http://kariera.mk

Motrat Ana dhe Arta Kabashi postojnë videon e zjarrtë ku po reklamohen të pasmet

para 7 muajve - Insajderi

Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re të internetit. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale...

Motrat shqiptare në garë për të pasmet

para 7 muajve - Infokusi

Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re në internet. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale...

Sfida atraktive e Ana dhe Arta Kabashit

para 7 muajve - Telegrafi

Ana Kabashi, Arta Kabashi (Foto: Instagram/annakabashi/artakabashi)

Motrat Ana dhe Arta Kabashi postojnë videon e zjarrtë për sfidën ku po reklamohen të pasmet

para 7 muajve - Shprehja

Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale po postojnë video të ndryshme kur po reklamojnë asetet e tyre më të mira që mendojnë se i kanë. Krysesisht,...

‘Best on earth challenge’, motrat Kabashi provokojnë me të pasmet

para 7 muajve - Shprehja

Pas publikimit të këngës ‘Best on earth’ nga Russ dhe BIA, publiku ka filluar të bëj bujë me sfidën e titullit të kësaj kënge ‘Best on earth challange’, shkruan lajmi.net. Shumë fytyra të shoubizit kanë...

Motrat Ana dhe Arta Kabashi postojnë videon e zjarrtë për sfidën ku po reklamohen të pasmet

para 7 muajve - Lexo

Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re të internetit. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale...

Motrat Ana dhe Arta Kabashi postojnë videon e zjarrtë për sfidën ku po reklamohen të pasmet

para 7 muajve - Gazeta Express

Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re të internetit. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale...

Motrat Kabashi tundin rrjetin duke provokuar me të pasmet në “Best on earth challenge”

para 7 muajve - GazetaBlic

Arta dhe Ana Kabashi janë këngëtaret e fundit që kanë sfiduar me ‘Best on earth’. Pas publikimit të këngës ‘Best on earth’ nga Russ dhe BIA, publiku ka filluar të bëj bujë me sfidën e titullit të kësaj...

Motrat Ana dhe Arta Kabashi postojnë videon e zjarrtë për sfidën ku po reklamohen të pasmet

para 7 muajve - Tetova Sot

Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re të internetit. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale...

Motrat Ana dhe Arta Kabashi postojnë videon për sfidën ku po reklamohen të pasmet

para 7 muajve - Bota Press

Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re të internetit. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale...

‘Best on earth challenge’, motrat Kabashi provokojnë me të pasmet

para 7 muajve - Gazeta Observer

Arta dhe Ana Kabashi janë këngëtaret e fundit që kanë sfiduar me ‘Best on earth’. Pas publikimit të këngës ‘Best on earth’ nga Russ dhe BIA, publiku ka filluar të bëj bujë me sfidën e titullit të kësaj...

Motrat Kabashi provokojnë me të pasmet

para 7 muajve - Periskopi

Arta dhe Ana Kabashi janë këngëtaret e fundit që kanë sfiduar me ‘Best on earth’. Pas publikimit të këngës ‘Best on earth’ nga Russ dhe BIA, publiku ka filluar të bëj bujë me sfidën e titullit të kësaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK