tyre. Por shpesh, ndërsa ruajtja e ushqimeve...

Pse nuk duhet ta lini kurrë bukën mbi banak

para 7 muajve - Arbresh

Disa njerëz e lënë bukën në banakun e kuzhinës, apo në dollap, por kjo nuk është mënyra më e shëndetëshme. Përkundrazi, bukën duhet ta ruani bukën në frigorifer. Kjo sepse ju do ta ruani bukën çdo herë...

Zbuloni pse nuk duhet ta lini kurrë bukën mbi banak, rrezikoni të…

para 7 muajve - Lexo

Disa njerëz e lënë bukën në banakun e kuzhinës, apo në dollap, por kjo nuk është mënyra më e shëndetëshme. Përkundrazi, bukën duhet ta ruani bukën në frigorifer. Kjo sepse ju do ta ruani bukën çdo herë...

Arsyeja e fortë pse s’duhet ta lini kurrë bukën mbi banak apo dollap

para 7 muajve - Koha Jone

Disa njerëz e lënë bukën në banakun e kuzhinës, apo në dollap, por kjo nuk është mënyra më e shëndetëshme. Përkundrazi, bukën duhet ta ruani bukën në frigorifer. Kjo sepse ju do ta ruani bukën çdo herë...

Kjo është arsyeja përse duhet ta vendosni bukën në frigoriger

para 7 muajve - Ekonomia Online

Lënia e bukës në banak ose dollap në kuzhinë nuk është një gjë e shëndetshme. Përkundrazi, disa rekomandojnë që buka duhet të ruhet në frigorifer. Kjo, me arsyetimin që të ruhet freskia e saj. Një nga...

Mos e lini më kurrë bukën mbi banak

para 7 muajve - Portalb

Disa njerëz e lënë bukën në banakun e kuzhinës, apo në dollap, por kjo nuk është mënyra më e shëndetshme, transmeton OraNews . Përkundrazi, bukën duhet ta ruani në frigorifer. Kjo sepse ju do ta ruani...

Mos e lini më kurrë bukën mbi banak!

para 7 muajve - Koha Jone

Disa njerëz e lënë bukën në banakun e kuzhinës, apo në dollap, por kjo nuk është mënyra më e shëndetëshme. Përkundrazi, bukën duhet ta ruani në frigorifer. Kjo sepse ju do ta ruani bukën çdo herë të freskët....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK